Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 18. 6. 2010 9:05

lulu24
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 2. 2006
Příspěvky: 3960
Web

ZAHUŠTĚNÍ PRODLOUŽENÍ VLASŮ

ZA MĚSÍC SE BUDU VDÁVAT, TAK JSEM PŘEM݊LELA ŽE BYCH SI NECHALA PRODLOUŽIT A ZAHUSTIT VLASY. MÁTE NĚKDO ZKUŠENOST? jaká technika se vám osvědčila?

Není tady

 

#2 18. 6. 2010 12:23

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: ZAHUŠTĚNÍ PRODLOUŽENÍ VLASŮ

Já bych také ocenila nějaké informace. Vlasy prodloužené, spíše zahuštěné mám novou metodou Tape, ale teprve 3 týdny, tak nevím co dál... na netu je paár diskuzí, ale stejně z toho nic konkretního nevyplyne.

Není tady

 

#3 18. 6. 2010 18:54

vendulinda
♥♥♥----
Místo: ta naše Morava :-)
Registrovaný: 6. 2. 2009
Příspěvky: 164

Re: ZAHUŠTĚNÍ PRODLOUŽENÍ VLASŮ

já mám zahuštěné vlasy v délce 30cm. Mám to víc jak dva roky a jsem moc spokojená. Je třeba si to dobře rozmyslet, údržba je dost nákladná. Taky je dobrý vybrat si kvalitní kadeřnický salon. Jinak spoje mám přírodní keratin, vůbec to nepoznáš.

Není tady

 

#4 22. 6. 2010 9:44

kačíkgirl
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 10999

Re: ZAHUŠTĚNÍ PRODLOUŽENÍ VLASŮ

Lulu, nemyslela jsi jen na to clip in zhuštění a prodloužení? dají se na aukru koupit sady a to si jen nacvakᚠdo vlasů a pak to zase vycvakáš...sama o jedný sadě přemýšlím...ale pořád nevím, není ot moc finančně náročný...a myslím že efekt může být ok....

Není tady

 

#5 22. 6. 2010 11:16

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: ZAHUŠTĚNÍ PRODLOUŽENÍ VLASŮ

kačíkgirl napsal(a):

Lulu, nemyslela jsi jen na to clip in zhuštění a prodloužení? dají se na aukru koupit sady a to si jen nacvakᚠdo vlasů a pak to zase vycvakáš...sama o jedný sadě přemýšlím...ale pořád nevím, není ot moc finančně náročný...a myslím že efekt může být ok....

clipy jsou dobré, ale je v nich docela teplo.  smile Po trošce zručnosti si je nasadíš za 3 min. Dcera si je koupila na výstavě, jen tak jí je nasadily a jí to strašně moc slušelo, tak jsme je pořídily. Ale ona má docela husté svoje vlasy, takže jí je spíše prodloužily. Sluší jí to moc a není poznat rozdíl. shodou okolností trefila na úplně stejný melír jako má na svých.
Já jsem je zkoušela také, mám také podobný melír, ale ani mi je tam nemohli dát všechny (je jich snad 8 ) a protože nemám tak husté vlasy, tak jsem pořád měla pocit, že mi to někde bude vidět. big_smile A určitě mohu doporučit firmu, sz, je dražší, než jsem viděla na netu na prodej, ale vlasy jsou nádherné a husté. Já si koupila od té samé firmy ty tapy - natrvalo lepené...a jsem spokojená.
Všechno bude mít svá pro a proti. Každopádně není nad své krásné zdravé a husté vlasy smile

Není tady

 

#6 22. 6. 2010 12:21

kačíkgirl
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 10999

Re: ZAHUŠTĚNÍ PRODLOUŽENÍ VLASŮ

wiki super, díky za informaci, pořád mi to vrtá hlavou...no možná to vyzkouším, pro začátek ty levnější...a uvidíme...nejraději bych si to někde vyzkoušela jak by mi to šlo a slušelo a pak teprve koupila, ale kde že?

Není tady

 

#7 22. 6. 2010 14:51

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: ZAHUŠTĚNÍ PRODLOUŽENÍ VLASŮ

kačíkgirl napsal(a):

wiki super, díky za informaci, pořád mi to vrtá hlavou...no možná to vyzkouším, pro začátek ty levnější...a uvidíme...nejraději bych si to někde vyzkoušela jak by mi to šlo a slušelo a pak teprve koupila, ale kde že?

no tak lehká pomoc - zajeď si na výstavu kosmetiky - já byla v Letňanech a tam nabízejí služby i různé kadeřnické salony- a ten "můj" humen hair - tam byl také a líbil se mi nejvíce. Tam si to můžeš vyzkoušet a koupit za jinou cenu, za výstavní (cca 1tis méně)
A ty "lepené" jsou také od nich.
Bála jsem se objednat jen tak z netu něco, co jsem v životě neviděla a navíc ti mohou poslat cokoliv. (Navíc jak trefit odstín?) .Jakýkoliv zacuchávající se chemlon či nekvalitní vlas.

Není tady

 

#8 22. 6. 2010 22:35

lulu24
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 2. 2006
Příspěvky: 3960
Web

Re: ZAHUŠTĚNÍ PRODLOUŽENÍ VLASŮ

já přemýšlím o takových páskach, ale nalepený jsou napevno. má je moje kadeřnice a vypadá to suprově. napřed zkusím jen dva pásky kolem obličeje a uvidím jestli mi to nebude překážet.

Není tady

 

#9 23. 6. 2010 12:52

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: ZAHUŠTĚNÍ PRODLOUŽENÍ VLASŮ

lulu24 napsal(a):

já přemýšlím o takových páskach, ale nalepený jsou napevno. má je moje kadeřnice a vypadá to suprově. napřed zkusím jen dva pásky kolem obličeje a uvidím jestli mi to nebude překážet.

No tak to mám zřejmě taky. Pásky - tapy - jsou asi 4cm široké a nalepí se na vlasy u kořínků. Mám jich 10pramenů - je jich vlastně 20, protože se lepí senvičovou metodou. Je důležité udělat geometrii těch pásků, aby šel dělat culík a při stahování vlasů dozadu (u uší), aby nebyly vidět. A samozřejmě musí být vzadu na hlavě nalepeny tak, aby byly shora dostatečně překryty vlasy a nebyly moc "nahoře" ...alr pokud je má paní kadeřnice, tak tohle všechno ví a umí... Mám je tři týdny, nebo měsíc, a žádný dyskomfort nepociuju. Jen jsem samozřejmě musela nakoupit péči - šampon, balzámy, krystaly atd...
humen hair to mají na svých stránkách, tam jsem to viděla prvně.

Upravil(a) Wiki (23. 6. 2010 12:53)

Není tady

 

#10 5. 7. 2010 10:12

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: ZAHUŠTĚNÍ PRODLOUŽENÍ VLASŮ

a lepí se ty tapy na vyholenou pokožku.....?

Není tady

 

#11 5. 7. 2010 10:17

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: ZAHUŠTĚNÍ PRODLOUŽENÍ VLASŮ

aha....četla jsem špatně....lepí se na vlasy u kořínků

a vy, co to máte vyzkoušené......trpí tím moc vlasy...rostou?...a za jak dlouho se musí přelepovat ?

Není tady

 

#12 18. 7. 2010 22:51

lulu24
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 2. 2006
Příspěvky: 3960
Web

Re: ZAHUŠTĚNÍ PRODLOUŽENÍ VLASŮ

Tak jsem si nechala nalepit 8 proužků, je to super, clověk o tom vůbec neví, jen teda jediná nevýhoda, že se ty vlasy drobet vlní a moje jsou úplně rovný. ale samo že se to dá vyžehlit a i kdyby ne, tak to taky špatně nevypadá.
Vlasy tím údajně netrpí vůbec a přelepovat prý tak po třech měsících.

Není tady

 

#13 19. 7. 2010 8:21

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: ZAHUŠTĚNÍ PRODLOUŽENÍ VLASŮ

hodně velká diskuse k tomuhle je na na omlazeni.cz


dum spiro spero

Není tady

 

#14 26. 8. 2010 14:17

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: ZAHUŠTĚNÍ PRODLOUŽENÍ VLASŮ

už mám i "doplnění" za sebou spolu s melírem a dobré. Spokojenost. Nechala jsem je sestříhat a občas je vyžehlím. Za tři měsíce jsem posunovala..rostou mi rychle.
Taky se mi lehounce vlní, ale dají se zvládnout. Stejně ty nahoře a kolem obličeje jsou moje, takže ty tvaruju čímkoliv bez problémů. A ty vzadu? Když nemám čas, udělám nedbalej volnej culík ( opravdu nedbalej big_smile ) a ok.
Je to docela rozumná metoda satisfakce big_smile

Všechny diskuze jsem četla než jsem do toho šla. Nic jsem nevydedukovala. . 100lidí 100názorů. Člověk to musí zkusit, aby mohl sám posoudit co mu vyhovuje a co ne. Pochopitelně, že není nad své zdravé a husté vlasy lol - jenže...

Vero lepí se na vlasy těsně u kořínků a to tak, že si udělá geometrii hlavy (jako kde těch asi 10 tresů nasází) a pak tu řadu vlasů nabere jako  druhou stranu tupírovacího hřebene (asi 4-5cm širokou) a sedvičově tam nalepí ty tresy. Nic složitého. Řekla bych, že to zvládne i nekadeřnice. Na netu je i video jak se to dělá.

Není tady

 

#15 16. 9. 2011 3:32

pavluška1
♥------
Registrovaný: 7. 9. 2011
Příspěvky: 2

Re: ZAHUŠTĚNÍ PRODLOUŽENÍ VLASŮ

Já mám Evropské vlasy metoda keratin z reklama a taky sem spokojená.
clip in je takové rychlo prodloužení za pár minut,ale i z toho jde vykouzlit krásný účes...a mimo to na té stránce je mají taky,tak se mrkni a uvidíš..
pa

Není tady

 

#16 16. 4. 2012 12:59

Lucka32
♥------
Registrovaný: 16. 4. 2012
Příspěvky: 3

Re: ZAHUŠTĚNÍ PRODLOUŽENÍ VLASŮ

Pokud chcete zároveň prodloužit a zahustit vlasy, je vhodná metoda Bellargo. Jde o malé plastové trubičky. Tato metoda je navíc velmi šetrná k přírodním vlasům. Nedochází totiž k jejich tepelnému zatěžování. Více o metodě Bellargo: http://www.prodluzovanivlasupraha.cz/pr … ani-vlasu/

Není tady

 

#17 30. 5. 2017 22:20

MadlaB
♥------
Registrovaný: 22. 11. 2014
Příspěvky: 12

Re: ZAHUŠTĚNÍ PRODLOUŽENÍ VLASŮ

Já nosím clip in a vyhovuje mi to. Mám z pravých vlasů takže vypadají přirozeně a může je i natáčet a barvit.

Není tady

 

#18 14. 2. 2018 15:46

Tinkuska
♥♥-----
Registrovaný: 12. 9. 2017
Příspěvky: 33

Re: ZAHUŠTĚNÍ PRODLOUŽENÍ VLASŮ

Na prodloužení vlasů jsem dostala tip od kolegyně. Nakupuji na www.vlasy-levne.cz.

Není tady

 

#19 14. 2. 2018 16:16

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: ZAHUŠTĚNÍ PRODLOUŽENÍ VLASŮ

Zase vlasy z márnice? usch  Ale proti gustu... vissla


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#20 15. 2. 2018 7:24

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: ZAHUŠTĚNÍ PRODLOUŽENÍ VLASŮ

Navíc teď přes zimu jsou dost nekvalitní...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#21 16. 2. 2018 22:45

milcina
♥------
Registrovaný: 23. 9. 2017
Příspěvky: 20

Re: ZAHUŠTĚNÍ PRODLOUŽENÍ VLASŮ

Dobrá volba, pokud se vlasy prodlouží s citem, tak výsledek stojí za to.

Není tady

 

#22 20. 2. 2018 15:16

kikajda
♥------
Registrovaný: 24. 10. 2017
Příspěvky: 14

Re: ZAHUŠTĚNÍ PRODLOUŽENÍ VLASŮ

Jak dlouho trvalo než vám materiál poslali?

Není tady

 

#23 20. 2. 2018 16:19

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: ZAHUŠTĚNÍ PRODLOUŽENÍ VLASŮ

Záleží na počtu úmrtí...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#24 20. 2. 2018 16:29

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: ZAHUŠTĚNÍ PRODLOUŽENÍ VLASŮ

A vlasatosti nebožtíků! tongue


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#25 23. 2. 2018 22:05

Tinkuska
♥♥-----
Registrovaný: 12. 9. 2017
Příspěvky: 33

Re: ZAHUŠTĚNÍ PRODLOUŽENÍ VLASŮ

Objednala jsem si dopoledne a druhý den mě zásilku doručili. Platit se dá kartou.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů