Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 19. 3. 2011 9:42

Luli135
♥------
Registrovaný: 19. 3. 2011
Příspěvky: 1

mirelle-dotaz

Ahoj holky, chtěla bych se jen na něco zeptat…

nechala jsem si napsat antikoncepci mirelle, jenže v druhém týdnu jsem zapoměla vzít jednu tabletku, ve třetím týdnu jsem měla nechráněný sex a asi 2 dny jsem špinila. už mi pomalu končí doba, kdy mám dostat menstruaci a pořád nic, jeden den jsem měla na kalhotkách růžovou šmouhu, ale jinak se nic neděje. pátrala sem na netu a našla jsem, že se hodně často stává, že ms zmizí, ale i když špiním mimo ms? přemýšlím, jestli zkusit test, ale myslím, že na ten by stejně bylo ještě brzy…

myslíte, že se může případná ovu posunout? normálně ji mívám kolem 15–17 DC, teď by musela být tak 19–20 DC…

Není tady

 

#2 5. 2. 2012 22:00

Zuzka S
♥♥♥----
Místo: Žatec
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 143

Re: mirelle-dotaz

Ahoj potřebovala bych radu a z přečtení letáku z toho nejsem moudrá.
Beru HA Mirelle a potřebovala bych posunout menstruaci tak o 10 dnů dřív.Jedu na dovču a zrovna první den mi má přijít menzes.HA neberu dlouho,tak s tím nemám moc zkušeností  big_smile a big_smile
Díky Zuzka

Není tady

 

#3 5. 2. 2012 22:18

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: mirelle-dotaz

já něják nerozumím, proč dřív ? není lepší si to prostě třeba posunout, abys to ten další měsíc neměla vůbec ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#4 6. 2. 2012 14:56

Zuzka S
♥♥♥----
Místo: Žatec
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 143

Re: mirelle-dotaz

PPavlaa napsal(a):

já něják nerozumím, proč dřív ? není lepší si to prostě třeba posunout, abys to ten další měsíc neměla vůbec ?

No já hlavně s tím nemám moc zkušeností a nechtěla bych menstruaci vynechat úplně,prostě jí jen posunout.

Není tady

 

#5 6. 2. 2012 18:37

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: mirelle-dotaz

aha, tak s tím zase nemám zkušenosti já, já ji prostě vynechám, když je potřeba ..


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#6 6. 2. 2012 18:55

Kaly
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 6. 2008
Příspěvky: 1965

Re: mirelle-dotaz

Taky nechápu proč posunout. Já bych se jí zbavila uplně. Když jsem měla tělisko tak jsem měla MS tak maximálně jednou nebo dvakrát do roka a to na maximálně tři dny. To byla pohodička. Pět let jsem měla klid. A jakmile to půjde tak ted po porodu jdu do toho znovu. Tím jsem chtěla říct, že když ji vynechᚠurčitě se nic nestane. big_smile

Upravil(a) Kaly (6. 2. 2012 18:56)


[url=http://www.celysvet.cz/tickers-metriky-pocitadla-forum-blog]http://www.celysvet.cz/metrik/line-295336d7541c47e580859b35566058e6.png


[url=http://www.celysvet.cz/tickers-metriky-pocitadla-forum-blog]http://www.celysvet.cz/metrik/line-e3854670bf9a70497e74d154d28b6035.png

Není tady

 

#7 6. 2. 2012 19:14

majkafa
Host

Re: mirelle-dotaz

S prášky se měsíčky posouvají obvykle na později - po dovolené, a ne na dřív. Kdy mᚠtu dovolenou? Než pojedeš, tak budeš prostě brát prášky nepřetržitě a neudělᚠtýdenní pauzu, jestli je to takhle u Mirelle, že je pauza.
Btw úplně nejlepší je zeptat se svého gynekologa. Ten tě zná a poradí.
Anebo napsat aspoň víc údajů a ne tak všeobecně. Jestli teď řešíš letní dovolenou, je to úplně jiná situace, než jestli už jedeš na dovču za pár týdnů.

Kaly, když má Zuzka prášky, tak asi teď bude řešit, jak posunout měsíčky s práškami a ne s tělískem. heh.

Upravil(a) majkafa (6. 2. 2012 19:15)

 

#8 6. 2. 2012 21:33

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: mirelle-dotaz

no kaly to asi psala proto, aby se zuzka nebála to prostě odsunout, že zase o tolik nejde. možná je to i lepší, jak něco urychlovat .. heh.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#9 7. 2. 2012 7:42

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: mirelle-dotaz

No nevim jestli se da menstruace oddalit antikoncepsi.Ja treba dostala mences jeste,kdyz jsem platicko nemela dobrane.Zalezi jak u koho.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#10 7. 2. 2012 7:46

majkafa
Host

Re: mirelle-dotaz

eremuruss napsal(a):

No nevim jestli se da menstruace oddalit antikoncepsi.Ja treba dostala mences jeste,kdyz jsem platicko nemela dobrane.Zalezi jak u koho.

Ano, dá. Používala jsem to mockrát, když mi měsíčky vycházely v době dovolené. Po poradě s gynekoložkou. I s náplastěmi evra se dá v pohodě, prostě se nalepí další náplas a měsíčky nemusí být vůbec, když se nebude dělat přestávka.

 

#11 7. 2. 2012 13:05

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: mirelle-dotaz

majkafa napsal(a):

eremuruss napsal(a):

No nevim jestli se da menstruace oddalit antikoncepsi.Ja treba dostala mences jeste,kdyz jsem platicko nemela dobrane.Zalezi jak u koho.

Ano, dá. Používala jsem to mockrát, když mi měsíčky vycházely v době dovolené. Po poradě s gynekoložkou. I s náplastěmi evra se dá v pohodě, prostě se nalepí další náplas a měsíčky nemusí být vůbec, když se nebude dělat přestávka.

Jo jasne,jenomze me zbyvalo jeste dobrat 5 prasku do platicka a mences jsem,uz dostala a tak to bylo pravidelne.Takze u me by to jaksi nefungovalo.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#12 7. 2. 2012 13:14

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: mirelle-dotaz

Protože jsi měla špatnou antikoncepci.

Není tady

 

#13 7. 2. 2012 17:51

Zuzka S
♥♥♥----
Místo: Žatec
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 143

Re: mirelle-dotaz

Děvčata už to mám vyřešené,byla jsem v lekárně pro radu a shodou okolností paní lékárnice užívá stejnou HA jako já.Stačí přestat brát platíčko-kdykoliv-,do dvou až tří dnů se dostaví menzes a při prvním dnu začít brát nové platíčko.(to staré samo vyhodit )Já jedu tedy až v létě a chci si to posunout radši dřív,kdyby se nedej bože vyskytly nějaké problém abych to vyřešila včas,člověk nikdy neví.

Není tady

 

#14 7. 2. 2012 17:56

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: mirelle-dotaz

eremuruss napsal(a):

No nevim jestli se da menstruace oddalit antikoncepsi.Ja treba dostala mences jeste,kdyz jsem platicko nemela dobrane.Zalezi jak u koho.

er, tak pokud jsi menstruovala, přes to, že jsi neměla dobrané platíčko, měla jsi s tím jít na gyndu a změnit antiko. někdy trvá dýl, než se najde, která ti sedne.
já si oddálím, když potřebuju a je to bez problémů. a co vím, čas od času to tak dělají i kamarádky.

Upravil(a) PPavlaa (7. 2. 2012 17:57)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů