Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 28. 7. 2010 22:03

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Kruhy v obilí (agrosymboly)

Videa o kruzích
http://www.youtube.com/watch?v=Tr_YQ7Q7 … embedded#!
http://mustwatch.hztz.cz/film/swirled-o … y-v-obili/

Slovenská stránka o kruzích
http://kruhy-v-obili.webnode.sk/

Zajímavá stránka o významu některých agrosymbolů (angl.)
WHAT DO MODERN CROP PICTURES MEAN? by Charles Reed and Harold Stryderight
http://www.cropcircleconnector.com/anas … 0MEAN.html

http://energy.siteboard.eu/f15p48597-re … -2010.html

Upravil(a) KALIK (28. 7. 2010 22:05)


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#2 30. 7. 2010 7:18

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Kruhy v obilí (agrosymboly)

Tak co, kdo dělá uvedené piktogramy v obilí? Opilí vtipálkové, CIA nebo snad mimozemšané?


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#3 30. 7. 2010 9:41

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Kruhy v obilí (agrosymboly)

a co myslíš ty, kaliku wink


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#4 30. 7. 2010 9:46

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Kruhy v obilí (agrosymboly)

Já myslím, že to dělají ti ožralové wink
Co myslíš ty?


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#5 30. 7. 2010 12:19

BB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1767

Re: Kruhy v obilí (agrosymboly)

A obrazce na planině Nazca kopali indiáni za dlouhých zimních večerů, protože televize nebyla  .....  a jinou hodnotnou zábavu si nedokázali vymyslet   kapitulation


BB

Není tady

 

#6 10. 8. 2010 12:26

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Kruhy v obilí (agrosymboly)

http://www.lucypringle.co.uk/photos/2002/uk2002dl.jpg

“Beware the bearers of FALSE gifts & their BROKEN PROMISES.Much PAIN but still time.BELIEVE.There is GOOD out there.We oPpose DECEPTION.COnduit CLOSING/”


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#7 10. 8. 2010 21:27

Bláža..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 1053

Re: Kruhy v obilí (agrosymboly)

KALIK napsal(a):

Já myslím, že to dělají ti ožralové wink
Co myslíš ty?

Kaliku, ožralové třeba ne, někdy musí se prý strefovat do šlápot, vracet se pozpátku a tak, vůbec prý takový kruh v obilí dá velkou práci. Nějací študáci si pomáhaly řetězama.

Není tady

 

#8 10. 8. 2010 21:54

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Kruhy v obilí (agrosymboly)

jj, to to vysvětluje smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#9 12. 8. 2010 18:58

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Kruhy v obilí (agrosymboly)

http://files.kruhy-v-obili.webnode.sk/200000031-2271f236c7/crop_circles1.jpg

Upravil(a) KALIK (12. 8. 2010 19:04)


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#10 13. 8. 2010 7:29

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Kruhy v obilí (agrosymboly)

Věděli jste, že jsou v těchto kruzích zakódované zprávy? Kdo chce upoutat naší pozornost?

Takhle krásně se dá graficky vyčíslit konstantu "pí"

http://www.eso-garden.com/images/uploads_bilder/baffling_crop_circles_equal_pi_1.jpg
http://www.neotrouve.com/images/crop-circle-pi.jpg


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#11 13. 8. 2010 15:30

DaiTerr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Valašsko
Registrovaný: 13. 3. 2009
Příspěvky: 1450

Re: Kruhy v obilí (agrosymboly)

KALIK napsal(a):

Já myslím, že to dělají ti ožralové wink
Co myslíš ty?

Co takhle třebas "satelitní lasserová tiskárna"? winkbig_smile


Nehledejme dokonalých květů.. nebo všechny květy jsou dokonalé.  Všichni jsme naprosto dokonalí a naše cesta životem - to je postupné uvědomování si této dokonalosti.

Není tady

 

#12 13. 8. 2010 16:13

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Kruhy v obilí (agrosymboly)

DaiTerr, o tom jsem taky přemýšlel, ale pak jsem s řekl, proč by to dělali? Byl to záměr? Pokud ano, pak by to musel být někdo z velkých zemí, co vypouštějí družice, třeba USA, ale kdyby to byli oni, potom by toho byla plná média, což není, takže pak u jedině ti ožralové. Ale že jsou nápadití smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#13 14. 8. 2010 17:10

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Kruhy v obilí (agrosymboly)

To je náádhera...já myslím, že je děláme sami a přijde mi docela symptomatický, že se jich nejvíce objevuje právě v Anglii wink
NASA by nám patrně nechtěla dělat takovou radost a na ožraly nevěřím - přijde mi to strašně složitý.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#14 15. 8. 2010 22:39

DaiTerr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Valašsko
Registrovaný: 13. 3. 2009
Příspěvky: 1450

Re: Kruhy v obilí (agrosymboly)

KALIK napsal(a):

DaiTerr, o tom jsem taky přemýšlel, ale pak jsem s řekl, proč by to dělali? Byl to záměr? Pokud ano, pak by to musel být někdo z velkých zemí, co vypouštějí družice, třeba USA, ale kdyby to byli oni, potom by toho byla plná média, což není, takže pak u jedině ti ožralové. Ale že jsou nápadití smile

Na ožraly je to moc složité a na normální "nadšence" s provazy a deskou zas dost časově náročné. Nehledě na ta stébla, která nebývají zlomená, ale jen ohnutá a už tak zůstávají. Teoreticky s tím lejzrem by to i mohlo vyjít, ovšem kruhy v obilí jsou dost stará věc a tehdy takové technologie ani neexistovaly. Jak se na to dívᚠty? Kdo je podle tebe dělá?


Nehledejme dokonalých květů.. nebo všechny květy jsou dokonalé.  Všichni jsme naprosto dokonalí a naše cesta životem - to je postupné uvědomování si této dokonalosti.

Není tady

 

#15 16. 8. 2010 11:19

BB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1767

Re: Kruhy v obilí (agrosymboly)

DaiTerr napsal(a):

KALIK napsal(a):

DaiTerr, o tom jsem taky přemýšlel, ale pak jsem s řekl, proč by to dělali? Byl to záměr? Pokud ano, pak by to musel být někdo z velkých zemí, co vypouštějí družice, třeba USA, ale kdyby to byli oni, potom by toho byla plná média, což není, takže pak u jedině ti ožralové. Ale že jsou nápadití smile

Na ožraly je to moc složité a na normální "nadšence" s provazy a deskou zas dost časově náročné. Nehledě na ta stébla, která nebývají zlomená, ale jen ohnutá a už tak zůstávají. Teoreticky s tím lejzrem by to i mohlo vyjít, ovšem kruhy v obilí jsou dost stará věc a tehdy takové technologie ani neexistovaly. Jak se na to dívᚠty? Kdo je podle tebe dělá?

Omlouvám se pánové, že vám lezu do diskuse ....  já mám takový pocit, že nám tu cosi  mimo nᚠčas a prostor dává na vědomí, že TU je a občas  nás těmi kruhy zkouší ... je jistě kreativní a hravé a trpělivé .... a čeká, až  lidstvo dospěje a bude schopno ty vzkazy rozluštit.  Zatím ... jsme jaksi nedospěli a jako puberáci  se tomu umíme posmívat ....  jistě, pár umělců vydupe  imitace s destičkami  na nohách .... ale o ty imitace tu nejde, že?  Myslím si, že až je budeme schopni rozluštit a pochopit KDO a PROČ, tak už budeme jinde ....  zatím  se o tom ale krásně diskutuje  ... smile


BB

Není tady

 

#16 16. 8. 2010 11:36

DaiTerr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Valašsko
Registrovaný: 13. 3. 2009
Příspěvky: 1450

Re: Kruhy v obilí (agrosymboly)

BB - kéž by to tak bylo. Toby byla krása. Zatím ovšem nelze, než spekulovat. No jo, jsme holt jen lidi a mám ještě kus vývoje před sebou.


Nehledejme dokonalých květů.. nebo všechny květy jsou dokonalé.  Všichni jsme naprosto dokonalí a naše cesta životem - to je postupné uvědomování si této dokonalosti.

Není tady

 

#17 16. 8. 2010 21:35

BB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1767

Re: Kruhy v obilí (agrosymboly)

DaiTerre, možná jsem se nechala ovlivnit Dalekými cestami od Monroa. Představa existence člověčího bytí mimo pevná těla v jiných rozměrech mi přijde daleko bližší, než UFOuni v létajících talířích .....  smile
Ale neboj, zatím jsem v klidu, chodím do práce, platím složenky, vařím večeře ... ale večer, když se setmí a vyjdou hvězdy si říkám ... co kdyby jednou ....  big_smile


BB

Není tady

 

#18 17. 8. 2010 12:26

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Kruhy v obilí (agrosymboly)

Daiterr, kdo ty kruhy dělá? Co jsem tak naštudoval, tak prý by to měl dělat jakýsi Quetzalcoatl, který v době, kdy působil Ježíš, učil ve střední Americe astronomii a astrologii. Snad kolem roku 2012 by se nám měl vrátit. Je to asi jedna z nejpropagovanějších teorií. Spousta těch obrazců nese jakési poselství, často s odkazem na mayjskou civilizaci (mayské kalendáře). Je to velmi zajímavé, když se do toho trošku ponoříte. Všechny ty symboly nesou jakési poselství, kteří se oni hledači snaží rozklíčovat a že se jim ve spoustě případů daří. Nejzajímavější mi přijdou zprávy kódované binárně a ASCII. Tady už je jasná zpráva, viz. ta mimozemšanova hlava smile Škoda že je většina materiálů jen v angličtině, ale dá se to celkem dobře přelouskat smile
Teorie o lidech z budoucnosti taky není nepravděpodobná.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#19 17. 8. 2010 13:07

DaiTerr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Valašsko
Registrovaný: 13. 3. 2009
Příspěvky: 1450

Re: Kruhy v obilí (agrosymboly)

Budeme to sledovat a uvidíme. Každopádně na té teorii o tom "opeřeném hadiskovi" může něco být. Zřejmě nějaký rozumnější z rasy reptiloidních. Jisté poselství z těch kruhů je patrné. Počkáme si, co další pozorování přinesou.


Nehledejme dokonalých květů.. nebo všechny květy jsou dokonalé.  Všichni jsme naprosto dokonalí a naše cesta životem - to je postupné uvědomování si této dokonalosti.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů