Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 7. 1. 2011 16:16

artepa
♥------
Registrovaný: 7. 1. 2011
Příspěvky: 4

kde jsou hranice mít rád ?

Ahoj maminy ,

Chtěla jsem se zeptat, kde jsou hranice v případě, že kamarádka má pubertální patnáctiletou dceru a ta mého manžela viděla ve svém životě 6 x a na poslední návštěvě ho objímala kolem krku a dost podivně se lísala a nechtěla ho pustit a dávala mu pusinky na hlavu ................
připadala jsem si dost divně a myslím si , že je to už trochu za hranicí "mít rád" . Byla jsem u psycholožky a ta mě upozornila co se může dít v hlavě puberačky a co se může i stát .  Ta holčina má svého tátu se kterým žije, takže není bez otce, kterého by hledala , nebo viděla v jiném muži.
Prosím o Vᚠnázor nebo zkušenosti a poradit jak se zachovat, jestli se to bude opakovat

Díky moc

Není tady

 

#2 7. 1. 2011 16:21

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: kde jsou hranice mít rád ?

Co na to kamaradka a tvuj manzel? A v jake to bylo souvislosti?

Není tady

 

#3 7. 1. 2011 16:26

artepa
♥------
Registrovaný: 7. 1. 2011
Příspěvky: 4

Re: kde jsou hranice mít rád ?

manžel to bere jako že ho má ráda a nevidí v tom nic špatného ............protože toužíme po dítěti, které stále nepřichází, tak to bere jako že jedno dítě ho má rádo .............
kamarádka je tak trochu free a i když studovala medicínu, tak to také bere úplně samozřejmě, jako že se jedná o to, že ho má jeho dcera ráda ...............
kamarádka má ještě dvě menčí holčičky 9  a 7 let a u těch to je normální

Není tady

 

#4 7. 1. 2011 16:31

artepa
♥------
Registrovaný: 7. 1. 2011
Příspěvky: 4

Re: kde jsou hranice mít rád ?

ještě dodávám že jsme tam byli na návštěvě - odpoledne  a ona se mu z ničeho nic zezadu obtočila kolem krku a držela ho s rukama na jeho hrudi a zezadu ho líbala na vlasy ........................prostě mě to zaskočilo , protože jsme tu slečnu viděli jen párkrát v životě .............

Není tady

 

#5 7. 1. 2011 16:33

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: kde jsou hranice mít rád ?

No podle me 15 let uz neni dite, ale holcicku neznam, treba je trochu detinska. Kazdopadne je to tedy divne. Muj otec mel kamarada, ktereho jsem mela hodne rada, ale pusinky na hlavu jsem mu nikdy nedavala.

Treba je to v rodine te kamaradky bezne, i ja znam par rodin, ktere se trochu chovanim vymykaji normalu.

Není tady

 

#6 7. 1. 2011 16:38

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: kde jsou hranice mít rád ?

Myslis tedy, ze se ji manzel libi jako chlap a snazi se ho svadet? To by se mi tedy nelibilo a s kamaradkou bych si promluvila.

Není tady

 

#7 7. 1. 2011 16:43

artepa
♥------
Registrovaný: 7. 1. 2011
Příspěvky: 4

Re: kde jsou hranice mít rád ?

no asi tohle mě řekla psyholožka - že u tak staré holky a z důvodu, že se tak dlouho s ní neznáme je tato varianta pravděpodobná . ona pořád o něm mluví, říká mu jménem a ještě zdrobnělým a pořád dokola se mluví, jak ho mají všichni moc rádi ...................

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů