Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 25. 5. 2010 15:14

Teru99
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 6. 6. 2009
Příspěvky: 187

Digitální "pianino" - máte zkušenosti?

Ahoj,

zajímá mne, jestli tady náhodou někdo nemáte zkušenosti s el. pianiny? Záměrně píšu pianiny, protože syntetizátory ani žádné jiné podobné záležitosti mne nelákají.
Abych vysvětlila, proč se ptám - dlouhé roky jsem hrála na klavír, pak jsem se odstěhovala do jiného města a bez klavíru. Čím déle nemám možnost hrát, tím více mi to chybí a ráda bych si klavír opět pořídila. Bohužel bydlím v "paneláku", pracovní doba až do večera a neumím si představit, že bych v osm začala cvičit stupnice... sousedi by jistě byli blahem mimo sebe.
Sháním proto nástroj, který bude maximálně věrně simulovat zvuk klasického klavíru a zároveň kdy při hře budete mít pocit, že hrajete na skutečný klavír (odpor kláves..)
Ne, že by nebylo fajn si občas zablbnout ze "zvuky sfér" nebo lesního rohu dumbom, nicméně tyhle vymoženosti el. hraček mne nelákají. Pokud mi můžete doporučit el. piáno, které má zvuk jako piáno a pocitově se na ně hraje stejně jako na klasické piáno, budu v sedmém nebi ;o)
tak tedy, máte někdo zkušenost? Případně podobný problém jako já? cool

Není tady

 

#2 27. 2. 2018 14:55

lucis
♥♥-----
Registrovaný: 16. 3. 2016
Příspěvky: 78

Re: Digitální "pianino" - máte zkušenosti?

Ahoj, já kupovala digitální piano nedávno a jsem moc spokojená, jednak je výrazně levnější a taky bydlím v bytě, tak je to i pro mé okolí lepši smile

Není tady

 

#3 27. 2. 2018 17:00

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Digitální "pianino" - máte zkušenosti?

Po osmi letech užitečná rada... a zaplapámbu, že nemám sousedku s pianinem...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů