Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 24. 2. 2010 20:51

Zemanka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 6. 2007
Příspěvky: 2986

Nepruchodne vejcovody

Ahoj holky,vim,ze muj dotaz ci trapeni muze nekomu pripadat jako malichernost,ale ja nejak nemuzu dal...kdyz mi rekli,ze mam nepruchodne vejcovody a v uvahu pripada jedine ivf,rekla jsem si jdu do toho.nyni mam za sebou prvni neuspesny pokus a ztracim nadeji.vzdyt tri hrazene poj.pokusy jsou tak malo a co kdyz ani pak se nezadari?!nechci byt ve svych 24letech odkazana jen na ivf a pak kdyz nebudou korunky jen smutne koukat do cizich kocarku..a ted k memu dotazu-nemate nekdo zkusenost s pruchodnenim vejcovodu,ci nejakou lecbou..nemuzu se smirit,ze je to trvaly stav sad dekuji za jakekoli reakce

Není tady

 

#2 25. 2. 2010 8:22

slaninova11@seznam.cz
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 12. 2009
Příspěvky: 311

Re: Nepruchodne vejcovody

Zemanko, a zkouseli ti je v narkoze zpruchodnit? Byt tebu tak jsem ale v klidu, je ti 24 let a mas spoustu casu, ve snazilkach jsou skoro vsechny holky pres 30 let, tak depku hod za hlavu dumbom

Není tady

 

#3 25. 2. 2010 8:30

Silvi.100
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 2. 1. 2008
Příspěvky: 12861
Web

Re: Nepruchodne vejcovody

Ahoj Zemanko, sama vím, jak je těžké se s tímto smiřovat sad. Nevím, co Ti řekli doktoři přesně, jak moc jsou vejcovody neprůchodné či třeba jsou pod velkým tlakem?  Bohužel ale na tohle léčba ani žádný zákrok neexistují sad
Ale jsou tu případy, kdy doktoři řekli-oba neprůchozí a pak se stal zázrak ... třeba Immob wink Opravdu záleží na mnoha okolnostech-z jakého důvodu jsou neprůchodné...zda to způsobily srůsty, endometrioza....Opravdu nemám neznám žádnou zkušenost s průchodněním vejcovodu...vím jen, že někdy stačilo odstranit srůsty, ale ani to není zaručené...

Snaž se tím ale netrápit-opravdu vím, jak moc je to těžké, také se mi pořád honilo hlavou, co budeme dělat, až "vypotřebujeme" všechny "hrazené" pokusy...teď už ty starosti jsou mnohem větší, budu ráda, když moje tělo bude připravené alespoň na nějaký ten pokus....snažím se myslet ale pozitivně a prostě věřit!! Nic jiného nám ani nezbývá. Nesmíš si říkat, že pokusy jsou jenom tři-tak to není....můžeš mít přece ještě mrazáčky, stimulku hradí pojišovna čtyřikrát. Důležité je jít do každého pokusu připravená, s chutí a vírou!! Vím jak moc neúspěch bolí, ale jak říká třeba Verann i ve slově beznaděj je slovo NADĚJE!!! Tak věř a já vím, ře se toho drobečka určitě dočkᚠdudlik Každá se dočká!! hjarta Tak neboj pussa

Upravil(a) Silvi.100 (25. 2. 2010 8:32)


1.-3.IVF sad 4.IVF-11.6. //, HCG 490, ale krvácení a KONEC sad KET: 31.10.12-SP 5.týdnu sad
http://www.ticker.7910.org/as1cOEm0g410000Mzc1ZGp8NjMxOTNkfEVsbGlua3UgbWFtZSBkb21hIA.gifhttp://www.ticker.7910.org/as1cMoE0g410010MTEzfDI1NmR8RWxsaW5jZSBqZQ.gif

Není tady

 

#4 25. 2. 2010 10:09

Saďourek
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 8. 2006
Příspěvky: 14203

Re: Nepruchodne vejcovody

Zemi, před pár dny jsem četla krásnou myšlenku, která mi utkvěla v palici " ... bůh ponechal prostor pro pochybnost, aby víra neztratila důstojnost svobodného činu a odvážného vykročení do říše Tajemství .... "

Já jsem si po každém potratu říkala, díky bohu, že mám fční jaječníky a jajcovody, ale zase mám problém jinde, ta¨kže rozumím, jaké to je smiřovat se s vědomím, že možná nebudeš mít své vlastní děti. Je velmi důležité se s tím smířit a přijat to jako fakt. přiznávám, nedaří se mi to. A tam najednou vystupuje ta naděje, ta malá jiskřička, která mě vyburcuje a táhne dál.
Vím, že věta, jsi mladá nefunguje stejně tak jako nefunguje věta nemysli na to big_smile , ale jsi skutečně mladá lol a držím ti palce, aby případné 2 IVF vyšlo tummenupp


http://lb1f.lilypie.com/kFtMp2.pnghttp://sirmi.ic.cz/cara/135.gif

Není tady

 

#5 16. 6. 2010 19:46

Zemanka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 6. 2007
Příspěvky: 2986

Re: Nepruchodne vejcovody

http://www.porodnice.cz/node/22725

Ahoj holky, co říkáte na tohle, myslíte, že bych měla ještě jednou podstoupit průchodnost vejcovodů "vzduchem"(myslím, že je to ono), prostě tě napustí a pak sledují, zda to postupuje kam má.. já se vážně nemůžu smířit s tím, že je to neprůchozí sad mimochodem, ani 2.IVF nemělo úspěch, chjo.. díky za vaše názory

Upravil(a) Zemanka (16. 6. 2010 20:20)

Není tady

 

#6 16. 6. 2010 20:32

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: Nepruchodne vejcovody

Zemanko, v tomhle neporadím, zkušenost nemám... ale moc mě mrzí, že mᚠza sebou další neúspěch... sad
a držím pěstičky, aby další krok už byl ten poslední na cestě za dudlik


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#7 16. 6. 2010 20:51

sissi
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 6. 9. 2007
Příspěvky: 8927
Web

Re: Nepruchodne vejcovody

Zemanko choooj pussa Jsem Tě dlouho neviděla smile
Kdysi semnou dělala baba lol a říkala že u nich ve městě /nevím kde, byla ze SK/ to dělájí, tzv Profuk vejcovodů, no a že to je celkem úspěšné tummenupp pussapussa
Každopádně hlavu vzhůru pussa


http://www.eticker.co.za/tickers/biry3bwt2bsoypzx.png
Tobiášek nar.2.3 52cm 3700g, 18m-89cm 12,7kg tongue 2roky-13.8kg, 16 zoubků

Není tady

 

#8 16. 6. 2010 22:03

Gabu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 5. 8. 2007
Příspěvky: 11108

Re: Nepruchodne vejcovody

Zemi dělᚠdobře tummenupp nesmiřuj se z ničím,jen ten co nesedí s rukama za zády se dočká vissla

to mě mrzí pussa ,že ani 2.IVfko nedopadlo sad neuvažujete o změně Car ??

Upravil(a) Gabu (16. 6. 2010 22:04)


http://tac.families.com/ezb/1218459.png

Není tady

 

#9 4. 4. 2013 20:09

Emmily
♥------
Registrovaný: 4. 4. 2013
Příspěvky: 1

Re: Nepruchodne vejcovody

Ahoj holky, nejsem moc na diskuzich, ale prave prochazim obdobim, kdy mne ceka laparoskopicka operace na pruchodnost vejcovodu a chtela bych se zeptat, jestli nektera z vas ma ted taky podobnou situaci (nebo nedavno). Tehotna jsem uz byla, ale o miminko jsme bohuzel prisli v 8tt. Upinam svou nadeji na to, ze to bude dobre a ze se miminka dockame, ale take mne prepadaji obavy, ze vejcovody budou nepruchodne, a tak nejak se mi s tim tezko smiruje...Budu rada za jakekoli vase zkusenosti. Moc diky!

Není tady

 

#10 26. 10. 2014 15:46

amorek
♥------
Registrovaný: 25. 10. 2014
Příspěvky: 2

Re: Nepruchodne vejcovody

Ahojky holky,
vím jak je to těžké chtít miminko a nemít ho zatím.
My se s přítelem snažíme 2roky,léčila jsem se v jedné nejmenované klinice pro neplodnost,kde jsem podstoupila 8inseminaci a 1neuspesne Ivf.
Asi před měsícem jsem zkusila změnit kliniku,kde byl okamžitě jiný přístup,jak z lékařského hlediska,tak i ze strany lidské a finanční.
Začali mě postupně vyšetřovat s tím,že jsem podstoupila hydrolaparoskopii-je to pro tělo šetrnější na uzdravení a tam mi zjistili,že celé ty dva roky mám nepruchozi a zanetlivy pravý vejcovod a že mohl kdykoliv prasknout.
taky mi vysvetlily,že pokud má někdo nepruchozi vejcovod nejlepší je ho odstranit,protože pokud se jen profukne,tak se zase jen ucpe a vznikají tam záněty a ty záněty jsou chronické.a hlavně se nemůže povést žádný pokus o otehotneni,protože ten zánět to zničí i když by se Ivf povedlo nebo jakýkoliv jiný druh otehotneni.
takže jsem 3dny po operaci,uvědomila jsem si,že dřívější klinika mě ani pořádně nevyšetřila a tahala ze mě jen peníze a 2roky jsem žila jen v domnění a nadeji,ale teď když mi to doktoři pořádně vysvetlily a řekli mi,že šance na otehotneni je skoro oproti 0 najednou 50%,budu doufat,že se to povede a taky už vím,že se člověk nemá vzdávat,ale taky než se rozhodne doporučení názorů více lékařů a pak se až rozhodnout.
Adriana

Není tady

 

#11 27. 10. 2014 18:43

Irena001
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 1. 2013
Příspěvky: 341

Re: Nepruchodne vejcovody

Neprůchodnost vejcovodů bývá často jako následek neléčených infekcí. Ty jsi necítila, že mᚠzáněty v těle? To je divné. U každé léčby by měli začínat rozborem krve, moče a musel ten zánět doktor vidět a nejen v jednom parametru. Naše vytunelované zdravotnictví a ti doktoři, to je děs!

Není tady

 

#12 3. 11. 2014 19:50

amorek
♥------
Registrovaný: 25. 10. 2014
Příspěvky: 2

Re: Nepruchodne vejcovody

Doktor mi sice krev vzal,ale pouze na přenosné nemoci jsem se dozvěděla.břicho mě pobolivalo,ale doktor řekl,že je to normální,protože jsem prý podle něj měla policisticky vaječník-což nebyla pravda že.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů