Oznámení

5.dubna : Reklama zde je zakázaná !!! Nebudu zde tolerovat reklamní odkazy, ani rádoby diskuze jedné a též osoby pod různými nicky. Díky za pochopení.

5.dubna : Velká novinka na Babinet.cz - sekce KAM VYRAZIT.

5.dubna : V naší tvůrčí dílně na vás čeká zajíček.

7.března : Novinka v sekci recepty - to jsou nově udělané kategorie receptů. Přijďte se podívat. A jako ochutnávku přidáváme recept na víkendové menu Nigelly Lawson.

#1 8. 2. 2010 11:06

bonyfac
♥♥-----

Chorvatsko - ubytování a pláže s dítětem do 2 let

Ahoj všichni, chtěla bych se zeptat, zdali nemáte zkušenost s ubytováním a hezkými plážemi pro dítě do 2 let. Chystáme se letos na dovolenou vlastním autem a tak sháním nějaké tipy a rady. Bohužel nemám čas procházet všechny možné diskuze a tak prosím o tipy od vás cestovatelů a cestovatelek. Kdyby jste měli náhodou nějaké internetové odkazy, tak mi je také můžete poslat. Moc všem, kteří nám pomohou děkuji. Market

Není tady

#2 8. 2. 2010 18:42

snehurka30
♥♥-----

Re: Chorvatsko - ubytování a pláže s dítětem do 2 let

ahojík,co jsem pročetla diskuze,tak doporučují ostrov Rab jsou tam písčité pláže a pak jsou dobré pláže na Makarské Rivieře,ale ta už je dále pro cestu autem.My taky hledáme neco pro 2 leté dítě.mám doma katalog od ck Vítkovice, kteří se specializují na Chorvatsko a mají tam dost apartmánů pro dopravu autem.jejich stránky jsou www.ckvt.cz

Není tady

#3 9. 2. 2010 8:37

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

Ubytování v Chorvatsku se dá okolo 25 -30 eur za apartmán za noc sehnat vždy. Stačí projet net. Záleží zda chcete s "cestovkou" a nebo na "vlastní pěst". Při vlastním hledání je jistá úspora v ceně a pokud si dnes zajistíš ubytování tak jistě, že najdeš to co tě bude zajímat a vyhovovat.
Zmíněné Vítkovice doporučuji současně se můžeš dobře orientovat na www.chorvatsko.cz. Zde najdeš velice slušného průvodce vším co v Chorvatsku můžeš očekávat a nebo co je nutné vědět.
Osobně doporučuji ostrovy ať už Rab tak i další, třeba Hvar, Brač či Korčulu. Pobřeží pro mrňata okolo Omiše, kde moře je poměrně mělké (asi 50 km pod Splitem) a Makarskou spíš dál směrem na Igraně. Tam je taky moře mělčí respektivě přístup k němu.

Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

#4 11. 2. 2010 9:01

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-

My jsme 2x byli v Sukošanu. Tam je to pro děti ideální. Pro ty, co se rádi potápí to vůbec není. Jdeš 50m a pořád stačíš

Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

#5 13. 2. 2010 7:22

Adamíra
♥♥♥♥---

Ahojky, když byly synovi 2 roky (nyní 5) byli jsme na dovolené na ostrově Murter (spojen mostem), kemp-apartmány Lovišča. Byli jsme moooc spokojení, vřele doporučuji-apartmány cca 50 m od pláže (kempová), upravovaná pláž s pozvolným vstupem do moře, šlapadla, apod.Na konci června málo lidí. Opravdu super. A cena za ubytování velice dobrá (měli jsme 2+1 aparmán s vlastní terasou, kuchyní, WC+sprcha). Neustále tam všude okolo uklízeli. opravdu doporučuji. Klidně bych jela znovu, ale Chorvatsko už máme projeté a ráda bych letos zkusila Itálii.

Není tady

#6 14. 2. 2010 19:23

snehurka30
♥♥-----

laminanonte napsal(a):

My jsme 2x byli v Sukošanu. Tam je to pro děti ideální. Pro ty, co se rádi potápí to vůbec není. Jdeš 50m a pořád stačíš

Ahojík prosím napiš mi info o Sukošanu,máme 2 leté dítě..jaké tam jsou pláže,obchody-cukrárny..aj.
Jak dlouho trvá cesta.Pokud máš nějaké foto,tak prosím pošli.Děkuji
snehurka30@centrum.cz

Není tady

#7 14. 2. 2010 19:24

snehurka30
♥♥-----

A nebyl jste nekdo v UMagu? koukala jsem,že je to blízko na cestu.Tam jsou asi jen kamenné pláže??

Není tady

#8 29. 6. 2010 9:06

martina23
♥------

Letos jsme byli na dovolené na ostrově Rab. Mohu konstatovat, že jsem byla naprosto nadšená přírodou, mořem,.. Tato dovolená patřila k mým nejhezčím a Rab jsem si zamilovala. Bydleli jsme v apartmánu v Loparu, ale koupat jsme se chodili ne na Rajskou přeplněnou pláž, ale na druhou stranu Loparského poloostrova do krásných zátok, které byly skoro prázdné a nádherné. Stranka nepovolená reklama

Upravil(a) Ronja (16. 9. 2010 17:49)

Není tady

#9 16. 9. 2010 17:20

sonar
♥------

nepovolená reklama

Upravil(a) Ronja (16. 9. 2010 17:49)

Není tady

#10 6. 11. 2011 14:08

forty11
♥------

Dobrý den,

Hezké pláže pro malé děti jsou na Podgoře - (Hotel Sirena) je to celé kryté borovicemi takže je tam pro děti příjemný stín a chládej a jsou tu malé písčité pláže jinak se můžete podívat také na http://www.chorvatske-apartmany.cz/vyhl … -ubytovani

Není tady

#11 7. 11. 2011 10:43

carlos
♥♥♥♥---

Chorvatsko je pěkné, nicméně už jsem xkrát četl, že k moři by se mělo ideálně až tak s dítětem od 3 let... Znám konkrétní případ, kdy takové malé děcko (2,3 roku) strávilo pár hodin  nemocnici a rodiče byli témeř zruinováni.

Není tady

#12 23. 1. 2012 21:24

monca0209
♥------

Dobrou zkušenost máme s ostrovem Pag. Vypravili jsme se tam loni s 5letou dcerou a příbuzní s 8měsíčním synem. Jezdíme přes cestovku, máme rádi jistotu. Na doporučení jsme si zvolili klidné letovisko Mandre. Cestu jsme zvládli přes noc. Ubytovaní jsme byli v nedávno postaveném domě Kovač, cca 50 m od moře, kde se s mimčem dalo poležet i ve stínu. Moře tu je krásně čisté. Majitelka "našeho" domu byla velmi příjemná. Z obou apartmánů byl krásný pohled na moře. Okolo moře vedla málo frekventovaná, vyasfaltovaná promenáda, pro kočárek jak dělaná. My jsme s malou jezdili autem po různých plážích, některé byly i písečné (např. Čista plaža nebo písečná pláž Planjka ve Staré Novalji). Večer byl v Mandre klid, přitom se dalo zajít na rybu nebo pizzu do místní restaurace. Moc se nám tam líbilo, Mandre na dovolenou pro rodinku s malými dětmi můžu jen doporučit. Majitelé tohoto domu nedávno na Pagu dostavěli další nový dům (ve vesnici Povljana-Maletinac), ten je hned u oblázkové pláže. Byli jsme se na něj i podívat, na nás je ten dům ale moc o samotě. Někomu to ale naopak může vyhovovat. Letos to vidíme zase na Chorvatsko, uvažujeme o apartmánech ve Staré Novalji. Prý tam jsou malé písečné plážičky hned u apartmánových domů a navíc již vyzkoušená písečná pláž Planjka.

Upravil(a) monca0209 (23. 1. 2012 21:27)

Není tady

#13 3. 3. 2012 9:31

Marcelka_m
♥------

Já mám prozměnu velmi dobrou zkušenost s ostrovem Brač a ostrovem Rab. Oba jsou z mého pohledu ideální pro rodiny s dětmi. Oba zájezdy jsme vybírala na www.dovolena.cz a nemůžu si zatím na nic stěžovat. Cesta autobusem byla sice trošku náročnější, ale s tím jsme počítali. Ubytování bylo perfektní. Pokud si během dneška vzpomenu, přidám i jméno hotelu kde jsme bydleli. Byl z něho perfektní výhled na moře.

Není tady

#14 13. 5. 2013 23:41

nina87
♥------

Já bych doporučila Istrii letovisko Medulin je to tam paráda. Úžasný moře super restaurace. Každej si tam přijde na svýsmilejá tam jezdím každý rok a nemůžu si to vynachválit. Pokud máte zájem i o levné a super penziony tak mrkněte sem  www.active-holiday.cz

Není tady

#15 15. 5. 2013 14:37

johnyy85
♥------

Ahoj, jestli se někdo chystáte k Dubrovníku, tak doporučuji článek http://chorvatsko.ubytovanivchorvatsku. … ubrovniku/

Rád sleduji - smazáno -  odkaz reklamního charakteru ... tina

Není tady

#16 25. 6. 2013 11:56

lenkin
♥------

Krásné místo je taky ostrov Hvar, letos se tam chystáme s 3 letou dcerou. Nejlépe si uděláš představu z fotek http://www.dovolena-hvar.cz/ostrov-hvar/fotogalerie/

Není tady

#17 28. 8. 2014 1:33

Grenouille
♥------

Dobrý den, chci se zeptal, zkoušel někdo měnit hotovost u sunny online valuty? Nebo jak se to jmenuje, každpádně chci vědět, jestli je dobře, že jsem doteď měnila u nich a nebo je něco lepšího.

Není tady

#18 10. 8. 2016 10:28

Lololita
♥♥-----

My jezdíme na Cres.

Není tady

#19 22. 5. 2017 15:46

jarka.modra
♥♥-----

My jsme byli na Trogiru, kde měli známí svatbu a bylo to tam moc krásné.

Není tady

#20 7. 8. 2017 0:19

sheepienne
♥------

Našla jsem pěkný článek na cestovním webu ara.cz o dovolené v Chorvatsku s dětmi. Je zde několik míst a i důvody proč se hodí zrovna daná místa pro rodiče s dětmi. Snad se bude hodit. Já jsem osobně byla nedávno v Šibeníku a město je opravdu krásné na procházku večer.

Není tady

NÁŠ TIP:

• Originální květiny a kytice Frutiko z čerstvého ovoce, čokolády a dortů představují skvělý dárek s objednáním online a doručením po celé ČR!

• Dodáváme originální parfémy a kosmetiku světových značek Armani, Dior, Chanel, Lacoste velice levně. Skladem máme 75 000 kusů parfémů a kosmetiky.

• Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

• Venušiny kuličky pro vaše zdraví i slast

• Značkové parfémy a kosmetika, 5 prodejen v ČR, skladem přes 375 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

Zápatí