Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 30. 1. 2012 12:19

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Čím krmíte?

Taky mi jedna čubinka nejí játra, leda když je trochu převařím. Ale si říkám, že pejsci vědí, co jim dělá dobře a co ne. smile

Erem, bacha na převahu hovězího. Hovězí obsahuje poměrně dost fosforu, dávej ho, ale určitě víc drůbežího, ryb nebo k čemu mᚠještě přístup (králičí, pštrosí...) Možná ho tolik nedáváš, jen to tak vypadalo napsané na skle. smile A ještě - čistá svalovina není nejvhodnější, lépe podávat i s ořezem.


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#27 30. 1. 2012 22:15

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Čím krmíte?

Hani napsal(a):

Taky mi jedna čubinka nejí játra, leda když je trochu převařím. Ale si říkám, že pejsci vědí, co jim dělá dobře a co ne. smile

Erem, bacha na převahu hovězího. Hovězí obsahuje poměrně dost fosforu, dávej ho, ale určitě víc drůbežího, ryb nebo k čemu mᚠještě přístup (králičí, pštrosí...) Možná ho tolik nedáváš, jen to tak vypadalo napsané na skle. smile A ještě - čistá svalovina není nejvhodnější, lépe podávat i s ořezem.

by mohl po něm pes světélkovat?big_smilebig_smile

Nedávno jsme "dojedli" superprémiovku Brit care - losos s  bramborama a byly to jediný granule za 4 roky co máme psa,které nežral.Tak jsem ho naštěstí vždy obelstila s "vývarem":lžička masové psí konzervy rozmíchaná v troše teplé vody a do toho ty nenáviděné granule.A panečku takto byly vždy pryč dřív,než byste řekly popel.Mrška jedna psí!

Není tady

 

#28 31. 1. 2012 7:40

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Čím krmíte?

Jaku napsal(a):

by mohl po něm pes světélkovat?big_smilebig_smile

lol tummenupp dík za spravení nálady hned po ránu.
Jsem náhodou jednou potkala Baskervila - byl to vlčák a na obojku blikačku z kola, kterou částečně překrývaly chlupy. Byla černočerná tma a najednou toto. Tak strašně jsem se snad nikdy nelekla.


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#29 31. 1. 2012 10:00

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Čím krmíte?

Hani napsal(a):

Jaku napsal(a):

by mohl po něm pes světélkovat?big_smilebig_smile

lol tummenupp dík za spravení nálady hned po ránu.
Jsem náhodou jednou potkala Baskervila - byl to vlčák a na obojku blikačku z kola, kterou částečně překrývaly chlupy. Byla černočerná tma a najednou toto. Tak strašně jsem se snad nikdy nelekla.

Téměř to samo se přihodilomanželovi ráno ještě ve tmě cestou do práce:najednou vidí jak těsně nad zemí se míhá jakýsi světélkující kruh a až když se ještě víc přiblížil,tak si všiml i toho jokšíra,co měl tento světelný obojek kolem krku:D

Upravil(a) Jaku (31. 1. 2012 10:01)

Není tady

 

#30 2. 2. 2012 23:16

Terez.M
♥------
Registrovaný: 1. 2. 2012
Příspěvky: 7

Re: Čím krmíte?

Krmime canine caviar a first mate

Není tady

 

#31 5. 2. 2012 22:15

lucka v.
♥♥-----
Registrovaný: 26. 1. 2012
Příspěvky: 26

Re: Čím krmíte?

Ahoj, střídat dokola krmiva se nedoporučuje, proto je dobré najít nějakou značku a té se držet. My krmíme Brit Care (jsou kvalitní, ale cenově přijatelné) a Baboo (rtw) má krásnou srst a je vitální. Zdražovat se asi budou všechny granulky, když je vyšší DPH, ne? (Letos jsme ještě nekupovali.)

Není tady

 

#32 1. 3. 2012 8:37

beraniste
♥------
Registrovaný: 5. 10. 2011
Příspěvky: 2

Re: Čím krmíte?

Přijměte pozvání do obchůdku http://caskrmeni.cz - nakoupíte zde za ceny, které Vám určitě budou vyhovovat.

Není tady

 

#33 1. 3. 2012 10:22

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Čím krmíte?

no á nevím. my krmili psa konzervama , 2* denně , volně měla suché ( o které teda moc nestála). Pes se dožil 16let ve zdraví. pak tedy ochrnul na zadní  nohy a museli jsme jí nechat uspat. Ale do té doby byla za svůj život u veterináře jen 2*.jednou na sterilizaci a jednou dostala ústřel (housera). no a pak při očkování.
srst měla výbornou, do konce byla hodně živá a čilá.

Není tady

 

#34 4. 3. 2012 17:08

lucka v.
♥♥-----
Registrovaný: 26. 1. 2012
Příspěvky: 26

Re: Čím krmíte?

Polly napsal(a):

Nemůžu si pomoci.  Nekrmte suchou stravoui.  Představa že můžete mít zdravého psa jenom na granulích je podporována pouze reklamou zadávanou výrobcemi těchto granulí.  Kupte levné maso a uvařte ho psovi se zeleninou a těstovinami, bude to to nejlepší co pro něj můžete udělat.  Když už musíte granule tak absolutně nejlepší jsou zn. Orijen.  Není moc k sehnání v ČR ale neobsahují obilnoviny tak jako většina ostatních.

Polly, sorry, ale to je  hloupost. Určitě psovi vařte těstoviny, nikdo vám to nebere, ale napsat, že je to to nejlepší, to mi přijde hodně troufalé. Ve kvalitních suchých krmivech jsou vitamíny, minerály a jiné prospěšné stopové prvky, vhodný obsah tuku i bílkovin. Ti kteří barfují skutečně musí dělat pro zdraví svého psa víc, než jen koupit kus levné flákoty a uvařit k tomu mrkev a těstoviny.

Není tady

 

#35 5. 3. 2012 7:19

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Čím krmíte?

Teda nevím, ale vařit těstoviny mi nepřijde zrovna nejlepší. Nᚠpes z toho odvázanej není, když dostane trochu nudlí a maso.
Našemu malému - 3 měsíce - přidáváme do granulí trochu jogurtu nebo trochu uvařeného kuřecího se zeleninou, ale jen tak na lžičku pro chu. Taky bude jen na granulích.


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#36 6. 3. 2012 20:47

lucka v.
♥♥-----
Registrovaný: 26. 1. 2012
Příspěvky: 26

Re: Čím krmíte?

Vlaďka napsal(a):

Teda nevím, ale vařit těstoviny mi nepřijde zrovna nejlepší. Nᚠpes z toho odvázanej není, když dostane trochu nudlí a maso.
Našemu malému - 3 měsíce - přidáváme do granulí trochu jogurtu nebo trochu uvařeného kuřecího se zeleninou, ale jen tak na lžičku pro chu. Taky bude jen na granulích.

Pro štěnda je dobré i přidávat třeba tvaroh a přírodní sýry. Prostě zdroje vápníku :-) My jsme odkojili všechny psy (a kočku) na granulích (brit care) a zvířata jsou spokojená. Barfování neodsuzuju, ale vím, že je to velmi pracné a náročné na dobré znalosti.

Není tady

 

#37 6. 3. 2012 22:09

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Čím krmíte?

lucka v. napsal(a):

Ahoj, střídat dokola krmiva se nedoporučuje, proto je dobré najít nějakou značku a té se držet. My krmíme Brit Care (jsou kvalitní, ale cenově přijatelné) a Baboo (rtw) má krásnou srst a je vitální. Zdražovat se asi budou všechny granulky, když je vyšší DPH, ne? (Letos jsme ještě nekupovali.)

Taky dávám brit care,konečně jsme dokrmili brit care losos s bramborama-vůbec to pesanovi nejelo;ale  jiné druhy této značky papá.
Dle mého selského rozumu se snažím o občasnou změnu granulí;sama na sobě si nedovedu představit,že bych měla jíst celý život jen stejný chléb se stejným máslem a pes je rovněž tak živý tvor,který má chutě,cítí bolest či slast,má rád kokinka ty svoje psí a nejen ty...

Není tady

 

#38 21. 3. 2012 13:12

albura
♥------
Registrovaný: 7. 1. 2012
Příspěvky: 10

Re: Čím krmíte?

Ahoj, máme už starého psa, který má často různé zažívací potíže. S velkým překvapením jsem na internetu objevila  obrovský výběr granulí pro psy (některé ceny jsou ovšem taky pěkné). Přivítala bych taky nějakou konkrétní radu, co starému psovi (jezevčíkovi) dávat.

Upravil(a) albura (21. 3. 2012 13:13)

Není tady

 

#39 22. 3. 2012 7:03

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Čím krmíte?

Pro 11 letého jezevčíka jsem teď koupila H-Allergen - krůta a rýže. Chutná mu to a malý corgi, který má kuřecí Proplan pro štěňata, mu to chodí ukrádat smile Cena slušná, měla jsem je přes známého za 690,- 12 kg. Kolem 700 koupíš i na netu.

Upravil(a) Vlaďka (22. 3. 2012 7:03)


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#40 4. 4. 2012 17:12

lucka v.
♥♥-----
Registrovaný: 26. 1. 2012
Příspěvky: 26

Re: Čím krmíte?

Jaku napsal(a):

Taky dávám brit care,konečně jsme dokrmili brit care losos s bramborama-vůbec to pesanovi nejelo;ale  jiné druhy této značky papá.
Dle mého selského rozumu se snažím o občasnou změnu granulí;sama na sobě si nedovedu představit,že bych měla jíst celý život jen stejný chléb se stejným máslem a pes je rovněž tak živý tvor,který má chutě,cítí bolest či slast,má rád kokinka ty svoje psí a nejen ty...

Já souhlasím, že má pes jako živý tvor schopnost cítit. Na druhou stranu všichni říkají, jak je pes nebo kočka masožravec, ale kdyby nedostávali granule, nebo zbytky od lidí, tak by se celý život stravovali také jednostranně. Odchovali jsme mnoho psů, kteří samozřejmě rádi mlsali (dáváme ale psí pamlsky, masové Les bite), ale celý život byli na granulích a vypadali dobře. Nějaký pes může žrát celý život těstoviny na venkově a nebude jedinkrát nemocný, jiný pes trpí zažívacími potížemi, alergiemi, dysplazií a bůh ví čím ještě. Je to jako u lidí...

Není tady

 

#41 4. 4. 2012 21:23

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Čím krmíte?

Mám retrívra,Zkoušela jsem hodně granulí .teda já né .čuba.Měla problémy od mala.A nakonec kupujem Lone star-Hunter.Má lesklou srst,neprdí a hlavně kadí hrozně málo.Ovšem občas jí dopřeji a uvařím kuřecí a rýži.


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#42 5. 4. 2012 12:34

albura
♥------
Registrovaný: 7. 1. 2012
Příspěvky: 10

Re: Čím krmíte?

Ahoj, díky za rady. Takže co byste mi doporučily pro starého jezevčíka z řady Brit care, která je tu několikrát zmiňována? Jak je nabídka moc velká, tak se v tom neorientuju.

Není tady

 

#43 1. 11. 2012 19:58

lucka v.
♥♥-----
Registrovaný: 26. 1. 2012
Příspěvky: 26

Re: Čím krmíte?

albura napsal(a):

Ahoj, díky za rady. Takže co byste mi doporučily pro starého jezevčíka z řady Brit care, která je tu několikrát zmiňována? Jak je nabídka moc velká, tak se v tom neorientuju.

Jestli je to dospělej pes, tak kupte Brit Care Small Breed. Je to receptura s jehněčím, u nás spokojenost. Vím že tu hodně lidí říká, že si nedokáží představit jeden typ krmiva celý život, ale pes není člověk. Kdysi v přírodě žral také to samé, dnes máme psy na jednom typu granulí celej život a pořád do toho jsou s chutí wink

Není tady

 

#44 5. 8. 2013 14:21

lucka v.
♥♥-----
Registrovaný: 26. 1. 2012
Příspěvky: 26

Re: Čím krmíte?

Psi potřebují maso. My krmíme vším možným, ale maso hraje prim. Teďka přecházíme na český Carnilove, zatím nám to „žerou“.

Upravil(a) lucka v. (5. 8. 2013 14:22)

Není tady

 

#45 8. 1. 2014 10:03

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Čím krmíte?

Vlaďka napsal(a):

Teda nevím, ale vařit těstoviny mi nepřijde zrovna nejlepší. Nᚠpes z toho odvázanej není, když dostane trochu nudlí a maso.
Našemu malému - 3 měsíce - přidáváme do granulí trochu jogurtu nebo trochu uvařeného kuřecího se zeleninou, ale jen tak na lžičku pro chu. Taky bude jen na granulích.

Nevím, jestli jsi ještě tady....ale zajímal by mě ten jogurt.
Naši milují jakýkoliv mléčné výrobky. Dávám jim taky lžíci jogurtu do krmení. Neptala jsem se na to veta. Nic zjevně špatného to s nimi nedělá, ale četla jsem, že by se to psům dávat prostě nemělo.
Máte víc informací?

Není tady

 

#46 9. 7. 2014 23:44

Petra88
♥♥-----
Registrovaný: 22. 5. 2014
Příspěvky: 36

Re: Čím krmíte?

Wiki napsal(a):

Můžu mít na psíčkaře a znalce či chovatele pár otázek ohledně stravy psů?

Jaké máte zkušenosti s granulemi? Kterými krmíte? Snad to nebude bráno jako reklama..

Čím krmit štěně retrívra?
Měníte značky?

Já abych začla sama, krmím poslední dobou Acanou. Bůhvíproč ji začli zdražovat. Nevím čím to je, ale psi mi přibírají, jsou téměř válečkoidní a potřebuju se přesunout k light kám a vůbec asi k seniorkrmení. (6 a 8 let pes malé rasy). Máte i s tímto zkušenost?
děkuji moc.

psa som si poridila z utulku ked mal 5 mesiacov je to x ovčiaka a tam ho krmily K9 tak som stym pokracovala ked som nahodou vymenila bud vracal alebo hnackoval takze sme stalena k9 ani konzervu neznesie iba pyskoty alebo sunky aleborozok s maslom po vsetkom ostatnom ma hnacky alebo blinka

Není tady

 

#47 26. 8. 2015 9:52

Vrtule
♥------
Registrovaný: 26. 8. 2015
Příspěvky: 2

Re: Čím krmíte?

Ahoj Wiki, je fakt, že retrívři mají sklony k tloušce...taky jim chutná smile zkus Carnilove, z toho by se  přibírat nemělo, protože obsahuje hlavně maso smile

Není tady

 

#48 26. 8. 2015 12:20

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Čím krmíte?

A co zkusit BARF? Je to pro psa nejpřirozenější potrava.  Kamarádka má chovnou stanici berňáků, a krmí tak už dva roky a nemůže si to vynachválit. Psi prý si taky chválí. smile


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#49 9. 9. 2015 17:06

Metaxa
♥------
Registrovaný: 9. 9. 2015
Příspěvky: 1

Re: Čím krmíte?

My Carnilove - pes má víc energie, protože jeho organismus se nemusí vypořádávat s nepotřebnou energií v podobě pšenice a brambor, tím pádem víc běhá a míň tloustne big_smile

Není tady

 

#50 23. 10. 2019 16:16

Ivanaa
♥♥-----
Registrovaný: 15. 7. 2014
Příspěvky: 68

Re: Čím krmíte?

Ahoj co kupujete svému pejskovi za zřádlo?Váhám jestli mu mám kupovat granule či něco jiného

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů