Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 9. 2. 2011 21:43

chebdi
♥♥-----
Registrovaný: 18. 12. 2010
Příspěvky: 41

Re: Je to psychicke nasili??

Kdybych mu předala část povinností, měl by pocit, že má ještě víc navrch a že prostě já jsem vážně ta chudinka, která nic neumí a kterou musí on pořád něčemu učit. Aspon tak to vidím já a mám z toho strach.
Nicméně dostáváme se opět tam, kde jsme byli. Ted mě šíleně vytočil, protože mi sdělil, že prý nesu 25 rysů ze 30 typických pro vztahové manipulátory (čte si knihu Nenechte sebou manipulovat) vyznačující se hlavně přehnanou a neúměrnou reakcí na kritiku, ač dobře míněnou, stavěním se do role oběti a ublížené chudinky, malým sebevědomím, neustálým předhazováním rodičů, vyhrožováním a já nevím čím ještě...
Když jsem se ho zeptala, proč mě aspon v té kuchyni nenechá na pokoji, tak prý že jsem mu tam úplně ukradená a že si mě nevšímá, na to jsem mu řekla, že kdybych mu byla ukradená, tak by neměl pořád potřebu mě dusit a poučovat, na to už odpověd neměl.
Nakonec jsem ho poslala do p...
Už fakt nevím, snaží se hodit vinu na mě, že já jsem ten tyran.
Ten člověk mě prostě asi nepřestane nikdy dusit, a to i přes děti, asi mu to dělá radost nebo co. Ve chvíli, kdy k němu začnu pocitovat lítost a mám dobrou vůli se vrátit, tak mě opět poníží. Nevím, jestli spíš toto není manipulace, nejdřív květiny, krásná slůvka, a pak jen ponižování. Mám všeho vážně už po krk a nejraději bych nebyla, protože toto snad nikdy neskončí. A fakt jak mě tak systematicky ponižuje, tak si už říkám, že jsem asi vážně blázen a nemožná ženská, moje sebevědomí je opět na bodě mrazu

Není tady

 

#102 9. 2. 2011 22:52

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Je to psychicke nasili??

chebdi: to už je, bohužel, úděl dobře míněné literatury - že si tam každý chytrák najde přesně to, co si tam najít chce a operuje s tím proti druhému partnerovi smile

MMCH proč si čte zrovna knihu "Nenechte sebou manipulovat"?!? Já bych panu manželovi doporučila poměrně jinou literaturu, která by mu mohla být užitečnějši, např. "Drobné stavby a doplňky v zahradě"... "Bytové úpravy bez problémů aneb 100 nápaditých řešení pro Vᚠbyt" a pod. (pro inspiraci můžeš nakouknout třeba sem: http://knihy.abz.cz/obchod/kutilstvi)

Já nevím, že Tě nenechá na pokoji, ani když nosíš pod srdcem jeho dítě roll a tímhle pádným argumentem bych operovala pokaždé, když by Tě zase nějak peskoval. Jsi nastávající matka, mᚠprávo na klid a nikdo by Tě neměl rozrušovat ani vtahovat do nějakých rozepří, které stejně nemají řešení!!!

MMCH nevím, co je to za logiku - Ty jsi mu jasně dala najevo, CO Ti konkrétně vadí. Normální chlap by se nad tím zamyslel a okamžitě by takové jednání utnul, zejména ve chvíli, kdy tento požadavek vysloví manželka, čekající jeho dítě. Ale on ne - on jde, koupí si knížku a pod jejím vlivem Tě okamžitě označí za manipulátora usch To jasně ukazuje, že se svým chováním vůbec nemá v úmyslu přestat, protože ho považuje za úplně normální, neshledává na něm nic divného a nechápe, proč by manželce a vůbec někomu mělo vadit dumbom

Ten pán podle mě potřebuje psychologickou pomoc jako prase drbání, protože naprosto nedbá na základní pravidla slušnosti mezilidského soužití, t.j. jsem-li slušně vyzván, abych se zdržel nějakého jednání, nečiním tak, nechci-li mít následně problémy ... dumbom

A to, žes ho poslala ze zoufalství tam, kam slunko nesvítí si nemusíš vyčítat, já se Ti vůbec nedivím a poslala bych ho tam taky ... big_smile

Upravil(a) Kiara (9. 2. 2011 22:57)


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#103 14. 2. 2011 18:22

chebdi
♥♥-----
Registrovaný: 18. 12. 2010
Příspěvky: 41

Re: Je to psychicke nasili??

On si manžel čte vůbec různé psychologické knihy a dokonce si v nich podtrhává určité pasáže - dnes jsem našla např. knihu od Carnegiho: Jak získávat přátele a působit na lidi (je jeho a je mezi věcma, co si ještě nestihl přestěhovat) a má tam podtrženou větu ve smyslu: neustálá kritika druhého přiměje k tomu, že vás začne nenávidět. To se přesně stalo u nás. Nezbyl ve mně snad už ani kousíček lásky a čím dál víc zjištuju, jak byl celý nᚠvztah jen o tom, jak by mě m. mohl ponižovat. To co on, to prostě nedělá člověk, který se k druhému chová důstojně a s úctou.
Do toho jsem se ještě dozvěděla od ženy jeho kamaráda, že si stěžoval, jak se kvůli rodině nikam nedostane. Přitom si celých 7 let doslova a do písmene trajdal, kde mohl a měl naprostou volnost, ted např. si jel na prodloužený víkend na pánskou jízdu. Čekám jen, kdy přijede a ozve se, až nebude mít žádný program, že zas chudák chce vidět malou a jak ji vidí málo.... Podotýkám, že celý minulý víkend na ni taky neměl čas, pže měl fotbal. Jak často byste mu v této situaci malou dávali?? A co myslíte? Mám požádat o rozvod ještě před porodem? (jsem ted ve 27. týdnu těhotenství). Tak si tak říkám, že ve světě vážně existuje strašná nespravedlnost a mám slzy v očích, když toto píšu a taky vztek, že jsem člověku, který mi chce jen ubližovat, naletěla znovu....

Není tady

 

#104 14. 2. 2011 18:38

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Je to psychicke nasili??

chebdi, já bych žádost o rozvod podala až po porodu.
Neumíš si představit, jak je stresující stát ve vysokém stupni těhotenství v soudní síni proti svému manželovi stolt a ten stres by se mohl odrazit i na Tvém nenarozeném děátku, pozor na to!

Pro styk s dítětem bych zavedla pravidelný "jízdní řád", tedy ne, že si bude M vyzvedávat dítě dle své vlastní libovůle a ne až tehdy, kdy se to JEMU hodí.

A nikomu jsi nenaletěla - chtěla ses je přesvědčit o tom, že nefungující vztah by zřejmě i nadále nefungoval pussa Život není nikdy spravedlivý, k nikomu a v ničem ... zas to ber z té lepší stránky: třeba díky tomu,že se jeden vztah skončil, může v budoucnu začít jiný, nový a lepší wink

Jsi ve vysokém stupni těhotenství a díky tomu jsi nadmíru citlivá, zkus vytěsnit M ze svojí mysli, vůbec nad ním neuvažuj a obloukem se vyhni věcem, které by Ti ho by jen vzdáleně připomínaly. Ani se o něm s nikým nebav - většinou se stejně dozvíš něco nelichotivého, co Tvoji pracně nabytou rovnováhu znovu rozhodí. V tuto chvíli je Tvým provořadým úkolem přivést na svět nového tvorečka, veškerou snahu proto směruj k němu a na manžela se vykašli a vůbec ho neřeš. Důležitější jsou děti, chlapů po světě běhá až-až ... smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#105 17. 2. 2011 17:20

chebdi
♥♥-----
Registrovaný: 18. 12. 2010
Příspěvky: 41

Re: Je to psychicke nasili??

Tak už asi se mnou to těhotenství cloumá tak, že nic nevydržím a hned vybuchnu - včera si přišel manžel pro malou, chtěl sedačku do auta (platila jsem ji já) a už poněkolikáté mě zase poučoval, jak nemám mít zkroucené pásy a jak ji mám uvazovat. Na jeho rady už jsem fakt alergická, takže jsem mu řekla, at si pořídí vlastní sedačku a bude to vyřešené. Pak když mi malou vracel, chtěl se stavit ještě dnes, ale řekla jsem, že mu ji nebudu dávat, jak se mu zlíbí, no a byla jsem ten nejhnusnější vyděrač, sprostá ženská a já nevím co ještě, tak jsem zabouchla dveře. Udělalo se mi z něj tak špatně, že jsem z toho nespala celou noc a pořád se jen užírala vztekem. Po včerejšku jsem se rozhodla, že podám tu žádost co nejdřív, tak jsem si hned volala na sociálku a zítra hned ráno se tam dostavím a sepíšeme dohodu o úpravě poměrů malé, tentokrát i před rozvodem, a hned příští týden podám žádost o rozvod. Je mi už fuk, jestli budu stát před soudem jako těhotná nebo ne, přivádí mě do hrozných stavů tak jak tak....

Není tady

 

#106 17. 2. 2011 20:27

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Je to psychicke nasili??

chebdi, držím palce abys měla dost síly a vnitřního klidu to zvládnout.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#107 22. 2. 2011 16:42

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Je to psychicke nasili??

ja ti drzim taky palce! hjarta


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#108 25. 2. 2011 23:00

chebdi
♥♥-----
Registrovaný: 18. 12. 2010
Příspěvky: 41

Re: Je to psychicke nasili??

Diky vsem:-)!!
Zítra si jedu definitivně odstěhovat poslední věci. Dneska jsem se při předávání malé manželovi dozvěděla, že jsem velice zákeřná a kdyby to věděl dřív, tak si mě nevezme...Když m. nevidím, je mi tak dobře, ale pak stačí jen krátký kontakt při předávání dcery a je to všechno v háji, dostanu z něj úplně amok, roztřesu se, nejsem schopná na nic myslet, jen brečím a brečím a mám nekontrolovatelný vztek. Fakt nevím, co s tím.
Zatímco si vzal malou - měl ji mít od čtyř - tak sem si jela pobalit věci do domku, abych to už zítra jen naskládala s něčí pomocí do tranzitu. Po páté mi m. volal, že u něj malá už nechce být, brečí a chce jít za mnou, tak sem musela přijet. Má si pro ni přijít ještě zítra a v neděli, na celý den. Nabídla jsem mu, at si malou vezme i přes noc, má na to právo, ale on hned, že moc dobře vím, že by s ním nechtěla spát a že stejně nebude doma přes noc...
Když sem si balila věci, nedalo mi to a koukla do jeho počítače, kde má uložený všechny fotky (on si totiž v poslední době přivydělával jako fotograf, občas nějakou svatbou a fotbalem a v domečku zřídil malý ateliérek). No našla jsem tam takové docela lechtivé fotky jedné slečny, pozující všemožně ze všech stran, spoře oděná. Dvě z těch fotek, který byly nejslušnější, jsem viděla, když jsem se na pár dní na m. naléhání do domečku vrátila. Vysvětloval, že to dělal jen pro prachy a že to je známá co to chtěla pro svýho chlapa jako kalendář na vánoce. To fotografování jsem m. vždycky tolerovala, ale řekla jsem, že nechci, aby fotil akty a takové věci. To by mi fakt vadilo. On že to prý bude respektovat. Ale nezapomněl mě nazvat extrémně žárlivou furií. Mimo jiné jsem se z fotek dozvěděla, že vymetá všemožné akce spojené s návštěvou hospod, pánské jízdy apod. Malou neměl za dobu naší odluky (cca 4 měsíce) vyfocenou ani jednou..
Tak si tak říkám, že jsem asi fakt žárlivá, taky vlastně neschopná cokoliv dobře v domácnosti udělat, zakomplexovaná, bordelářka, citový vyděrač, smile, pyzda, magor, psychopat, zákeřná a mstivá ženská, atd. tak proč vlastně se mnou chtěl ještě žít??? U rozvodu před soudem prostě řeknu, že on vystrnadil mě, ne naopak. Prostě holt jsem mu nebyla dost dobrá, tak musím jít...a nechat mu ten klid, o který pořád tolik stál.

Není tady

 

#109 26. 2. 2011 10:04

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Je to psychicke nasili??

Prostě holt jsem mu nebyla dost dobrá, tak musím jít..
tak tohle je hláška za všechny prachy. to je u soudu asi pobaví. na úrovni náctiletých, fakt.
proč takovej uraženeckej postoj, kdy to otáčíš proti němu roll


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#110 26. 2. 2011 10:14

chebdi
♥♥-----
Registrovaný: 18. 12. 2010
Příspěvky: 41

Re: Je to psychicke nasili??

Proč? Protože už toho mám všeho po krk, poslouchat jen, jak já jsem ta špatná, a už se nevyznám ani v sobě. Asi mi už vymyl mozek, nebo co, a jsem fakt na úrovni těch náctiletých. Už se fakt hnusím i sama sobě-jednak proto, že jsem celou dobu poslouchala, jak nic neumím, a ted zase jak jsem mu ještě ukradla dceru. Tisíckrát si říkám, že se nenechám vytočit, že mi za to nestojí. Ale jeho slova mě prostě zraňují jako by vás někdo bodl nožem a podvědomě jim asi věřím. Už jsem asi tak zmanipulovaná.
Měl si vzít dceru na víkend od 9:00 hod a nedorazil - včera jen letmo podotkl, že když mohl minulý pátek a sobotu, zakázala jsem to. Pro jistou má i vypnutý telefon. Na 100% má zase akci typu běžkování s kamarády, pánská jízda a posléze zakotví do rána v hospodě. Včera mě ještě obvinil, že když se se mnou chce domluvit na návštěvě malé, dělám mu naschvály. Já se držím pravidla 1x za 14 dní pátek, sobota, neděle, a neměním to. On by chtěl pořád úlevy. Nevím, zda kamarádi jsou pádným důvodem pro to, abych mu navrhla náhradní termín...

Není tady

 

#111 26. 2. 2011 10:35

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Je to psychicke nasili??

a proč jsi mu nedovolila, aby si dceru vzal ? nestará se, nebo jste spolu už měly nějáký program ?
nečetla jsem tvé vlákno celé, omlouvám se. pokud na něj není spoleh cos e týká péči o dceru, nebo jste už měly něco naplánovaného, pak chápu, že jsi mu ji nedala. ale pokud to byl jen rozmar, že jednou za 14 dní a šlus, pak tomu asi teda nerozumím. nikdy jsem tohle se svým ex neřešila, mladýho mohl vidět kdykoliv chtěl, nikdy by mě nenapadlo mu dirigovat, kdy ho vidět může nebo nemůže. byla jsem ráda, že jsou spolu. i když ex to teda zase nepřeháněl s tím svým zájemem o syna wink a co dělá mimo, jestli běžkuje nebo tak, proč ti to vadí ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#112 26. 2. 2011 11:07

chebdi
♥♥-----
Registrovaný: 18. 12. 2010
Příspěvky: 41

Re: Je to psychicke nasili??

asi ses se svým ex rozcházela v dobrém, což se u nás nedá říct. Co se týče styku s dcerou, chtěl by, aby si to diktoval on, když zrovna nemá svou pánskou jízdu. Nezlob se, ale na to mám asi trochu jiný názor než ty. Když jsme ještě byli spolu a mohl malou vídat a hlídat, jak se mi zlíbí, měl taky pořád nějaké akce a ted se ohání výroky typu, že jsem zlá ženská, že zabranuji dceři, aby se s ním vídala a nesnesu pocit, že se baví i beze mě. Celých 7 let našeho manželství si vždycky mohl jezdit kam chtěl a kdy chtěl a já mu nic nevyčítala. Když přijel, měl nachystané jídlo, krátce se se mnou pobavil o svých zážitcích a pak šel s kamarády večer ještě na pivo nebo lehl k televizi. Když já potřebovala pomoc s překlady, protože si při mateřské přivydělávám, tak mi jednou řekl, když jsem mu vyčetla, že vůbec nehlídá, že co si myslím, že se snad každý ze mě pos... když mám ty svoje překlady. Za celou dobu, kdy jsme byli u našich rodičů, nepomohl vůbec s ničím a nepřispíval na domácnost ani korunou. Zkus si přečíst, jak se ke mně choval, když mě viděl něco dělat. Popisovala jsem to tady dost obšírně - neuměla jsem ani umýt nádobí, setřít prach, správně oloupat brambory, plýtvala jsem pastou na zuby, vytřít správně kastrol od jídla, urovnat správně potraviny v lednici, atd. atd. Bylo toho tolik - no vlastně nic jsem nikdy neudělala dobře. Přitom on si jen jezdil.
Nevím, možná jsi jiná povaha a asi by ti to nevadilo. Ale na mě toho bylo už moc a nevím, proč bych ještě měla dělat další ústupky, a dávat mu malou, jak se mu zlíbí.

Není tady

 

#113 26. 2. 2011 11:24

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Je to psychicke nasili??

chebdi, jak jsi přišla na to, že my se rozcházeli v dobrém ? my za sebou taky máme období, kdy s námi třískaly emoce, kdy se tatík šprajcnul a po rozchodu víc jak dva měsíce neviděl syna, nechtěl si pro něj přijít. chodili si jeho rodiče, protože se jim po něm stýskalo. jenže časem všechny emoce vyšumí a je jen na vás, jestli budete trucovat jako malý děti, dělat si naschvály, které ve finále odnese jen vaše dítě, nebo se domluvíte a budete spolu vycházet aspoň slušně, když už nic jiného.

já si pročtu, co jsi psala, jak budu mít víc času. z toho, co píšeš jak ti nepřispíval a byl věčně v tahu, tak to by mi vadilo. to snad každé. jestli to chápu, tak to je taky nakonec důvod, proč jdete od sebe, nebo ne ?
ale to že se rozcházíte vy dva nemá s malou co dělat.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#114 26. 2. 2011 11:41

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Je to psychicke nasili??

CHebdi - trochu se uklidni a drž se řádu. Za ten tě nikdo obviňovat nemůže. To víš, že BM vadí, že si nemůže s tebou zacházet jako dřív. Přijít kdy chce, mít záležitosti  urovnané podle toho jak on chce. K jeho vlastní osobní odpovědnosti. Ale ty jsi taky člověk a mᚠtaké právo být spokojená. Poznámky Pavly ber jako dobrou školu toho, co tě u soudu může potkat za nechápavé lidi. ANo, je hezké že tě tady umíme vyslechnout a podpořit a poplácat po rameni. ALe všichni lidé takoví nejsou, vem to prosím v úvahu.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#115 26. 2. 2011 11:44

chebdi
♥♥-----
Registrovaný: 18. 12. 2010
Příspěvky: 41

Re: Je to psychicke nasili??

Hlavní důvod našeho rozvodu je manželovo nesnesitelné pedantství a puntičkářství, které se vyhrotilo ve fyzické násilí.
Ti kamarádi, to mi ani dřív nevadilo, ale pak jsem si začla uvědomovat, že já nemůžu nic a ještě jsem pořád ta neschopná, tak proč bych si taky měla nechat všechno líbit? A z toho pramení i můj přístup, že nechci už skákat, jak si manžel píská. Už toho bylo dost.
Vím, že malá za nás dva nemůže, ale když slyším, jak k ní m. promlouvá - učí ji správně stolovat, že si má nejdřív uklidit jednu hračku než vytáhne druhou, musí si s jídlem sednout ke stolu, aby nedrobila, ve 2 letech by se už měla najíst tak, aby nebyla špinavá, když ji utíral výjimečně navlhčenými ubrousky zadek, dělal mi přednášku, jak dokonale musím vytřít všechny záhybky a strávil u toho tak 20 minut, atd. atd. tak to fakt nevím, která ženská by to vydržela...A která ženská by mu ji při tom všem s radostí dávala tak, jak on má zrovna volný čas. Co bys Ty dělala na mém místě?
Manžel se na jednu stranu bije, jak malou nevidí, jak mu zakazuju ji vidět, ale když si má pro ni přijít, tak nemá čas a dá přednost kamarádům. No tak nevím, co si o tom myslet

Není tady

 

#116 26. 2. 2011 12:15

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Je to psychicke nasili??

PavlaH napsal(a):

CHebdi - trochu se uklidni a drž se řádu. Za ten tě nikdo obviňovat nemůže. To víš, že BM vadí, že si nemůže s tebou zacházet jako dřív. Přijít kdy chce, mít záležitosti  urovnané podle toho jak on chce. K jeho vlastní osobní odpovědnosti. Ale ty jsi taky člověk a mᚠtaké právo být spokojená. Poznámky Pavly ber jako dobrou školu toho, co tě u soudu může potkat za nechápavé lidi. ANo, je hezké že tě tady umíme vyslechnout a podpořit a poplácat po rameni. ALe všichni lidé takoví nejsou, vem to prosím v úvahu.

pavlo, nechápavá jsi tu evidentně i ty. jestli sis nevšimla, tak jsem psala, že jsem to nečetla celé. že si to přečtu až budu mít víc času a nebudu odskakovat po chvilkách. třeba pak budu věci vidět jinak, kdo ví. přiznávám, že neznám celé souvislosti. vím, že mě to neomlouvá. ale tebe tohle omezené myšlení, vůbec jako učitelku, nemýlím-li se, taky ne. takže si svoje komentáře nech laskavě pro někoho jinýho, za to že ses blbě vychrápala já nemůžu.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#117 26. 2. 2011 12:21

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Je to psychicke nasili??

chebdi napsal(a):

Hlavní důvod našeho rozvodu je manželovo nesnesitelné pedantství a puntičkářství, které se vyhrotilo ve fyzické násilí.
Ti kamarádi, to mi ani dřív nevadilo, ale pak jsem si začla uvědomovat, že já nemůžu nic a ještě jsem pořád ta neschopná, tak proč bych si taky měla nechat všechno líbit? A z toho pramení i můj přístup, že nechci už skákat, jak si manžel píská. Už toho bylo dost.
Vím, že malá za nás dva nemůže, ale když slyším, jak k ní m. promlouvá - učí ji správně stolovat, že si má nejdřív uklidit jednu hračku než vytáhne druhou, musí si s jídlem sednout ke stolu, aby nedrobila, ve 2 letech by se už měla najíst tak, aby nebyla špinavá, když ji utíral výjimečně navlhčenými ubrousky zadek, dělal mi přednášku, jak dokonale musím vytřít všechny záhybky a strávil u toho tak 20 minut, atd. atd. tak to fakt nevím, která ženská by to vydržela...A která ženská by mu ji při tom všem s radostí dávala tak, jak on má zrovna volný čas. Co bys Ty dělala na mém místě?
Manžel se na jednu stranu bije, jak malou nevidí, jak mu zakazuju ji vidět, ale když si má pro ni přijít, tak nemá čas a dá přednost kamarádům. No tak nevím, co si o tom myslet

chebdi, pak buď ráda, že ses ho zbavila, co s takovým chlapem. a pokud jde o jeho naschvály, nebo jen hloupost, když nedodržuje vaši domluvu, tak pak bych zřejmě trvala na tom, aby dodržoval návštěvy jak jsou stanovené. zřejmě s ním zatím nebude rozumná řeč.
o pedantství radši držím pusu, mívám s ním taky problém skurt


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#118 26. 2. 2011 12:30

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Je to psychicke nasili??

PPavlo nechceš mi to poslat ještě potřetí? To víš, já jsem nechápavá.... big_smilebig_smilebig_smilebig_smile ale ty se nad tím kdoví proč rozčiluješ. Že by to bylo tvoje?


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#119 26. 2. 2011 12:49

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Je to psychicke nasili??

Pavlo smile do prčic, klidně i po čtvrté ...
já prostě nevím, proč jsem tu dvakrát, nevím co s tím dumbom
a jo, vadí mi, když ze mě hned uděláš, že s takovýma blbýma nechápavýma lidma se ještě setká jak u soudu, tak v životě. nemyslím si, že bych nedokázala některé věci pochopit a taky přiznávám, že jsem to celé nečetla.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#120 26. 2. 2011 12:51

chebdi
♥♥-----
Registrovaný: 18. 12. 2010
Příspěvky: 41

Re: Je to psychicke nasili??

Holky, kvůli mně se tady nehádejte, to nemá cenu. Vím, že tu určitě nikdo nepíše rady se zlými úmysly.
Pravdou je, že já neumím krotit emoce vzteku, kt. ve mě manžel vyvolává každým kontaktem. Proto je pro mě v mém stavu (29. týden těhotenství) asi nejlepší omezit kontakt s ním na minimum, jinak bych asi přišla do blázince. Taky jsem se snažila předávat m. malou přes moji mámu, ale to se taky neosvědčilo, protože manžel pak mámu označil za osobu, kt. mě navádí a napsal jí několik urážlivých e-mailů. Pak z toho byla špatná i máma, která za nic nemůže. Už kdysi mi tu někdo radil držet se pevně stanovených pravidel, protože takové to neurčité, kdy nevíte, kdy m. napíše, kdy si přijde, jestli vůbec přijde, tak to mě vždycky rozhodí....
Už aby byl ten soud, kde se doufám stanoví dny návštěv. Minulý týden jsem podávala návrh na úpravu poměrů, tak snad to bude do měsíce.
Tady to období nejistoty se vleče už 4 měsíce, a už je to na mě opravdu trochu moc.
Nechápu, že manžela nepřimělo k jinému chování ani to, že se nám už brzy narodí miminko. Prostě i v situaci, kdy se mu rozpadá rodina, je pro něj důležitější bazírovat na malichernostech. To prostě opravdu nikdy nepochopím, ty jeho hodnoty...

Není tady

 

#121 26. 2. 2011 12:53

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Je to psychicke nasili??

Chebdi, ani se je nesnaž chápat, je to jak to říct, poškozená osobnost, jemu vlastní chování nepřijde mimo.

Pavli, ty jsi byla nechápavá pouze proto, že jsi to nečetla celé, ale jiní lidé jsou nechápaví tak nějak od přírody. Neber si to osobně, chebdi se ale tento příklad bude velmi hodit jako trénink, jak si nebrat věci osobně....


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů