Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 3. 7. 2011 8:52

Suzanne
♥♥♥----
Místo: Poděbrady
Registrovaný: 29. 6. 2011
Příspěvky: 132
Web

Re: Trápím se trápím

Ona napsal(a):

Moc Ti rozumím , bohužel chlapy to takhle mají nastavené, nelitují toho co pro ně bylo fajn, maximálně jsou schopní litovat to , že Ti to ublížilo  a to ještě né vždy.
Také jsem na  manželovu nevěru  pořád musela myslet a pořád se v tom plácat. Teď je to tři a půl roku od provalení a je to už trochu lepší,  odpustit snad mohu, ale zapomenout nikdy.
Jestli mohu poradit a Ty mu chceš odpustit, tak už mu to nepřipomínej, není to nic platné, je to spíš kontraproduktivní. Je to moc těžké o tom nemluvit a nevyčítat , ale je to základ pro to aby jste mohli spolu dál být.stoltstoltstolt

Dekuju , mas pravdu je to tezke o tom nemluvit, zrovna vcera, kdyz jsem usinala jsem ho zas videla s ni, je to tak slozite :-( nejhorsi  je ze chodi do skoly, tamkde jsem driv bydlela, ze chodi do skoly tam kam jezim dost casto, a taky ze nebydli zrovna nejdal, a jak vidim ceduli mesta kde bydli, vrazdila bych, hned se mi zhorsi nalada a jsem nesnesitelna :-( je to za 2  mesice rok ale je to fakt sileny. skusim o tom nemluvit jak rikas. i kdyz bychse chtela jednou dockat toho, ze mi rekne, lituju toho co jsem udelal, i kdyz v srdci vim ze to v zivote nerekne.


http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/lSDvtqb.jpghttp://lb1f.lilypie.com/lSDvp2.png
v Jičíně 22.4.2011 v 1h 16min.ve 40tt,mel 4,37 kg a 53 cm

http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/WuqClrt.jpghttp://lb3f.lilypie.com/WuqCp2.png
v Jičíně 21.6.2009 v 17h 39min.ve 38tt,mela 3,22 kg a 49cm

Není tady

 

#52 3. 7. 2011 9:53

majkafa
Host

Re: Trápím se trápím

Suzanne napsal(a):

Dekuju , mas pravdu je to tezke o tom nemluvit, zrovna vcera, kdyz jsem usinala jsem ho zas videla s ni, je to tak slozite :-( nejhorsi  je ze chodi do skoly, tamkde jsem driv bydlela, ze chodi do skoly tam kam jezim dost casto, a taky ze nebydli zrovna nejdal, a jak vidim ceduli mesta kde bydli, vrazdila bych, hned se mi zhorsi nalada a jsem nesnesitelna :-( je to za 2  mesice rok ale je to fakt sileny. skusim o tom nemluvit jak rikas. i kdyz bychse chtela jednou dockat toho, ze mi rekne, lituju toho co jsem udelal, i kdyz v srdci vim ze to v zivote nerekne.

Proč potřebuješ, aby ti řekl nahlas, že lituje?

 

#53 3. 7. 2011 10:33

Ona
♥♥♥----
Registrovaný: 25. 7. 2008
Příspěvky: 122

Re: Trápím se trápím

smile Neupínej se na to co by jsi chtěla od něho slyšet, řekl by to jen proto aby doma byl klid. Tohle poznání moc bolí, ale jak jsem psala, jestli Tě má rád, tak bude litovat maximálně to , že Ti to ublížilo, proč by litoval toho že zkusil něco co pro něj bylo fajn.
Také jsem se k tomu pořád vracela a přemýšlela coby kdyby a dokonce hned po provalení jsem z něho dolovala všechny podrobnosti co se děly. S odstupem musím přiznat, že mi to ublížilo mnohem víc a pořád jsem na to myslela a představovala si je.
U nás to budou od té doby brzy čtyři roky , nemůžu říci že bych na to už vůbec nemyslela, ale snažím se o tom nemluvit (občas mi nějaká jízlivá poznámka ujede).tillfredstillfredstillfreds

Upravil(a) Ona (3. 7. 2011 10:34)

Není tady

 

#54 3. 7. 2011 13:50

Suzanne
♥♥♥----
Místo: Poděbrady
Registrovaný: 29. 6. 2011
Příspěvky: 132
Web

Re: Trápím se trápím

Ona napsal(a):

smile Neupínej se na to co by jsi chtěla od něho slyšet, řekl by to jen proto aby doma byl klid. Tohle poznání moc bolí, ale jak jsem psala, jestli Tě má rád, tak bude litovat maximálně to , že Ti to ublížilo, proč by litoval toho že zkusil něco co pro něj bylo fajn.
Také jsem se k tomu pořád vracela a přemýšlela coby kdyby a dokonce hned po provalení jsem z něho dolovala všechny podrobnosti co se děly. S odstupem musím přiznat, že mi to ublížilo mnohem víc a pořád jsem na to myslela a představovala si je.
U nás to budou od té doby brzy čtyři roky , nemůžu říci že bych na to už vůbec nemyslela, ale snažím se o tom nemluvit (občas mi nějaká jízlivá poznámka ujede).tillfredstillfredstillfreds

no prave to je ta chyba, ja si nasla ji a chtela po ni aby mi vse rekla a onmito pak uz jen odkejval. takze mnohem vic boli kdyz vim co bylo .takze rikas nikdy to nepreboli nikdy nezapomenes ale postupem casu se to ztraci?

chtela bych to proste od nej slyset, ja kdyz jsem tenkrat kdyz sme spolu zacinali ho taky podvela vsechno jsem mu rekla a i do oci ze toho lituju a hrozne me to bolelo. od te doby jsem ho nepodvedla. ale jak tu je receno " proc by litoval toho ze zkusil neco co pro nej bylo fajn" hlavne bych obcas rekla ze by cas vratil. kord kdyz ho odmitnu v sexu ze jsem treba unavena. to si myslim ze myslina to jak mu bylo fajn


http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/lSDvtqb.jpghttp://lb1f.lilypie.com/lSDvp2.png
v Jičíně 22.4.2011 v 1h 16min.ve 40tt,mel 4,37 kg a 53 cm

http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/WuqClrt.jpghttp://lb3f.lilypie.com/WuqCp2.png
v Jičíně 21.6.2009 v 17h 39min.ve 38tt,mela 3,22 kg a 49cm

Není tady

 

#55 3. 7. 2011 14:07

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Trápím se trápím

já souhlasím s tím, že na to člověk nikdy nezapomene, ale nesouhlasím s tím, že to nikdy nepřebolí. myslíš suzanne, že tě to bude bolet i až budete třeba s tvým manžou v důchodu a budete se radovat z vnoučat ? že tě to bude pořád bolet ? já myslím, že to už budete úplně někde jinde. teď je to pro tebe jiné, čerstvé, navíc ty okolnosti s těhotenstvím atd. ale přebolí to, určitě par


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#56 3. 7. 2011 14:23

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Trápím se trápím

Milá jmenovkyně, když tě tak čtu- moc přemýšlíš o tom, na co myslí ON.  To je  fakt na nic. Možná by tě překvapilo, kdybys mu do té makovice viděla.  Dávno už nemyslí na NI , třeba  má v hlavě  výsledky  Wimbledonu daleko radostněji  a pevněji vetknuté než vzpomínky na  nějakou babu.
Já na tvém místě bych vycházela  striktně z toho jak se k tobě chová  nyní. Minulost nezměníš,na budoucnosti buď můžete společně pracovat nebo si to jeden druhému "vracet" a opepřovat do  sešlosti tělesné schránky...¨
Koukám na ty dva smíšky  na fotkách.     Určitě bych chtěla aby můj muž měl rád  mě. Ale časem  spíš oceňuji, jestli je spolehlivý, jestli  mi "moje" ( rozuměj naše) děti  vychovává  správný chlap. Jestli nemá   v peněžence vítr a hlavu plnou  vzdušných zámků na úkor rodiny.... Prostě  úlet byl. Ale jaký je teď? Jasně , že vášeň první společné doby je v nenávratnu. Ale ty také nelituješ hezkých věcí,které jsi prožila. Pokud ano, tak bys byla  vzor všem sebemrskačům! dumbom
Prostě zkus  najít sebe. nemysli na něho a JI víc než je  zdrávo. Cokoliv, co  člověk nemá rád  se snaží vytěsnit z hlavy. Třeba SMRT.  Také na ni myslí jen ti, kdo se jí bojí.  Ti,kdo jsou smířeni s její existencí  si váží dní před ní.  Asi tak. Měj se dobře a  raduj se z toho , co ovlivníš. Ze starostí a  splínů se vypiš nebo vypovídej u kámošek, ale  neber si to jako  partnerskou rozmluvu před usnutím.   To bys jen  ztrácela svoje vlastní body!  Pokud jste teprve rok poté, možná bys mohla udělat kř힠 nějakou poslední debatou-ale v míru a opravdu  před uzamčením dalších  nekonečných návratových debat. Ne  plnou výčitek a   očekávaných slibů od něj. Spíš jen  sdělit,že ty narozdíl od něj  z toho  nejsi ještě venku aby zkusil pochopit, že pro tebe je to  t잚í než pro něho právě proto, že se ti to vše vrací v naprosto neočekávaných momentech do hlavy.  Chlapi to tak nemají.   Oni si vzpomínají "mělce", žijí víc   dneškem než my ženské. stolt

Není tady

 

#57 3. 7. 2011 14:28

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Trápím se trápím

jojo, ale nedej bože, když ty parohy nasadí baba jim lol


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#58 3. 7. 2011 14:33

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Trápím se trápím

PPavlaa napsal(a):

jojo, ale nedej bože, když ty parohy nasadí baba jim lol

Pravda, pak se z mělkých vzpomínek na cokoliv stanou hluboké Macochy v mysli zhrzeného samečka.... big_smile

Není tady

 

#59 3. 7. 2011 14:44

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Trápím se trápím

tak tak lol


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#60 3. 7. 2011 15:47

Ona
♥♥♥----
Registrovaný: 25. 7. 2008
Příspěvky: 122

Re: Trápím se trápím

Suzanne napsal(a):

Ona napsal(a):

smile Neupínej se na to co by jsi chtěla od něho slyšet, řekl by to jen proto aby doma byl klid. Tohle poznání moc bolí, ale jak jsem psala, jestli Tě má rád, tak bude litovat maximálně to , že Ti to ublížilo, proč by litoval toho že zkusil něco co pro něj bylo fajn.
Také jsem se k tomu pořád vracela a přemýšlela coby kdyby a dokonce hned po provalení jsem z něho dolovala všechny podrobnosti co se děly. S odstupem musím přiznat, že mi to ublížilo mnohem víc a pořád jsem na to myslela a představovala si je.
U nás to budou od té doby brzy čtyři roky , nemůžu říci že bych na to už vůbec nemyslela, ale snažím se o tom nemluvit (občas mi nějaká jízlivá poznámka ujede).tillfredstillfredstillfreds

no prave to je ta chyba, ja si nasla ji a chtela po ni aby mi vse rekla a onmito pak uz jen odkejval. takze mnohem vic boli kdyz vim co bylo .takze rikas nikdy to nepreboli nikdy nezapomenes ale postupem casu se to ztraci?

chtela bych to proste od nej slyset, ja kdyz jsem tenkrat kdyz sme spolu zacinali ho taky podvela vsechno jsem mu rekla a i do oci ze toho lituju a hrozne me to bolelo. od te doby jsem ho nepodvedla. ale jak tu je receno " proc by litoval toho ze zkusil neco co pro nej bylo fajn" hlavne bych obcas rekla ze by cas vratil. kord kdyz ho odmitnu v sexu ze jsem treba unavena. to si myslim ze myslina to jak mu bylo fajn

Každý to má asi jinak, nevím jestli to přebolí(mě to trápí ještě teď, když na to myslím, neumím to hodit za hlavu), spíš bych řekla, že se to odsune do pozadí a překryjí to nové starosti, radosti , zážitky, ...
Někdo to tu už také radil - byla bych pro , snažit se to uzavřít nějakým rozumným povídáním, bez vzájemného osočování, říci že je to pro Tebe pořád ještě bolestivé, ale dohodnout se na tom , že se budete snažit jít dál.
Já  také chtěla moc slyšet, že toho lituje, že to byl omyl, že  kdyby to mohl vrátit,...ale právě mi bylo vysvětleno, že jestli nechci aby mi lhal, abych to nehrotila, že lituje toho, že mě to bolí  a to řekl jen jednou a víc se k tomu nechtěl vracet. Má to už pro sebe uzavřené  a dál se k tomu nechce vracet.

Upravil(a) Ona (3. 7. 2011 15:48)

Není tady

 

#61 3. 7. 2011 16:59

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Trápím se trápím

já nevím, jestli je rozumný ještě znovu něco uzavírat nějákým povídáním o tom, co se stalo, zvl᚝, jestli takhle někdo uzavírá každou chvíli. vy jste o tom spolu nemluvili ? nebo co na tom chceš rozebírat a uzavírat. já vím, že my baby prostě potřebujeme slyšet nějáké ujišování a máme tendence se v tom pořád vrtat, nebyla jsem jiná, ale pokud už jste to mezi sebou řešili, mluvili o tom, nechala bych to asi být. nejde se k tomu pořád vracet do aleluja. mně by partner, který by chtěl pořád dokola řešit mou nevěru spíš časem otrávil a ten pocit viny, který bych vůči němu měla by ve mně asi spíš tímhle umlátil.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#62 3. 7. 2011 17:15

Ona
♥♥♥----
Registrovaný: 25. 7. 2008
Příspěvky: 122

Re: Trápím se trápím

PPavlaa napsal(a):

já nevím, jestli je rozumný ještě znovu něco uzavírat nějákým povídáním o tom, co se stalo, zvl᚝, jestli takhle někdo uzavírá každou chvíli. vy jste o tom spolu nemluvili ? nebo co na tom chceš rozebírat a uzavírat. já vím, že my baby prostě potřebujeme slyšet nějáké ujišování a máme tendence se v tom pořád vrtat, nebyla jsem jiná, ale pokud už jste to mezi sebou řešili, mluvili o tom, nechala bych to asi být. nejde se k tomu pořád vracet do aleluja. mně by partner, který by chtěl pořád dokola řešit mou nevěru spíš časem otrávil a ten pocit viny, který bych vůči němu měla by ve mně asi spíš tímhle umlátil.

Nevím jestli to bylo pro mě, ale vztahuji na sebe. Proč píšu , to co píšu?

"porad me to trapi jako by to bylo vcera co se to stalo. uz nevim co delat abych na to nemyslela. uz mu nemuzu ani poradne duverovat. cokoliv rekne pripomene mi to ji, nekdy  i v posteli pri mazleni si na obcasne chvile vzpomenu a je konec. porad mu to rikam. a nejhorsi je ze toho nelituje :"

Myslela jsem právě, udělat za tím pomyslnou tečku a dál se snažit o tom nemluvit, dál neprudit. Nevím jak moc to mají Suzanne uzavřené, ale vpodstatě říkám to co Ty. Jít dál.

Není tady

 

#63 3. 7. 2011 21:01

Suzanne
♥♥♥----
Místo: Poděbrady
Registrovaný: 29. 6. 2011
Příspěvky: 132
Web

Re: Trápím se trápím

holky, vsichni tu mate pravdu, kdyz jsem to tenkrat chtela resit, nikdy o tom nechtel mluvit, nikdy my to nevysvetlil o to je to tezky kdyz se mi ani neomluvi. chlapy jsou v tomhle hrozny. tobe aspon rekl ze lituje toho ze ti ublizil nebo jak to tu pises. ale me ani to. a co je nejhorsi ze ji muze tady kdykoliv potkat. snazim se mu duverovat ale uz to neni takove. citim ze na me strane to ten vztah utahlo tak ze si ho vic vazim, ziskavam si ho,delam co mu na ocich vidim, ale on je porad stejnej, dokonce  bych rekla ze uz to "miluju te" rika jen ze zvyku. chtela bych aby se to bud nestalo nebo aby to bylo delsi domu zamnou. ono udelat za tim tlustou caru je take tezke udelat. ale budu se muset opravdu vice snazit, kdyz mu ji pripomenu uz se tomu oba smejeme i kdyz ve me uvnitr to vre.


http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/lSDvtqb.jpghttp://lb1f.lilypie.com/lSDvp2.png
v Jičíně 22.4.2011 v 1h 16min.ve 40tt,mel 4,37 kg a 53 cm

http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/WuqClrt.jpghttp://lb3f.lilypie.com/WuqCp2.png
v Jičíně 21.6.2009 v 17h 39min.ve 38tt,mela 3,22 kg a 49cm

Není tady

 

#64 3. 7. 2011 21:27

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Trápím se trápím

suzanne, mě ten vᚠvzah tak jak o něm píšeš přijde divnej, nezlob se. ale tak, jak to popisuješ ty, tak ty kolem nej kmitáš, obskakuješ ho, vzhlížíš k němu, snažíš se mu zavděčit, jako kdybys to byla ty, kdo něco provedl va nebo si myslíš, že když to budeš dělat, tak on už nikdy nic takového neudělá ? on mi přijde, jako že to má všechno na salámu a ty se můžeš přetrhnout, já nerozumím ničemu varollskurt


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#65 3. 7. 2011 21:47

Suzanne
♥♥♥----
Místo: Poděbrady
Registrovaný: 29. 6. 2011
Příspěvky: 132
Web

Re: Trápím se trápím

PPavlaa napsal(a):

suzanne, mě ten vᚠvzah tak jak o něm píšeš přijde divnej, nezlob se. ale tak, jak to popisuješ ty, tak ty kolem nej kmitáš, obskakuješ ho, vzhlížíš k němu, snažíš se mu zavděčit, jako kdybys to byla ty, kdo něco provedl va nebo si myslíš, že když to budeš dělat, tak on už nikdy nic takového neudělá ? on mi přijde, jako že to má všechno na salámu a ty se můžeš přetrhnout, já nerozumím ničemu varollskurt

mas tak trochu pravdu no, asi jsem blba kdyz tohle vsechno delam, a mozna si i trochu myslim ze kdyz budu takova poslusna  jak on chce tak uz ho neztratim. ma me tak trochu namotanou na prstu toho jsem nikdy nechtela dosahnout. a nevim jak se vymotat.


http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/lSDvtqb.jpghttp://lb1f.lilypie.com/lSDvp2.png
v Jičíně 22.4.2011 v 1h 16min.ve 40tt,mel 4,37 kg a 53 cm

http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/WuqClrt.jpghttp://lb3f.lilypie.com/WuqCp2.png
v Jičíně 21.6.2009 v 17h 39min.ve 38tt,mela 3,22 kg a 49cm

Není tady

 

#66 3. 7. 2011 21:55

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Trápím se trápím

suz, vážila by sis takového partnera na jeho místě ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#67 3. 7. 2011 22:29

Ona
♥♥♥----
Registrovaný: 25. 7. 2008
Příspěvky: 122

Re: Trápím se trápím

Suzanne napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

suzanne, mě ten vᚠvzah tak jak o něm píšeš přijde divnej, nezlob se. ale tak, jak to popisuješ ty, tak ty kolem nej kmitáš, obskakuješ ho, vzhlížíš k němu, snažíš se mu zavděčit, jako kdybys to byla ty, kdo něco provedl va nebo si myslíš, že když to budeš dělat, tak on už nikdy nic takového neudělá ? on mi přijde, jako že to má všechno na salámu a ty se můžeš přetrhnout, já nerozumím ničemu varollskurt

mas tak trochu pravdu no, asi jsem blba kdyz tohle vsechno delam, a mozna si i trochu myslim ze kdyz budu takova poslusna  jak on chce tak uz ho neztratim. ma me tak trochu namotanou na prstu toho jsem nikdy nechtela dosahnout. a nevim jak se vymotat.

To tak nefunguje - být poslušná a dělat mu co mu na očích vidíš. Buď "normální" a hlavně dělej také něco sama (choď cvičit, malovat, ...). Nebuď   k dispozici jen pro něj. Pomůže to taky Tobě - příjdeš mezi lidi a na jiné myšlenky.
Taky jsem si myslela , že když zhubnu, budu mu dělat pomyšlení, v sexu budu jednička, že si uvědomí co mohl ztratit, ale oni chlapi mají většinou raději "holuba na střeše, než vrabce v hrsti".godlike

Není tady

 

#68 4. 7. 2011 9:27

Suzanne
♥♥♥----
Místo: Poděbrady
Registrovaný: 29. 6. 2011
Příspěvky: 132
Web

Re: Trápím se trápím

Ona napsal(a):

Suzanne napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

suzanne, mě ten vᚠvzah tak jak o něm píšeš přijde divnej, nezlob se. ale tak, jak to popisuješ ty, tak ty kolem nej kmitáš, obskakuješ ho, vzhlížíš k němu, snažíš se mu zavděčit, jako kdybys to byla ty, kdo něco provedl va nebo si myslíš, že když to budeš dělat, tak on už nikdy nic takového neudělá ? on mi přijde, jako že to má všechno na salámu a ty se můžeš přetrhnout, já nerozumím ničemu varollskurt

mas tak trochu pravdu no, asi jsem blba kdyz tohle vsechno delam, a mozna si i trochu myslim ze kdyz budu takova poslusna  jak on chce tak uz ho neztratim. ma me tak trochu namotanou na prstu toho jsem nikdy nechtela dosahnout. a nevim jak se vymotat.

To tak nefunguje - být poslušná a dělat mu co mu na očích vidíš. Buď "normální" a hlavně dělej také něco sama (choď cvičit, malovat, ...). Nebuď   k dispozici jen pro něj. Pomůže to taky Tobě - příjdeš mezi lidi a na jiné myšlenky.
Taky jsem si myslela , že když zhubnu, budu mu dělat pomyšlení, v sexu budu jednička, že si uvědomí co mohl ztratit, ale oni chlapi mají většinou raději "holuba na střeše, než vrabce v hrsti".godlike

nevim jestli bych si ho vazila, asi by mi zalezolo na jinych vecech.

no bejt normalni, proc ne, o to se snazim uz rok mozna dva, jenze on se boji deti pohlidat nei s nima moc takze bych se i bala mu je nechat obe, rodice ty nemuzou a tchyne se vecne na neco vymlouva. ja bych sla rada zacvicit, i nejake to kg chci dat dolu, ale copak to jde? jsem vecne doma zavrena z detma, ted jsem koupily barak nikoho tu neznam o to to je horsi. ze eni ani s kym jit ven.nejradsi bych sla i do prace ale to nejde, mam 2 emsicniho prcka a dvouletou holku.


http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/lSDvtqb.jpghttp://lb1f.lilypie.com/lSDvp2.png
v Jičíně 22.4.2011 v 1h 16min.ve 40tt,mel 4,37 kg a 53 cm

http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/WuqClrt.jpghttp://lb3f.lilypie.com/WuqCp2.png
v Jičíně 21.6.2009 v 17h 39min.ve 38tt,mela 3,22 kg a 49cm

Není tady

 

#69 4. 7. 2011 9:43

werena30
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 7. 2009
Příspěvky: 488

Re: Trápím se trápím

Suzanne napsal(a):

holky, vsichni tu mate pravdu, kdyz jsem to tenkrat chtela resit, nikdy o tom nechtel mluvit, nikdy my to nevysvetlil o to je to tezky kdyz se mi ani neomluvi. chlapy jsou v tomhle hrozny. tobe aspon rekl ze lituje toho ze ti ublizil nebo jak to tu pises. ale me ani to. a co je nejhorsi ze ji muze tady kdykoliv potkat. snazim se mu duverovat ale uz to neni takove. citim ze na me strane to ten vztah utahlo tak ze si ho vic vazim, ziskavam si ho,delam co mu na ocich vidim, ale on je porad stejnej, dokonce  bych rekla ze uz to "miluju te" rika jen ze zvyku. chtela bych aby se to bud nestalo nebo aby to bylo delsi domu zamnou. ono udelat za tim tlustou caru je take tezke udelat. ale budu se muset opravdu vice snazit, kdyz mu ji pripomenu uz se tomu oba smejeme i kdyz ve me uvnitr to vre.

Nemůžu si pomoct,ale tohle mi přijde nějaký obrácený vissla .

Není tady

 

#70 4. 7. 2011 10:04

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Trápím se trápím

suzanne, ty se dva roky snažíš být normální ? nezlob se, ale to co píšeš není normální roll
s klidem na něj přehoď i péči o děti, jsou snad taky jeho, ne ? na nějáký jeho bojí bych se vůbec nedívala, podle mně je to jen výmluva.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#71 4. 7. 2011 10:07

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Trápím se trápím

Suzan - já si myslím, že ho podcenuješ. že by zvládl obě dítka, to víš že jo.
Prcka mu nandaᚠdo kočárku ,starší na tříkolku a mᚠbyt i jednu hodinu klid .


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#72 4. 7. 2011 10:12

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Trápím se trápím

zvládl, to určitě. ale proč by ji to říkal, nebo ukazoval v praxi, ještě by suz napadlo mu je dávat hlídat tongue


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#73 4. 7. 2011 13:03

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Trápím se trápím

Suzanne, ty jsi mu něco provedla? Něco příšerného nehezkého?  Že mᚠpotřebu kolem něj kmitat a obdivovat ho ?  Za co si  ho vážíš tak moc? Za to, že že ti zahnul v těhu?
Něco je špatně s tebou a tvým sebevědomím, holka...... On bude nejspíš úplně v pohodě.Pokud  si nenašel čas za rok si promluvit o tom jak se cítíš, buď se tomu vyhýbá  nebo  může mít i pocit, že to nepotřebuješ- rozhodně to vypovídá trošku o tom, jak spolu komunikujete. hmm

Nehledě na to, že NIC na světě by mě nedonutilo vtipkovat o něčem, co mi k smíchu nepřijde. hmm
Já ráda všechno shodím, převedu do ironie,  dělám si legrácky- ALE v momentě , kdy VÍM, že  mi to už k smíchu je. Nepřetvařovala bych se  když by mi to vevnitř trhalo srdce. 
Nᚠsynek byl malinký též ,když si manža    udělal  zkušenost s přítulou.
Nevysvětlil mě také všechno -  už jsem tu mockrát  psala, že jeho jediné vysvětlení bylo že byl vůl.  Když  si  z toho teď budu chtít dělat  legrácky, mohu si myslet , že toto označení si klidně mohl nadělit za to, že  dovolil,aby se nevěra proflákla. Nikoliv  za to, že by  litoval a hodnotil své kvality vzhledem ke mě...tongue

Já jsem na  jeho úletu získala- přehodila jsem část  povinnosti na něho - cítil se nedoceněný, tak jsem mu dala příležitost abych si na něm měla co cenit! big_smile
Já byla ta, která si vyžádala víc životního prostoru. Rozhodně jsem nezačala kolem něho  poskakovat a  dávat najevo, jak se bez něho cítím sama a  smutná.
Výsledkem je to, že po těch pár letech po velkém třesku (4) je to on,kdo mě shání , kde jsem.  Komu chybím, když vypadnu za svými zálibami a  "lstivě"  mu nechám synka  a  prázdnou lednici.  Ne tedy vždy - obvykle navařím,  načančám, opečuji- ALE - nechám si prostor pro sebe ,když se mi nechce...
Na nevěře  lze získat.   Ale musíš si vážit sama sebe alespoň tak jako jeho.   Ne míň.
Neznamená to, že ho budeš ponižovat, připomínat,  litovat se. Můžeš si ho vážit za to, co pro tebe dělá, za to  jak se s ním cítíš, ale pokud budeš  ta, co čeká s  teplou věčeří a  umytými dětičkami až panáček přijde domů a přitom se mučíš představami kde a s kterou je-DĚLÁŠ CHYBU!!!!!roll

Není tady

 

#74 4. 7. 2011 13:09

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Trápím se trápím

mně přijde, že se suzanne bojí, aby nebyla s dětmi sama, tak to řeší takhle nešastným způsobem roll


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#75 4. 7. 2011 13:13

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Trápím se trápím

PPavlaa napsal(a):

mně přijde, že se suzanne bojí, aby nebyla s dětmi sama, tak to řeší takhle nešastným způsobem roll

Pavli, na to měly naše babičky trefné leč sprosté   pořekadlo: Kdo se bojí s*r* v síni......

A ještě jedno: Čeho se nejvíc bojíš, to přijde....


Něco na tom je podle mého.stolt

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů