Oznámení

30. srpna : Vážení uživatelé, i přes veškerá zatím provedená opatření jsme občas pod palbou robotických účtů. Prosíme tímto o trpělivost, mažeme ihned, jak zjistíme další jejich spamové účty. Děkujeme !

30. srpna : Cukr je dobrý nejen na slazení kávy, aneb tichý zabiják, nebo velmi užitečný pomocník v domácnosti? I když nesladíte, vyzkoušejte těchto 5 tipů!

30.srpna : Upečme si spolu (pra)babiččinu bábovku.

#1 29. 5. 2011 19:37

Taylor
♥♥-----

Dipy ke grilovanému masu, i k syrové zelenině

Zdravím všechny,
o víkendu jsem byla na zahradní párty a moc, moc jsem si pochutnala na různých dipech k masu, slaným sušenkám, i k syrové zelenině. Nemáte někdo recepty? Mě tam chutnal takový jeden dip, v kterém byl myslím nasekaný kopr a křen. Kopr normálně moc nejím, ale tohle byla mňamka :-). Ocenila bych, kdybyste sem přihodili Vaše recepty, zvášť, kdyby měl někdo návod na ten koprovo-křenový dip.

Není tady

#2 9. 6. 2011 12:41

PetraP
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy

Re: Dipy ke grilovanému masu, i k syrové zelenině

Taylor tady je den moc dobrý. Asi to není zrovna ten, co sháníš, ale kopr tam taky je wink

Suroviny:
15 - 20 dkg Nivy, zakysaná smetana, 2 - 3 stroužky česneku, vegeta, bylinky ( trošku kopru a hodně pažitky )pepř

Postup
Nivu nastrouháme, česnek prolisujeme a vše zamícháme a dochutíme vegetou a pepřem a přidáme bylinky - kopr a hodně pažitky.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lf3dz62ty.png

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/r/rhmcv1xd8.png

Není tady

#3 23. 6. 2011 21:35

Taylor
♥♥-----

Díky, PetroP, chystáme zase grilovačku, tak dám vědět, jak jsme si pochutnali. :-)

Není tady

#4 14. 7. 2012 12:48

Vetinari
♥♥-----
Místo: Poděbrady

Jé, tak zrovna tento jsem udělala o víkendu, až na ten kopr (bohužel se nám letos moc neurodilo). Házela jsem tam jen tak všechno, co mi pod ruku přišlo a vznikl z toho tento úžasný dip.

PetraP napsal(a):

Taylor tady je den moc dobrý. Asi to není zrovna ten, co sháníš, ale kopr tam taky je wink

Suroviny:
15 - 20 dkg Nivy, zakysaná smetana, 2 - 3 stroužky česneku, vegeta, bylinky ( trošku kopru a hodně pažitky )pepř

Postup
Nivu nastrouháme, česnek prolisujeme a vše zamícháme a dochutíme vegetou a pepřem a přidáme bylinky - kopr a hodně pažitky.

Není tady

#5 14. 7. 2012 17:31

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí

Upeč lilek, vydloubej ze šlupky, přihoď česnek, sůl, kysanou smetanu a rozmixuj - dá se to samozřejmě obměńovat všelijakýma sýrama a tak podobně. Ale v tý základní verzi je to bezkonkurenčně skvělý.

Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

#6 16. 7. 2012 20:43

Ing. Iva Veselá
Partner Babinet.cz

Zakysaná smetana, česnek (červená paprika), sůl, případně bylinky patří mezi favority!

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí