Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 5. 5. 2010 16:45

truhlik
♥♥-----
Registrovaný: 7. 5. 2009
Příspěvky: 35

Zaměstnání a podmínky..

V dnešní době kdo má práci může říci ,že je štastný..
Jenže podmínky, které nám zaměstnavatel poskytuje jsou někdy  k nevydržení ...
Znáte to šéf si myslí ,že může vše a vy musíte skákat jak on pískne..
Napiště své zkušenosti..rock

Není tady

 

#2 6. 5. 2010 14:19

truhlik
♥♥-----
Registrovaný: 7. 5. 2009
Příspěvky: 35

Re: Zaměstnání a podmínky..

Já mám pár poznatků jaké to je ve fa AT COMPUTERS v Ostravě to je velkosklad
s pc a všemi těmi věcmi okolo.
Takové malé  varování těm kteří by chtěli u této firmy pracovat ..
Firma teď zvedla pracovní (výkonnostní )normy a dost drastickým způsobem..
Takže když není práce nebude výkon a tím pádem ani ta nuzná mzda ,kterou dosud
zaměsnancům dávali.A jsou tam zaváděna další managerská vylepšení motivace
zaměstnanců.Která akorát zhušují už tak nepříjemnou atmosféru..
Jak říká manager výplatu si nemůžete spočítat tu dělám já..vy si svůj pracovní výkon taky nezjistíte a oni vám ho neřeknou .Jak pak se ta výplata počítá kdo ví..Ale jak manager říká už nezáleží na tom jaký máte výkon ,ale jak leštíte kliky.Takže pár vyvolený si chodí kouřit
kdy se jim zachce ato v doprovodu managera ten zbytek má smůlu má jen přestávku,kterou si musí řádně vyznačit a šéf vás musí pustit..

nejlepší na tom je ,že všude je samá kamera a ostraha jste hlídání jak ve vězení aby jste si
neodnesli něco .A vtip je vtom ,že manager a jeho kamarádi si odnášejí zboží a vedení firmy jen přivírá oči..
Je srandovní když manager jde po 8,5 hodinách domů a vás nutí dělat přesčasy ,které vám neproplatí..

Není tady

 

#3 7. 5. 2010 18:53

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Zaměstnání a podmínky..

Ja mam zkusenost z praci prodavacky  v radci nejmenovanem marketu prace za minimalni mzdu ,ale nikdy nevim,kdy odejdu domu, zaplaceno mam,ale jen 6.5 hodiny.
Inventuru delam pred zaviraci dobou a zadarmo tu mi nikdo nezaplati.
Neslysime nikdo vlidne slovo vedouci nez sami nadavky.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#4 8. 5. 2010 19:21

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: Zaměstnání a podmínky..

eremuruss napsal(a):

Ja mam zkusenost z praci prodavacky  v radci nejmenovanem marketu prace za minimalni mzdu ,ale nikdy nevim,kdy odejdu domu, zaplaceno mam,ale jen 6.5 hodiny.
Inventuru delam pred zaviraci dobou a zadarmo tu mi nikdo nezaplati.
Neslysime nikdo vlidne slovo vedouci nez sami nadavky.

Minulý týden jsem  nakupovala a když slečna u kasy markovala můj nákup, tak za ní nakráčela nějaká asi nadřízená,  a začala jí tam  vyčítat cosi, co měla před hodinou špatně udělat nebo neudělat, nevím, no zkrátka byla na ni tak nechutně jedovatá, pořád mlela a vyhrožovala jí, že ještě jednou a cosi kdesi a pořád to nebralo konce, evidentně kvůli prkotině a ta holčina z toho byla tak zdrcená, mně jí bylo tak líto, tak jsem tu jedubabu sprdla, že mě zdržuje ( ta holka když tak schlíple poslouchala a měla na krajíčku, tak přestala markovat) a že jako zákazník nejsem zvědavá na její pracovní problémy ani psychiatrickou diagnózu, která ji vede k takovému chování a že bych ráda zaplatila a odešla. Tak zrudla a odkráčela. Pokladní i od sousední kasy pak na mě volaly s úsměvem nashledanou. Zřejmě to tedy byla nějaká místní óbrštěkna.
Je to strašný. Opravdu strašný, v jakým prostředí a za jakýchpodmínek dnes musí lidi pracovat a co si musí všechno nechat líbit.  A to, co píše truhlík, věřím že je pravda, už jsem slyšela mockrát něco podobnýho...usch

Není tady

 

#5 8. 5. 2010 19:42

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Zaměstnání a podmínky..

dobře, žes ji spražila, taky by mi tý holky bylo líto roll


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#6 9. 5. 2010 0:10

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Zaměstnání a podmínky..

Pokud by se ke mne někdo z nadřízených takhle choval.Měl by smůlu,já ovšem asi také lol....by mě ihned vyhodili.Nesnáším povyšování.Pokud je můj nadřízený slušný, jsem i já k němu...a podmíky.??? V dnešní době je to asi opravdu těžké a člověk si nemůže vybírat.Musí držet hubu a krok. Takže podle toho to i tak vypadá.Přestávky se nedodržují.Dělají se přesčasy,které se nezaplatí.Někdy mi přijde ,že ze zaměstnancem se jedná jako s něajkým póvlém!! dumbom atd.atd.Slýchávám to od kamarádek. a pokaždé žasnu ,co si jejich zaměstnavatel dovolí va...Já osobně si nemůžu stěžovat.Dělám svou práci xlet jsem spokojená.Neříkám,mohlo by to být i lepší,ale zas si myslím,že by mohlo být i hůř.wink
Je mi také hodně líto ,za jakých podmínek musí lidi kolikrát pracovat. Je to prostě šílený!


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#7 9. 5. 2010 18:05

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Zaměstnání a podmínky..

haiel napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Ja mam zkusenost z praci prodavacky  v radci nejmenovanem marketu prace za minimalni mzdu ,ale nikdy nevim,kdy odejdu domu, zaplaceno mam,ale jen 6.5 hodiny.
Inventuru delam pred zaviraci dobou a zadarmo tu mi nikdo nezaplati.
Neslysime nikdo vlidne slovo vedouci nez sami nadavky.

Minulý týden jsem  nakupovala a když slečna u kasy markovala můj nákup, tak za ní nakráčela nějaká asi nadřízená,  a začala jí tam  vyčítat cosi, co měla před hodinou špatně udělat nebo neudělat, nevím, no zkrátka byla na ni tak nechutně jedovatá, pořád mlela a vyhrožovala jí, že ještě jednou a cosi kdesi a pořád to nebralo konce, evidentně kvůli prkotině a ta holčina z toho byla tak zdrcená, mně jí bylo tak líto, tak jsem tu jedubabu sprdla, že mě zdržuje ( ta holka když tak schlíple poslouchala a měla na krajíčku, tak přestala markovat) a že jako zákazník nejsem zvědavá na její pracovní problémy ani psychiatrickou diagnózu, která ji vede k takovému chování a že bych ráda zaplatila a odešla. Tak zrudla a odkráčela. Pokladní i od sousední kasy pak na mě volaly s úsměvem nashledanou. Zřejmě to tedy byla nějaká místní óbrštěkna.
Je to strašný. Opravdu strašný, v jakým prostředí a za jakýchpodmínek dnes musí lidi pracovat a co si musí všechno nechat líbit.  A to, co píše truhlík, věřím že je pravda, už jsem slyšela mockrát něco podobnýho...usch

To si byla zrejme nakupovat u nas wink U nas to vypada zrovna tak.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#8 9. 5. 2010 18:10

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Zaměstnání a podmínky..

No s tema prestavkama je to u nas taky tak, vubec zadna neni,ale je strzena jako,ze je.Kolkrat clovek bezi i na ten zachod pokladni radci nepijou,aby vydrzeli po cely den a,kdyz maji mences tak tam sedi s tamponem a s vlozkou,ptotoze nemaji sanci od pokladny odejit.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#9 10. 5. 2010 15:03

truhlik
♥♥-----
Registrovaný: 7. 5. 2009
Příspěvky: 35

Re: Zaměstnání a podmínky..

jo je to strašné,člověk chce pracovat a ještě mu to znepříjemňují..
ti ščéfové jsou sebranka ..
v at snížili platy na 70% a zvýšilí normy o dost ..takže nálada klesla pod bod mrazu ..
a lidi si hledají jinou práci..
snad ti polští vlastníci  udělají vítr a trochu to provětrají ..

Není tady

 

#10 2. 7. 2010 18:04

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Zaměstnání a podmínky..

truhlik napsal(a):

V dnešní době kdo má práci může říci ,že je štastný..
Jenže podmínky, které nám zaměstnavatel poskytuje jsou někdy  k nevydržení ...
Znáte to šéf si myslí ,že může vše a vy musíte skákat jak on pískne..
Napiště své zkušenosti..rock

U nas je tedy nejvetsim hitem , ktery se ujal v dobe nejvetsi krize snizit pocet zamestnancu.
Ted kdyz se situace zlepsuje a prace je zase stejne , pocet zamestnancu je stale stejny a o zadnem navysovani se neuvazuje , presto, ze v stavajicim poctu nemuzou praci zvladnout .


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#11 26. 12. 2010 18:30

Judinka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 466

Re: Zaměstnání a podmínky..

Jsem sice šikanu od (pseudo)nadřízeného zažila jen minimálně, ale někdy se zasním nad situací, kdyby všichni podřízení a už asertivně nebo neasertivně poslali ty šéfy, kteří se chovají povýšeně, do zadnice (nesměli by ale být žádní podřízení vlezdoprdelisti), a myslím si, že by pak ty šéfíky, kteří neví, co se s nima děje, nebavilo časem vzpurné podřízené jen vyhazovat (pokud by tedy neodešli sami) a nahrazovat je zase dalšími, žel pro ně, OPĚT vzpurnými, kteří by si také nenechali líbit povýšené chování.....  smile stolt tillfreds

Není tady

 

#12 26. 3. 2011 17:33

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Zaměstnání a podmínky..

truhlik napsal(a):

V dnešní době kdo má práci může říci ,že je štastný..
Jenže podmínky, které nám zaměstnavatel poskytuje jsou někdy  k nevydržení ...
Znáte to šéf si myslí ,že může vše a vy musíte skákat jak on pískne..
Napiště své zkušenosti..rock

Zkusenosti se sveho zamestnani moc dobre nenam.Vecne prescasy,ktere te oznami hodinu pred skoncenim pracovni doby.Nebo,kdyz prace neni tak jdeme do tzv.minusovych hodin a ty pak nadelavame .Ted zrovna kvuli prirodni katastrofe v Japonsku jsme doma 14 dni mozna i mesic to nam pry v soucasne dobe nikdo nerekne jelikoz nam chybi soucastky,ktere se vyrabeji prave v Japonsku. Takze opet jdeme do minusovych hodin.Pak na nas budou chtit delat i sestnactihodinove smeny.Prace jina neni tak se neda nic delat nez snaset tyhle podminky. sad

Upravil(a) eremuruss (26. 3. 2011 17:34)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů