Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 16. 5. 2011 19:12

veverka12
♥------
Registrovaný: 8. 5. 2011
Příspěvky: 8

Jak se zbavit podezření

Hrozně ráda si tu čtu..mnohokrát mě to již pomohlo, rady a porady ve všech směrech. Nemyslela jsem si, že budu nakonec tu radu potřebovat i já...
jsme s přítelem spolu 9 let, normální super vztah, jednou dole, víckrát nahoře...práce, domácnost,děti už skoro samostatné..Mám ho moc ráda, i on mě, alespon dosud..Asi tak dva měsíce zpátky dostal novou práci, dobrý peníze, málo času, nový známí....zhruba před 3 týdny absolvoval oslavu s novými kolegy, že tam budou i baby jsem se dozvěděla náhodou až pak. Nic...každý máme určitou svobodu, já ji nikdy nezneužila a u chlapa je asi lepší nepátrat:). A v tom je právě ten problém...stal se ze mě normální šmírák....Uplně náhodou jsem narazila na zprávu na FB(kde máme stejná hesla, protože spousta lidí je tam našich společných známých a krmíme tam jen akvárka:D), kde "laškoval" s manželkou svého kolegy...nejprve to souviselo s tím, že něco potřebovala, pak to bylo osobnější..Přiznám se, že jsem sama netušila co spojení s telefonem dokáže, ale nakonec z toho vzešly zprávy ve tři ráno(po promilované noci) dost osobního charakteru...zkrátím to:dáma po něm jede jak slepice po flusu...a on se chytá.Při čtení se mi dělalo psychicky blbě, a to tam fakt nebylo nic, co by naznačovalo sex nebo něco takového...jen přísliby...Já vím, řeknete že proč jsem to četla, že je hnusný někoho podezírat a šmírovat...ale já si prostě nemohla pomoct. nakonec jsem udělala to, co se asi nemá, vybalila jsem na něj co se děje....Nezapíral, prej o nic nešlo, nikde nic nehledá..nicméně si ráno zmenil hesla:skurt:  A od té doby jsem zrala na psychinu, když nenapíše, představuju si co s ní kde dělá, když je někde online, hned za tím vidím že je s ní.....napadají mě naprosto stihomamské představy a nevim jak z toho ven.. Fakt jsem to ještě nezažila a mám pocit, že svým podezíráním a rejpáním ho nakonec odeženu docela...Kolikrát v noci koukám na jeho telefon a říkam si, podívej se, projed mu to...ještě jsem to neudělala, ale spíš mě děsí to, že mě to napadá...Snažím se vymýšlet činnosti(například mám pětkrát umytá okna:D), stýkám se víc s lidmi, s kterými jsem se dlouho neviděla, abych přišla na jiné myšlenky...ale nepomáhá to...Chová se stejně, je věčně utahanej z práce, ale moje představy samozřejmě fungují na plný koule....
A ted co s tím.....nechci o něj přijít, máme za sebou dost dobrýho i horšího, přišli jsme o nenarozené dítě, srovnali se s tím (další už mít nemůžu)....navíc mě vytáčí to, že ta dáma je vdaná za naprosto super chlapa. Asi se nudí, nevím, být mladší, chytím ji asi za úsměv, ale takhle fakt už nevím jak dál....nechci aby mě to sežralo zaživa. Chci vědět, jestli si s ní stále píše nebo jestli s ní něco měl...takové malé sebetrýznění, asi...
Moc děkuju za rady, nebo možná jen názory...a omlouvám se za zmatené psaní

Není tady

 

#2 16. 5. 2011 19:16

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Jak se zbavit podezření

A co tak tomu tvýmu chlapovi otevřeně říct, že tě to trápí? Oni totiž chlapi většiou nevědí, že za žárlivou ženskou se skrývá zraněná ženská dušička, která touží po lásce....


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#3 16. 5. 2011 19:26

veverka12
♥------
Registrovaný: 8. 5. 2011
Příspěvky: 8

Re: Jak se zbavit podezření

Tulipánka napsal(a):

A co tak tomu tvýmu chlapovi otevřeně říct, že tě to trápí? Oni totiž chlapi většiou nevědí, že za žárlivou ženskou se skrývá zraněná ženská dušička, která touží po lásce....

řekla jsem...v klidu, bez scén..tvrdí že o nic nejde, byl nervozní...evidentně byl překvapený, že o tom vím .Před třemi dny mi řekl, že at za tím nic nehledám, že má asi ponorku.Fakt jsem sama ze sebe a svojí reakce překvapená, vubec nevím co si se sebou počítbutter Nespíme spolu, nesnaží se mě přesvědčit, že tedy fakt "o nic nejde".O rozchodu nemluvil, spíš mi připada jakoby byl dokonce dotčenej, že mi to vadí...nebo, blbost, že jsem na to přišla a dělám z toho buh ví co.Asi mu to dělalo dobře, její zájem, nebo dělá, třeba v tom opravdu nic není...ale možná jen proto, že se to provalilo tak brzo.A já prostě chci vědět jak je to dál...je to hloupý??va

Není tady

 

#4 16. 5. 2011 19:33

majkafa
Host

Re: Jak se zbavit podezření

veverko, proč zakládᚠs tím samým další vlákno? va

 

#5 16. 5. 2011 20:09

veverka12
♥------
Registrovaný: 8. 5. 2011
Příspěvky: 8

Re: Jak se zbavit podezření

majkafa napsal(a):

veverko, proč zakládᚠs tím samým další vlákno? va

protože mi do SZ psali, že to patří do jiné rubriky:gloria:...asi jsem to zblbla, co??Tak prosím smažte to první, děkuju..moc se tu nevyznám..

Není tady

 

#6 16. 5. 2011 20:41

majkafa
Host

Re: Jak se zbavit podezření

veverko, nepřečetla jsem si predtím na psychologické, že to přesouváš.
V takovém případě napiš některé moderátorce a oni ti přesunou nebo smažou, co budeš potřebovat.

 

#7 22. 5. 2011 8:14

veverka12
♥------
Registrovaný: 8. 5. 2011
Příspěvky: 8

Re: Jak se zbavit podezření

tak jsem to skončila .....asi to tak bude nejlepší..

Není tady

 

#8 23. 5. 2011 9:42

legitim
♥♥-----
Registrovaný: 28. 3. 2011
Příspěvky: 30

Re: Jak se zbavit podezření

ahoj veverko, snad to tak pro tebe a deti bude lepsi...Nekdy to odlouceni staci k tomu, aby si lidi "znovu" zacli vazit toho, co v tom druhem maji...

Neves hlavu a mysli na sebe a deti!
drzim palce stolt

Není tady

 

#9 10. 5. 2013 22:24

katulinka
♥------
Registrovaný: 10. 5. 2013
Příspěvky: 18

Re: Jak se zbavit podezření

Ahoj,to samé,vzájemné vyznávání lásky po nádherném sexu s mým mužem,vše zalité sluncem,než mne popadlo nevímco a koukla jsem mu do mobilu.hnusárny a oplzlosti,sice nic nenasvědčilo tomu,že už spolu spali,ale asi čekali na příležitost.Byl vykulený že to vím,naštvaný,asi v tom mínil pokračovat,Nicméně pořád tvrdí,že s ní nikdy nic neměl,jen to psaní a hezky se s ní povídalo.Ale nevěřím mu,je to hnus.Užírám se vzteky,máme čtyřletého syna a já nevím co počít.Hnusí se mi a mám návaly vzteku,nenávisti,bezmoci a lítosti.Já bych cizímu muži nikdy ani nenapsala,tak co on si má co psát s jinou ženskou?Katule

Není tady

 

#10 11. 5. 2013 11:42

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Jak se zbavit podezření

katulinka napsal(a):

Ahoj,to samé,vzájemné vyznávání lásky po nádherném sexu s mým mužem,vše zalité sluncem,než mne popadlo nevímco a koukla jsem mu do mobilu.hnusárny a oplzlosti,sice nic nenasvědčilo tomu,že už spolu spali,ale asi čekali na příležitost.Byl vykulený že to vím,naštvaný,asi v tom mínil pokračovat,Nicméně pořád tvrdí,že s ní nikdy nic neměl,jen to psaní a hezky se s ní povídalo.Ale nevěřím mu,je to hnus.Užírám se vzteky,máme čtyřletého syna a já nevím co počít.Hnusí se mi a mám návaly vzteku,nenávisti,bezmoci a lítosti.Já bych cizímu muži nikdy ani nenapsala,tak co on si má co psát s jinou ženskou?Katule

proc? jen tak ses vzbudila a rekla si....kouknu mu do mobilu, treba tam neco ma?
vis, kdyz neco takoveho udelas, mela bys nejdriv zapremejslet , co udelas s tim, ze muzes opravdu neco najit.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů