Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 29. 11. 2010 19:47

Andilecicek
♥♥-----
Registrovaný: 29. 11. 2010
Příspěvky: 33

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

Tercila napsal(a):

Andilecicek: ale jak zabránit té chemii, kterou cítím ke kolegovi????

big_smile Tak se nebraň a užij si to všechno - se všemi důsledky. Jinak ten život stejně nechodí.... wink

AndileciceK ....rozmazlená pinda....

A tohle výrazivo už jsem dlouho neslyšela big_smile big_smile Musím se tu smát big_smile.
Pročpak Tě asi napadlo? smile

Možná bych si to i užila, ale strach z odmítnutí je silnější, takže pochybuji, že udělám první krok...

NO...a k výrazu, jsem ráda, že jsem Tě pobavila:-). Možná je to trefné...

Není tady

 

#27 29. 11. 2010 19:53

Andilecicek
♥♥-----
Registrovaný: 29. 11. 2010
Příspěvky: 33

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

majkafa napsal(a):

Andilecicek napsal(a):

Ono to možná vypadaá, že jsem rozmazlená pinda, která neví co ze sebou, ale řekni sama, dá se proti tomu bránit???

Dá. stoltsmile
Vše je jenom ve tvé hlavě. A jenom na tobě.
Přestaň laškovat s kolegou a zruš svatbu, zatím na ni nemáš. A zamysli se nad sebou a počkej, až potkᚠtoho pravého, Cecíčku. dumbom

Tak to má hlava sedí na špatném krku:rodna:rodna
S tou svatbou to není zrovna košér, ale můžeš si zakázat myslet na někoho, kdo Tě přitahuje a navíc ho tak 3x týdně vídáš??? Víš, a definuj mi "toho pravého". ??? Všude je přeci něco....a mě doma vše klape, přítel je fajn, skvělej člověk, já prostě nechápu, jak se tohle mohlo stát...nikdy se mi to nestalo. Nehledala jsem to, přišlo to samo...Myslíš, že existuje na světě člověk, kterému se toto nepřihodí za celý život???

Není tady

 

#28 29. 11. 2010 19:57

majkafa
Host

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

Andilecicek napsal(a):

Tak to má hlava sedí na špatném krku:rodna:rodna
S tou svatbou to není zrovna košér, ale můžeš si zakázat myslet na někoho, kdo Tě přitahuje a navíc ho tak 3x týdně vídáš??? Víš, a definuj mi "toho pravého". ??? Všude je přeci něco....a mě doma vše klape, přítel je fajn, skvělej člověk, já prostě nechápu, jak se tohle mohlo stát...nikdy se mi to nestalo. Nehledala jsem to, přišlo to samo...Myslíš, že existuje na světě člověk, kterému se toto nepřihodí za celý život???

Neřeš člověka, řeš sebe. Nepiš si se ženatým mužem ani se s ním nijak nestýkej, pokud to není nutné pracovně. Jde to. Vlastní zkušenost.
Kolikátý vztah je tvůj s nynějším přítelem? Kolik je ti let? Nevybouřená? To je pak blbé. V tom případě by ses měla s přítelem rozejít a vybouřit se. Teď je ještě čas. Než bude svatba a přijdou děti. Pak to bude daleko horší.
Btw Kuty ti tu radí, ale přečti si její příběh, jak se ráda vrátila domů a jak ráda byla, že jí manžel odpustil a nekopl ji do ...
Taky to takhle chceš? Kvůli chvilkovému pobouření hormonů?
Tak si to užívej. Co vyšleš, to se ti vrátí.

 

#29 29. 11. 2010 20:00

majkafa
Host

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

A ta Pinda? Nu, řeklas to sama, Pročpak? lol

 

#30 29. 11. 2010 20:11

Andilecicek
♥♥-----
Registrovaný: 29. 11. 2010
Příspěvky: 33

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

majkafa napsal(a):

Andilecicek napsal(a):

Tak to má hlava sedí na špatném krku:rodna:rodna
S tou svatbou to není zrovna košér, ale můžeš si zakázat myslet na někoho, kdo Tě přitahuje a navíc ho tak 3x týdně vídáš??? Víš, a definuj mi "toho pravého". ??? Všude je přeci něco....a mě doma vše klape, přítel je fajn, skvělej člověk, já prostě nechápu, jak se tohle mohlo stát...nikdy se mi to nestalo. Nehledala jsem to, přišlo to samo...Myslíš, že existuje na světě člověk, kterému se toto nepřihodí za celý život???

Neřeš člověka, řeš sebe. Nepiš si se ženatým mužem ani se s ním nijak nestýkej, pokud to není nutné pracovně. Jde to. Vlastní zkušenost.
Kolikátý vztah je tvůj s nynějším přítelem? Kolik je ti let? Nevybouřená? To je pak blbé. V tom případě by ses měla s přítelem rozejít a vybouřit se. Teď je ještě čas. Než bude svatba a přijdou děti. Pak to bude daleko horší.
Btw Kuty ti tu radí, ale přečti si její příběh, jak se ráda vrátila domů a jak ráda byla, že jí manžel odpustil a nekopl ji do ...
Taky to takhle chceš? Kvůli chvilkovému pobouření hormonů?
Tak si to užívej. Co vyšleš, to se ti vrátí.

Já se snažím řešit sebe...vybouřená jsem, je mi 30. Když jsem chodila ve 20ti s jedním tenkrát klukem, vztah trval 4 roky, byla jsem strašně moc zamilovaná, chtěla rodinu a děti a jeho milovala...pak jsme se rozešli, on je mamínek, do dnešního dne nemá vztah a žije s matkou, ale to je jedno...S nynějším přítelem jsem 7 let, všechno je super, nikdy jsem mu nezahla,nikdy mě jiní muži nezajímali, jediné, co jsem si řekla, že už nikdy nechci být zamilovaná tak, jako do toho ve dvaceti, že to bylo zničující...Víš, není to o vybouření, on mne prostě přitahuje po té duchovní stránce, ale samozřejmě i po té fyzické. Je mi s ním dobře, povídáme si, sem tam proběhnou nějaké dvojsmysly, ale je u nás 3/4 roku a my si stále vykáme...Já se nechci rozejít se svým přítelem, opakuji se, ale je mi s ním dobře, ale toto s kolegou je prostě jiné...nevím jestli chvilkové pobouření hormonů je i to, když na něj koukám skoro rok jako na obrázek a je to stále silnější...Já vím, že co vyšlu se vrátí, tajemství jsem viděla i četla a zajímám se o toto, ale takovou lásku a naplnění jaké cítím v jeho přítomnosti jsem necítila možná ani s tím ve dvaceti...a nebo cítila jinak? Nevím, je to složité...

Není tady

 

#31 29. 11. 2010 20:13

Andilecicek
♥♥-----
Registrovaný: 29. 11. 2010
Příspěvky: 33

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

majkafa napsal(a):

A ta Pinda? Nu, řeklas to sama, Pročpak? lol

Já vím...

Není tady

 

#32 29. 11. 2010 20:58

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

Andílečíčíčku,já si myslím,že vᚠvztah je tak trochu přechozený,stereotypní a nudný,takže hledᚠjen povyraženíčko.Vnímᚠto jako zázrak chemie,který se ti ještě nestal,ale je to hlavně únik z nudy. Možná,ta svatba byl "posun" ve vašem vztahu,ale asi jste ten krok měli udělat tak o 3 roky dřív a dnes už třeba "hnízdit"dudlik.


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#33 29. 11. 2010 21:46

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

Můj názor
se svým přítelem chodíš, protože ho mᚠráda, ale nemiluješ ho jako toho prvního
Ted po letech si zjistila ,že Tě někdo přitahuje víc než tvůj přítel, kterého mᚠjistýho, protože nechceš být sama,protože sis kdysi řekla,že nechceš být zamilovaná jako ve dvaceti.
A ted ses zakoukala, ale nesprávným směrem. Kočko, určitě víš, že tím,že s ním začneš, nezničím život jen sobě, ale i jeho manželce a i dětem? Ruce pryč, na ženatý chlapi prostě nekoukat. Budeš se trápit, zabrzdi,dřív než bude pozdě. Já vím,je to lákavý, ale nemá to budoucnost, nemá to smysl.
Spíše bych fakt přemýšlela, co tě láká na tvém partnerovi ,že ti je s ním jen dobře


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#34 29. 11. 2010 22:05

Andilecicek
♥♥-----
Registrovaný: 29. 11. 2010
Příspěvky: 33

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

rejka napsal(a):

Andílečíčíčku,já si myslím,že vᚠvztah je tak trochu přechozený,stereotypní a nudný,takže hledᚠjen povyraženíčko.Vnímᚠto jako zázrak chemie,který se ti ještě nestal,ale je to hlavně únik z nudy. Možná,ta svatba byl "posun" ve vašem vztahu,ale asi jste ten krok měli udělat tak o 3 roky dřív a dnes už třeba "hnízdit"dudlik.

Hmmm, možná to tak je, ale jak píši, nehledala jsem to...za dobu našeho vztahu jsem potkala mraky chlapů a nic...až když jsem poznala "jeho"...no člověk míní, život mění, tak se nechám překvapit jak všechno dopadne...Každopádně děkuji moc za názory!

Není tady

 

#35 29. 11. 2010 22:11

Andilecicek
♥♥-----
Registrovaný: 29. 11. 2010
Příspěvky: 33

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

dusička napsal(a):

Můj názor
se svým přítelem chodíš, protože ho mᚠráda, ale nemiluješ ho jako toho prvního
Ted po letech si zjistila ,že Tě někdo přitahuje víc než tvůj přítel, kterého mᚠjistýho, protože nechceš být sama,protože sis kdysi řekla,že nechceš být zamilovaná jako ve dvaceti.
A ted ses zakoukala, ale nesprávným směrem. Kočko, určitě víš, že tím,že s ním začneš, nezničím život jen sobě, ale i jeho manželce a i dětem? Ruce pryč, na ženatý chlapi prostě nekoukat. Budeš se trápit, zabrzdi,dřív než bude pozdě. Já vím,je to lákavý, ale nemá to budoucnost, nemá to smysl.
Spíše bych fakt přemýšlela, co tě láká na tvém partnerovi ,že ti je s ním jen dobře

Ahoj Dušičko,

ano definovala jsi to přesně. Svého přítele mám ráda, ale nemiluji ho tak jako toho prvního....To zjištění směrem ke kolegovi bylo překvapivé, zvláštní a zároveň nepopsatelně krásné.
Já vím, že to nemá budoucnost a rozhodně bych nechtěla zničit život "fungující" rodině. Já se jen neumím poprat s těmi pocity, protože trvají na můj vkus docela dlouho a hlavně se stupňují. Já zatím nemám co brzdit, nic není rozjeté, ale ty city prostě potlačit nejdou...několikrát jsem to zkoušela...odcházela jsem z práce tak, abych se s ním nepotkala...a co se nestalo? Potkala jsem ho ve městě...a nemůžu zdrhat pořád z práce, to by bylo taky podezřelé...prostě zapeklitá situace. Jsem ráda, že nikdo nic netuší a mohu se vypsat alespoň tady...DĚKUJI!!!!

Není tady

 

#36 29. 11. 2010 22:32

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

Andílečku, mᚠpravdu v tom, že je to složité. Život je plný zvratů a překvapení, a to nejenom ve třiceti. Ještě Tě čeká spousta zkušeností. Zkus jednat podle své intuice a uvidíš, jak se to vyvrbí.

Není tady

 

#37 29. 11. 2010 22:38

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

Andílečku - rozum a cit vid tillfreds
Určitě napiš, co vyhrálo. Tercila má pravdu, zkus se spolehnout na intuici.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#38 30. 11. 2010 6:40

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

Kolikrát i lidi, co chodí do kostela zrovna dvakrát morální nejsou
Což by pro tebe neměla být "omluvenka" usilování o kolegu. Jednak je docela možné, že to "napětí", které cítíš, má poněkud jiné kořeny, než si namlouváš, druhak, kdyby se ti ho teda povedlo utrhnout, mu můžeš zajistit docela slušné osobní problémy - ve vztahu k víře, myslím.
můžeš si zakázat myslet na někoho, kdo Tě přitahuje a navíc ho tak 3x týdně vídáš???
Ale to ti nikdo neříká... myslet můžeš na kohokoli kdykoli. Dokonce ho můžeš i milovat. Jen by to mělo zůstat v téhle rovině.
nikdy jsem mu nezahla,nikdy mě jiní muži nezajímali, jediné, co jsem si řekla, že už nikdy nechci být zamilovaná tak, jako do toho ve dvaceti, že to bylo zničující
Zničující láska ve 20 s tebou zacloumala natolik, žes radši volila "příjemnou nudu". To by bylo v pořádku, pokud by sis ji čas od času nechtěla zpestřit nějakým tím adrenalinem. Obávám se totiž, že i když tohle je v tvém vztahu s přítelem poprvé (ostatně říká se, že sedmý rok bývá kritický), nebude to naposledy. Jo, mᚠjistotu, klid, perspektivu svatby a rodiny... ale ona vzpomínka z mládí tě (zřejmě) bude čas od času poňoukat, aby sis zas našla někoho, kdo ti zprostředkuje ty úžasný zážitky z tehdá...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#39 30. 11. 2010 7:26

Hepina155
♥♥-----
Registrovaný: 15. 9. 2010
Příspěvky: 86

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

Andilecicek napsal(a):

JO ženušky, ono se to strašně dobře radí, ale copak jste to nikdy žádná  nezažila? Mě se to za celých 7 let nestalo. Svého přítele mám ráda, je mi s ním dobře, je spolehlivý, ale jak zabránit té chemii, kterou cítím ke kolegovi????

Uvedom si, že je to len chémia :-). pobublá, vyšumí....Trvalé city , priatežské, partnerské  sú dôležité.


"Najodvážnejším činom je myslie sama za seba. A nahlas!"

Není tady

 

#40 30. 11. 2010 8:57

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

majkafa napsal(a):

Andilecicek napsal(a):

Tak to má hlava sedí na špatném krku:rodna:rodna
S tou svatbou to není zrovna košér, ale můžeš si zakázat myslet na někoho, kdo Tě přitahuje a navíc ho tak 3x týdně vídáš??? Víš, a definuj mi "toho pravého". ??? Všude je přeci něco....a mě doma vše klape, přítel je fajn, skvělej člověk, já prostě nechápu, jak se tohle mohlo stát...nikdy se mi to nestalo. Nehledala jsem to, přišlo to samo...Myslíš, že existuje na světě člověk, kterému se toto nepřihodí za celý život???

Neřeš člověka, řeš sebe. Nepiš si se ženatým mužem ani se s ním nijak nestýkej, pokud to není nutné pracovně. Jde to. Vlastní zkušenost.
Kolikátý vztah je tvůj s nynějším přítelem? Kolik je ti let? Nevybouřená? To je pak blbé. V tom případě by ses měla s přítelem rozejít a vybouřit se. Teď je ještě čas. Než bude svatba a přijdou děti. Pak to bude daleko horší.
Btw Kuty ti tu radí, ale přečti si její příběh, jak se ráda vrátila domů a jak ráda byla, že jí manžel odpustil a nekopl ji do ...
Taky to takhle chceš? Kvůli chvilkovému pobouření hormonů?
Tak si to užívej. Co vyšleš, to se ti vrátí.

Majkafo,když jsi u něčeho nebyla a mᚠinformace jen se zde napsaných řádků tak se pro příště laskavě zdrž svých výlevů ohl.Kuty a jak jsem zvýraznila ta slova,nic z toho není pravda,jsi vedle jak ta jedle.
Já totiž byla doma pořád,tudíž je blbost,že jsem se tam vracela-po celou dobu jsem jako matka a manželka fungovala tak,jako hned žádná ne, co se tu pohoršuje nad chováním a nevěrami.

Taky manžel mi neměl co odpouštět zrovna tak ani já jemu,jen jsme k sobě po tomto extepore našli jinou a vřelejší cestu,začali jsme si existenci toho druhého vedle sebe více uvědomovat.A to nevyčteš v žádných knížkách,ale k tomu přispěla nemalou měrou právě tato moje či naše zkušenost.

Ale prostě tohle vysvětlovat,je kolikrát jak házet hrách na zeď,tvoje kázání mi pripomíná faráře v kostele.dumbom

Upravil(a) Kuty (30. 11. 2010 8:58)

Není tady

 

#41 30. 11. 2010 10:01

Andilecicek
♥♥-----
Registrovaný: 29. 11. 2010
Příspěvky: 33

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

Tercila napsal(a):

Andílečku, mᚠpravdu v tom, že je to složité. Život je plný zvratů a překvapení, a to nejenom ve třiceti. Ještě Tě čeká spousta zkušeností. Zkus jednat podle své intuice a uvidíš, jak se to vyvrbí.

Asi ano, rozum v tuto chvíli moc používat nejde, ta intuice je možná spolehlivější....Děkuji!

Není tady

 

#42 30. 11. 2010 10:05

Andilecicek
♥♥-----
Registrovaný: 29. 11. 2010
Příspěvky: 33

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

dusička napsal(a):

Andílečku - rozum a cit vid tillfreds
Určitě napiš, co vyhrálo. Tercila má pravdu, zkus se spolehnout na intuici.

Když už jsem našla toto fórum, kde se mohu "inkognito" vyzpovídat, tak dám určitě vědět, co vyhrálo...Intuice je asi to jediné, co mi teď funguje  rodna
Ještě jednou děkuji.

Upravil(a) Andilecicek (30. 11. 2010 10:05)

Není tady

 

#43 30. 11. 2010 10:08

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

stolt

Upravil(a) dusička (30. 11. 2010 10:45)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#44 30. 11. 2010 10:12

Andilecicek
♥♥-----
Registrovaný: 29. 11. 2010
Příspěvky: 33

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

helena napsal(a):

Kolikrát i lidi, co chodí do kostela zrovna dvakrát morální nejsou
Což by pro tebe neměla být "omluvenka" usilování o kolegu. Jednak je docela možné, že to "napětí", které cítíš, má poněkud jiné kořeny, než si namlouváš, druhak, kdyby se ti ho teda povedlo utrhnout, mu můžeš zajistit docela slušné osobní problémy - ve vztahu k víře, myslím.
můžeš si zakázat myslet na někoho, kdo Tě přitahuje a navíc ho tak 3x týdně vídáš???
Ale to ti nikdo neříká... myslet můžeš na kohokoli kdykoli. Dokonce ho můžeš i milovat. Jen by to mělo zůstat v téhle rovině.
nikdy jsem mu nezahla,nikdy mě jiní muži nezajímali, jediné, co jsem si řekla, že už nikdy nechci být zamilovaná tak, jako do toho ve dvaceti, že to bylo zničující
Zničující láska ve 20 s tebou zacloumala natolik, žes radši volila "příjemnou nudu". To by bylo v pořádku, pokud by sis ji čas od času nechtěla zpestřit nějakým tím adrenalinem. Obávám se totiž, že i když tohle je v tvém vztahu s přítelem poprvé (ostatně říká se, že sedmý rok bývá kritický), nebude to naposledy. Jo, mᚠjistotu, klid, perspektivu svatby a rodiny... ale ona vzpomínka z mládí tě (zřejmě) bude čas od času poňoukat, aby sis zas našla někoho, kdo ti zprostředkuje ty úžasný zážitky z tehdá...

Mᚠpravdu Heli, není to omluvenka...Toto se nedá omluvit...jen si neumím představit, že to bude trvat třeba ještě "roky", že ve mě bude vzbuzovat takovéto pocity dalších třeba nevím kolik let. Třeba ne, kdo ví...On je čestný, i to , že sem tam laškuje, je vždy na takové "vyšší úrovni" jestli mi rozumíš. Nejsou to žádné návrhy, jen to mejlové pozvání na skleničku bylo takové "vybočení z trasy", ale osobně už jsme to nerozebírali, takže to zůstalo takovým malým tajemstvím. Párkrát mne hodil večer domů, ale to vždy ve vší slušnosti.
MOžná mne to bude poňoukat celý život, a už s ním, nebo s někým jiným. Ale ten pocit lásky je krásný!

Není tady

 

#45 30. 11. 2010 10:17

Andilecicek
♥♥-----
Registrovaný: 29. 11. 2010
Příspěvky: 33

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

Hepina155 napsal(a):

Andilecicek napsal(a):

JO ženušky, ono se to strašně dobře radí, ale copak jste to nikdy žádná  nezažila? Mě se to za celých 7 let nestalo. Svého přítele mám ráda, je mi s ním dobře, je spolehlivý, ale jak zabránit té chemii, kterou cítím ke kolegovi????

Uvedom si, že je to len chémia :-). pobublá, vyšumí....Trvalé city , priatežské, partnerské  sú dôležité.

Kéž by to vyšumělo par
Toto je jak být na poušti, mít před sebou sklenici vody a nemůžeš se napít....chjo.

Není tady

 

#46 30. 11. 2010 12:09

majkafa
Host

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

To není tvá sklenice vody. smile

 

#47 30. 11. 2010 13:59

Andilecicek
♥♥-----
Registrovaný: 29. 11. 2010
Příspěvky: 33

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

majkafa napsal(a):

To není tvá sklenice vody. smile

To vím, a proto umírám žízní hjarta

Není tady

 

#48 30. 11. 2010 14:11

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

proto umírám žízní
Ale běž, holčičko... to není žízeň, ta vypadá jinak. To je docela obyčejná chu na šampáňo, když pořád piješ limču. Jenže po bublinkách strašně bolí hlava... a ta kocovina...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#49 30. 11. 2010 14:32

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

helena napsal(a):

proto umírám žízní
Ale běž, holčičko... to není žízeň, ta vypadá jinak. To je docela obyčejná chu na šampáňo, když pořád piješ limču. Jenže po bublinkách strašně bolí hlava... a ta kocovina...

Když se pije šampáňo střídmě,chutná výborně a žádná kocovina se nedostavuje!!!!

Není tady

 

#50 30. 11. 2010 15:00

Andilecicek
♥♥-----
Registrovaný: 29. 11. 2010
Příspěvky: 33

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

Kuty napsal(a):

helena napsal(a):

proto umírám žízní
Ale běž, holčičko... to není žízeň, ta vypadá jinak. To je docela obyčejná chu na šampáňo, když pořád piješ limču. Jenže po bublinkách strašně bolí hlava... a ta kocovina...

Když se pije šampáňo střídmě,chutná výborně a žádná kocovina se nedostavuje!!!!

Ale jak můžeš vědět Heli, že to není žízeň??? Ano, může to být i chu na šampáňo, ale netrvá už nějak dlouho???

Kuty, souhlasím, ale pouze pokud impuls vzejde od "něj"...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů