Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 15. 6. 2010 11:34

magi56
♥------
Registrovaný: 15. 6. 2010
Příspěvky: 1

Kurz počítačové grafiky

Zdravím všechny studující při zaměstnání. Zrovna dokončuji dálkové bakalářské studium a rovnou se vrhám na kurz počítačové grafiky, který otevírá jedna umělecká škola ve Frýdku-Místku. Pak se chystám začít pracovat na vlastní pěst v oblasti počítačové grafiky, a proto se chci zeptat, zda-li máte někdo zkušenost s uplatněním na trhu, jestli je o tyto služby zájem.
Díky za každou reakci smile

Není tady

 

#2 15. 8. 2011 16:50

CherryAnn
♥♥-----
Registrovaný: 13. 4. 2011
Příspěvky: 41

Re: Kurz počítačové grafiky

Zdravím, o počítačovou grafiku zájem je a troufám si říct, že i bude. Záleží na vás, jak jste v grafice dobrá a jak moc se umíte prosadit. Hodně štěstí!

Není tady

 

#3 14. 2. 2012 14:36

Bublina65
♥------
Registrovaný: 30. 9. 2011
Příspěvky: 18

Re: Kurz počítačové grafiky

Ahoj..ja doufám ze to ma budoucnost big_smile ..jdu taky na počítacovy kurz, ktery jsem našla tady na těchto stránkách http://www.ucednik.cz/skoleni/it-a-pocitace/
Mají tam spousty a spousty kurzů, tak že premyslim určitě do budoucna i o jiném,ale tento počítacovy je ted pro me důlezity.

Není tady

 

#4 14. 2. 2012 15:53

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Kurz počítačové grafiky

Určitě počítačová grafika není žádný propadák a vstupenka na pracák.Nejde ani tak o prosazení se řekla bych,po absolvování kurzu,ale o to,nenechat se odradit prvními odmítnutími.Prostě jít si tvrdě za svým - když jsem dělala vreklamce,pracovali pro nás někteří grafici co byli na vl.noze,takže budeš mí t možnost i pracovat doma třeba.Hodně ted letí i 3D grafika,tak přeju hodně štěstí.

Samotnou mě tohle začíná zajímat,by nejsem na pracáku,ale pracuji z domu a musím být i hodně v terénu,abych splnila kritéria,které na nás firma klade a to už mě nebaví.

Na kolik přijde takový kurs ve FM? Nemám totam daleko.

Není tady

 

#5 14. 12. 2012 13:23

nancy
♥♥-----
Registrovaný: 7. 8. 2006
Příspěvky: 76

Re: Kurz počítačové grafiky

Ahoj holky, to by mě taky zajímalo, na kolik to vyjde...?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů