Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 13. 5. 2011 8:31

Petuna
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 938

Alergie a potkani

Prosím poraďte...před měsícem jsme si domů pořídili dva potkánkychyba..
Manžek má alergii na pyly venku takže jsme nepředpokládali problém.na jaře vždycky má oteklá víčka, rýmu atd.
Ale před týdnem začal otékat více a včera a dnes je oteklý tak hodně..víčka tak, že má jen štěrbinky, horší kašel atd.Dokonce skončil u lékaře na injekci proti alergii.
Takže....pravděpodobně to má i z nich..teda říká to. Myslíte, že je to možné?

Není tady

 

#2 13. 5. 2011 8:48

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Alergie a potkani

Petuno, dcera je pylová a potkan s ní nedělá nic. Teď jak to kvetlo byla oteklá, ale to má každý rok cca tři týdny duben/květen, podle počasí a pak nic. Takže pohoda.
Manžel může mít alergii leda na srst, podestýlá se pilinama a krmení se obejde bez sena, na který teda dcerka reagovala, když jsme měli morčátko. To jsme pak museli darovat známým, to se fakt nedalo... takže berem mazlíčky co seno nepotřebují - křeček, potkan a dobrý.

Není tady

 

#3 15. 5. 2011 23:18

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Alergie a potkani

Potvrzuj, ja mám alergii i na trávy/seno, takže to doma být nemůže, hned kýchám. Dítě chce potkana, ale má alergii na srst a já na psí ( kupodivu z kočky). Dost se toho bojím, nemám náladu prokýchat celý den a ládovat do sebe léky.
Manžel může mít víc alergií, u mne je toho skokově vždy po pár letech víc. Ze zač. jsem měla 4 alergie, pak najednou 8 a ted 9. A že jsem skutečně léky brala. Tak teď vynechávám a je to lepší.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů