Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 29. 7. 2010 11:14

Marti84
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 1. 2009
Příspěvky: 2926
Web

pocit z pohovoru

Ahoj, chtela jsme se zeptat jestli uz mel nekdo blbej pocit z pohovoru a presto praci dostal... ja uz byla ve druhe kole, celej pohovor byl v AJa v prvnim kole jsem si vedla bezvadne ve druhem jsem mela mensi potize s AJ, ale odpovedela jsme na vsechny otazky... no proste mam z toho blbej pocit a je to asi i tim, ze ta prace je opravdu obrovska prilezitost... tak jsem jenom  chtela vedet jestli se vam nekdy stalo neco podobneho.. diky smile

Není tady

 

#2 29. 7. 2010 13:17

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: pocit z pohovoru

Marti84 napsal(a):

Ahoj, chtela jsme se zeptat jestli uz mel nekdo blbej pocit z pohovoru a presto praci dostal... ja uz byla ve druhe kole, celej pohovor byl v AJa v prvnim kole jsem si vedla bezvadne ve druhem jsem mela mensi potize s AJ, ale odpovedela jsme na vsechny otazky... no proste mam z toho blbej pocit a je to asi i tim, ze ta prace je opravdu obrovska prilezitost... tak jsem jenom  chtela vedet jestli se vam nekdy stalo neco podobneho.. diky smile

Marti, ano, měla. Měla jsem blbý pocit ze všech tří kol, na posledním kole jsem špatně vyplnila psychotesty, nepřečetla jsem si pořádně zadání dumbom a nakonec si mě stejně vybrali tummenupp
Držím palce!

Není tady

 

#3 31. 7. 2010 10:07

liskovka
♥------
Registrovaný: 31. 7. 2010
Příspěvky: 4

Re: pocit z pohovoru

Já to měla spíš obráceně, když jsem měla dobrý pocit, tak u toho taky zůstalo a práci jsem nedostala smile Takže ze špatného pocitu si těžkou hlavu nedělej.


Bez práce nejsou koláče

Není tady

 

#4 19. 12. 2012 10:41

annesz
♥------
Registrovaný: 19. 12. 2012
Příspěvky: 2

Re: pocit z pohovoru

ahojky, já jsem měla úplně příšerný pohovor, protože jsem se na něj úplně vykašlala, né že bych neměla o práci zájem, ale neměla jsem svůj týden, bylo to trošku v blbou dobu, ale práci jsem dostala a není to žádná špatná práce, takže obě mince jsou možné. liskovka: bez práce nejsou koláče, pravda, pravda, jsem fakt vděčná, já bych se nepřijala. A to jsem měla docela fajn rádce při hledání a rady na pohovory, našla jsem stránky kultura obchodu, kde je toho dost i pro pobavení wink

Není tady

 

#5 21. 2. 2013 11:03

lukee
♥------
Registrovaný: 21. 2. 2013
Příspěvky: 1

Re: pocit z pohovoru

tak to jste měla velké stěstí, že Vás vzali, já takové neměl, ale teď už práci mám, tak si nemohu stžovat. Jsem rád, že mě nečekají žádné další pohovory, snad na dlouhou dobu wink

Není tady

 

#6 21. 2. 2013 21:28

Adriel
♥------
Registrovaný: 21. 2. 2013
Příspěvky: 1

Re: pocit z pohovoru

Můj pracovní pohovor byl skvělý, ale bylo to tím, že jsem se na něj připravila. Nebylo to úplně v mém oboru, tak jsem tomu opravdu věnovala více času a jsem zde wink spokojenost na obou stranách. Držím palce všem,, které Vás pohovory čekají. Najděte si co nejvíce informací. Kulturaobchodu má jeden speciální článek o pohovorech. Tak se můžete inspirovat.

Není tady

 

#7 27. 2. 2013 11:37

Sarra
♥------
Registrovaný: 27. 2. 2013
Příspěvky: 1

Re: pocit z pohovoru

To Vám musím fakt říct, měla úplně šílený pohovor, odešla jsem a netušila jsem, jestli to bylo dobrý nebo špatný, fakt to bylo neuvěřitelné. CHvilkama jsem myslela, že netuším o čem mluvím já, pak zase ten kdo pohovor dělal. Dneska mi volali, že byli nadšení, že takové reakce si představovali, a že mě berou ....jupíííí. Než jsem šla, na pohovor, brouzdala jsem po netu a narazila jsem na kulturaobchodu.cz článek o doporučeních na pohovory. tak jsem se trošku vyzbrojila, takže díky wink

Upravil(a) Sarra (27. 2. 2013 11:52)

Není tady

 

#8 18. 4. 2013 13:47

Leonna
♥------
Registrovaný: 18. 4. 2013
Příspěvky: 1

Re: pocit z pohovoru

wink ahojky, tak mám konečně práci, a inspirace na životopis i pohovor jsem čerpala na www.kulturaobchodu.cz wink dámy děkuji za radu wink

Není tady

 

#9 13. 2. 2014 15:28

Bruninka
♥------
Registrovaný: 13. 2. 2014
Příspěvky: 19

Re: pocit z pohovoru

Tak to ja bohuzel nezazila, jeste jsem se nikdy nedostala ani do druheho kola sad ale urcite nic neni ztraceno, treba tam byli horsi a nebo se ti to zda horsi, nez to ve skutecnosti bylo a nez to doopravdy oni vnimali. drzim pesti! smile

Není tady

 

#10 1. 9. 2014 22:48

1983Lenka
♥------
Registrovaný: 29. 8. 2014
Příspěvky: 6

Re: pocit z pohovoru

Ahoj, manžel hledá aktuálně práci, posílal životopisy na všechny strany, na internetu hledal rady o všem, co s tím souviselo - jak vylepšit životopis, co říkat nebo dělat a tak. Zajímavý článek o tom, jak to dneska chodí u zaměstnavatelů našel tady: www.e-radce.cz/?p=601 . Je to asi pravda, myslím, že tak nějak to opravdu dneska chodí.

Není tady

 

#11 22. 4. 2015 14:30

Lentilla
♥------
Registrovaný: 22. 4. 2015
Příspěvky: 3

Re: pocit z pohovoru

Jenomže když ty rady mají všechny servery, co si pak má člověk vybrat? Já jsem taky hledala různé, na všech serverech, ale každý to má jinak a pak z toho akorát byla změ nesmyslů. Na tip od kámošky jsem šla do personálky a nevěřila jsem, co jsem měla v CV blbě... Zaplatila jsem si poradenství a nejen, že jsem měla super životopis (protože ta paní s firmami samozřejmě úzce spolupracuje), dozvěděla jsem se taky plno tipů a triků na pohovory a hlavně - jak personalista uvažuje! :-D Což mi hodně pomohlo a ejhle, za 3 týdny jsem měla flek. Z Olomouce asi nejste, ale pokud by někdo byl, a chtěl by takhle poradit, klidně firmu doporučím. Jsem z přístupu nadšená a hlavně to má výsledek - můj nový job! smile

Není tady

 

#12 3. 11. 2016 10:44

Ananias
♥------
Registrovaný: 26. 10. 2016
Příspěvky: 22

Re: pocit z pohovoru

Taky se mi stalo to samé. Když jsem odcházela s dobrým pocitem, že jsem to zvládla, tak nic sad. A pak jsem jednou odcházela s tím, že jsem se fakt styděla a najednou se ozvali, že mě berou. Tak jsem chvíli i přemýšlela jestli si ze mě nedělají srandu, ale klaplo to.smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů