Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#276 9. 3. 2010 13:17

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Jedná se o domácí násilí?

Blossom napsal(a):

Rigoletto, jak už bylo řečeno - právník za zády, a nejen obrazně, ale všude kde to jde, tak i fyzicky: Už sama přítomnost právníka na mnohých institucích a nebo při jednání s násilnickým manželem působí  sama o sobě hodně ve tvůj prospěch.

Na jeho výhrůžky bych buď nereagovala vůbec, a nebo bych si předem nachystala nějakou takovou jakoby lhostejnou frázi - přesně tak jakto tu kdosi psal -"Zažaluješ mě? Fajn, já s tím počítám. Klidně to udělej." a nebo již dříve doporučované "No, když si to myslíš..." a nebo jen nezúčastněné "Hmmm".
Hlavně žádný pláč, žádné prosby, pokud možno žádné emoce - na to on totiž čeká. jestli to jen trochu jde, buď klidná, věcná, nenech se vyprovokovat a tam, kde nevíš jak v tu chvíli reagovat, raděj nereaguj vůbec. 

A pokud by se situace vyostřila a on chtěl vysloveně sáhnout k násilí, připravila bych si (předem) tuhle obranu:

Pokud by se schylovalo k jeho agresi, řekla bych mu klidným hlasem - buď tak hodný, chvíli mlč, chci ti něco pustit, co tě bude zajímat. Mimochodem - tuhle nahrávku už mají na sociálce, na Lince proti domácímu násilí, mají ji dobře uloženou mí rodiče a mám ji dobře uloženou i na několika dalších místech.
A pokud by se  mi náhodou něco stalo, pokud bys na mě sáhl, tak policajti už si pro tebe půjdou na jisto.

A pustila bych mu nahrávku s jeho vyhrožováním....

To by v tom byl čert, aby  tohle zas nezastrašilo jeho....

Nemyslím si, že to je dobrá rada kapitulation . Pokud je manžel Rigoletty skutečně násilník , tak ho to nezastraší, jen vyprovokuje k další akci kapitulationkapitulationkapitulation .

Není tady

 

#277 9. 3. 2010 13:43

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jedná se o domácí násilí?

stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#278 9. 3. 2010 14:31

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Jedná se o domácí násilí?

Blossom, tohle skutečně není dobrá rada a to hned z několika důvodů: jakmile si násilník!!! vyposlechne takovýhle nezvratný důkaz, je velice pravděpodobné, že po Rigolettě v ten moment skočí a zbije ji do bezvědomí. To je reakce potkana, zahnaného do kouta, který už nemá co ztratit a zběsile zaútočí bez ohledu na následky. Už jenom díky zdravému pudu sebezáchovy bych se k tomuto kroku nikdy neuchýlila stolt
A navíc není strategické ani prozíravé vykládat před protivníkem karty na stůl a dopředu ho informovat o tom, jaké důkazy proti němu mám v ruce. I kdyby Rigolettu hned na místě nezbil, poslech jeho vlastních sviňáren manžela může rozzuřit do nepříčetna a začal by Rigolettě teprve dělat peklo na zemi; a věř tomu, že první věc, kterou by začal by bylo dítě hmm nehledě k tomu, že už by dost daleko dopředu věděl, s čím se na něho manželka vytasí a mohl by udělat s pomocí právníka lecjaká nepříjemná protiopatření.

Jsem Ti dobrou radou, Rigoletto:
Tyhle nahrávky by si měl Tvůj manžel vyslechnout na vlastní uši teprve až v soudní síni. Dřív ne!!!!!!!

Upravil(a) Kiara (9. 3. 2010 14:33)


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#279 9. 3. 2010 14:33

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Jedná se o domácí násilí?

Rigoletta napsal(a):

Tak už ví, že jsem si podala návrh. Vyhrožuje vším možným, říká, že mně zabije...že dostane dceru... Strašně moc moc se bojím.

Volala jsem znovu na DONA linku, jak je to s tím únosem a tentokrát mi pán řekl, že to možné je, že mně zažaluje, ale abych si to pojistila tak, že půjdu znovu na OSPOD a nahlásím jim tam, že z důvodu domácího násilí jsem nucená opustit bydliště a pak by to mělo být v pořádku.

Když jsem tam přišla, tak mi paní řekla, že nic takového psát nebude, že není třeba ... že dítě patří oběma.

Už jsem z toho úplně zmatená a zoufalá.

Rigoletto,co je to za pitomost s tím únosem? Pokud jste manželé,tak se o únos nejedná ani u jednoho z vás. I kdyby se tvůj manžel sebral a s dcerou odjel,můžeš to samozřejmě nahlásit,ale jako únos se to kvalifikovat nebude. Jakmile bude dcera soudem svěřena do tvého opatovnictví,tak to se rázem změní. To by se pak o únos jednalo. Z jeho strany.Takže,když ty opustíš bydliště,což můžeš, a nenahlásíš se jinde k trvalému pobytu,má ten Othello a Herodes v jedné osobě má smůlu. Chce tě jen zastrašit.


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#280 9. 3. 2010 16:07

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Jedná se o domácí násilí?

Kiara napsal(a):

Blossom, tohle skutečně není dobrá rada a to hned z několika důvodů: jakmile si násilník!!! vyposlechne takovýhle nezvratný důkaz, je velice pravděpodobné, že po Rigolettě v ten moment skočí a zbije ji do bezvědomí. To je reakce potkana, zahnaného do kouta, který už nemá co ztratit a zběsile zaútočí bez ohledu na následky. Už jenom díky zdravému pudu sebezáchovy bych se k tomuto kroku nikdy neuchýlila stolt
A navíc není strategické ani prozíravé vykládat před protivníkem karty na stůl a dopředu ho informovat o tom, jaké důkazy proti němu mám v ruce. I kdyby Rigolettu hned na místě nezbil, poslech jeho vlastních sviňáren manžela může rozzuřit do nepříčetna a začal by Rigolettě teprve dělat peklo na zemi; a věř tomu, že první věc, kterou by začal by bylo dítě hmm nehledě k tomu, že už by dost daleko dopředu věděl, s čím se na něho manželka vytasí a mohl by udělat s pomocí právníka lecjaká nepříjemná protiopatření.

Jsem Ti dobrou radou, Rigoletto:
Tyhle nahrávky by si měl Tvůj manžel vyslechnout na vlastní uši teprve až v soudní síni. Dřív ne!!!!!!!

Buď udělá toto, ale  spíše použije lsti a bude milý, úžasný skvělý manžel, který Rigolettu přesvědčí, že to co dělal bylo špatné, že to ví, že se to už NIKDY nebude opakovat a milými slůvky z ní "předmět" doličný vymání a pak bude následovat PEKLO!

Upravil(a) aprill (9. 3. 2010 16:08)

Není tady

 

#281 9. 3. 2010 16:31

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Jedná se o domácí násilí?

Ano, aprill, mᚠpravdu - i takovouhle strategii by mohl zvolit stolt ... je to velmi pravděpodobné.


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#282 9. 3. 2010 16:44

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Jedná se o domácí násilí?

Kiara napsal(a):

Ano, aprill, mᚠpravdu - i takovouhle strategii by mohl zvolit stolt ... je to velmi pravděpodobné.

Bohužel se to stalo kapitulation (není to moje zkušenost) a takových příběhů  bych mohla napsat spoustu .

Není tady

 

#283 9. 3. 2010 18:06

Blossom
Host

Re: Jedná se o domácí násilí?

Kiara napsal(a):

Blossom, tohle skutečně není dobrá rada a to hned z několika důvodů: jakmile si násilník!!! vyposlechne takovýhle nezvratný důkaz, je velice pravděpodobné, že po Rigolettě v ten moment skočí a zbije ji do bezvědomí. To je reakce potkana, zahnaného do kouta, který už nemá co ztratit a zběsile zaútočí bez ohledu na následky. Už jenom díky zdravému pudu sebezáchovy bych se k tomuto kroku nikdy neuchýlila stolt
A navíc není strategické ani prozíravé vykládat před protivníkem karty na stůl a dopředu ho informovat o tom, jaké důkazy proti němu mám v ruce. I kdyby Rigolettu hned na místě nezbil, poslech jeho vlastních sviňáren manžela může rozzuřit do nepříčetna a začal by Rigolettě teprve dělat peklo na zemi; a věř tomu, že první věc, kterou by začal by bylo dítě hmm nehledě k tomu, že už by dost daleko dopředu věděl, s čím se na něho manželka vytasí a mohl by udělat s pomocí právníka lecjaká nepříjemná protiopatření.

Jsem Ti dobrou radou, Rigoletto:
Tyhle nahrávky by si měl Tvůj manžel vyslechnout na vlastní uši teprve až v soudní síni. Dřív ne!!!!!!!

Kiaro, bohužel tento problém  (domácí násilí) máme i u nás v širší rodině. A jakmile se jednou vyhrotila situace, tak já jsem tomu násilníkovi řekla, že pokud zjistím, že na svou ženu vztáhl někdy ruku, tak že já jdu OKAMŽITĚ na policii udat ho za domácí násilí.
A taky jsem mu řekla, a si nemyslí, že o tom, jak se on ke své ženě hnusně chová, nikdo neví. Že mi o nadávkách, které on po domě na svou ženu řve, říkali i jeho sousedi, a že o tom ví půl jejich vesnice, a a ani raděj nechce vědět, co si o něm - despotovi-lidé myslí.
A že jestli on na svou ženu nějaké další násilí zkusí, tak kromě těch policajtů zařídím, aby se o tom co on dělá a jaký je hajzl  dozvěděla ta vesnice CELÁ.

A jen jsem pak zírala, jaký nastal obrat: dotyčný se přišel omluvit, se slzami v očích prosil, a hlavně nikde nic nehlásíme, že ví, že přestřelil, a že se polepší a blablabla...
Je neuvěřitelné, jací jsou tyrani naopak připosraní zbabělci - na vlastní ženu si dovolují, ale na někoho, kdo se jim postaví, před ním se servilně plazí.

Ale máte pravdu, že já tehdy byla v jiné pozici - v pozici třetí osoby, nikoli týrané manželky.

Rigoletto, nemohl by tuhle roli "ochránce" u vás zastat někdo z tvé rodiny? Třeba brácha, táta, nebo tak něco? Může to být samozřejmě i ženská (nakonec-já se taky tomu chlapovi postavila, a zabralo to). Prostě postavit se mu, říct - opovaž se se jí jen dotknout. Pokud zjistíme jakékoli násilí, tak mᚠna krku nás a policii a následně soud k tomu.

 

#284 9. 3. 2010 18:48

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Jedná se o domácí násilí?

Blossom, kdyby tomu tak bylo - rozuměj, kdyby měla Rigoletta nějaké zastání, jak ty píšeš v úzkém rodinném kruhu - tzv. tvrdého obranáře, nemusela by sem psát.
Tyhle věci jsou totiž strašně na hraně - jenom 2% týraných manželek mají v rodině někoho, kdo je schopen na tyrana udělat bu-bu-bu a tvrdě ho zastrašit tak, že už si vícekrát netroufne grater Zbytek rodiny buď nechce věřit, že by vůbec k podobnému hnusu v rodině jejich dcery docházelo, nebo není schopen se tyranovi postavit či ode všeho dávají ruce pryč ve stylu: "to sí musíte vyřídit vy dva mezi sebou". Já měla tu smůlu, že žádné žijící mužské příbuzné už nemám a jediný, koho mám je stará, invalidní 85ti letá máma - tak nějak si myslím, že i tohle bylo jedno z kritérií, proč jsem byla svým manželem vybrána ke společnému životu grater


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#285 10. 3. 2010 11:37

Rigoletta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 1. 2010
Příspěvky: 358

Re: Jedná se o domácí násilí?

Odešla jsem.
M.ještě psal nějaké výhrůžky. Zřejmě zavolal policii, že mu vykradli dům. Nejspíš mu to nevyšlo tak jak si představoval, protože pak psal výhrůžky, že neexistuje spravedlnost a že to bude muset převzít do svých rukou.
Po poradě s advokátkou jsem ukázala ještě dobrou vůli tím, že jsem mu napsala, že jsem ochotna se s ním dohodnout třeba na OSPOD o úpravě styku. Tam byl a nařkl mě, že jsem mu vybílila domácnost. Je mi z toho na nic! To jsem nám vzala jen oblečení, hračky a počítač...

Já se ještě dnes bála, jestli si něco neudělal, že se odmlčel s výhrůžkami. Mámě napsal SMS, že je zlodějka...

Není tady

 

#286 10. 3. 2010 11:46

Anda
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 9. 2006
Příspěvky: 1630

Re: Jedná se o domácí násilí?

Rigoletta napsal(a):

Odešla jsem.
M.ještě psal nějaké výhrůžky. Zřejmě zavolal policii, že mu vykradli dům. Nejspíš mu to nevyšlo tak jak si představoval, protože pak psal výhrůžky, že neexistuje spravedlnost a že to bude muset převzít do svých rukou.
Po poradě s advokátkou jsem ukázala ještě dobrou vůli tím, že jsem mu napsala, že jsem ochotna se s ním dohodnout třeba na OSPOD o úpravě styku. Tam byl a nařkl mě, že jsem mu vybílila domácnost. Je mi z toho na nic! To jsem nám vzala jen oblečení, hračky a počítač...

Já se ještě dnes bála, jestli si něco neudělal, že se odmlčel s výhrůžkami. Mámě napsal SMS, že je zlodějka...

Teda Rigoletto, já smekám. Vážně mᚠmůj obdiv. Drž se.

Není tady

 

#287 10. 3. 2010 11:49

Blossom
Host

Re: Jedná se o domácí násilí?

Rigoletta napsal(a):

Odešla jsem.
M.ještě psal nějaké výhrůžky. Zřejmě zavolal policii, že mu vykradli dům. Nejspíš mu to nevyšlo tak jak si představoval, protože pak psal výhrůžky, že neexistuje spravedlnost a že to bude muset převzít do svých rukou.
Po poradě s advokátkou jsem ukázala ještě dobrou vůli tím, že jsem mu napsala, že jsem ochotna se s ním dohodnout třeba na OSPOD o úpravě styku. Tam byl a nařkl mě, že jsem mu vybílila domácnost. Je mi z toho na nic! To jsem nám vzala jen oblečení, hračky a počítač...

Já se ještě dnes bála, jestli si něco neudělal, že se odmlčel s výhrůžkami. Mámě napsal SMS, že je zlodějka...

Rigoletto, nejt잚í krok mᚠza sebou. godlike
Čeká tě ještě těžké období, ale zvládneš to, neboj. Myslíme na tebe všechny, co tohle vlákno čtem a moc držíme palce. pussa

Ohledně těch výhružek, co ti psal, že vezme spravedlnost do svých rukou...jemu to nedochází, ale on si tím dává góly do vlastní branky! Všechny takové SMSky a všechno, co on jakýkoli způsobem napíše, si uschovávej, nejlépe na více bezpečných místech. Tak aby kdyby ti třeba nějak ukradl mobil (nebo tak něco) s takovými SMSkami, měla bys to mít zálohované jako důkaz k soudu a ke všem jednáním. I tu SMSku mamince schovejte taky!
A jestli on sám byl na úřadech (OSPOD, policie), a choval se tam tak jak je zvyklý - násilnicky, mᚠdalší důkazy a oni budou tím víc na tvé straně, když na vlastní oči vidí, co on je zač..

S výhružkami všeho typu víceméně psychicky počítej. Možná i s výhružkou, "že si kvůli tobě něco udělá". I kdyby vyhrožoval tímto, a i kdyby i něco takového opravdu udělal, není to tvoje vina a ani při takových výhružkách  NEUSTUPUJ!! Vrátila by ses do pekla.

Rigoleto, hodně síly a mnoho štěstí do dalšího nového života. A piš, jak to pokračuje.

Upravil(a) Blossom (10. 3. 2010 11:49)

 

#288 10. 3. 2010 13:00

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Jedná se o domácí násilí?

Rigoletto - jsi velmi statečná holka.Odchod mᚠza sebou, víš, že ti s tím v podstatě nikdo nepomůže. DOtáhni to do konce. Čeká tě určitě lepší život, spokojenější. Všechny problémy se dají řešit a ty mᚠkolem sebe lidi, kteří ti důvěřují a umí ti podat pomocnou ruku. Věci co sis odvězla vyfot. Ted mě napadá, že bys mohla mít i fotky domu v původním stavu. CO tam všechno bylo.  A kdyby bylo nejhůř , nad vším se dá mávnout, pokud mᚠa pevně držíš v rukou svůj život. To pak zvládneš vše a časem si ty věc i znova pořídíš.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#289 10. 3. 2010 13:51

Rigoletta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 1. 2010
Příspěvky: 358

Re: Jedná se o domácí násilí?

Byla jsem situací donucena požádat o služby advokátku... Bez ní nevím nevím jestli by to dopadlo dobře.
Ona sama mi řekla, že se mi úřady na které jsem se obrátila vyloženě nesnaží nijak vyjít vstříc nebo pomoct a že je to klasika.
Ani na OSPODu. Myslím, že by mohli alespoň brát na zřetel, že mi M vyhrožuje únosem dcery do zahraničí, když to mám nahrané, tak by se tím aspoň trochu mohli zabývat nebo poradit... zatím mi paní řekla, že dokud ta situace nenastane, tak se nic nedá řešit - pak už bude pozdě, že ano.

Upravil(a) Rigoletta (10. 3. 2010 13:51)

Není tady

 

#290 10. 3. 2010 13:53

Rigoletta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 1. 2010
Příspěvky: 358

Re: Jedná se o domácí násilí?

Teď M obrátil a že se bude snažit dohodnout..., tak uvidíme. Zřejmě se na mě snažil před chvílí ušít boudu s tím, abych mu jí dala na víkend beze svědků, bez jakékoli dohody...

Není tady

 

#291 10. 3. 2010 13:55

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Jedná se o domácí násilí?

Ridoletto - taky gratuluju. Nejhorší krok mᚠza sebou. Sice Tě ještě čekají těžké chvíle, ale to nejt잚í už jsi udělala. Aspoń já jsem to tak měla. Jak píšou holky - výhrůžky ještě určitě budou, ale vydrž to, opravdu to bude už jenom lepší. Snaž se mu ukázat, že se ho nebojíš, ostatně to už jsi udělala, když jsi odešla. Držím palce, udělalas dobře.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#292 10. 3. 2010 18:06

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Jedná se o domácí násilí?

Rigoletta napsal(a):

Odešla jsem.
M.ještě psal nějaké výhrůžky. Zřejmě zavolal policii, že mu vykradli dům. Nejspíš mu to nevyšlo tak jak si představoval, protože pak psal výhrůžky, že neexistuje spravedlnost a že to bude muset převzít do svých rukou.
Po poradě s advokátkou jsem ukázala ještě dobrou vůli tím, že jsem mu napsala, že jsem ochotna se s ním dohodnout třeba na OSPOD o úpravě styku. Tam byl a nařkl mě, že jsem mu vybílila domácnost. Je mi z toho na nic! To jsem nám vzala jen oblečení, hračky a počítač...

Já se ještě dnes bála, jestli si něco neudělal, že se odmlčel s výhrůžkami. Mámě napsal SMS, že je zlodějka...

Rigoletto - godlike tummenupp godlike
Vidíš ... chlapec vystrkuje rohy big_smile a jak se ukazuje, marně. Jestli si vymyslel, že jsi mu "vykradla dům", tak ho přivolaní policajti akorát tak vyfakovali lol a na OSPOD nebudou pracovníci přece řešit majetkové spory, tam jsou od toho, aby řešili péči o dítě. No krásně se tam manžel prezentoval, jen co je pravda ... nic si z toho nedělej, Rigoletto, oni už jsou za prvé zvyklí a za druhé se tam manžel sám odhalil, co je vlastně za kabrňáka.
K tomu majetku - já bych chtěla vidět, jak protáhl obličej, když mu policajti sdělili, že sis mohla odvézt třeba veškerej nábytek a jemu tam nechat jen holé stěny big_smile protože zařízení - pokud jste ho nabyli společně - spadá do SJM a jeho vypořádání řeší až soud. Tedy jsi mu tam teoreticky nemusela nechat ani koberec, ale na to konto bys ho zase musela při vypořádávání SJM z odvezených věcí vyplatit.
Drž se, jsi šikovná holka par to nejhorší už mᚠza sebou. Ještě Tě čeká kus pořádné práce, co se týká rozvodu - ale první krok už jsi udělala a budeš se divit, jak všechno najednou půjde splavně tummenupp


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#293 10. 3. 2010 18:10

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Jedná se o domácí násilí?

Rigoletta napsal(a):

Teď M obrátil a že se bude snažit dohodnout..., tak uvidíme. Zřejmě se na mě snažil před chvílí ušít boudu s tím, abych mu jí dala na víkend beze svědků, bez jakékoli dohody...

Nevěř mu ani ň!!!


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#294 10. 3. 2010 19:07

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Jedná se o domácí násilí?

Ona sama mi řekla, že se mi úřady na které jsem se obrátila vyloženě nesnaží nijak vyjít vstříc nebo pomoct a že je to klasika.

Hm, tohle by se mělo ale trestat sad- přinejmenším vyhazovem oněch pracovníků.


Nejspíš mu to nevyšlo tak jak si představoval, protože pak psal výhrůžky, že neexistuje spravedlnost a že to bude muset převzít do svých rukou.

A to je hezké!! tummenupp
Rigo, držím palce - hlavně to dotáhni do konce a vypus strach o něj z hlavy - lidově řečeno: nebuď hloupá. Vůbec na něj nemysli, hleď dobře zabezpečit sebe a dítě.

Není tady

 

#295 10. 3. 2010 22:49

Rigoletta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 1. 2010
Příspěvky: 358

Re: Jedná se o domácí násilí?

Kiara napsal(a):

Rigoletta napsal(a):

Odešla jsem.
M.ještě psal nějaké výhrůžky. Zřejmě zavolal policii, že mu vykradli dům. Nejspíš mu to nevyšlo tak jak si představoval, protože pak psal výhrůžky, že neexistuje spravedlnost a že to bude muset převzít do svých rukou.
Po poradě s advokátkou jsem ukázala ještě dobrou vůli tím, že jsem mu napsala, že jsem ochotna se s ním dohodnout třeba na OSPOD o úpravě styku. Tam byl a nařkl mě, že jsem mu vybílila domácnost. Je mi z toho na nic! To jsem nám vzala jen oblečení, hračky a počítač...

Já se ještě dnes bála, jestli si něco neudělal, že se odmlčel s výhrůžkami. Mámě napsal SMS, že je zlodějka...

Rigoletto - godlike tummenupp godlike
Vidíš ... chlapec vystrkuje rohy big_smile a jak se ukazuje, marně. Jestli si vymyslel, že jsi mu "vykradla dům", tak ho přivolaní policajti akorát tak vyfakovali lol a na OSPOD nebudou pracovníci přece řešit majetkové spory, tam jsou od toho, aby řešili péči o dítě. No krásně se tam manžel prezentoval, jen co je pravda ... nic si z toho nedělej, Rigoletto, oni už jsou za prvé zvyklí a za druhé se tam manžel sám odhalil, co je vlastně za kabrňáka.
K tomu majetku - já bych chtěla vidět, jak protáhl obličej, když mu policajti sdělili, že sis mohla odvézt třeba veškerej nábytek a jemu tam nechat jen holé stěny big_smile protože zařízení - pokud jste ho nabyli společně - spadá do SJM a jeho vypořádání řeší až soud. Tedy jsi mu tam teoreticky nemusela nechat ani koberec, ale na to konto bys ho zase musela při vypořádávání SJM z odvezených věcí vyplatit.
Drž se, jsi šikovná holka par to nejhorší už mᚠza sebou. Ještě Tě čeká kus pořádné práce, co se týká rozvodu - ale první krok už jsi udělala a budeš se divit, jak všechno najednou půjde splavně tummenupp

No já nevím. Paní se možná líbil. Ptala jsem se jestli tam nějak nevyváděl kvůli těm jeho výhrůžkám, že se pomstí všem, co se na tom budou podílet... A paní říkala, že se choval v pořádku jen byl rozlícený co že jsem mu to udělala... a že jsem mu vybílila tu domácnost.
Vím, že jí věci co se týkají nás nezajímají, ale nemám z ní zrovna dobrý pocit... I když chápu že mi nemusí věřit, tak přeci ty okolnosti jsou tak zásadní (alespoň pro mne) že by je mohla alespoň zaregistrovat (alespoň třeba ty výhrůžky únosem do zahraničí) a ne z toho úplně už dřív vycouvat s tím, že pro dítě to bude tak jako tak špatné, že děti poznamená už samotný rozvod rodičů. roll

Upravil(a) Rigoletta (10. 3. 2010 22:50)

Není tady

 

#296 10. 3. 2010 23:06

Blossom
Host

Re: Jedná se o domácí násilí?

Probůh, k čemu jsou nám takovíto "odborníci"?? usch dumbom 
Patrně k tomu, aby si těch svých 8 hodin v klidu odseděli a odnesli si domů svůj "zasloužený plat". dumbom dumbom dumbom

Jen doufám, že takoví nesedí snad proboha všude... dumbom kapitulation

 

#297 10. 3. 2010 23:28

Vanda
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 11. 2009
Příspěvky: 436

Re: Jedná se o domácí násilí?

Rigolet to, že kolem sebe on tet´,, mlátí" je normální, bude dělat všechno proto aby ti to ,, osladil ".Časem se s tím srovná. Ty se hlavně drž, hodně sil a štěstí.Myslím na tebe, neboj bude líp.


Jo, jo život není peříčko..

Není tady

 

#298 10. 3. 2010 23:55

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Jedná se o domácí násilí?

Mně tenkrát před lety sociálka vůbec neměla snahu pomoct. Koukám, že se  toho moc nezměnilo. butter


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#299 11. 3. 2010 8:22

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Jedná se o domácí násilí?

Rigoletto, držím ti palce. Jsi strašně statečná a šikovná...
Je dobře, že mᚠprávní zastoupení. Každopádně bych s právničkou probrala ten víkend, nebo jakýkoli styk dcery s ním. Já beru to, že má nárok jí vídat a podílet se na výchově, ale přes ty výhrůžky bych byla velmi opatrná a dokud bych jí neměla svěřenou do své péče, měl by prostě smůlu. Víš, může plácat do větru, ale co člověk ví... Jen to udělat tak, aby to nemohl proti tobě použít... hmm
Tak se holka drž, teď už to fakt pofrčí a než se naděješ, bude to ošklivý za vámi. smile
Občas písni, jak válčíš. pussa

Není tady

 

#300 11. 3. 2010 10:08

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jedná se o domácí násilí?

Ja by som asi požiadala - neviem, či to je možné - aby s ňou otec mohol by len  vprítomnosti niekoho tretieho, t.j. nejakej pracovníčky OSPODu.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů