Oznámení

30. srpna : Vážení uživatelé, i přes veškerá zatím provedená opatření jsme občas pod palbou robotických účtů. Prosíme tímto o trpělivost, mažeme ihned, jak zjistíme další jejich spamové účty. Děkujeme !

30. srpna : Cukr je dobrý nejen na slazení kávy, aneb tichý zabiják, nebo velmi užitečný pomocník v domácnosti? I když nesladíte, vyzkoušejte těchto 5 tipů!

30.srpna : Upečme si spolu (pra)babiččinu bábovku.

#1 29. 3. 2011 19:05

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Blbý výsledek cytologie, alternativní léčba?

Ahoj, vyšla mi blbě cytologie, paní doktorka mi povídala, že se výskyt viru HPV známkuje, já měla vždy za jedna a teď prý mám 4, což není ani ve škole dobrá známka. Mám prý i nějaký zánět, takže mi ho přeléčí(zítra jdu pro recept) a  v červnu mám přijít na kontrolní stěr, kde se dozvím další.
Ćetla jsem, že je dobré na zničení tohoto viru posílit imunitu. Chci to zkusit (samozřejmě ještě k léčbě od paní doktroky). Můžete mi něco doporučit? Přemýšlím o aloe vera gelu. Trošku mě taky zarazilo to číslo, jediné číslování, které jsem na netu našla bylo Cin, ale to je I-III.
Děkuji.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#2 31. 3. 2011 7:52

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Blbý výsledek cytologie, alternativní léčba?

Nikdo jste to zřejmě nezkoušel, no nic. Aloe vera nemůže škodit.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#3 31. 3. 2011 12:42

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC

Dr říkal, že číslo- blbý výsledek -  může být ovlivěno i právě tím zánětem. Já bych zkusila kontryhel, ten můžu doporučit.

Upravil(a) dusička (31. 3. 2011 12:43)

Každý den je jen jednou za život

Není tady

#4 31. 3. 2011 12:46

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Děkuju za reakci a na kontryhel mrknu.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#5 7. 4. 2011 8:16

Aneri
♥♥♥♥♥♥-

A když říkám, že mnoho nemocí je právě od neléčených zánětů - infekcí/viry,bakterie/ tak jsem tu za blba. Mělo by se zjisti, co způsobuje ten zánět, zda vir či bakterie, to asi hlavně. No a léčit! Takové pamlsky za tisíce, jako aloe je sice podpůrné, drahé, ale větší zánět asi nezničí. Bylinky jsou také dobré, ale podpůrně. Já bych trvala na zjištění , co zánět způsobuje, je tam asi HPV, já bych asi typla na anitivirotika /ne antibiotika/, podpůrně nějaké laktobacily, vitamíny, minarály nejlépe koloidní. No, tak to nevím, zda doktorka pomůže, většinou na záněty kašlou. U syna mi řekli, počkejte, až bude mít rakovinu,pak se to budeme řešit...tak asi tak to funguje u nás. Není tajné, co doktorka nasadila, můžeš i do UZ.

Není tady

#6 7. 4. 2011 8:32

Aneri
♥♥♥♥♥♥-

Tady jsem mrkla, je to tam pěkně vysvětleno, zánět může dělat jen HPV, nemusí s nikým kamarádit, no můžeme poděkovat mužům... nevidím léčbu, až konizaci..nemám moc času
http://www.hpv.cervix.cz/klasifikace.html
http://www.hpvinfo.cz/
na netu je mnoho infa, já bych začala od kyselosti těla pH, má souvislost i půdou infekcí a virů, rakovina je jen v kyselém prostředí, snad se dá ještě něco zachránit....

Není tady

#7 8. 4. 2011 16:44

Karal
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Příbram
Web

Judyna napsal(a):

Ahoj, vyšla mi blbě cytologie, paní doktorka mi povídala, že se výskyt viru HPV známkuje, já měla vždy za jedna a teď prý mám 4, což není ani ve škole dobrá známka. Mám prý i nějaký zánět, takže mi ho přeléčí(zítra jdu pro recept) a  v červnu mám přijít na kontrolní stěr, kde se dozvím další.
Ćetla jsem, že je dobré na zničení tohoto viru posílit imunitu. Chci to zkusit (samozřejmě ještě k léčbě od paní doktroky). Můžete mi něco doporučit? Přemýšlím o aloe vera gelu. Trošku mě taky zarazilo to číslo, jediné číslování, které jsem na netu našla bylo Cin, ale to je I-III.
Děkuji.

Judyno, mama mela podobnou cytologii pres rok a pul, byla i biopsii a dalsich vysetrenich a nic nenasli..pak jsem ji donutila dva mesice bastit Wobenzym, ktery mi zbyl a cytologie poskocila o dva stupne dolu..ted poprve po dvou letech ma cytologii ok..brala jeste nejake potravinove doplnky, mohu se zeptat..zanet mela tez..

http://lb5m.lilypie.com/Cz6Gp2.png?j0zIZGe1

http://lb1m.lilypie.com/8qYNp2.png?NqV3hucz

Není tady

#8 10. 4. 2011 15:40

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Holky, děkuji moc za reakce. Ten Wobenzym je dobrý nápad, koupím si ho. Zatím si beru kontryhel a chodím na čerstvé bylinky (to ale dělám každé jaro) . Léky od dr. jsem už dobrala - bylo to na bakteriální, virové i kvasinkové infekce. Taky se snažím být v klidu. Měla jsem teď takové náročnější období plné stresu, taky  chřipka do toho.. Asi mě to vše oslabilo a objevily se tyto problémy. Také jsem četla, že i přítomnost jakéhokoli zánětu může zapříčinit ty horší výsledky viru HPV.
Aneri děkuji za dokazy, je toho naštěstí na netu dost. A Karal, kdyby ses maminky zeptala ještě na podrobnosti, budu moc ráda.
Na další kontrolu jdu koncem května, tak se uvidí. Naštěstí chodím na kontroly pravidelně, takže pokud tam něco je, nebude to určitě tak zlé. Snad.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#9 20. 5. 2016 16:01

Marie90
♥------

smazáno

Upravil(a) AndreaP. (20. 5. 2016 16:33)

Není tady

#10 20. 5. 2016 16:05

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

lol To je docela drsná finta, jak i do takového vážného témata vecpat reklamu na půjčku.

May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí