Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 24. 9. 2013 10:54

mishalka
♥♥-----
Registrovaný: 28. 6. 2012
Příspěvky: 54

Re: Jaké koupit matrace?

Já zas nepotřebuju vybrat matraci, ale postel big_smile.Ráda bych něco pevnějšího, máme klasicky z Ikei a ani ne do roka je celá rovrzaná a spaní taky nic moc-prostě mě to budí.Takže fakt nějakou masivní.Kde jste koupili postel vy?

Není tady

 

#27 27. 9. 2013 14:46

edulka
♥♥-----
Registrovaný: 2. 10. 2012
Příspěvky: 57

Re: Jaké koupit matrace?

mishalka napsal(a):

Já zas nepotřebuju vybrat matraci, ale postel big_smile.Ráda bych něco pevnějšího, máme klasicky z Ikei a ani ne do roka je celá rovrzaná a spaní taky nic moc-prostě mě to budí.Takže fakt nějakou masivní.Kde jste koupili postel vy?

Nepíšeš v jaké cenové relaci se chceš pohybovat, což je hooooodně důležité kapitulation

Není tady

 

#28 22. 10. 2013 20:53

edulka
♥♥-----
Registrovaný: 2. 10. 2012
Příspěvky: 57

Re: Jaké koupit matrace?

Tato je do 20tisíc, to je slušná cena http://www.ceskaloznice.cz/zbozi/9/post … borovice/, pak tam je i smrková a a buková

Není tady

 

#29 12. 2. 2014 12:12

dada.
♥------
Registrovaný: 12. 2. 2014
Příspěvky: 6

Re: Jaké koupit matrace?

Zdravím. Já můžu doporučit tady tu matraci http://www.zdravotni-matrace-postele.cz … okos.html. Při práci za PC jsem se hrbila a tak mě začala bolet krční páteř. Doktorka mi doporučila koupit zdravotní matraci. Známý mi doporučil tuto a já si jí pořídila. Není moc drahá a je naprosto super. Záda už mě nebolí, v práci se nehrbím, budím se odpočatá je mi prostě dobře. smile

Není tady

 

#30 19. 2. 2014 17:42

Foggy
♥------
Registrovaný: 18. 7. 2013
Příspěvky: 2

Re: Jaké koupit matrace?

Hlavní něco co bych doporučil je si matraci vyzkoušet osobně. Nebát se chvíli poležet. Každý jsme jiný a každému vyhovuje jiná matrace. My jsme si takto zkoušeli v Litomyšli ... http://www.mpzdravyspanek.cz/ moc příjemná obsluha.

Není tady

 

#31 25. 2. 2014 11:47

mili18
♥------
Registrovaný: 27. 12. 2012
Příspěvky: 16

Re: Jaké koupit matrace?

ahoj, no hlavně se při výběru matrace nenechte zlákat slovíčkem "Zdravotní matrace". Přikládám odkaz, kde je vše popsáno http://www.inspirace-interiery.cz/jak-v … u-matraci/

Není tady

 

#32 11. 3. 2014 15:00

dada.
♥------
Registrovaný: 12. 2. 2014
Příspěvky: 6

Re: Jaké koupit matrace?

Kvalitní, zdravotní matrace, které máme doma jsme si koupili před dvěmi lety a jsou stále v pořádku - neprohýbají se. http://www.zdravotni-matrace-postele.cz … alena.html

Není tady

 

#33 27. 3. 2014 15:03

JanaB.
♥------
Registrovaný: 27. 3. 2014
Příspěvky: 2

Re: Jaké koupit matrace?

Kvalitní matrace jsou zejména ty z latexu a biomateriálů (koňské žíně, mořská tráva). Já mám doma latexovou matraci, objednala jsem si ji hlavně proto, že je prodyšná a umí reagovat na tlak a teplotu. To se hodí, když mᚠnapříklad problémy s bolestí za krkem nebo zad. Objednávala jsem ji tady http://www.kvalitni-matrace.eu.

Není tady

 

#34 28. 3. 2014 20:07

bob40
♥------
Registrovaný: 11. 3. 2014
Příspěvky: 3

Re: Jaké koupit matrace?

Perfektní mánuál pro výběr matrace najdete na www.chytre-rekonstrukce.cz,
Lze ho stáhnout zdarma. Vedle analýzy trhu včetně cen získáte znalosti, jimiž předčíte většinu prodejců a jež vám umožní získat příslušnou kvalitu za férovou cenu.
Článek je psán nikoliv z pohledu prodejce, ale z pohledu zákazníka a  jeho praktických zkušeností při hledání matrace.

Není tady

 

#35 28. 8. 2014 7:01

HrnIva
♥------
Registrovaný: 21. 6. 2014
Příspěvky: 4

Re: Jaké koupit matrace?

ahoj my jsme byli velice spokojeni s předváděčkou matrací Machala a vše ohledně zdravého spánku. Pan podal perfektní výklad, byl velmi příjemný a dokázal, že v tomto oboru je profesionál. Firmě Machala přejeme víc takových báječných zaměstnanců. Všechny výrobky které nám byly představeny jsou skvělé, já jsem byla unešena z dárečku!

Není tady

 

#36 26. 9. 2014 19:07

Kuba88
♥------
Registrovaný: 26. 9. 2014
Příspěvky: 2

Re: Jaké koupit matrace?

Dobrý den,

dokázal by mi někdo poradit, jakou zdravotní matraci koupit v cenové relaci do 10tis? Ocenil bych jakoukoli radu, nechci koupit žádný šmejd a jsem líný vybírat z tak obrovského množství :-) Díky moc!

Upravil(a) Kuba88 (26. 9. 2014 19:07)

Není tady

 

#37 28. 9. 2014 15:12

luciesK
♥------
Registrovaný: 27. 9. 2014
Příspěvky: 8

Re: Jaké koupit matrace?

Dobrý den, já jse se k předváděčce od nich dostala úplnou náhodou, jela jsem ke známé, jelikož jsem jí vracela nějaké věci a zrovna pár minut na to přišla paní, tak jsem tam nakonec zůstala a bylo to velice příjemné posezení, nikdy jsem před tím nic podobného nezažila, ale líbilo se mi to, z počátku jsem se obávala toho, že budu muset něco kupovat, ale nemusela jsem, do ničeho nás nenutili!

Není tady

 

#38 29. 9. 2014 22:31

ZuzaK
♥------
Registrovaný: 13. 12. 2013
Příspěvky: 6

Re: Jaké koupit matrace?

Ahoj Kubo, zdravotní matrace jsou fakt na výběr dost složité téma. Sami jsme řešili před pár měsíci. Je v prvé řadě potřeba dát bacha na to, co vlastně tu zdravotní matrací prodejce matrace myslí. Bylo mi vysvětleno, že je to o anatomických zónach, konstrukci matrace, musí projít složitým certifikačním procesem, a blabla smile
Narazili jsme náhodou na jeden obchod, kde jsme se byli poptat a zkusit a dozvěděli se spoustu informací. Cenově bych ti doporučila třeba matraci Hypnos, kterou máme teď my. Je fakt výborná.
ZuzaK

Není tady

 

#39 2. 10. 2014 13:35

Kuba88
♥------
Registrovaný: 26. 9. 2014
Příspěvky: 2

Re: Jaké koupit matrace?

Ahoj Zuzko,

docela mě tlačí čas a potřeboval bych nějakou slušnou matraci už opravdu koupit, takže si od tebe nechám rád poradit. Mohla bys mi prosím napsat obchod, ve kterém jsi tuto matraci koupila, rád bych se na to podíval :-)

Předem moc děkuju!

Kuba

Není tady

 

#40 2. 10. 2014 13:55

ZuzaK
♥------
Registrovaný: 13. 12. 2013
Příspěvky: 6

Re: Jaké koupit matrace?

Kuba88 napsal(a):

Ahoj Zuzko,

docela mě tlačí čas a potřeboval bych nějakou slušnou matraci už opravdu koupit, takže si od tebe nechám rád poradit. Mohla bys mi prosím napsat obchod, ve kterém jsi tuto matraci koupila, rád bych se na to podíval :-)

Předem moc děkuju!

Kuba

Ahoj Kubo, jasně, porozhlídni se v obchodě Matrace Comfort, mají kromě prodejen i eshop, tak tam může kouknou i na tu mou matraci Hypnos - www.matrace-comfort.cz.
Tak šastnou ruku při výběru.tummenupp

Není tady

 

#41 4. 11. 2014 19:29

nela.nelina
♥------
Registrovaný: 25. 10. 2014
Příspěvky: 6

Re: Jaké koupit matrace?

Já jsem si koupila matraci ze studené pěny Revital, je od českého výrobce a stála mě 2300, jsem s ní moc spokojená. Mám jí z e-shopu prospanek.cz. Chodím k ním i do kamenného obchodu, ale zrovna tuhle na prodejně nemají. Popravdě jsem si tuhle koupila hlavně proto, že je od českého výrobce.

Není tady

 

#42 10. 11. 2014 20:17

hela11
♥------
Registrovaný: 25. 10. 2014
Příspěvky: 8

Re: Jaké koupit matrace?

Záleží na tom jakou matraci potřebuješ.Jestli obyčejnou nebo jestli potřebuješ nějakou která by ti pomáhala třeba s problémy se zády, klouby apod.My jsme si s přítelem když jsme se sestěhovali pořídili partnerskou matraci z bio pěny a je to fajn,má snímatelný potah a není ani moc měkká ani tvrdá,ta bio pěna asi i hodně vydrží

Není tady

 

#43 12. 11. 2014 21:43

8marketa8
♥------
Registrovaný: 15. 10. 2014
Příspěvky: 15

Re: Jaké koupit matrace?

já se teď rozhoduju mezi ortopedickou a normální.říkám si že nemám v plánu kupovat si za život těch matrací několik takže možná do budoucna bude lepší koupit ortopedickou.až zestárnu a budou mě bolet záda:Dnebo matrace tak dlouho nevydrží?jak to máte vy?nechci investovat hodně peněz do něčeho co budu za pár let muset vyhodit

Není tady

 

#44 27. 11. 2014 11:30

Jarkak2102
♥------
Registrovaný: 16. 11. 2014
Příspěvky: 3

Re: Jaké koupit matrace?

Já plánuji nákup také ortopedické matrace, pořizuji ji mámě, která měla kdysi naštíplý obratel, a záda ji občas bolí dodnes. Nejdřív jsem si našla nějaký článek s obecnými informacemi (http://bydleni.idnes.cz/jak-vybirat-mat … bnosti_rez)
zatím je to totiž první matrace , kterou kupuji, tak se v tom moc nevyznám .-)
No a s nově získanými informacemi jsem se pustila do výběru, zatím vyhrává tento kandidát: http://www.matrace-best.cz/cs/eshop/mat … -maxi.html
je sice dražší, ale myslím, že je to dobrá investice. Mám strach, že běžná matrace je tak na 2 roky a o účincích na záda, raději ani nemluvím. Ještě bych se na ni chtěla jet podívat, tak uvidím, jak pořídím.

Není tady

 

#45 27. 11. 2014 11:51

AllčaV
♥♥-----
Registrovaný: 29. 5. 2014
Příspěvky: 88

Re: Jaké koupit matrace?

Myslím že nejlepší je nechat si udělat matraci od čalouníka na míru. Navíc to výjde levněji než v obchodě

Není tady

 

#46 27. 11. 2014 12:04

Jarkak2102
♥------
Registrovaný: 16. 11. 2014
Příspěvky: 3

Re: Jaké koupit matrace?

Ahoj, teda matrace přímo od čalouníka?? Tak to slyším prvně :-) Nikdy mne to nenapadlo. Určitě zajímavá možnost, Děkuji za radu :-)

Není tady

 

#47 14. 1. 2015 21:51

jaja.jajinka
♥------
Registrovaný: 20. 12. 2014
Příspěvky: 2

Re: Jaké koupit matrace?

My máme partnerskou matraci z prospanek.cz za 6 000. Nechtěli jsme z obchoďáku a tady mají stejné někdy i lepší ceny a kvalita bude určitě lepší protože mají známé značky a jsou specializovaný obchod.

Není tady

 

#48 15. 1. 2015 20:52

Tichoucka
♥♥-----
Registrovaný: 11. 5. 2013
Příspěvky: 96

Re: Jaké koupit matrace?

z obchoďáku bych matraci taky už nikdy nekoupila.jednou jsme na takovou narazili a přišlo nám že podle toho co na ní psali by měla být fajn a zlákala nás i ta cena.no konec, po pár měsících se proležela takže hned letěla z okna.takže už nikdy víc.potom jsme zašli do specializovanýho obchodu a koupili kloudnou matraci,i tam se dá sehnat za dobrou cenu.uplně o něčem jiným je to spaní teď

Není tady

 

#49 18. 1. 2015 20:57

denissa
♥------
Registrovaný: 20. 12. 2014
Příspěvky: 4

Re: Jaké koupit matrace?

My máme matraci Tempur, dobře kopíruje tvar těla, takže netlačí a zároveň není moc měkká takže z ní nebolí záda, protože je oporou pro páteř ale zároveň ji nenutí tím že by byla moc tvrdá dostávat se do nepřirozené polohy, prostě tak akorát. Je to známá kvalitní značka takže s ní počítáme nadlouho

Není tady

 

#50 20. 1. 2015 23:01

alena.mraz
♥------
Registrovaný: 20. 12. 2014
Příspěvky: 6

Re: Jaké koupit matrace?

Nedá se koupit konkrétní matrace jenom podle doporučení někoho,je to hodně individuální a tím nemyslím jenom otázku pohodlí ale i zdraví,každý potřebuje matraci mít uzpůsobenou jinak(pokud budeme mluvit teda o opravdu zdravém spaní)protože každý má jinou páteř,jiné problémy,potřebuje podporu jinde než druhý,protože je nejlepší vybírat matraci s odborníkama s obchodů které se na matrace zaměřují

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů