Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 5. 5. 2010 9:03

sillwan
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7705

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.46

Ahoj holky. V novem domecku preji vsem hodne uspechu v pripadnych CT callech, ale hlavne hodne tvorivosti pri scrapovani.

Spuntikovi gratuluji k Ct u Mamrotky, to jsem zachytila jeste vcera vecer, stejne jako Dusiccino prijeti na rekvalifikacni kurs. Obema moc gratuluji smile My razime na postu (konecne se ozvala pani ophledne knizky, tak ji posilam zpet) a pak do Yamahy.

Jinak u nas nalada pod bodem mrazu a ocekavam tichou domacnost, protoze po kritice vychovnych metod od sveho muze (inteligentne pred detma) jsem mu napsala mail, abych nevychladla nez prijde vecer domu (ja jsem totiz presvedcena, ze tohle se pred detma rozebirat nema). Protoze vim, jak je jesitny a nejspis si nic z toho nevezme k srdci a bude hrat urazeneho, bude u nas krome Tomaskova desneho zlobeni ukrutne dobra nalada sad

No, jaky si to clovek udela, takovy to ma... Asi si nic jineho nezaslouzim sad

Mejte se pekne a at se vam dari smile Tesim se zas na nadhery, jako zde byly poslednich par dnu smile

Není tady

 

#27 5. 5. 2010 9:39

evajs
Letňátka 2008
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 7. 9. 2007
Příspěvky: 9597

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.46

Ahoj babunky hjarta
Zdravím v rychlosti, jedem s káčou na vejlet do obchoďáku,poprvý samy,potřebuju nakoupit něco do her,snad to bude v pohodě lol
krásný ločka,Gabi,dělala jsem pro zuzku z tohohle kitu hoodně podobný lol tummenupp
Jinak jen tak náhodou,hostuju u MaryPop,nejste tam někdo taky rodna ?
krásnej den!


http://www.tickerclub.com/cache/b954e19c9c.png http://evajs365.blogspot.com/ 

Za minulostí se ohlížej jen tehdy, působí -li ti to potěšení.

Není tady

 

#28 5. 5. 2010 9:45

lentilkayes
♥♥♥♥♥--
Místo: Třebíč
Registrovaný: 15. 2. 2010
Příspěvky: 740

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.46

Ahojenky holky, tak zas jedu k zubaři , ta korunka mi nesedí mad
Jo taky mám CT u Mamrotky a jsem moc ráda, žě tam jsem se Špuntíkem big_smile
Duši ten collab je nádherný tummenupptummenupp
Silvi, mᚠpravdu před dětma se nic řešit nemá , snad se u vás nálada brzy zlepší pussa
A v noci jsem si hrála s template a housenkama, no nic moc roll
http://img5.rajce.idnes.cz/d0507/3/3331/3331779_3c818a882fd1ac6cf33154d16bb6285f/images/temlate_digi_mandy-kop.jpg

Upravil(a) lentilkayes (5. 5. 2010 9:49)

Není tady

 

#29 5. 5. 2010 10:11

Tutule
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 8. 2007
Příspěvky: 16849
Web

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.46

Dobré ranko,
jééé Dušičko, já mám dalšího ráčka hjarta, pošli prosím mejlem, je nádherný, díky moc pussa Zdá se mi to, nebo jsi trošku změnila styl??? Dřív se mi tvoje práce líbily, ale teď jsou teda úplně úžasný!!!
Moc se mi líbí Topi ločka od Cucioly a Gabku ani už nekomentuju tummenupp má to opět parádní no storstark
Lentilko krásně barevně veselé tummenupp
Zítra čekám návštěvu babinetky od nás z Letňátek (pozn. není to Gabka lol ), tak tady jdu trochu poklidit dumbom


http://www.tickerclub.com/cache/59dac1956b.png
http://www.tickerclub.com/cache/a003200884.png

Není tady

 

#30 5. 5. 2010 10:20

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.46

Evajsku - gratuluju k Marypop (jsem jí taky psala na call). No ještě že si mě nevybrala, nevím, jak bych to stíhala. Jsem prdlá no
Tuli - jsem ráda, že se líbí. Já nevím, jestli jsem změnila styl, mě to aninepřijde, s každým kitem se dělá jinak. takže já myslím, že svůj styl nemám lol
Sillwy - ty chlapi dumbom hele kolikrát si říkám, že se zbytečně rozčiluju a ničím si zdraví, prootže když vychladnu, tak se to řeší líp. A on ti manžel říkal, jak mᚠvychovávat ? Tak to bych taky nebyla klidná. Ono je lehké radit -  to by uměl každej dumbom


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#31 5. 5. 2010 11:02

spirula
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 7574

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.46

Silvi, ti naši chlapi jsou snad fakt klony... mají toho tolik podobného... včetně řečí o výchově dětí... s tímhle mě fakt vždycky naštve, pže sám 2 děti snad ještě nikdy nehlídal (nepočítám procházku, když mu mates spí) a bude mi něco vyprávět... to ho vždycky odpálkuju, at si ty řeči nechá...

Gratuluju k novým CT, hlavně Špuntíčkovi to přeju moc a moc, po těch trablech doma se aspon hezky odreaguješ scrapováním tummenupp

Já se včera mořila s jedním CTčkovým kitem... jako kit mi přišel šílená divočina... ale když potom vidím ty krásy z něj na foru... tak fakt koukám... no je vidět, že to není jen o kitu...no něco jsem nakonec splácala...

Není tady

 

#32 5. 5. 2010 11:37

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.46

Spirul - ty kecko - ty umíš parádní věci, holt někdy to jde samo . A že wiolka byla na forum nadšená z tvé práce tummenupp
a hlásím, že mám nedělní soutěž - po dlouhý době stolt
Jo jo - chlapi, a když hlídá, tak nestačí uklidit, natož uvařit, ale budou radit. To mám taky nejradši dumbom Nejvíc mě dostává, když Marky spí po o, to znamená, že bude do půl devátý vzhůru a on se mě zeptá v šest hodin, kdy půjde spát dumbom On chce mít od ní klid . Ale že by jí vykoupal, uložil, to ne. No prostě chlapi.
Jdu pro malou do školky, včera se probudila v deset večer a chtěla vstávat, prý už je zdravá. Tak jdu pro ní po o, ted co má tu rýmu, přijde mi, že se toho nějak nemůže sbavit, co spí po o ve školce.
Pa pa večer kapitulation


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#33 5. 5. 2010 11:50

spirula
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 7574

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.46

Však z Violky kitů se mi dělá samo, to mě baví tummenupp ted jsem mluvila o jiném kitu, tam se mnou nikdo nejste...

Není tady

 

#34 5. 5. 2010 12:05

pacina1
♥♥♥♥♥--
Místo: Havířov
Registrovaný: 17. 1. 2010
Příspěvky: 766

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.46

Ahoj holky:D

Vidím,že s mužskýma klonama jsme na tom stejně.Dokonce mi přijde že s malou je to ještě horší než to bylo  s těma dvvěma.V poslední době taky mám na talíři,že jsem prý laxníbig_smilebig_smile.Tzn,že ji prostě nechám,když se chce klouzat na klouzačce ,když stojí na židli a kouká z okna atp.Můj mužskej je teda děsně opatrnej až moc,takže takový věci nesnáší.Já na ni dávám pozor,pro mně je to normální,malá je zvyklá,ví moc dobře co nesmí a co může a já nesnáším,když nám ten zajetý rituál prostě nabourá,jen proto,že se mu to nelíbí.Ona se potom vzteká,že to nechce tak jak si manža představuje.No zas kecám,nevím jestli jste to pochopili co tím chtěl básník říct dumbom

Evajsku grtuluji k hostování.tummenupp,to budou krásy big_smilebig_smile

Holky malá chtěla do vany tak je ve vaně,normálně si tam vříská a cáká jako kdyby se včera nekoupala.Te´d slyším jak říká panence tytyty dudu fuj,no mně z ní trefí lollollol


Nebohatneme hmotnými statky,ale bohatneme našimi dětmi!!
http://pacinyblog.blogspot.com/
http://www.tickerclub.com/cache/8c4fc7a4f0.png
http://www.tickerclub.com/cache/9f6a1a3797.png

Není tady

 

#35 5. 5. 2010 12:41

sillwan
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7705

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.46

Vidim, ze je to u mnohych podobne smile Pusa plna kecu a skutek utek. sad Ja v podle mne spravodlivem rozhorceni odepsala na dve CT dumbom dumbom Ted jsem vychladla a pevne verim, ze me nevezmou. Neb neverim tomu, ze by se u nas situace zlepsila natolik, ze bych zvladala tak krasne jako vy plnit CT povinnosti dumbom

Upravil(a) sillwan (5. 5. 2010 12:55)

Není tady

 

#36 5. 5. 2010 12:51

spirula
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 7574

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.46

Tak to ti to Silvi určitě vyjde lol obojí... já bych tak ráda někam napsala...

U nás je dneska klídek, až se divím... zatím žádná rvačka...

Není tady

 

#37 5. 5. 2010 12:57

sillwan
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7705

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.46

Jo, tak to u nas rvacky od rana na dennim poradku. Posledni dva tydny jsou fakt peklo sad Tedy pokud se nevyblbne predevsim Tomi venku, to mu prospiva smile Nejhorsi je, ze Dany (pacholek dumbom) zacina provokovat gloria gloria

Není tady

 

#38 5. 5. 2010 12:57

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.46

Ahojky děvčátka, nakukuju a zdravím, už mám takovej pocit, že mi někam unikáte, vůbec nestíhám dočítat grater že se na mě nezlobíte, že ne? rodna
Silwinko.... holka moje, drž se... krizová období bohužel znám... věř, že bude líp, uvidíš!!!! Tolik bych Ti toho chtěla napsat, ale asi stačí jen to jediné, vím jak se cítíš, ale věř tomu, že tohleto odezní a bude zase svítit sluníčko!!!! Nevzdávej to, někteří chlapi jsou prostě "chlapi" to i ten můj řešil věci před dětmi a já taky, naštěstí jsme oba pochopili (ale chtělo to čas), že je to blbost, takže teď to řešíme tak, že když se nám něco nelíbí, koukneme na sebe a pak si o tom promluvíme... máme heslo... já řeknu důrazně "tatínku" a on zase "maminko"... a víme, že se nám něco nelíbí. Naštěstí to funguje a já doufám, že to vydrží. Upřímně, mě to občas stojí hodně úsilí, jej nesprdnout hned před dětmi. BUDE DOBŘE!!!!

Jinak chválím všechna nádherná dílka, holky, jste den ode dne lepší a lepší!!!!! pussa

Není tady

 

#39 5. 5. 2010 13:01

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.46

No a rvačky mezi dětma.... no coment poslední dva dny byli ti naši "prudiči" opravdu na přeražení vejpůl, nepomáhalo nic, celý den venku, člověk by řekl, že večer padnou za vlast a ono prd... grater usínají kolem 22h a to jsou v postýlkách od 20h.. pořád: hlad, žízeň, čůrat, přečíst pohádku, mě bolí noha, mě ruka, mě ucho... no prostě děs běs...

Není tady

 

#40 5. 5. 2010 13:04

dagi
Host

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.46

ahoooj v novém domečku pussa. tak hodně krásných loček a hodně nových ctček přeju stolt

filda konečně před chvílí usnul, protivec jeden big_smile. venku opět hnusně, tak jsme si udělali alespoň malé kolečko a šli kouknout k cestě na auta, to je prostě každodenní nutnost wink.

teď se asi vrhnu na nějaké to ločko.. mám toho víc, tak zas nevím, u čeho začít, klasika wink.

jinak nové přírůstky super! hlavně to fialkové od dušičky a gabčino ze snoopy mě naprosto uchvátily godlike.

a taky bych brala nějaké nové ct, ale nevím nevím, jestli bych to všechno zvládala.. naštěstí všude šéfkám stačí z kitu 1 ločko, což mi vyhovuje. akorát u sii dělám víc, ale z jejích kitů mi to jde prostě samo stolt

 

#41 5. 5. 2010 13:07

sillwan
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7705

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.46

Debi, diky hjarta No, muj muz je typ vsechno umim, vsechno vim lip, tudiz i vychovavat deti umi sam nejlip smile Toz ho zacinam trosku spracovavat k obrazu lidskemu smile Jen me ta vychova tri deti samotnou bez jakekoliv pomoci jaksi zacina zmahat smile dumbom

Není tady

 

#42 5. 5. 2010 13:22

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.46

sillwan napsal(a):

Debi, diky hjarta No, muj muz je typ vsechno umim, vsechno vim lip, tudiz i vychovavat deti umi sam nejlip smile Toz ho zacinam trosku spracovavat k obrazu lidskemu smile Jen me ta vychova tri deti samotnou bez jakekoliv pomoci jaksi zacina zmahat smile dumbom

Trpělivost... vím, dobře se to říká... ale chce to jen trpělivost... ale upřímně, občas mívám pocit, že by chlap mohl doma víc pomáhat, třebas okoupat děti apod. ale zase na druhou stranu dělá doma dost, vaří, učí se s Nikol, spraví a opraví co je třeba, hraje si s dětma, venčí psa... asi by mi to mělo stačit vissla ale jsou dny, kdy mi přijde že jsem úplně na všechno sama... Je to blbé to takhle říct, ale někdy mi přijde, že nám ta roční "přestávka" pomohla, jen škoda toho rozvodu, tohle mě hrozně štve... V pátek jsme byli na pálení čarodějnic, jeli jsme kolem zámku, kde jsme se brali, normálně mě to tak rozhodilo, že jsem brečela jak želva.... grater chjooo, občas mě to takhle přepadne, a přijde mi to strašně nefér, že mě a děti takhle opustil, že jsem ho možná neměla brát zpátky, ale ne, nelituju.... akorát mi přijde, že už to nikdy nebude tak krásný jako to bylo... je nám spolu fajn, vycházíme skvěle, máme se rádi, jen je to z mé strany takové chladnější.... ale to bude spíš ta "opatrnost" či co... nevím a jsem z toho občas dost špatná... Neumím ten blbý pocit popsat...
No to jsem se vám tu rozkecala...

Není tady

 

#43 5. 5. 2010 13:27

spirula
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 7574

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.46

sillwan napsal(a):

Debi, diky hjarta No, muj muz je typ vsechno umim, vsechno vim lip, tudiz i vychovavat deti umi sam nejlip smile Toz ho zacinam trosku spracovavat k obrazu lidskemu smile Jen me ta vychova tri deti samotnou bez jakekoliv pomoci jaksi zacina zmahat smile dumbom

ted jsi to uplně vystihla...

Není tady

 

#44 5. 5. 2010 13:28

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.46

Holkýýýýý, právě mi volali z firmy, kde jsem poslala žádost o práci, zítra jdu na pohovor, držte mi pěsti par

Není tady

 

#45 5. 5. 2010 13:32

sillwan
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7705

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.46

Debi, nevim, co na to rict, protoze ja bych asi tezko odpustila muzi, kdyby nas oputil kvuli jine gloria gloria

Na pohovor drzim pesti jak nejvic muzu tummenupp tummenupp Verim, ze budes uspesna. Hod se do gala, at si sebejista a neboj se!!! hjarta

Není tady

 

#46 5. 5. 2010 13:35

spirula
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 7574

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.46

Deborah napsal(a):

Holkýýýýý, právě mi volali z firmy, kde jsem poslala žádost o práci, zítra jdu na pohovor, držte mi pěsti par

Debí, budeme, zvládneš to hjarta

Není tady

 

#47 5. 5. 2010 13:38

sillwan
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7705

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.46

Malem mi shorel jahodovy nakyp dumbom dumbom

Není tady

 

#48 5. 5. 2010 13:42

spirula
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 7574

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.46

sillwan napsal(a):

Malem mi shorel jahodovy nakyp dumbom dumbom

nesmíš tolik sedět u pc lollollol tak hlavně že jen málem...

Není tady

 

#49 5. 5. 2010 13:44

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.46

sillwan napsal(a):

Malem mi shorel jahodovy nakyp dumbom dumbom

lol skoro jako u nás... muž dal před nedávnem nahřát pánvičku a šel se juknout na telku a zapomněl na ni... no pánvička už je v popelnici... dumbom

Není tady

 

#50 5. 5. 2010 13:44

Floranka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Přerov
Registrovaný: 23. 6. 2009
Příspěvky: 1310

Re: CHAT : Fotky a jejich úprava č.46

Silwi, mít kecy , když hlídᚠty, to není žádné umění. Pěkně si zaveď střídavou péči.
Já hlídám bez tebe , když jsi v práci, ty hlídej beze mě , když jsi doma a využij celé své výchovné umění, v celé jeho jedinečnosti. Jako , že já jsem o tom přemýšlela, zkus to ty, třeba se něco od tebe naučím .A dej mu to pěkně vyžrat. Vymysli si třeba nějaký větší úklid(zábavu by bezkousl), nebo něco podobného, a nech ho vyniknout.
A jak Debi psala že si řeknou , tatínku!, maminko! tak moje dcera má zavedeno  TAKY TĚ MILUJU !!! Jenže nedávno vnučka, která ví o co go -  říkala: Abyste se láskou nesnědli, rodiče! kdo by nás vychovával. Začli se všichni chechtat a bylo po napětí.
Někdy i vhodně volená odezva, trochu do humoru (i když vnitřně člověk zuří ) pomůže víc, než se hádat.
Jedna kolegyně zase vduchu sprostě nadávala, já říkám i nahlas že Psí hlas do nebe nejde!!! A taky mě to někdy bere fest!!! nemyslete.

Jo gratuluju ke všem CT, obdivuji Vás a trochu závidím třeba MARY POP, a podobné nádhery.
Jste šikulky šikovné.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů