Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1226 14. 7. 2015 7:42

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Krach a problémy s tím spojené

Rosamunda napsal(a):

Jinak v práci zatím dobrý, řekla bych až pohoda klídek, uvidíme jak se dámy budou tvářit až jim začnu šéfovat.
Munďák zatím taky dobrý, abstinuje, hledá práci, je sice dost zoufalý, ale drží se, tak doufám že už nikdy.... vissla
Jo a před Kiarou a Wiki taky smekám, páč vím co je alkoholismus a jak je těžké se z toho dostat a hlavně vydržet, když je v dnešní společnosti normální pít a kdo nepije, je "divnej".

Ros, dík za to, že ses podělila, jak tvůj život pokračuje dál.
Už na svém pracovišti šéfuješ?
Už bydlíte ve vlastním, anebo ještě pořád u syna? Jestli si dobře vzpomínám, tak jste se přestěhovali k Munďákovu synovi.
Nechápu tě, že svou firmu 3 roky neřešíš a raději se (zbytečně) stresuješ. Netrpíš prokrastinací? A co vaši synové, už jsou samostatní?


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#1227 10. 7. 2016 21:42

Rosamunda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 3. 7. 2009
Příspěvky: 2369

Re: Krach a problémy s tím spojené

Eva. napsal(a):

Rosamunda napsal(a):

Jinak v práci zatím dobrý, řekla bych až pohoda klídek, uvidíme jak se dámy budou tvářit až jim začnu šéfovat.
Munďák zatím taky dobrý, abstinuje, hledá práci, je sice dost zoufalý, ale drží se, tak doufám že už nikdy.... vissla
Jo a před Kiarou a Wiki taky smekám, páč vím co je alkoholismus a jak je těžké se z toho dostat a hlavně vydržet, když je v dnešní společnosti normální pít a kdo nepije, je "divnej".

Ros, dík za to, že ses podělila, jak tvůj život pokračuje dál.
Už na svém pracovišti šéfuješ?
Už bydlíte ve vlastním, anebo ještě pořád u syna? Jestli si dobře vzpomínám, tak jste se přestěhovali k Munďákovu synovi.
Nechápu tě, že svou firmu 3 roky neřešíš a raději se (zbytečně) stresuješ. Netrpíš prokrastinací? A co vaši synové, už jsou samostatní?

Tak se zas po delší době ozývám, nějak jsem neměla chu a čas atd. Se šéfováním zatím dobrý, ale původní majitel nás prodal a tak válčíme pod novými šéfy a dost často mi připadá, že jsou to spíš zmrzlináři. Ještě jsem neviděla, že by si zaměstnanci nosili do práce vlastní peníze, abys mohli nakoupit zboží dumbom Naštěstí nám to vždy zatím vrátili, ale připadám si místy jako úplnej blb.
Co se týče insolvence, tak tam jsem taky dopadla jak sedláci u Chlumce, páč když jsem konečně vše dala dohromady, tak jsem se dozvěděla, že za podání k soudu se účtuje poplatek asi 50 tisíc a soud ho prý neodpustí. Takže jsem se 5 let s tím nervovala a patlala úplně zbytečně, bych se z toho picla yikes


Out from the dark into the light !

Není tady

 

#1228 11. 7. 2016 6:53

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Krach a problémy s tím spojené

za podání k soudu se účtuje poplatek asi 50 tisíc a soud ho prý neodpustí
Klíčový slovo je "prý"... bejt tebou, ještě si to ověřím.
Jinak vítej zpátky http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#1229 11. 7. 2016 8:52

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Krach a problémy s tím spojené

Vitaj spä... a dúfajme, že aj v lepších časoch. wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů