Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 30. 10. 2010 14:57

nikoleta01
♥♥-----
Registrovaný: 20. 5. 2010
Příspěvky: 35

Jaké koupit matrace?

Ahoj, máme v plánu koupit nové matrace. Nemáme s přítelem problémy se zády ani se spánkem, takže nepotřebujeme nějaké super extra, zato ale chceme velmi kvalitní. Mohli byste mi poradit?

Není tady

 

#2 31. 10. 2010 20:39

tereza88
Zablokovaný
Registrovaný: 29. 11. 2009
Příspěvky: 36

Re: Jaké koupit matrace?

Ahoj, i kdyz nemáte problémy se zádama, tak bych vybrala kvalitní od ověřené firmy... a ty problémy nezačnou. my se taky snažíme něco najít, ale nevíme, která firma má nejlepší poměr cena výkon. pokud něco najdeš, dej vědět.

Není tady

 

#3 31. 10. 2010 20:48

nikoleta01
♥♥-----
Registrovaný: 20. 5. 2010
Příspěvky: 35

Re: Jaké koupit matrace?

Jo, hledala jsem na netu a ptala se na pár diskuzích a nakonec jsme zvolili tyhle matrace http://www.dormeo.cz/matrace_orthopedic … 4542_other tak snad budou v pohoděsmile

Není tady

 

#4 31. 10. 2010 21:47

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Jaké koupit matrace?

co tohle.. http://matrace.purtex.cz/produkty/kolek … enu-1.html

jinak ta dormeo taky nevypadá zle


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#5 4. 11. 2010 2:31

huxuecan
♥------
Registrovaný: 4. 11. 2010
Příspěvky: 1

Re: Jaké koupit matrace?

Ahoj, máme v plánu koupit nové matrace. Nemáme s přítelem problémy se zády ani se spánkem, takže nepovolená reklama

Upravil(a) Ronja (4. 11. 2010 10:05)

Není tady

 

#6 4. 11. 2010 10:03

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: Jaké koupit matrace?

huxuecan napsal(a):

Ahoj, máme v plánu koupit nové matrace. Nemáme s přítelem problémy se zády ani se spánkem, takže nepovolená reklama

jdi s těma nevkusnýma šmejdama někam jinam smile

Upravil(a) Ronja (4. 11. 2010 10:06)

Není tady

 

#7 4. 11. 2010 10:14

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: Jaké koupit matrace?

Nikoleto, já bych ti ráda doporučila matraci Olivia z Celsia, to je, cituji:
CelsioŽ je viskoelastická pěnas tzv. tvarovou pamětí. Viskoelastická pěna (také tzv. líná pěna) reaguje na tělesnou
teplotu a zatížení, které mění její vlastnosti. Materiál se tak přesně přizpůsobí tvaru těla a podepře je rovnoměrně rozděleným tlakem. Struktura z kulovitých otevřených buněk CelsioŽ jemně obtéká křivky těla a poskytuje oporu tam, kde je třeba.
Když se z matrace zvednete, pomalu se vrátí do původního tvaru. Spodní část matrace je vyrobena ze značkové pěny CELTEXŽ, která je vysoce elastická, prodyšná a zároveň zajišuje dostatečnou pevnost celé matrace.

Máme je tři roky, takže to zatím není žádná dlouhá doba, ale ani se nehnuly, mají pořád stejný vzhled, tvar i vlastnosti. Přežila jsem na ní těhotenství s přírůstkem téměř 30 kilo, kdy moje záda fakt trpěla v jakékoli poloze, ale na matraci jsem vždycky našla úlevu, takže jsem si často chodila natahovat hřbet do ložnice.
Ten rozdíl oproti naší původní typově podobné matraci je hodně znát a já tuhle investici určitě doporučuju, i když zatím nemáte s přítelem žádný potíže.

Není tady

 

#8 4. 11. 2010 10:19

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: Jaké koupit matrace?

.

Upravil(a) misha88 (30. 3. 2011 7:16)


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#9 4. 11. 2010 16:39

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Jaké koupit matrace?

POkuď jsi blízko od Prahy, tak kousek od Mratína (směrem na Mělník) je vysloveně fabrika na pěnové matrace s podnikovou prodejnou, dají se tam koupit mnohem levněji. Jinak mi chytrá paní ve "spánkovém studiu" řekla, že aby paměová pěna plnila své výhody, musí být vyšší jak 3 cm.
Jinak takovou matraci mám, lehání na ni je úžasný zážitek, vyšla jedna na 7 tisíc, akle ve finále jsem je koupila obě za jednu cenu v akci. Každopádně  jdi do matrace cca 20 cm vysoké, nižší se proleží  a nejsou tak komfortní.Jo, a u věcí nad 6 tisíc bych požadovala certifikát jakosti a pravosti , aby slavná "studená" pěna nebyl jen obyčejný PUR.
Štve mě ale, že snímatelný potah (prala jsem ho normálně v pračce bez problémů!) nelze vyprat úplně, při  měsíčních problémech se stala "neboda" a flek tam už zůstal, tak uvažuju ještě o krytu matrace...


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#10 8. 11. 2010 15:22

marka29
♥------
Registrovaný: 8. 11. 2010
Příspěvky: 1

Re: Jaké koupit matrace?

Všechny Vás zdravím.
Nejhorší ze všeho je se ptát prodejce či výrobce, jakou by Vám doporučil matraci. Už z logiky věci, protože vidí, že tomu nerozumíte, Vám může doporučit nějaký ležák, který nemůže prodat, anebo to nejdražší co má na skladě, protože mu říkáme, že na našem dítěti, či na sobě, nechceme šetřit. A to je špatně. Pokud do matrace investujeme velké peníze, máme tendenci ji mít co nejdéle.

Matrace nejde prát a taktéž, obtížně chemicky čistit. Všichni máme doma věc, kterou třeba 5 let nikdo nevypral, nevyčistil a třeba ani nevysál, fujtajbl.grater A spíme na tom denně 6-8 hodin. Nanejvýš vypereme sundávací potah ( pokud ho matrace má ) a pereme prostěradlo. Dámy, o kterou výbavu v domácnost se hůře staráme? I tomu našemu pejskovi a kočičce vyměníme pelíšek častěji.

Matrace by měla být co nejlevnější, aby nás nebolelo ji vyhodit ( pokud nejme bohati ) a to třeba i po půlroce, pokud je to potřeba.

Všichni prodejci prodávají matrace ze stejného materiálu, protože v republice je jen jeden výrobce PUR pěny, t.j. polyuretanu, či někdo tomu říká molitan a to je nepovolená reklama ( pár firem pěnu dováží, ale chemický vzorec polyuretanu je furt stejný ). Ted záleží jak je kdo draho prodává. Jednotliví výrobci matrací si kupují od nepovolená reklama bloky o velikost 200cm x 200cm x 120cm z těch řežou jednotlivé matrace, doplní je pružinama , či taštičkama apod. A pak nám je prodájí, někdo dráže a někdo levněji. Na nás záleží, koho si vybereme.

Narazila jsem na stránky nepovolená reklama, kde si můžete pustit pořad BYDLENÍ JE HRA, kde nezávislý odborník ( není to ani prodejce ani výrobce matrací ) radí, jak postupovat a udělat si vlastní názor, jaké matrace si koupit. Hovoří také o tom, jak se nás prodejci snaží ošulit, všelijakými přívlastky, jako je třeba zdravotní, luxusní apod, také říká, že si i můžeme ublížit při nekvalifikovaným sestavováním matraci. Zdravotní matrace je ta samá jako jiná, jen je 2x dražší.

To se mi i líbí u té firmy nepovolená reklama že si na nic nehrají, matrace nevychvalují, pouze konstatují z čeho jsou a mají je levné. Píšou, že všechno zboží doručí do čtyř dnů. Objednala jsem atypický rozměr 142×78×8 cm ( píší, že dodají jakýkoliv rozměr a tvar ). Firma mě dodala samotnou pěnu za 518,–Kč. Nabízeli mi k ní i sundávací potah za 350,–Kč, ale dala jsem si na ni napínací prostěradlo, které stálo 120,–Kč. Čím mě ale nejvíc dostali je rychlost doručení. Objednala jsem ji v pátek ráno a už večer jsem ji měla doma, zaplatila jsem ji až když jsem si ji prohlédla. Ptala jsem se u nás ve městě a v obchodě na náměstí kolik by ten atypický rozměr stál. Skoro 5× víc a termín dodání za měsíc a zaplatit ji chtěli hned. Doporučila jsem je celé rodině a všichni jsou spokojeni, jak s rychlostí doručeni tak s kvalitou. Mnoho štěstí ve výběru prodejce.

Upravil(a) marka29 (8. 11. 2010 20:54)

Není tady

 

#11 17. 11. 2010 17:12

nikoleta01
♥♥-----
Registrovaný: 20. 5. 2010
Příspěvky: 35

Re: Jaké koupit matrace?

Ahoj, díky moc za Vaše rady a zkušenosti, ale nakonec jsme koupili ty od dormea. Byly k tomu slevněné polšářky, tak ty jsme vzali taky:)

Není tady

 

#12 27. 2. 2012 15:25

Madgalenna
♥------
Registrovaný: 23. 1. 2012
Příspěvky: 15

Re: Jaké koupit matrace?

nikoleta01 napsal(a):

Ahoj, máme v plánu koupit nové matrace. Nemáme s přítelem problémy se zády ani se spánkem, takže nepotřebujeme nějaké super extra, zato ale chceme velmi kvalitní. Mohli byste mi poradit?

Tak koukám, že jsme na tom podobně smile. Také jsme hledali něco co by vydrželo... Nakonec jsme se rozhodli pro českého výrobce, který se zdál být osvědčwený. U Dormea je právě ten problém, že oni matrace skupují a dováží. Takže nakonec máme matraci z bio pěny (prej je to odolný materiál s dlouhou životností). Zatím jsme spokojeni, ukáže se to až za víc let. Matraci jsme našla na internetu zde: http://www.matracetropico.cz/matrace-tr … visco.html

Není tady

 

#13 27. 2. 2012 15:40

Madgalenna
♥------
Registrovaný: 23. 1. 2012
Příspěvky: 15

Re: Jaké koupit matrace?

Jo, ještě jsem chtěla dodat, že by se třeba někomu mohl hodit tento konfigurátor: http://www.drsleep.cz/cs, nebo jak tomu nadávají smile. Pan Rychlý tam provází postupným výběrem podle kritérií, která si sami zadáte. Pro první roztřel je to určitě užitečné wink

Není tady

 

#14 28. 2. 2012 10:42

Babicak
♥------
Registrovaný: 27. 2. 2012
Příspěvky: 5

Re: Jaké koupit matrace?

Souhlasím s Magdalennou! Na matrace Tropica jsem taky koukala. Líbila se mi tedy jiná, Curem. Cena je skvělá a navíc na ně byla v tu dobu akce -20% +dárek. Matrace jsem našla na netu a pak jsem si tam jednoduše našla kde je můžu zkusit. Vyrazila jsem do SpiSladce.cz, kde maji nekolik variant teto matrace k vyzkouseni.. Jsou suprové!!!

Není tady

 

#15 13. 3. 2012 15:49

MarcyR
♥------
Registrovaný: 13. 3. 2012
Příspěvky: 3

Re: Jaké koupit matrace?

Babicaku, o matracich Curem jsem taky cetla... jeste jsem je ale nezkousela. Mám trosku obavy,aby nebyla matrace přiliš měkká. Četla jsem, že je lepší mít matraci tužší. Jak jste s nimi spokojeni?

Není tady

 

#16 1. 8. 2012 11:03

Mar-ke-ta12
Zablokovaný
Registrovaný: 10. 7. 2012
Příspěvky: 6

Re: Jaké koupit matrace?

Takových diskuzí je opravdu mnoho. Nikdo neví, jakou matraci zvolit, neví jaká je ta správná.. Jenže to nejde takhle říct, každému vyhovuje jiná. Někdo má rád tvrdší matrace a někdo zase naopak. Mně osobně vyhovuje matrace Lazyfoam (líná, studená pěna) nevím, jestli jste o ní slyšeli. Ale tato matrace se dá považovat za zdravotní a vlastně se tvaruje podle vašeho těla. Taková matrace je pro mě nejlepší, ale zas je to jen můj názor  reklama

Upravil(a) mala.popelka (6. 8. 2012 17:04)

Není tady

 

#17 23. 10. 2012 14:09

Berta364
♥------
Registrovaný: 10. 3. 2012
Příspěvky: 11

Re: Jaké koupit matrace?

Ono je opravdu těžké najít tu správnou matraci. Já osobně mám dobrou zkušenost s Tropicem. Zkus se mrknout na eshop, kde se dají sehnat různé matrace v akci za docela slušné prachy.

Není tady

 

#18 12. 11. 2012 15:27

Andy2
♥------
Registrovaný: 12. 11. 2012
Příspěvky: 2

Re: Jaké koupit matrace?

Ahoj, když jsem sháněla já matrace našla jsem pefektní eshop www.spisladce.cz a tam jsem si vybrala super matrace. Navíc maji i kamennou prodejnu v Praze, tak že jsem si tam i zajela si je vyzkoušet a super. Jsem fakt spokojena. smile Velmi doporucuji!!! smile

Není tady

 

#19 15. 11. 2012 15:25

Berta364
♥------
Registrovaný: 10. 3. 2012
Příspěvky: 11

Re: Jaké koupit matrace?

Ještě zasílám jeden tip na matrace - www.matrace-comfort.cz . Kamarádka tady kupovala minulý měsíc a vše proběhlo v pohodě. Doručení bez problému, matrace vypadají kvalitně. Už na první pohled jde vidět, že je to kvalitně asi někde úplně jinde, než třeba Ikea.... A zatím se na nich spí žeprý dobře big_smile

Není tady

 

#20 27. 2. 2013 14:38

miska80
♥------
Registrovaný: 20. 8. 2012
Příspěvky: 6

Re: Jaké koupit matrace?

Pokud nechceš do matrace vrážet velké peníze, tak ti doporučuji vysledovat nějaké dobré akce v obchodech typu Jysk atd. Co jsem hledala matrace na internetu, tak se mi líbil eshop http://www.naturmatrace.cz/ . Je to obchod od českého výrobce, takže mají dobré ceny a kvalita bude podle mě taky OK.

Není tady

 

#21 12. 3. 2013 14:54

lenkin
♥------
Registrovaný: 29. 1. 2013
Příspěvky: 24

Re: Jaké koupit matrace?

nikoleta01 napsal(a):

Ahoj, máme v plánu koupit nové matrace. Nemáme s přítelem problémy se zády ani se spánkem, takže nepotřebujeme nějaké super extra, zato ale chceme velmi kvalitní. Mohli byste mi poradit?

Nedávno jsme se stěhovali do svého bytu a kupovali jsme matrace z líné pěny http://www.naturmatrace.cz/zdravotni-ma … ena-visco/ a musím říct, že jsou super a cena je okolo 6 tis - takže jak pro koho no. Podle mě to zas tak moc není ale my problémy se zády máme, takže investice se nám vyplatila. big_smile

Není tady

 

#22 25. 6. 2013 18:54

macik07
♥------
Registrovaný: 31. 5. 2013
Příspěvky: 10

Re: Jaké koupit matrace?

My jsme kupovali na http://www.matraceno.cz/ a jsme spokojení. Úplně bych vynechala takové ty obchody s nábytkem, domácími potřebami apod. sice tam mají všechno ale za jakou kvalitu. obra se na spolehlivého prodejce.

Není tady

 

#23 4. 7. 2013 10:24

www.maxi-postele.cz
♥------
Registrovaný: 4. 7. 2013
Příspěvky: 7

Re: Jaké koupit matrace?

Zdravím,
při výběru matrace je důležitá především tvrdost a materiál. Pokud máte záda v pořádku, doporučuje se střední až lehce tvrdší tvrdost pro správnou opěru zad. Co se týká materiálu, těch je celá řada. Matrace mohou být pěnové, pružinové, tatexové,...  Záleží, zda jste na něco alergičtí, zda máte speciální požadavky, atd...

Pružinové mají velkou odolnost a už se nejedná o starý typ pružin, ale o moderní matrace. Do pěnových matrac spadají všechny pěny a molitan. Latecové matrace jsou vyrobeny z přírodního latexu (kaučuku) a mají nespočet výhod. Rovněž popřemýšlejte, zda koupit 1 velkou matraci, nebo 2 menší. Pokud máte 2 rošty, určitě se vyplatí spíše 2 matrace.  Pro detailnější informace se podívejte na naše stránky.

Není tady

 

#24 9. 7. 2013 10:17

skvrne
♥♥-----
Registrovaný: 22. 3. 2013
Příspěvky: 26

Re: Jaké koupit matrace?

Dobrý den, prosím máte někdo zkušenost s řadou Gold matrací z Jysku? Zaujala mě jejich aktuální nabídka http://www.akcniletaky.com/letak-jysk-- … 2strana5/, ale nevím zda ceně bude odpovídat i kvalita??

Není tady

 

#25 30. 7. 2013 18:10

misa.krattka
♥------
Registrovaný: 18. 5. 2008
Příspěvky: 21

Re: Jaké koupit matrace?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů