Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 1. 8. 2010 13:08

Natálie
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Čechy
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 894

Čínská medicína a akné?

Máte někdo zkušenosti? detoxikace, bylinky? Děkuji.


Změna přichází pomalu.
Paul McCartney

Není tady

 

#2 4. 8. 2010 22:24

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Čínská medicína a akné?

Mám. A špatnou. Ale to je naprosto individuální, za zkoušku to určitě stojí.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#3 5. 8. 2010 7:43

Natálie
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Čechy
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 894

Re: Čínská medicína a akné?

Judyna napsal(a):

Mám. A špatnou. Ale to je naprosto individuální, za zkoušku to určitě stojí.

Se ti to zhoršilo? Nebylo to tím, že na začátku se to zhorší a pak pomalu zlepšuje a ty jsi to nevydržela?


Změna přichází pomalu.
Paul McCartney

Není tady

 

#4 5. 8. 2010 19:16

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Čínská medicína a akné?

Nezhoršilo, ale vůbec nepomohlo. Byla jsem i v Praze v ordinaci čínské medicíny, pila doporučený čaj, dodržovala dietní doporučení a jedla ty jejich "kuličky". Asi rok a bez úspěchu.
Syn to vydržel ještě déle, ale u něj se to zhoršovalo téměř dva roky. Ale on měl těžkou formu. Pokud mᚠjen lehčí problém, třeba Ti to pomůže. Jo, ale stálo to dost peněz.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#5 7. 8. 2010 11:49

Natálie
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Čechy
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 894

Re: Čínská medicína a akné?

Aha, díky za info...


Změna přichází pomalu.
Paul McCartney

Není tady

 

#6 9. 8. 2010 7:37

Michaela Bernardová
♥------
Registrovaný: 16. 10. 2009
Příspěvky: 13

Re: Čínská medicína a akné?

Zdravím Vás,
co se týče akné, samozřejmě jde, jako u všech kožních chorob o dlouhodobější záležitost. Dále nejde jen o nějakou detoxikaci, nebo záleží na tom, jakého původu akné je- jinými slovy- zásadní je správná diagnostika stavu.Někdo potřebuje detoxikovat a pročistit, jiný naopak třeba "dovyživit krev", někdo obojí a tím je to složitější.
A druhou, naprosto zásadní věcí je strava- platí zde určitá pravidla, která přesně navazují na diagnostiku, jak se stravovat v tom kterém případě.
A pak teprve, chcete-li, přichází na řadu léčba bylinami a akupunkturou. Pokud se toto vše správně sladí, bývají i v léčbě tak úpo*ného problému, jakým je akné, dobré výsledky.
Toto je má zkušenost. Používám bylinné tablety od TCM Herbs a akupunkturu v kombinaci.
S pozdravem M.Bernardová

Není tady

 

#7 9. 9. 2010 19:12

JaninaR
♥------
Registrovaný: 9. 9. 2010
Příspěvky: 2

Re: Čínská medicína a akné?

Ahoj! Také mám v boji s akné výborné zkušenosti s čínskou medicínou. Konkrétně jsem teda na doporučení kamarádky zkusila tiens a fakt mě překvapilo, že výsledek čísté pleti se dostavil. K tomu se mi ještě srovnala pravidelnost menstruace, takže paráda ;-)

http://www.tiens-cz.cz/

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů