Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 29. 11. 2010 12:59

Andilecicek
♥♥-----
Registrovaný: 29. 11. 2010
Příspěvky: 33

Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....


Chtěla bych Vás všechny pozdravit a svěřit se se svým trápením a možná poprosit i o radu...
Mám již 7 let přítele a máme cca 1/2 roku před svatbou. Pracuji u něj ve firmě a před 3/4 rokem k nám nastoupil nový ženatý kolega. Už od první chvíle mi velmi imponoval, zejména svým rázným chováním a postupně to dospělo k tomu, že jsem se do něj bláznivě zamilovala...ale to tak, že podobný pocit jsem ještě nezažila. Kolega k nám chválabohu dochází jen externě, tak se vidíme tak max 1-2x do týdne, ale i tak jsem vždycky mimo. Klepou se mi ruce a neskutečně se na něj těším. Asi 3x jsme si vyměnili pár mimopracovních mejlíků, ale šlo jen o pozvání na skleničku...když jsme se viděli osobně, ani jeden o tom nemluvil. Kolega je ženatý, svou rodinu má velmi rád a navíc je věřící...ale nemohu si pomoci, cítím z jeho strany určitou dávku sympatií, i když ji neumím podrobněji popsat. Kolikrát když jsme sami, tak váhám, zda mám udělat první krok, ale strach z odmítnutí a ztrapnění se je silnější, takže jsem doposud nic nepodnikla...Poraďte, mám? Ta touha je spalující, nechci mu ničit rodinu, ale být s ním tak nějak mimo realitu...

Není tady

 

#2 29. 11. 2010 13:06

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

Poraďte, mám?
Jediná rada - pracky pryč a rychle si uvědomit, že je to JEN A JEN kolega!


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#3 29. 11. 2010 13:30

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

Mám nemám... proč chceš takovou radu. Mᚠpřed svatbou a ptᚠse, jestli vyjet po kolegovi. Měla by ses ptát sama sebe, jestli je svatba nejlepší nápad... BI.
To ti rovnou poradím - není. Dokud nebudeš mít jasno v sobě, tak není. hmm

Není tady

 

#4 29. 11. 2010 13:42

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

javena napsal(a):

Mám nemám... proč chceš takovou radu. Mᚠpřed svatbou a ptᚠse, jestli vyjet po kolegovi. Měla by ses ptát sama sebe, jestli je svatba nejlepší nápad... BI.
To ti rovnou poradím - není. Dokud nebudeš mít jasno v sobě, tak není. hmm

Patent na rozum nemá nikdo,ani ty ne,by si to myslíš!dumbom

Není tady

 

#5 29. 11. 2010 13:56

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

Kuty napsal(a):

javena napsal(a):

Mám nemám... proč chceš takovou radu. Mᚠpřed svatbou a ptᚠse, jestli vyjet po kolegovi. Měla by ses ptát sama sebe, jestli je svatba nejlepší nápad... BI.
To ti rovnou poradím - není. Dokud nebudeš mít jasno v sobě, tak není. hmm

Patent na rozum nemá nikdo,ani ty ne,by si to myslíš!dumbom

Proč si myslíš, že si myslím, že mám patent na rozum? Protože si myslím, že někdo, kdo řeší jestli strčit jazyk do krku kolegy by se neměl vdávat? Kuty, že tys to tak měla a bylo to nejlepší období tvýho života neznamená, že to tak mají všichni. big_smile
Respektovat jiný názor je fuška, co... tonguewink

Není tady

 

#6 29. 11. 2010 14:11

Dája28
♥♥-----
Registrovaný: 27. 5. 2010
Příspěvky: 61

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

Andílku, jestli tě rozhodí sympatický kolega půl roku před svatbou, pak jsi " tak nějak mimo realitu" už nyní....a tvého budoucího manžela docela lituju.

Není tady

 

#7 29. 11. 2010 14:13

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

javena napsal(a):

Kuty napsal(a):

javena napsal(a):

Mám nemám... proč chceš takovou radu. Mᚠpřed svatbou a ptᚠse, jestli vyjet po kolegovi. Měla by ses ptát sama sebe, jestli je svatba nejlepší nápad... BI.
To ti rovnou poradím - není. Dokud nebudeš mít jasno v sobě, tak není. hmm

Patent na rozum nemá nikdo,ani ty ne,by si to myslíš!dumbom

Proč si myslíš, že si myslím, že mám patent na rozum? Protože si myslím, že někdo, kdo řeší jestli strčit jazyk do krku kolegy by se neměl vdávat? Kuty, že tys to tak měla a bylo to nejlepší období tvýho života neznamená, že to tak mají všichni. big_smile
Respektovat jiný názor je fuška, co... tonguewink

Nejlépe ten tvůj,ne?dumbom

Není tady

 

#8 29. 11. 2010 14:13

majkafa
Host

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

javena napsal(a):

Mám nemám... proč chceš takovou radu. Mᚠpřed svatbou a ptᚠse, jestli vyjet po kolegovi. Měla by ses ptát sama sebe, jestli je svatba nejlepší nápad... BI.
To ti rovnou poradím - není. Dokud nebudeš mít jasno v sobě, tak není. hmm

Mám stejný názor. Na místě tazatelky bych se hodně zamyslela nad svou svatbou. Myslím, že už mají přechozený vztah. Že svatba už ten vztah nezachrání, když se jí zapalují lýtka.

 

#9 29. 11. 2010 14:42

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

Svůj současný vztah může mít zcela OK a lýtka se zapalovat snad mohu kdykoli,ne?

Jen bych tak nevyšilovala,podívej se na to i po materiálnístránce- vypadá to,že tvůj současný přítel je šikovný,má vl.firmu a je schopen zabezpečit tebe i bud.rodinu,mᚠsnad s ním irelat.jistou práci.To jsou dnes těžká aktiva,takže dolů z oblakou,stojí-li ti za to tenhle vztah.
A není to pěkné takhle po něm jen toužit?Pokud budeš flirtovat až po svatbě a přijde-li se na to,alespoň z toho nevyjdeš tak úplně naprázdno.big_smile

Není tady

 

#10 29. 11. 2010 14:56

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

Soudím, že vztah slečny s přítelem je momentálně až na druhém místě.
V první řadě by si měla uvědomit, že na kolegu, který "je ženatý, svou rodinu má velmi rád a navíc je věřící" se prostě nesahá, i když tam proběhlo nějaké mailové "laškování". Když se ona na základě zapálených lýtek rozejde s přítelem, zas až tak moc se nestane... jenže na druhé straně je rodina s malými dětmi. Nejsem puritán, jenže tohle se prostě nedělá. Jestli má (by nepřiznané) problémy ve vztahu, měla by je řešit jinak.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#11 29. 11. 2010 15:03

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

helena napsal(a):

Soudím, že vztah slečny s přítelem je momentálně až na druhém místě.
V první řadě by si měla uvědomit, že na kolegu, který "je ženatý, svou rodinu má velmi rád a navíc je věřící" se prostě nesahá, i když tam proběhlo nějaké mailové "laškování". Když se ona na základě zapálených lýtek rozejde s přítelem, zas až tak moc se nestane... jenže na druhé straně je rodina s malými dětmi. Nejsem puritán, jenže tohle se prostě nedělá. Jestli má (by nepřiznané) problémy ve vztahu, měla by je řešit jinak.

Taky si myslím. V první řadě najít jiný objekt pro zapálená lýtka, v druhé řadě si rozmyslet svůj další životní krok.


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#12 29. 11. 2010 15:15

Andilecicek
♥♥-----
Registrovaný: 29. 11. 2010
Příspěvky: 33

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

JO ženušky, ono se to strašně dobře radí, ale copak jste to nikdy žádná  nezažila? Mě se to za celých 7 let nestalo. Svého přítele mám ráda, je mi s ním dobře, je spolehlivý, ale jak zabránit té chemii, kterou cítím ke kolegovi????

Není tady

 

#13 29. 11. 2010 15:18

Andilecicek
♥♥-----
Registrovaný: 29. 11. 2010
Příspěvky: 33

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

Kuty napsal(a):

Svůj současný vztah může mít zcela OK a lýtka se zapalovat snad mohu kdykoli,ne?

Jen bych tak nevyšilovala,podívej se na to i po materiálnístránce- vypadá to,že tvůj současný přítel je šikovný,má vl.firmu a je schopen zabezpečit tebe i bud.rodinu,mᚠsnad s ním irelat.jistou práci.To jsou dnes těžká aktiva,takže dolů z oblakou,stojí-li ti za to tenhle vztah.
A není to pěkné takhle po něm jen toužit?Pokud budeš flirtovat až po svatbě a přijde-li se na to,alespoň z toho nevyjdeš tak úplně naprázdno.big_smile

Ono to možná vypadaá, že jsem rozmazlená pinda, která neví co ze sebou, ale řekni sama, dá se proti tomu bránit???

Není tady

 

#14 29. 11. 2010 15:25

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

Andilecicek napsal(a):

Kuty napsal(a):

Svůj současný vztah může mít zcela OK a lýtka se zapalovat snad mohu kdykoli,ne?

Jen bych tak nevyšilovala,podívej se na to i po materiálnístránce- vypadá to,že tvůj současný přítel je šikovný,má vl.firmu a je schopen zabezpečit tebe i bud.rodinu,mᚠsnad s ním irelat.jistou práci.To jsou dnes těžká aktiva,takže dolů z oblakou,stojí-li ti za to tenhle vztah.
A není to pěkné takhle po něm jen toužit?Pokud budeš flirtovat až po svatbě a přijde-li se na to,alespoň z toho nevyjdeš tak úplně naprázdno.big_smile

Ono to možná vypadaá, že jsem rozmazlená pinda, která neví co ze sebou, ale řekni sama, dá se proti tomu bránit???

Nejsi rozmazlená pinda,jsi jen normální ženská a jak tu Javena psala něco o tom,že já mám na co vzpomínat,tak to jo,narozdíl od ní,která má vzpomínky akorát na škaredej rozvod a na to jak přestávala kouřit.

Hele je dobré to vše ustát,dnes už jsem nad věcí -díky zkušenostem s tímhle, i věku,a nestálo by mi za to si takový perpektiv vztah rozházet takovým nějakým co má jednu kapsu prázdnou a druhou vysypanou,jo to je život.Jenže všichni jako ty jsme byly jednou mladé.No tak proč s ním nejít na skleničku-ne zrovna na očim všem a třeba ti to otevře oči.někteří chlapi s tváří jak ředitelé zeměkoule,ale když přijde na věc nebo když mají něco kloudného vypotit,tak z nich nic nevypadne.A budeš mít třeba jasno hned.

Není tady

 

#15 29. 11. 2010 15:49

Andilecicek
♥♥-----
Registrovaný: 29. 11. 2010
Příspěvky: 33

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

Kuty napsal(a):

Andilecicek napsal(a):

Kuty napsal(a):

Svůj současný vztah může mít zcela OK a lýtka se zapalovat snad mohu kdykoli,ne?

Jen bych tak nevyšilovala,podívej se na to i po materiálnístránce- vypadá to,že tvůj současný přítel je šikovný,má vl.firmu a je schopen zabezpečit tebe i bud.rodinu,mᚠsnad s ním irelat.jistou práci.To jsou dnes těžká aktiva,takže dolů z oblakou,stojí-li ti za to tenhle vztah.
A není to pěkné takhle po něm jen toužit?Pokud budeš flirtovat až po svatbě a přijde-li se na to,alespoň z toho nevyjdeš tak úplně naprázdno.big_smile

Ono to možná vypadaá, že jsem rozmazlená pinda, která neví co ze sebou, ale řekni sama, dá se proti tomu bránit???

Nejsi rozmazlená pinda,jsi jen normální ženská a jak tu Javena psala něco o tom,že já mám na co vzpomínat,tak to jo,narozdíl od ní,která má vzpomínky akorát na škaredej rozvod a na to jak přestávala kouřit.

Hele je dobré to vše ustát,dnes už jsem nad věcí -díky zkušenostem s tímhle, i věku,a nestálo by mi za to si takový perpektiv vztah rozházet takovým nějakým co má jednu kapsu prázdnou a druhou vysypanou,jo to je život.Jenže všichni jako ty jsme byly jednou mladé.No tak proč s ním nejít na skleničku-ne zrovna na očim všem a třeba ti to otevře oči.někteří chlapi s tváří jak ředitelé zeměkoule,ale když přijde na věc nebo když mají něco kloudného vypotit,tak z nich nic nevypadne.A budeš mít třeba jasno hned.

Já vím Kuty, že to zato nestojí, v žádném případě bych o toho svého chlapa nechtěla přijít, ale "kolega" mne neskutečně přitahuje. Když zůstaneme sami, normálně se mi klepou ruce nohy....víš, já vím, že je to hrozné, ale já bych ho brala jen občas, takový to, když Tě doma naštvou, tak mu písneš, sejdete se, vystěžujete se sami sobě...je to nemorální? Nevím, ale jak už jsem psala, chemii neporučíš....Hlavně je mezi námi takové to napětí...podle mne ani jeden si nejsme jistí a bojíme se udělat první krok..On z té pozice, že neví co může čekat ode mne a já, protože mám strach z odmítnutí.

Není tady

 

#16 29. 11. 2010 16:11

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

Nenávidím,když někdo říká co   s e    má,že je něco nemorální či morální,důležité je to,co si o tom myslím já a neten druhý,který se schovává za morálku a já nvím za co.
Jinak vím moc dobře,o čem píšešmám taky fajn mažela,ale prostě vykecat se s někým o blbostech a zasmát se úplným kravinám a věnovat se divokému sexu,zkrátka úplně se odreagovat,to je to,co by mnohé ženy potřebovaly místo antidepresiv v dnešní době.

Takže ti držím palce,a to dopadne už jakkoli.

Není tady

 

#17 29. 11. 2010 16:43

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

Kuty napsal(a):

javena napsal(a):

Kuty napsal(a):


Patent na rozum nemá nikdo,ani ty ne,by si to myslíš!dumbom

Proč si myslíš, že si myslím, že mám patent na rozum? Protože si myslím, že někdo, kdo řeší jestli strčit jazyk do krku kolegy by se neměl vdávat? Kuty, že tys to tak měla a bylo to nejlepší období tvýho života neznamená, že to tak mají všichni. big_smile
Respektovat jiný názor je fuška, co... tonguewink

Nejlépe ten tvůj,ne?dumbom

Ne, Kuty, můj ne. Píšu jiný, myslím jiný. Jakýkoli a číkoli. wink

Není tady

 

#18 29. 11. 2010 16:47

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

Kuty napsal(a):

Andilecicek napsal(a):

Kuty napsal(a):

Svůj současný vztah může mít zcela OK a lýtka se zapalovat snad mohu kdykoli,ne?

Jen bych tak nevyšilovala,podívej se na to i po materiálnístránce- vypadá to,že tvůj současný přítel je šikovný,má vl.firmu a je schopen zabezpečit tebe i bud.rodinu,mᚠsnad s ním irelat.jistou práci.To jsou dnes těžká aktiva,takže dolů z oblakou,stojí-li ti za to tenhle vztah.
A není to pěkné takhle po něm jen toužit?Pokud budeš flirtovat až po svatbě a přijde-li se na to,alespoň z toho nevyjdeš tak úplně naprázdno.big_smile

Ono to možná vypadaá, že jsem rozmazlená pinda, která neví co ze sebou, ale řekni sama, dá se proti tomu bránit???

Nejsi rozmazlená pinda,jsi jen normální ženská a jak tu Javena psala něco o tom,že já mám na co vzpomínat,tak to jo,narozdíl od ní,která má vzpomínky akorát na škaredej rozvod a na to jak přestávala kouřit.

Hele je dobré to vše ustát,dnes už jsem nad věcí -díky zkušenostem s tímhle, i věku,a nestálo by mi za to si takový perpektiv vztah rozházet takovým nějakým co má jednu kapsu prázdnou a druhou vysypanou,jo to je život.Jenže všichni jako ty jsme byly jednou mladé.No tak proč s ním nejít na skleničku-ne zrovna na očim všem a třeba ti to otevře oči.někteří chlapi s tváří jak ředitelé zeměkoule,ale když přijde na věc nebo když mají něco kloudného vypotit,tak z nich nic nevypadne.A budeš mít třeba jasno hned.

Můj škaredý rozvod - myslíš těch pět minut v soudní síni? Nespojili se ti nějak příběhy? Plácᚠkočko. A dost trapně, což ale u tebe není zas tak neobvyklé. wink

Není tady

 

#19 29. 11. 2010 16:58

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

"je ženatý, svou rodinu má velmi rád a navíc je věřící"
Jestli je  opravdu  věřící,tak ti slušně,ale jasně dá najevo jak se věci mají. A možná,že si na tebe změní názor a ty se navíc budeš cítit velmi trapně a levně. Protože,to co ty považuješ za takové to napětí,on může vnímat úplně jinak. On může být napnutý ze zcela jiných důvodů než ty. Ale to bys měla cítit,žena,která už má "něco" za sebou to pozná. Že je to nemorální,to víš jistě sama,ale nebudeš ani první ani poslední.Ale,když se ptᚠjestli mᚠdo toho jít nebo ne,tak říkám NE,to se nedělá.....dumbom


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#20 29. 11. 2010 17:16

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

jestli po něm vyjedeš je tvoje věc a jestli on je věřící tak se asi chytne za hlavu, ale je to chlap mohlo by se ti povést ho někde povalit...blbý na tom co popisuješ je, že plánuješ svatbu, to už chce silný žaludek sad


dum spiro spero

Není tady

 

#21 29. 11. 2010 19:03

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

Andilecicek: ale jak zabránit té chemii, kterou cítím ke kolegovi????

big_smile Tak se nebraň a užij si to všechno - se všemi důsledky. Jinak ten život stejně nechodí.... wink

AndileciceK ....rozmazlená pinda....

A tohle výrazivo už jsem dlouho neslyšela big_smile big_smile Musím se tu smát big_smile.
Pročpak Tě asi napadlo? smile

Upravil(a) Tercila (29. 11. 2010 19:04)

Není tady

 

#22 29. 11. 2010 19:34

majkafa
Host

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

Andilecicek napsal(a):

Ono to možná vypadaá, že jsem rozmazlená pinda, která neví co ze sebou, ale řekni sama, dá se proti tomu bránit???

Dá. stoltsmile
Vše je jenom ve tvé hlavě. A jenom na tobě.
Přestaň laškovat s kolegou a zruš svatbu, zatím na ni nemáš. A zamysli se nad sebou a počkej, až potkᚠtoho pravého, Cecíčku. dumbom

Upravil(a) majkafa (29. 11. 2010 19:34)

 

#23 29. 11. 2010 19:39

Andilecicek
♥♥-----
Registrovaný: 29. 11. 2010
Příspěvky: 33

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

Kuty napsal(a):

Nenávidím,když někdo říká co   s e    má,že je něco nemorální či morální,důležité je to,co si o tom myslím já a neten druhý,který se schovává za morálku a já nvím za co.
Jinak vím moc dobře,o čem píšešmám taky fajn mažela,ale prostě vykecat se s někým o blbostech a zasmát se úplným kravinám a věnovat se divokému sexu,zkrátka úplně se odreagovat,to je to,co by mnohé ženy potřebovaly místo antidepresiv v dnešní době.

Takže ti držím palce,a to dopadne už jakkoli.

Mᚠasi pravdu, je to o tom odreagování...U každého je špatného něco jiného....Kolikrát i lidi, co chodí do kostela zrovna dvakrát morální nejsou....

Není tady

 

#24 29. 11. 2010 19:43

Andilecicek
♥♥-----
Registrovaný: 29. 11. 2010
Příspěvky: 33

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

rejka napsal(a):

"je ženatý, svou rodinu má velmi rád a navíc je věřící"
Jestli je  opravdu  věřící,tak ti slušně,ale jasně dá najevo jak se věci mají. A možná,že si na tebe změní názor a ty se navíc budeš cítit velmi trapně a levně. Protože,to co ty považuješ za takové to napětí,on může vnímat úplně jinak. On může být napnutý ze zcela jiných důvodů než ty. Ale to bys měla cítit,žena,která už má "něco" za sebou to pozná. Že je to nemorální,to víš jistě sama,ale nebudeš ani první ani poslední.Ale,když se ptᚠjestli mᚠdo toho jít nebo ne,tak říkám NE,to se nedělá.....dumbom

Děkuji za názor...vím o pár věcech,které se zrovna s vírou neslučují, ale nepatří mi , je tady rozebírat, ale mᚠurčitě pravdu v tom, že co já považuji za napětí, on může vnímat úplně jinak...jen kdybychom toto mohli vědět dopředu, jak to dopadne...možná  bych to měla cítit, když jsem žena, ale stalo se mi to opravdu poprvé v životě, takže to nedokáži asi tak přesně rozluštit...Vím že je to nemorální  a nejsem za to na sebe dvakrát pyšná, ale ty pocity jsou silnější...a navíc, já nehledala lupou, abych se mohla do někoho takhle pobláznit...přišlo to samo...je to někdy krásné, někdy zničující...

Není tady

 

#25 29. 11. 2010 19:46

Andilecicek
♥♥-----
Registrovaný: 29. 11. 2010
Příspěvky: 33

Re: Miluji ženatého kolegu, který pracuje v přítelově firmě....

xxxx napsal(a):

jestli po něm vyjedeš je tvoje věc a jestli on je věřící tak se asi chytne za hlavu, ale je to chlap mohlo by se ti povést ho někde povalit...blbý na tom co popisuješ je, že plánuješ svatbu, to už chce silný žaludek sad

Víš mě nejde ani tak o sex...on mě prostě přitahuje celkově. S tou svatbou to není zrovna košér, ale můžeš si zakázat myslet na někoho, kdo Tě přitahuje a navíc ho tak 3x týdně vídáš???

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů