Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 14. 2. 2011 7:28

nabastavrekonstrukce
♥------
Registrovaný: 14. 2. 2011
Příspěvky: 9

Nedejte na moderní reklamu

Nedávno jsem při svém brouzdání narazil na firmu, která dle internetových odkazů měla být bezproblémová, slušná, kvalitní za rozumnou cenu. Snažil jsem se najít skutečné reference od zákazníků a pod tunami zaplacené reklamy se mi to nakonec podařilo, byl jsem z toho u vytržení. Řekl jsem si fuj, rychle od ní...

Vše, co se mi zdálo při jednání s Nabastavem podezřelého jsem se na webu reklama zhmotnilo v realitu (nekvalitní rekonstrukce, drahé, zpoždění bez ochoty postavit se k vyměřenému penále čelem). Existuje nějaká firma, která je opravdu pro rekonstrukci bytu 3+kk kvalitní? Hledám opravdovou referenci, marketingový pracovníci stavebních firem prosím nepište ani nevolejte:(

p.

Není tady

 

#2 14. 2. 2011 8:42

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: Nedejte na moderní reklamu

Mě se tohle zdá jako čistě reklamní příspěvek, ačkoli to může znít nelogicky, 8 stejných příspěvků tohoto charakteru zvednou minimálně návštěvnost uvedených stránek.
Stejně tak to může nekalá soutěž konkurence, zvl᚝ pokud se tady v odpovědích brzy objeví tip na spolehlivou firmu, čistě náhodou od někoho, kdo má nově založený nick a počet příspěvků doposud nula nula.
No, snad se mýlím...

Není tady

 

#3 14. 2. 2011 8:54

nabastavrekonstrukce
♥------
Registrovaný: 14. 2. 2011
Příspěvky: 9

Re: Nedejte na moderní reklamu

Neobjeví...to za sebe zaručuji:) jsem jen rozzlobený mladý muž, co se cítí být podveden...p.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů