Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 28. 1. 2011 11:48

budom
♥------
Registrovaný: 27. 7. 2010
Příspěvky: 4

Nábytek

Chtěli jsme si s manželkou koupit nový nábytek a po projití všech možných obchoďáků kde mají stále to samé, jsme se mrkli na e-shopy. Dobré ceny má www.hmnabytek.cz, a tak jsem se chtěl zeptat jestli někdo nemá nějaké zkušenosti s nákup na www.hmnabytek.cz

Mají tam spoustu nábytku a i ceny jsou daleko levnější než u konkurence.... Tak bych rád věděl jak fungují...??

Díky za odpověď....Marian

Není tady

 

#2 28. 1. 2011 21:36

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Nábytek

budom napsal(a):

Chtěli jsme si s manželkou koupit nový nábytek a po projití všech možných obchoďáků kde mají stále to samé, jsme se mrkli na e-shopy. Dobré ceny má www.hmnabytek.cz, a tak jsem se chtěl zeptat jestli někdo nemá nějaké zkušenosti s nákup na www.hmnabytek.cz

Mají tam spoustu nábytku a i ceny jsou daleko levnější než u konkurence.... Tak bych rád věděl jak fungují...??

Díky za odpověď....Marian

Kdysi tu jedna přispivatelka (Fidorka?)psala o tom,jaké šílené peripetie měla s koupí postelí snad taky po netu.
Já jsem se teda koukla na ty stránky,co si uvedl,ale ničím jsem nbyla ohromená,takový nábytek mají všude,ale nelajzla bych si takové drahé věci kupovat po netu jako zajíce v pytli.

Není tady

 

#3 6. 8. 2012 14:17

Mar-ke-ta12
Zablokovaný
Registrovaný: 10. 7. 2012
Příspěvky: 6

Re: Nábytek

Já mám ráda stránku reklama Je to sice slovenská stránka, ale je to normální česká firma sídlící tady v ČR :-) já ji mám hrozně ráda, mají tam věci moderní, nepřeplácané, praktické. No ja nevím, můj názor :-)

Upravil(a) mala.popelka (6. 8. 2012 17:02)

Není tady

 

#4 22. 10. 2012 17:56

Karla30
♥------
Registrovaný: 22. 10. 2012
Příspěvky: 2

Re: Nábytek

Jako nejlepší kus nábytku za poslední dobu jsme si koupili jako rodina zdravotní židli Spinalis k počítači. Je skvělá, všechny nás přestaly bolet záda, trávíme totiž u PC dost času, a navíc židle dodala našemu obývacímu pokoji neobvyklý švih smile Opravdu si jí nemůžu vynachválit!

Není tady

 

#5 22. 10. 2012 19:43

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Nábytek

Karla30 napsal(a):

Jako nejlepší kus nábytku za poslední dobu jsme si koupili jako rodina zdravotní židli Spinalis k počítači. Je skvělá, všechny nás přestaly bolet záda, trávíme totiž u PC dost času, a navíc židle dodala našemu obývacímu pokoji neobvyklý švih smile Opravdu si jí nemůžu vynachválit!

To se jako rodina střídáte u jednoho PC,které máte jako hl."ozdobu" obýváku?Jestli ta 30ka označuje tvůj věk,tak to se tam střídáte tak max.2,ne?

Není tady

 

#6 2. 11. 2012 10:35

Paska
♥------
Registrovaný: 2. 11. 2012
Příspěvky: 3

Re: Nábytek

My jsme si nechávali dělat vestavěné skříně na míru od firmy reklama a jsme moc spokojeni.

Upravil(a) mala.popelka (18. 11. 2012 11:10)

Není tady

 

#7 25. 3. 2013 21:43

RadekB
♥------
Registrovaný: 22. 3. 2013
Příspěvky: 21

Re: Nábytek

S uvedeným e-shopem zkušenosti nemám, můžu ale vřele doporučit e-shop nepovolená reklama Je zde pěkný výběr a lákavé ceny, potěší i moderní design a rychlé vyřízení objednávky, nakupuji zde již rok a musím říct, že k plné spokojenosti

Upravil(a) AndreaP. (25. 3. 2013 22:42)

Není tady

 

#8 5. 5. 2013 15:19

Petra Malká
♥------
Registrovaný: 20. 4. 2013
Příspěvky: 16

Re: Nábytek

Osobně nakupuji nábytek pouze přes internet, má to množství výhod. Pokud můžu doporučit, tak jednoznačně http://www.nabytek-elegance.cz - velký výběr, příjemné jednání a super ceny!

Není tady

 

#9 11. 5. 2013 14:53

Petra Malká
♥------
Registrovaný: 20. 4. 2013
Příspěvky: 16

Re: Nábytek

Zajímavé náměty pro moderní bydlení naleznete i na webu http://bydleni21.cz

Není tady

 

#10 29. 8. 2013 14:17

JohankaDl
♥♥-----
Registrovaný: 5. 2. 2013
Příspěvky: 70

Re: Nábytek

S tímto zkušenosti bohužel nemám, ale na zahradní nábytek je perfektní http://www.teak-shop.cz/ - mají moc pěkný věci za slušný ceny (teď probíhají i výprodeje) a hlavně je to umělý ratan, o který není třeba příliš pečovat.

Není tady

 

#11 13. 3. 2014 10:46

veru1808
Zablokovaný
Registrovaný: 11. 2. 2014
Příspěvky: 45

Re: Nábytek

Nedávno jsem objevila stránku s masivním nábytkem. Mají moc hezký a designově zajímavý nábytek http://www.sobnabytek.cz/ moc se mi líbí nábytek do koupelny, takový modrý a vyřezávaný. Vzhledem k tomu, že prodejnu máme kousek jsme z Ústí tak se tam chci zajet podívat.

Není tady

 

#12 16. 4. 2014 11:11

Ivanka_R
♥------
Registrovaný: 8. 4. 2014
Příspěvky: 3

Re: Nábytek

Podle vlastní zkušenosti si myslím, že je nejlepší se nejdříve obrátit na bytového designéra a nechat si s vybavením pokoje poradit. Ten většinou nejlépe odhadne, co přesně se do jakého prostoru hodí, a už je to nábytek z Ikey, nebo nábytek vyrobený na míru. Moje známá si nechávala navrhnout obývák od designérky Novotné, která zkombinovala obě varianty tak, aby byl výsledek krásný a originální. Její práci naleznete na webu www.novodesign.cz, případně na jejich FB stránkách.

Není tady

 

#13 19. 9. 2014 20:24

tapeta
♥------
Registrovaný: 18. 9. 2014
Příspěvky: 5

Re: Nábytek

Přes internet je hračka vybavit obývák ale poštovné bývá vysoké. Pokud hledáte pěkné dekorace či tapety na reklama mají tento víkend poštovné zdarma, tak proč toho nevyužít.

Upravil(a) AndreaP. (19. 9. 2014 20:47)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů