Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 13. 7. 2010 20:27

arquebus
♥♥♥----
Registrovaný: 21. 2. 2009
Příspěvky: 162

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

PavlaH napsal(a):

Aque - ano, snažim se tě poznat, nikoli odhadnout, snažím se přijít na to, co to vlastně řešíš. To ostatní jsou tvoje doměnky. POmůže ti tohle?

Podle stylu tveho psani se mi nezda ze by si se me snazila poznat, ale prijde mi prave ze si me uz nekam zaskatulkovala a nehodlas svuj nazor zmenit. Pokud se pletu tak to je jedine dobre. A co vlastne resim? I kdyz si to mnozi nemysli tak si myslim ze umrit se da i kdyz jeste neprisel muj cas. Do te doby si chci ujasnit par veci. A nejen to. Je toho vic co musim podniknout. Porad tu je jeden scenar co by me udrzelo nazivu, a rad bych zustal ,ale to jsou jen blbe sny ktere se nevyplni a i kdyby se mely vyplnit tak bych jim neveril ze se deji proto ze by se mely dit ale jen proto ze by mi treba nekdo chtel dat vic casu na to si rozmyslet jestli opravdu chci odejit... Ale stejne tak jako jsem jednou pozoroval zapad slunce a rikal jsem si ze je posledni a uzival jsem si ho co nejvic a nechtel jsem vynechat ani sekundu z te podivane  tak i ted se raduju z veci ktere si rikam ze uz neuvidim, pozoroval jsem odkvetajici pampelisky a jak postupne mizely tak jsem byl vzdycky rad kdyz jsem nekde ve vyssich polohach krkonos jeste videl nejake rozkvetle. Jsem rad ze jsem jich natrhal plnou tasku a udelal z nich svuj prvni med. Jsem rad ze jsem ten med daroval memu dobremu priteli, jsem rad ze jsem natrhal bezove kvety a udelal z nich syrup na stavu, jsem rad ze tu u silnice rostou jerabiny a tesim se jak bude leto ubyvat jak je budu pozorovat jak postupne rudnou. Zasadil jsem brambory, zasadil jsem cibuli a podobne byliny a tesim se na to az vyrostou, tesim se na to jak je sklidim, ale zaroven me stve napriklad ze kdyz jsem byl u sestry a pak jsem ji byl doprovodit do prace a sli jsme kolem nejakeho detskeho hriste kde byla takova mini bezecka draha a ja ji rekl neco jako pojd, dame si zavody a sestra rekla ze dnes ne ale ze priste tak jsem si rikal ze az tu nebudu a ona pujde kolem a vzpomene si na to ze ji z toho bude smutno...
Kamaradovi umrel uz pred dlouhou dobou tata a s jeho mamou jsem mel jednou takovy rozhovor, kdy mi rikala ze se driv neradovala z takovych veci jako kdyz vyjde slunce nebo z neceho takoveho co lidi berou jako samozrejmost. Nejak mi to vrta hlavou a taky si uzivam veci nad kterymi by se clovek ani nepozastavil...

Není tady

 

#102 13. 7. 2010 21:08

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

arquebus napsal(a):

A co vlastne resim? I kdyz si to mnozi nemysli tak si myslim ze umrit se da i kdyz jeste neprisel muj cas.

Jak se da umrit kdyz jeste neprisel Tvuj cas ?(jak pises sam). Jak vypada priklad smrti kdy je cas umrit? smile


arquebus napsal(a):

Do te doby si chci ujasnit par veci. A nejen to. Je toho vic co musim podniknout. Porad tu je jeden scenar co by me udrzelo nazivu, a rad bych zustal ,ale to jsou jen blbe sny ktere se nevyplni a i kdyby se mely vyplnit tak bych jim neveril ze se deji proto ze by se mely dit ale jen proto ze by mi treba nekdo chtel dat vic casu na to si rozmyslet jestli opravdu chci odejit...

Co to je? Holka? smile

arquebus napsal(a):

Kamaradovi umrel uz pred dlouhou dobou tata a s jeho mamou jsem mel jednou takovy rozhovor, kdy mi rikala ze se driv neradovala z takovych veci jako kdyz vyjde slunce nebo z neceho takoveho co lidi berou jako samozrejmost. Nejak mi to vrta hlavou  a taky si uzivam veci nad kterymi by se clovek ani nepozastavil...

Vyborne  tummenupp  delam totez. smile


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#103 13. 7. 2010 21:25

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

Aque - víš proč se ti to zdá? Protože mi něco podsouváš, něco , co není moje....

Umřít je strašně jednoduché, stačí se rozhodnout a pak už se neprobudit. Nepotřebuješ léky,  skočit pod vlak, udělat jinéhoodpovědným za tvoji smrt.  Proti tvému postoji k smrti docela paradox. Můj postoj je v tomhle jiný.

V podstatě ted  lenošíš, dřina fyzická dřina tě ubíjí. Kde tedy nalezneš svoji rovnováhu?

PS - manipulovat s druhými umíš velmi dobře, jsi si toho vědom?


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#104 13. 7. 2010 21:49

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

PavlaH napsal(a):

Umřít je strašně jednoduché, stačí se rozhodnout a pak už se neprobudit. Nepotřebuješ léky,  skočit pod vlak, udělat jinéhoodpovědným za tvoji smrt.

Povidej Pavlo. smile  Me to upoutalo. smile


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#105 14. 7. 2010 12:02

mariposa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 3566

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

Pavlo, všímᚠsi, že tady už dlouhou dobu mluvíš pouze ze svého úhlu pohledu (projekce)?
A mᚠtady i zpětnou vazbu od Arqueho, aby sis to uvědomila, přesto stále jedeš tu svou linii.
Viz Tvá projekce: "PS - manipulovat s druhými umíš velmi dobře, jsi si toho vědom?"

Proč to děláš?


"Buď jen sebou samým a do ničeho jiného se nenu. Copak ti nestačí být Buddhou, jen tak si svobodně a radostně být?" (Marielu Lörler: Jakub objevuje řeku života)

Není tady

 

#106 14. 7. 2010 12:06

mariposa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 3566

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

PavlaH napsal(a):

V podstatě ted  lenošíš, dřina fyzická dřina tě ubíjí. Kde tedy nalezneš svoji rovnováhu?

Lidé jsou různí, někteří se jdou ubít do posilovny, protože jim to dělá dobře a jiní jdou chytat na louku motýli, protože jim to taky dělá dobře. Lidi jsou prostě různí a ne všem lidem pomáhá fyzická dřina, někomu naopak dělá špatně. Co je dobré pro jednoho, nemusí být dobré pro druhého. Každý si musí přijít na tu svoji rovnováhu sám. Podle mě se o to Arque pokouší, hledá svoji vlastní cestu smile


"Buď jen sebou samým a do ničeho jiného se nenu. Copak ti nestačí být Buddhou, jen tak si svobodně a radostně být?" (Marielu Lörler: Jakub objevuje řeku života)

Není tady

 

#107 14. 7. 2010 12:12

Daphné
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 9. 2009
Příspěvky: 2683

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

arquebus napsal(a):

Porad tu je jeden scenar co by me udrzelo nazivu, a rad bych zustal ,ale to jsou jen blbe sny ktere se nevyplni a i kdyby se mely vyplnit tak bych jim neveril ze se deji proto ze by se mely dit ale jen proto ze by mi treba nekdo chtel dat vic casu na to si rozmyslet jestli opravdu chci odejit...

Mariposo,
tohle ti jako manipulace a manévrování nepřipadá? Předpokládejme (třeba spolu s Arquerbem), že ta dotyčná slečna to tu může číst.....?

Upravil(a) Daphné (14. 7. 2010 12:13)

Není tady

 

#108 14. 7. 2010 12:45

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

mariposa napsal(a):

Pavlo, všímᚠsi, že tady už dlouhou dobu mluvíš pouze ze svého úhlu pohledu (projekce)?
A mᚠtady i zpětnou vazbu od Arqueho, aby sis to uvědomila, přesto stále jedeš tu svou linii.
Viz Tvá projekce: "PS - manipulovat s druhými umíš velmi dobře, jsi si toho vědom?"

Proč to děláš?

Mariposo, proč se mě ptáš? Každý mluvíme ze svého pohledu svých prožitků a zkušeností. Vracím ti tedy i to co Aquerbus umí, naočkovat jiným myšlenku , že u nich je něco špatně.... když si přečteš diskuzi zpětně, uvidíš z jeho vlastních slov akci a reakci. Když ji nenajdeš, písni. Ocituju ti ji.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#109 15. 7. 2010 10:07

arquebus
♥♥♥----
Registrovaný: 21. 2. 2009
Příspěvky: 162

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

hirondel napsal(a):

arquebus napsal(a):

A co vlastne resim? I kdyz si to mnozi nemysli tak si myslim ze umrit se da i kdyz jeste neprisel muj cas.

Jak se da umrit kdyz jeste neprisel Tvuj cas ?(jak pises sam). Jak vypada priklad smrti kdy je cas umrit? smile

Kdyt pisu ze se da umrit kdykoliv.


hirondel napsal(a):

arquebus napsal(a):

Do te doby si chci ujasnit par veci. A nejen to. Je toho vic co musim podniknout. Porad tu je jeden scenar co by me udrzelo nazivu, a rad bych zustal ,ale to jsou jen blbe sny ktere se nevyplni a i kdyby se mely vyplnit tak bych jim neveril ze se deji proto ze by se mely dit ale jen proto ze by mi treba nekdo chtel dat vic casu na to si rozmyslet jestli opravdu chci odejit...

Co to je? Holka? smile

Jasny ze jo dumbom

PavlaH napsal(a):

Aque - víš proč se ti to zdá? Protože mi něco podsouváš, něco , co není moje....

Umřít je strašně jednoduché, stačí se rozhodnout a pak už se neprobudit. Nepotřebuješ léky,  skočit pod vlak, udělat jinéhoodpovědným za tvoji smrt.  Proti tvému postoji k smrti docela paradox. Můj postoj je v tomhle jiný.

V podstatě ted  lenošíš, dřina fyzická dřina tě ubíjí. Kde tedy nalezneš svoji rovnováhu?

PS - manipulovat s druhými umíš velmi dobře, jsi si toho vědom?

Fyzicka prace mi nikdy nevadila, ale ted me ubiji psychicky, coz ale neznamena ze se ji vyhybam.
A ze dokazu velmi manipulovat s lidmi? Neboj toho jsem si moc dobre vedom. Nevadi mi to, nestydim se za to, a je to nahodou docela dobra vlastnost si myslim, jen je pry potreba to pouzivat spis na dobre nez spatne veci.

Daphne napsal(a):

Mariposo,
tohle ti jako manipulace a manévrování nepřipadá? Předpokládejme (třeba spolu s Arquerbem), že ta dotyčná slečna to tu může číst.....?

Dotycna se mi priznala uz driv ze si obcas precte co tady splodim, zaroven si nemyslim ze bych se snazil tim co jsem sem minule napsal ji nejak manipulovat, nenapsal jsem tu totiz ted snad nic co bych ji predtim nerekl osobne. Mimochodem jsem ji prosil, aby si to tady necetla a pak diskuze pokracovala a ja ji zakoncil tim, at si vlastne dela co chce, jestli si to tu chce cist tak at cte a jestli nechce tak at necte. Jednoduchy jako facka. Je to jeji vec.

Není tady

 

#110 15. 7. 2010 18:58

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

arquebus napsal(a):

[
A ze dokazu velmi manipulovat s lidmi? Neboj toho jsem si moc dobre vedom. Nevadi mi to, nestydim se za to, a je to nahodou docela dobra vlastnost si myslim, jen je pry potreba to pouzivat spis na dobre nez spatne veci.

DOkud si budeš myslet tohle, pak si spolu už nemáme co říct, až to budeš chtít a potřebovat změnit, přihlaš se.... Je to o mojí hranici Aque...


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#111 15. 7. 2010 20:47

mariposa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 3566

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

K tématu film: Single Man (A Single Man) - režie Tom Ford, 2009.


"Buď jen sebou samým a do ničeho jiného se nenu. Copak ti nestačí být Buddhou, jen tak si svobodně a radostně být?" (Marielu Lörler: Jakub objevuje řeku života)

Není tady

 

#112 16. 7. 2010 19:10

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

ARQUEBE, ZCELA JEDNOZNAČNĚ:
(á, pardon za capslock - to neměl být nadpis)
Jakákoli manipulace degraduje manipulovaného na objekt. Na věc.
A neexistuje horší zločin, než zacházet se živými tvory, jako s věcmi.
Stydět by ses měl a to velmi - ale nebudeš - žádný manipulátor se jakživo nestydí, žeano smile
Nicméně uznávám, že kdo ti padne do spárů, projde důkladnou školou.
Zeptej se Pan - vyňuchala jsem to v tobě už na začátku, po prvních příspěvcích - což konstatuju jen proto, aby bylo jasno, že naprosto přesně vím, o čem mluvím.
Takže jako sparringpartner dobej - což prosím není pochvala, ani ocenění pro tebe. V žádném případě. Štěstí ti to nepřinese (největší manipulátorku, kterou jsem kdy viděla a před kterou by Macchiavelli musel smeknout, jsem vyprovodila až do hrobu.)
A dobře ti tak. wink


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#113 19. 7. 2010 10:11

arquebus
♥♥♥----
Registrovaný: 21. 2. 2009
Příspěvky: 162

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

zajimalo by me o co horsi bylo moje chovani nez to jeji. Kor pokud moje chovani bylo reakci na jeji kazdodenni lzi a naprosto neferove jednani. Ja bych s tim nezacal. Naopak si myslim ze jsem to mozna az moc dlouho toleroval, ale kdyz pohar pretece... A vzhledem k tomu ze vim ze jsem to ze zacatku prechazel a toleroval, tak mi ted ona nemuze tvrdit ze to jeji lhani bylo vzdycky "akce a reakce" ze jsem si za ty lzi mohl sam.
Ja byl od ni zahanen do kouta a cele moje chovani a manipulovani byla uz jen forma obrany. Pan me pak prekvapila ze mi to same napsala o ni. Coz znamena ze oba jsme se nekam zahnali a oba jsme se pak branili, coz mezi nami udelalo vzdycky jeste vetsi zle. Tohle mi bylo predtim jasne a proto jsem si s ni chtel o tom promluvit. Ona se ale o tom nechtela bavit, kdyz se stavila za psem a ja se ji nekolikrat zeptal jestli by si nedala treba caj, jestli bysme si nemohli treba promluvit. Vzdycky rekla ze ne, ze se nemame o cem bavit a nic semnou resit nebude. Ano ptal jsem se na to asi moc castokrat, mel jsem ji nechat a treba by prisla sama.
Ja vim ze jsem se ne vzdy zachoval tak jak bych mel, jasny ze pokud bych se mohl vratit ze bych toho udelal hodne jinak. Ale smula pozde bycha honit.

ted me jeste neco napadlo napsat a nechce se mi v predeslem textu hledat misto kam to vsunout; Stvalo me hlavne taky to ze jak je mozny, ze holka ktera mi rika jak me miluje a ja miluju ji mi najednou rekne ze me nemiluje (to ne ze to by byl ten problem), ze se ta laska nekam vytratila, ze jsem neudelal nic spatne, ze v sobe nemam hledat zadnou chybu, bla bla bla a najednou zacne kompletne ve vsem lhat. Porad si tak nejak kladu otazku Proc? Proc s tim lhanim zacala? Je to moc chytra holka ale lhala tak moc az se do toho sama zamotavala ze uz ani nevedela co mi predesly den rekla.
Kdyz rano pred odchodem do prace vidim u ni obrovsky kruhy pod ocima a jen se ji jen zeptam v kolik sla spat a ona mi zacne povidat pohadky o tom jak se dlouho do noci ucila a pritom se o par hodin prokecne ze se vlastne vubec neucila, proc mi proste nerekla neco jako sla jsem spat asi az ve 3, nebo treba mi mohla rict to neni tvoje starost co po nocich delam nebo neco takoveho? Proc mi chvili po tyhle naprtosto zbytecny lzi jeste vtlouka do hlavy jak je ke mne uprimna a ze chce abysme byli kamaradi... usch

Není tady

 

#114 19. 7. 2010 11:48

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

Arquebus - Vrana k vrane sadá, rovný rovného si hžadá... Alebo slovami ezoterickejšími: Podobné sa priahuje. Porozmýšžala by som na tvojom mieste, čím si si pritiahol tú otrasnú klamárku a manipulátorku a prečo sa ju napriek všetkým tým otrasným veciam, čo na tebe napáchala, snažíš ďalej manipulova a získa spä. wink BI. Buď ti to imponuje a štve a na tom len to, že je to lepšia manipulátorka ako ty a vyhrala big_smile , alebo potom si masochista. Inú príčinu nejako nevidím... vissla

Upravil(a) Selima (19. 7. 2010 11:49)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#115 19. 7. 2010 12:52

mariposa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 3566

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

Selima napsal(a):

Arquebus - Vrana k vrane sadá, rovný rovného si hžadá... Alebo slovami ezoterickejšími: Podobné sa priahuje. Porozmýšžala by som na tvojom mieste, čím si si pritiahol tú otrasnú klamárku a manipulátorku a prečo sa ju napriek všetkým tým otrasným veciam, čo na tebe napáchala, snažíš ďalej manipulova a získa spä. wink BI. Buď ti to imponuje a štve a na tom len to, že je to lepšia manipulátorka ako ty a vyhrala big_smile , alebo potom si masochista. Inú príčinu nejako nevidím... vissla

Souhlasím!

Možná Arqubus prostě jen nechce přijmout fakt, že ona už nemá zájem.
Nic se s tím nedá dělat, je to jak to je. Bylo to, a teď je to zase jinak.


"Buď jen sebou samým a do ničeho jiného se nenu. Copak ti nestačí být Buddhou, jen tak si svobodně a radostně být?" (Marielu Lörler: Jakub objevuje řeku života)

Není tady

 

#116 19. 7. 2010 13:31

majkafa
Host

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

Desmod - Som na tebe závislý

Ale Arquebus to NECHCE slyšet, vidět, cítit. On ji prostě CHCE. dumbom

http://www.youtube.com/watch?v=q8yfNtUuejg

 

#117 19. 7. 2010 14:06

Agatha
♥♥-----
Registrovaný: 2. 5. 2010
Příspěvky: 58

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

Arque, ty si s ní chceš promluvit, ale dle toho, co píšeš, na upřímný, asertivní a nekonfrontačně vedený rozhovor ještě nenastal čas. A jak to tak vidím, ještě dlouho nenastane, a cokoliv teď budeš někam tlačit a hrnout, včetně momentální snahy si to s ní vysvětlit, tu dobu k rozhovoru ještě víc posune...
Ve vašem případě bych neskromně tipla i rok až dva od chvíle, kdy se o to přestaneš urputně snažit, lpět na tom a konečně nechᚠvěcem, událostem a jejím i tvým myšlenkám volný průběh...
Oba jste vztahově stejně moc nezralí.
A ten "třetí" z vašeho trojúhelníku v kapse žádnou výhru nemá, toho jsi si doufám dobře vědom...!
A hodně moc ti přeju, abys za ten čas zjistil, že už tu dotyčnou slečnou vůbec nechceš, dokonce nepotřebuješ ani ten rozhovor s ní, a nejlíp bude, když dospěješ až tak daleko, že začneš děkovat tam nahoru, že jsi byl uchráněn dlouhodobého vztahu s ono slečnou "božskou"...
Selima ti to opět napsala výborně....

Upravil(a) Agatha (19. 7. 2010 14:06)

Není tady

 

#118 19. 7. 2010 16:31

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

Ta písmenka tak klamou..je zajímavé to pozorovat stolt

A všechno je zase úúúplně jinak, viď. A děsně to bolí, co? Ani ten rozhovor, po kterém stále tak bažíš, před tuším necelými třemi týdny ti nedal to, co chceš. Žádný ti to nedá. Zadubeně se totiž stále držíš něčeho, co už není...a maluješ tu iluzorní obrazy toho, co nikdy nebylo... tvoje duše ví, co prošlo kolem ní a ty ji prostě nechceš dovolit, aby ti to předala. Nemᚠs ní žádné spojení. Ona je z toho smutná, ale ten, kdo zbytečně pláče a může se z toho pominout, to jsi  TY - vzpurná lidská bytost bez lásky a bez pokory. Tak to už chodí stolt...

Jediné spojení, které stále mᚠs tou dívkou, to bohužel "smrdí" podrazem.... Ani ty totiž neplníš svoje sliby a jak si tedy dovoluješ tu něco psát o lžích?
Chybí ti schopnost milovat a to kohokoliv. Začít bys měl u sebe. Protože to, co tu už měsíce předvádíš, je stále totéž: čvachtání si ve vlastním blátě, nu jen si vzpomeň na krále Já První. Moc ti to prospěje stolt Jinak pevnou půdu pod nohama nenajdeš.

Všichni jsme manipulátoři, naprosto všichni a ti, kteří vidí a odsuzují manipulátory v těch druhých, tak ti jsou ti manipulátoři uplně největší stolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#119 19. 7. 2010 20:39

Agatha
♥♥-----
Registrovaný: 2. 5. 2010
Příspěvky: 58

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

Arque, jak tak na to koukám - být tebou, jsem neskonale vděčná všem lidem, co mi soukromě i třeba tu na diskuzi láskyplně nakopávají pr*el. Za mého mládí neexistoval internet a cestičky jsme museli prošlapávat gulášem z vlastního potu, slz a blbosti, dokud jsme to prostě nezvládli...
Tak čti a přemýšlej dumbom smile

Není tady

 

#120 24. 7. 2010 23:18

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

Nebude, Agáto.Ráda bych se mýlila, ale myslím si, že ne.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#121 27. 7. 2010 21:21

arquebus
♥♥♥----
Registrovaný: 21. 2. 2009
Příspěvky: 162

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

az ted jsem se dostal na net. Sice jen na 15 minut a tak nemam cas odpovidatr ale zkopiruju si vse co jste mi tu napsali, pak offline napisu odpovedi a casem skocim na net a odpovedi odeslu.

Edit: tak jsem tu byl podstatne dyl ale stejne jsem nestihl zareagovat...

Upravil(a) arquebus (27. 7. 2010 22:51)

Není tady

 

#122 10. 10. 2010 1:55

arquebus
♥♥♥----
Registrovaný: 21. 2. 2009
Příspěvky: 162

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

konecne mam zas na chvilku normalni pripojeni na net a nemusim nekde v aute jezdit po vesnicich a hledat nezabezpecenou Wifinu smile

Selima napsal(a):

Arquebus - Vrana k vrane sadá, rovný rovného si hžadá... Alebo slovami ezoterickejšími: Podobné sa priahuje. Porozmýšžala by som na tvojom mieste, čím si si pritiahol tú otrasnú klamárku a manipulátorku a prečo sa ju napriek všetkým tým otrasným veciam, čo na tebe napáchala, snažíš ďalej manipulova a získa spä. wink BI. Buď ti to imponuje a štve a na tom len to, že je to lepšia manipulátorka ako ty a vyhrala big_smile , alebo potom si masochista. Inú príčinu nejako nevidím... vissla

Selimo co na to rict, nemam rad vselijaka takova prislovi jakym si zacala svuj prispevek. Nevim jestli sis toho vsimla ale prislovi maji take svoje "antonima". Ano rika se vrana k vrane seda.... ale take se rika ze protiklady se pritahuji. Stejne tak se rika co muzes udelat dnes neodkladej na zitrek a oproti tomu se take rika "rano moudrejsi vecera..." a tak by se asi jeste mohlo pokracovat. Tim padem mi prijde zbytecne v tom co jsi napsala hledat neco na co odpovedet protoze uz samotna pocatecni uvaha je zalozena na "nepravde"


Agatha napsal(a):

Arque, ty si s ní chceš promluvit, ale dle toho, co píšeš, na upřímný, asertivní a nekonfrontačně vedený rozhovor ještě nenastal čas. A jak to tak vidím, ještě dlouho nenastane, a cokoliv teď budeš někam tlačit a hrnout, včetně momentální snahy si to s ní vysvětlit, tu dobu k rozhovoru ještě víc posune...
Ve vašem případě bych neskromně tipla i rok až dva od chvíle, kdy se o to přestaneš urputně snažit, lpět na tom a konečně nechᚠvěcem, událostem a jejím i tvým myšlenkám volný průběh...

No vidis a me se zda ze jsem vedl rozhovor docela dost asertivne, rekl bych ze mnohem vic nez ona.

Pandorraa napsal(a):

Ta písmenka tak klamou..je zajímavé to pozorovat

A všechno je zase úúúplně jinak, viď. A děsně to bolí, co? Ani ten rozhovor, po kterém stále tak bažíš, před tuším necelými třemi týdny ti nedal to, co chceš. Žádný ti to nedá. Zadubeně se totiž stále držíš něčeho, co už není...a maluješ tu iluzorní obrazy toho, co nikdy nebylo... tvoje duše ví, co prošlo kolem ní a ty ji prostě nechceš dovolit, aby ti to předala. Nemᚠs ní žádné spojení. Ona je z toho smutná, ale ten, kdo zbytečně pláče a může se z toho pominout, to jsi  TY - vzpurná lidská bytost bez lásky a bez pokory. Tak to už chodí ...

Jediné spojení, které stále mᚠs tou dívkou, to bohužel "smrdí" podrazem.... Ani ty totiž neplníš svoje sliby a jak si tedy dovoluješ tu něco psát o lžích?
Chybí ti schopnost milovat a to kohokoliv. Začít bys měl u sebe. Protože to, co tu už měsíce předvádíš, je stále totéž: čvachtání si ve vlastním blátě, nu jen si vzpomeň na krále Já První. Moc ti to prospěje  Jinak pevnou půdu pod nohama nenajdeš.

Jaka pismenka klamou co se ti nelibi? ja nic nejak nepozoruju?
A to co jsem zvyraznil tak me docela zaujalo. Pokud to dobre chapu tak narazis na psa. Do konce cervna jsem se mel rozhodnout jestli si ho necham a nebo jestli ji ho dam. Vzhledem k tomu ze jsem ji rekl ze jsem rozhodnutej ji ho dat ale ze bych ho chtel mit jeste chvili u sebe a ona mi do toho skocila se slovy ze psa porad chce ale ze nechce abych ji ho ted daval ze chce abych ted nezustal sam a ze chce abych ho jeste chvili mel... Tak ted nechapu jakym podrazem to tu smrdi a o jakych lzich to tu teda pises? Co jsem udelal spatne?
Poslednich par dni premyslim o tom jestli uz nastal cas na "odevzdani psa" Obcas me napadne ji zavolat a o psovi si promluvit ale "nejak jsem se k tomu jeste nedostal" Nevim presne do jakeho prostredi by se dostala, jestli bude pres zimu nekde v kotci na zahrade nebo nekde v byte/baraku tak radsi psa pripravuju na vsechno. posledni mesic uz spi venku aby si zvykla na zimu, aby ji narostl poradnej kozich aby vyhrata od kamen najednou ze dne na den nesla ven na mraz kde by musela byt i pres noc...
Kdyz se dostane do prostredi kde budou nejaky kocky tak jsme ji radsi zacal ucit at za kockama nebeha, at na ne neutoci a po 3 tydnech uz kocky klidne spej k ni schoulene a ji to vubec nevadi, kocky se o ni otiraj a pohoda...
Co me docela brzdi je ze se o psovi nechci bavit (hadat) s rodicema a sourozencema kterejm pes taky prirostl k srdci. Oni chtej at si ho necham ale ja jim porad rikal ze to neni jisty jestli u me zustane. Vzdycky kdyz za mnou jedou tak privezou hromadu masa a vselijakejch psich dobrot ze to psovi ani nestiham davat. Ted se s nima o tom vubec nebavim a jsem jen zvedavej na reakci az jim jednoho krasneho dne reknu ze pes je pryc. Ale to ted asi neni vubec podstatne.


Agatha napsal(a):

Arque, jak tak na to koukám - být tebou, jsem neskonale vděčná všem lidem, co mi soukromě i třeba tu na diskuzi láskyplně nakopávají pr*el. Za mého mládí neexistoval internet a cestičky jsme museli prošlapávat gulášem z vlastního potu, slz a blbosti, dokud jsme to prostě nezvládli...
Tak čti a přemýšlej dumbom smile

Ctu, premyslim a dekuju vsem za to. Je to lepsi nez kdyby me nekdo utesoval a mazal med kolem huby.

Upravil(a) arquebus (10. 10. 2010 2:01)

Není tady

 

#123 12. 10. 2010 14:08

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

Si majster manipulácie a toho, ako sa vyhnú priamej odpovedi alebo reakcii(ako kolegyňa v tomto umení to viem oceni wink ). Takže ešte raz: Ako to, že si bol - alebo stále si - taký očarený touto manipulátorkou a neodhalil ju? Ako to, že si s ňou tak dlho vydržal v takom intenzívnom vzahu..?
A pokiaž ide o psa: Je to drsné, ale ak vieš, že pes pôjde do odbrých podmienok, buď rád aj za ňu. Ty si kedykožvek môžeš zaobstara iného psa, LEN SVOJHO, trebárs z útulku alebo nejakým iným "charitatívnym" spôsobom a vypestova si tiež k nemu vzah.  stolt Ver mi, ide to, do dvoch mesiacov po smrti prvej psiny som mala doma ďalšiu.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#124 13. 10. 2010 8:43

Ametyst
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 22. 5. 2008
Příspěvky: 812

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

Teď se nedávno pokusil jeden můj kamarád o sebevraždu prášky.
Našli ho kolemjdoucí a odvezli do nemocnice. Pak ho zavřeli na uzavřené oddělení PL.
Zážitek byl nejhorší právě z toho PL. Normální vězení. A nepustili ho,
přestože nebyl nesvéprávný a pro nikoho nebezpečný.
Překvapilo mě, že můžou někoho zavřít a násilím držet, když se pokusí o sebevraždu. Proti jeho vůli.


I hide my feeling behind a smile.

Není tady

 

#125 13. 10. 2010 9:14

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: nezdarene pokusy o sebevrazdu?

že můžou někoho zavřít a násilím držet, když se pokusí o sebevraždu. Proti jeho vůli.
Ze zákona je možnost převzít nemocného do ústavní péče bez jeho souhlasu, pokud jeví známky duševní choroby nebo intoxikace a ohrožuje sebe nebo své okolí. Je nutné, aby splňoval obě tyto podmínky zároveň.
Takže hospitalizace je jednak doporučena lékařem z nemocnice, který si nevezme "na triko" takového pacienta propustit domů, jednak je nutná přinejmenším do doby, než psychiatr může odpovědně prohlásit, že dotyčný duševní chorobou netrpí a (velmi pravděpodobně) podobný pokus nezopakuje.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů