Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 7. 3. 2010 15:16

ElCarlos
♥------
Registrovaný: 7. 3. 2010
Příspěvky: 1

pochroumané zápěstí

Zdravím. Mám menší problém se zápěstím. Zhruba před rokem jsem zvedal na zápěstí v posilovně 35 kilo. Bohužel zřejmě vazy v levém zápěstí to nevydržely. Zhruba po čtvrté serii, kterou jsem už dělal se slzama v očích mě ruka najednou povolila a už jsem neuzvedl skoro nic. O strašlivé bolesti nemluvím. Vazy jsem léčil zhruba 8 měsíců, než jsem s nimi mohl normálně fungovat a nosit opět t잚í věci (3 kg+), což sem do té doby nemohl. Pak jsem v klidu mohl tahat cokoliv, co jsem unesl a vazy držely, nic nebolelo. Po delší době jsem vzal do rukou pytel brambor a vazy opět povolily. Nebylo to tak hrozné jako z posilky ale taky jsem si vytrpěl. Léčil jsem je cirka 2 měsíce. Po té jsem opět mohl tahat těžké věci bez problémů. Nedávno jsem v práci vyklízel regály. Uchopil jsem 15 kilový kabel a rup, léčím to znovu. Zajímalo by mě co s tím zápěstím můžu mít? Když ho vyléčím můžu tahat  i t잚í věci než je 15 kilo, ale pak vezmu třeba jen deset a rup, můžu ho léčit znovu. Opětovné ,,povolení" vazů přichází nekontrolovaně...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů