Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 10. 9. 2010 17:35

Jancaaa
♥------
Registrovaný: 10. 9. 2010
Příspěvky: 4

chci zhubnout ale zdravě bez léků.Poraďte

ahojte je mi 22 a za poslední 2 měsíce jsem přibrala 8kg.Nevím čím to asi proto že trpím jojo efektem a taky že mám poslední dobou gynekologické problémy které mi nepřidávají takže z toho trpím depresema.Nemám kamarádku která by semnou chodila do posilovny nebo na nějaké cvičení a sama se nějak nechci drát do něčeho.tak prosím o radu a zkušenosti.

Není tady

 

#2 10. 9. 2010 20:30

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: chci zhubnout ale zdravě bez léků.Poraďte

Janca neblbni, ted hlásili, že se budou krutě zvyšovat ceny antidepresiv! Nejdříve by ses měla zbavit těch gyn.problémů a pak řešit váhu ! Můžeš být celá rozhozená a psychika dělá hodně!

Není tady

 

#3 18. 9. 2010 13:55

světýlko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2007
Příspěvky: 455

Re: chci zhubnout ale zdravě bez léků.Poraďte

Jancaa, souhlas s Aneri, určitě se musíš vyléčit fyzicky, i psychicky budeš pak připravená řešit nějaká kila...a  až to budeš chtít řešit ve zdravém stylu, můžu s čistým svědomím doporučit jídelníček, který se na tobě zdravotně nepodepíše a po kterém kamarádka zhubla za rok 40 kilo - a to podotýkám, žádná únava, dietní obličej - je svěží, vypadá zdravě a moc jí to sluší.
Takže: 

Pije se dva litry vody denně
Jí se 5 krát denně !

pečivo pouze k snídani, ne bílé, chleba ano - k tomu tvrdé sýry do 30%, šunka nebo sýr cottage

svačina: velké jablko nebo jiné ovoce (obsahuje cukry, tak k večeru už ne)

oběd:  maso kuřecí nebo krůtí i rybí -- ty jsou nejvodnější, ale dá se i libové jiné, až 150 gramů porce
          POUZE POLOVINA jakékoliv přílohy a druhou polovinu doplnit zeleninou

svačina: bílý jogurt nebo ovocný, ale do 1,5% tuku

večeře: absolutně bez příloh i pečiva, mnoho zeleniny a k tomu zbytek masa od oběda nebo tuňáka zakapat citrónem..

V létě jíst zeleninu pokud možno syrovou, v zimě dušenou.
V případě nezvladatelné chuti na čokoládu  jedla prý zezačátku i dovolenou kvalitní 70% a víc procentní čokoládu.
Už je to dva roky, pořád má velikost 38 !  a už si na to tak zvykla, že jí je dobře takhle - takže supr.
Bez posilovny a jakéhokoliv cvičení, běhá kolem dětí a to je prý všechno.
Doporučení bylo od lékařů, jsou v tom jídelníčku všechny potřebné látky, dopad na zdraví je plus.

Chce to vytrvalost, prý se nehubne hned, ale pak se to rozjede v takovém zdravém pomalejším tempu - ale natrvalo, bez léků a jo-jo efektu.
Držím palce a hlavně si nemysli, že tvá hodnota je v tomhle .

Není tady

 

#4 19. 9. 2010 12:53

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: chci zhubnout ale zdravě bez léků.Poraďte

Pbmedz jedlo a zvýš aktivitu: zabeha si môžeš ís aj sama - alebo si kúp DVD a cvič doma. Vôbec najzdravší pohyb je asi plávanie, a dos spažuje kalórie. A keby si zašla niekam na aqua-aerobic alebo tanečky sama, možno si nájdeš nové kamošky a začne a to bavi. wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#5 29. 11. 2010 21:16

elfi
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 4. 2008
Příspěvky: 197

Re: chci zhubnout ale zdravě bez léků.Poraďte

Ahoj holy dneska jsem nahodou narazila na tyto stranky ja bych vam poradila  podivejte se na stranky www.kgdolu.estranky.cz.  Ja za pul roku zhubla  17kg (85 na 68) a je to už skoro dva roky a stale si vahu držim.

Upravil(a) elfi (29. 11. 2010 21:17)

Není tady

 

#6 8. 12. 2010 14:02

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: chci zhubnout ale zdravě bez léků.Poraďte

No to bude zase Herb.... nabo Sunk...., také jsem ted naletěla.  Paní uměla tak krásně kecat  lol a jakoby chápat, ale nikde nebyla zmínka o koktejlech gloria  Oni se ti distributoři nezastaví už vůbec před ničím. Oni by to již prodali snad i mrtvému, jen aby měli výdělek.  Pokud je žena zdravá, ubere na jídle, přidá na pohybu, tak zhubne na 100 %. Jak je nějaká, byt i skrytá nemoc/osteoporoza, infekce typu borelie, chlamydie, metabolická porucha, hormonální porucha..../, začnou se kila nabalovat a pak už nepomůže  ani ubrat jídla, ani více pohybu, ale řešit nemoc. Osobně věřím, že všechny plnoštíhlé ženy i obézní JSOU nemocné! Určitě by každá žena chtěla být štíhlá. Nevěřím ani, že se dámy  přežírají, jak nás napadají doktoři. Vím to podle sebe, tak málo jím /tuky málo, cukry téměř vůbec,cvičit nemůžu /a váha stagnuje. 
A to se paní nestysděla mi za to, že mě vyzpovídala,  co  a jak jím si naúčtovat 250,- Kč , dobírka, koktejly a já myslela, že mě trefí šlak! Prý mě naučí si sestavovat jídelníček a prd......nic pořádného tam není. Běžné info , ta kpozor dámy, před vánocama, at nejste zklamané, jako já dumbom!! Cítím to jako podvod, ani na těchto stránkách nemají, JAK a čím, ale už nevěřím ničemu !  Škoda 2-3 tisíc !!!

Upravil(a) Aneri (8. 12. 2010 17:25)

Není tady

 

#7 20. 1. 2011 12:09

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: chci zhubnout ale zdravě bez léků.Poraďte

Ponúkajú tam knihu o chudnutí - to nie je nič proti ničomu. Kto chce, kúpi - kto nechce, nekúpi. wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#8 17. 2. 2011 17:21

IivMila
♥------
Registrovaný: 17. 2. 2011
Příspěvky: 1

Re: chci zhubnout ale zdravě bez léků.Poraďte

............................

Upravil(a) IivMila (23. 2. 2011 19:45)

Není tady

 

#9 12. 3. 2011 10:08

Angellii
♥------
Registrovaný: 11. 3. 2011
Příspěvky: 4

Re: chci zhubnout ale zdravě bez léků.Poraďte

Tak já teda poradím smile a smile Doporučuji upravit jídelníček a životní styll - ale to není vše, takže to nejde paušalizovat a brát mě hned za slovo. Chce to taky spravit genetiku, protože díky průmyslu máme porušenou genetiku, která si dělá co chce. Activie to nevyřeší a doktor taky ne, protože doktoři uvažují jen krátkodobě. Takže to chce ubrat tuk, maso a přidat zelené, protože to funguje.


Čtu veStylu.cz a zapínám si mozek na ZapniMozek.cz.

Není tady

 

#10 15. 3. 2011 9:00

taxonia
♥♥-----
Registrovaný: 1. 11. 2010
Příspěvky: 59

Re: chci zhubnout ale zdravě bez léků.Poraďte

Souhlasím co se týče jídelníčku se světýlkem.
Před třema lety jsem měla 85 kilo  (175cm).Říkala jsem si ,že zhubnou nedokážu,že to prostě nejde.Zkoušela jsem to několikrát,přítel dnes již bývalý to vždy komentoval slovy " na to nemáš".Pak jsem dostala mocný impuls v podobě rozchodu od mého ex,a radikalně jsem přehodnotila jídelníček,přidala pohyb.Do hubnutí se vrhla se mnou i moje neteř.Začala jsem chodit na cvičení dvakrát,posléze třikrát týdně.Poslední jídlo v šest večer,pak už jsem se dojídala ovocem.Odbourala sladké, smažené,tučné.
Za rok to udělalo 17 kilo.Jezdila jsem na kole z práce (25 km),jelikož pracuji v kanceláři,skvěle mi to čistilo hlavu.
Díky kolu jsem se seznámila se svým nynějším přítelem,který je také vášnivý "kolista" a sportovec všeho druhu.
Takže nemám šanci vedle něj ležet na gauči a tloustnout."Vyženila " jsem obrovského psa,který potřebuje spoustu pohybu,takže procházky a procházky. Dnes jsem už na pohybu závislá, a váhu si stále držím.
Chce to i podporu okolí,,rodiny a přátel.A hlavně pevnou vůli a vytrvat.
A hlavní rada? NEKOUKAT NA VÁHU. Protože to tě srazí zpět,když vidíš,že se ručička nehýbe.Zato když si pak oblečeš o číslo menší kalhoty, to je pocit!

Není tady

 

#11 15. 3. 2011 13:46

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: chci zhubnout ale zdravě bez léků.Poraďte

Aneri napsal(a):

No to bude zase Herb.... nabo Sunk...., také jsem ted naletěla.  Paní uměla tak krásně kecat  lol a jakoby chápat, ale nikde nebyla zmínka o koktejlech gloria  Oni se ti distributoři nezastaví už vůbec před ničím. Oni by to již prodali snad i mrtvému, jen aby měli výdělek. Pokud je žena zdravá, ubere na jídle, přidá na pohybu, tak zhubne na 100 %. Jak je nějaká, byt i skrytá nemoc/osteoporoza, infekce typu borelie, chlamydie, metabolická porucha, hormonální porucha..../, začnou se kila nabalovat a pak už nepomůže  ani ubrat jídla, ani více pohybu, ale řešit nemoc. Osobně věřím, že všechny plnoštíhlé ženy i obézní JSOU nemocné! Určitě by každá žena chtěla být štíhlá. Nevěřím ani, že se dámy  přežírají, jak nás napadají doktoři. Vím to podle sebe, tak málo jím /tuky málo, cukry téměř vůbec,cvičit nemůžu /a váha stagnuje. 
A to se paní nestysděla mi za to, že mě vyzpovídala,  co  a jak jím si naúčtovat 250,- Kč , dobírka, koktejly a já myslela, že mě trefí šlak! Prý mě naučí si sestavovat jídelníček a prd......nic pořádného tam není. Běžné info , ta kpozor dámy, před vánocama, at nejste zklamané, jako já dumbom!! Cítím to jako podvod, ani na těchto stránkách nemají, JAK a čím, ale už nevěřím ničemu !  Škoda 2-3 tisíc !!!

bohužel až tak jednoduché to není.
Já přibírám hlavně stresem.
Nastoupila jsem na poštu, denně 3-4km pěšky, těžké balíky a za rok ani kilo . :-(
kromě toho , když mi měřili tuk atd., tak i byla překvapená, že jsem hodně zavodněná. a nemůžu se toho zbavit. nemáte nějaký recept?

Není tady

 

#12 15. 3. 2011 21:30

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: chci zhubnout ale zdravě bez léků.Poraďte

A kolik mᚠprocento vody?


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#13 16. 3. 2011 10:39

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: chci zhubnout ale zdravě bez léků.Poraďte

Judyna napsal(a):

A kolik mᚠprocento vody?

jo tak to nevím, ale vím , že když to kontrolovala, tak říkala, že mám přez 10litrů navíc a je to přez polovinu mé nadváhy.

Není tady

 

#14 16. 3. 2011 13:40

Tafa
♥------
Registrovaný: 16. 3. 2011
Příspěvky: 9

Re: chci zhubnout ale zdravě bez léků.Poraďte

Pohyb obyčejně pomůže, ale ne jen jendou do týdne, Jancaaa. Moje vlastní zkušenost. I jako antidepresivum

Není tady

 

#15 16. 3. 2011 14:59

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: chci zhubnout ale zdravě bez léků.Poraďte

Tafa napsal(a):

Pohyb obyčejně pomůže, ale ne jen jendou do týdne, Jancaaa. Moje vlastní zkušenost. I jako antidepresivum

já ho měla 5* týdně a nic

Není tady

 

#16 16. 3. 2011 15:12

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: chci zhubnout ale zdravě bez léků.Poraďte

Niekedy to chce "anštartova" metabolizmus, inokedy naopak paardoxne torchu kalórií/džaulov prida, aby telo nehladovalo a nerobila zásoby tuku. Na rozdiel od Aneri si nymslím, že by všetky ženy boli rovnaké a mali rovnaké problémy (ani choré všetky nie sú, ale môžu v tom by genetické dispozície, psychický návyk zajeda problémy, apod.).
Mne sa páči :"Nežer, cica!" už nebohej Edity Šipeky... big_smile


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#17 14. 4. 2011 19:00

sisik
♥------
Registrovaný: 14. 4. 2011
Příspěvky: 3

Re: chci zhubnout ale zdravě bez léků.Poraďte

Ahoj, já vám poradím, jak zhubnout zdravě, netrpět přitom a svou váhu si do budoucna udržet. Písněte mi...

Není tady

 

#18 14. 4. 2011 20:02

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: chci zhubnout ale zdravě bez léků.Poraďte

Já v žádném případě nemyslím, že všechny ženy nebo lidé vůbec, to mají stejné. Ale logické je  a to mám i vyzkoušené, pokud jsem byla zdravá, stačilo ubrat na jídle a přidat na pohybu a kila šla dolů. V nemoci /borelioza, osteoporoza, štítná žláza  a další/ už to nejde, i kdybych nejedla, přiberu/hormonální záležitost/. Na zavodnění jsou léky, tam bych problém neviděla, ty lze získat a vyzkoušet i od obvodního. Horší je stres, někdo po něm hubne, někdo přibere, každý jsme originál a musí si najít to, co mu nejvíce vyhovuje.

Není tady

 

#19 5. 5. 2011 11:21

malazizala1
♥------
Registrovaný: 5. 5. 2011
Příspěvky: 9

Re: chci zhubnout ale zdravě bez léků.Poraďte

Zhubla jsem za rok z 158cm/60kg na 52kg zdravě, bez zázračných preparátů, jen pomocí úpravy jídelníčku a pohybu a hubnu pomalu i nadále. Ráda poradím. Jestli chcete, napište mi na mail. :-)


malazizala1@seznam.cz

Není tady

 

#20 31. 7. 2011 15:07

Hreda
♥------
Registrovaný: 31. 7. 2011
Příspěvky: 2

Re: chci zhubnout ale zdravě bez léků.Poraďte

Ahoj ostatní, já si našla výživového poradce, hubnu tam bez doplňků, dříve jsem jezdila i na osobní konzultace, teďka mi již stačí, abych vše konzultovala po telefonu, i tak to jde. Jedná se o paní Pecánkovou, zkuste jakzhubnu cz.

Není tady

 

#21 20. 10. 2011 22:31

magda12
♥------
Registrovaný: 20. 10. 2011
Příspěvky: 4

Re: chci zhubnout ale zdravě bez léků.Poraďte

To Hreda:
Taky jsem si našla internetovou poradenskou pomoc...pomohli mi na reklama bez koktejlů a jiných doplňků, jen běžně dostupnými potravinami...smile

Upravil(a) mala.popelka (20. 10. 2011 22:46)

Není tady

 

#22 23. 1. 2012 19:12

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: chci zhubnout ale zdravě bez léků.Poraďte

Tak já jsem začala od nového roku,jelikož kolena a záda volají o pomoc kapitulation a můj ortoped má pokaždé zvednutý varovně prst.Diety typu po 5 hodině již nejíst,vynechat pečivo a sladké a některé potraviny již nikdy nevzít do úst jsem vyzkoušela a výsledek byl rychlé zhubnutí a po nějaké době jsem byla schopná vyrvat to,co jsem si nemohla dovolit komukoliv od huby.Potom se mi kila vrátila ještě s bonusem.Tak tohle už bych nepodstoupila.Tři kolegyně z práce už rok hubnou pod lékařským dozorem,hezky pomaličku,bez hladu a velkého odříkání.Takže zatím se řídím jejich radami než se mi podaří k té jejich doktorce objednat(je tam nával).Ráno je potřeba něco sladkého,takže džus naředěný vodou,jinak tmavé pečivo,šunka,sýry do 30% jakéhokoliv typu,tvaroh,jogurty,ale ne nízkotučné,ty obsahují jiné humusy,které nejsou zdravé,ale nemá být víc jak do 5%tuku.Zakysané mléčné výrobky.Zelenina,ovoce jakékoliv.I banány,švestky,hrozny,které mají sice víc kalorií,ale pokud se jimi neláduji každý den,nevadí.Jinak maso hlavně drůbeží,rybí a vepřové jen libové,kuře bez kůže.Přílohy brambory,brkaše,těstoviny,rýže kuskus,ale klidně i knedlíky(samozřejmě třeba jen dva malé),luštěniny.Hodně pomáhá mlsat kysané zelí,nejlépe to doma naložené.A večer se ovoce může,vlastně podle této doktorky musí a proč se dozvím až se tam dostanu.Pečivo se taky může celý den a nejen ráno,ale když se jí k druhé večeři v 8 hodin,tak jen 35g.Jinak vypít se musí 3 litry tekutin,voda,zelený čaj(ovocný méně).Káva s mlíkem ne se smetanou.A navíc,pokud už tělo jede ve správném metabolizmu,může se třeba jednou za tři měsíce zhřešit a dát si řízek nebo hranolky s tatarkou.Tak já už bych dnes na to ani neměla chu a kdybych si chtěla dát větší porci,tak to nesním,protože už nemůžu.Nesmí se být déle jak 3 hodiny bez jídla.zatím to jde,za 3 týdny 3 kila,ale cítím se už teď jak laňka,protože vše začíná prý v hlavě,tak jsem pozitivně naladěná a teším se až si za chvilku půjdu obnovit šatník.

Není tady

 

#23 5. 2. 2012 7:18

Halinka
♥------
Registrovaný: 5. 2. 2012
Příspěvky: 1

Re: chci zhubnout ale zdravě bez léků.Poraďte

tummenupp Dobrý den,
děkuji za vaše postřehy s hubnutím. Jsou hodně inspirující. Dovolím si proto podělit se o vlastní zkušenost s hubnutím. Po dítěti jsem přibrala pár kilogramů, ale i když jsem se snažila, nějaká kila mi zůstala. Manžel si sice na moji „nadýchanější“ postavu příliš nestěžoval, ale nechtěla jsem nic ponechávat náhodě a začala běhat a cvičit. Jenže dřív než se váha dostala na původní hodnotu, přišla jsem opět do jiného stavu.  Po druhém těhotenství už bylo velmi málo času na nějaké výraznější pohybové aktivity. Kamarádka mi nabídla, abych zkusila hubnout společně s ní. Prý ve dvou nám to půjde snadněji a tip, který měla, tím bude zároveň levnější.  Pořídili jsme si v akci sadu pro hubnutí pro dva a po měsíci já mám dole 4 kila, kamarádka víc cvičí, tak je o kilo ještě úspěšnější. Protože chceme ještě pár „bochánků“ shodit pokračujeme dál. V našem případě se skutečně jedná o reklama . hjarta

Upravil(a) mala.popelka (11. 2. 2012 17:39)

Není tady

 

#24 5. 2. 2012 8:19

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: chci zhubnout ale zdravě bez léků.Poraďte

Halinko, jistěže to funguje, o tom není pochyb, ale to budeš už jíst celý život? Pokud přestaneš brát látky, které produkt obsahuje, jsi zpět. Takže jako reklama dobré, ale co dál?
Agave nepřibírá stresem, stres blokuje metabolismus! Agave si vypěstuje poruchu metabolismu, pokud nedodá tělu vše, co potřebuje, vznikne nerovnováha něčeho v těle. Tělo si pak vezme, kde co najde, tím vznikne porucha hormonů, vitamínů, minerálů. Stres je spouštěč nejen pro vznik rakoviny za přispění genetiky a poruchy metabolismmu grater Všechny negativní nálady, situace se podepisují na zdraví !

Upravil(a) Aneri (5. 2. 2012 8:26)

Není tady

 

#25 5. 2. 2012 10:07

Yanna
♥------
Registrovaný: 5. 2. 2012
Příspěvky: 1

Re: chci zhubnout ale zdravě bez léků.Poraďte

Ahoj Halinko. Přípravky, které popisuješ kupodivu znám. Jsou to programy na hubnutí Mandura. Beru je a užívám si pocit, že mi konečně něco na hubnutí funguje. Navíc jsem ráda, že jsou na přírodní bázi z ovoce acai berry, durianu, mangostanu a borůvek. Já je ale objednávala na jiné adrese reklama. Pro neinformované, jde o programy využívající k úpravě váhy hormon leptin, který brání jo-jo efektu a k tomu je přípravek doplňující výživu! Což je fajn, protože vím, že tělu dávám co potřebuje. Prý je to dobré i při sportu, ale to jsem zatím nezkoušela. Máte-li nějakou zkušenost. Dejte vědět. Yann:)a

Upravil(a) mala.popelka (11. 2. 2012 17:38)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů