Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 31. 12. 2009 13:16

Kara
♥♥♥----
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 29. 12. 2009
Příspěvky: 220

Nechali byste si vyvěštit budoucnost partnerství?

... jestli se k sobě hodíte, co máte před sebou, jestli je váše polovička to pravé...? A řídili byste se podle toho? va vissla


Mohu být hruškou a hrát si s rojem vos...

Není tady

 

#2 31. 12. 2009 13:19

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Nechali byste si vyvěštit budoucnost partnerství?

Karo - já mám udělaný rozbor numerologický. Jde o to jak naše osobnosti spolu ladí, kde mohou vznikat třecí plochy. Podle mého názoru by ti nikdo neměl jen tak říct - tohle není ten pravý. Pokud jste se potkali, pak si v tu chvíli máte něco dát. Nějakou zkušenost. V tomto ohledu mě zaujala kniha Richarda Bacha Jediný.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#3 4. 1. 2010 23:11

konstance
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 3. 2008
Příspěvky: 755

Re: Nechali byste si vyvěštit budoucnost partnerství?

PavlaH napsal(a):

Karo - já mám udělaný rozbor numerologický. Jde o to jak naše osobnosti spolu ladí, kde mohou vznikat třecí plochy. Podle mého názoru by ti nikdo neměl jen tak říct - tohle není ten pravý. Pokud jste se potkali, pak si v tu chvíli máte něco dát. Nějakou zkušenost. V tomto ohledu mě zaujala kniha Richarda Bacha Jediný.

tak s tim naprosto souhlasim. zpetne nelituju zadnyho vztahu, protoze kdyz me preslo trapeni z rozchodu, tak jsem si zpetne uvedomila, ze to nemelo ucel zit spolu stastne az naveky, ale ze jsem neco podstatnyho naucila, neco co se mi na tom cloveku libilo a sama jsem to neumela a chtela umet tak me pritahoval a imponoval mi, a po rozchodu mi teprv doslo na cem mam pracovat..
jinak ja bych si budoucnost vyvestit nechala, problem je od koho?? nekoho komu bych stopro duverovala, mozna spis na zaklade instinktu, nez doporuceni od jinych. proste nekdy se stane ze vam nekdo neco rekne a vy proste vite ze to je pravda. nebo ze to je to co jste zrovna potrebovali slyset..
kdyz jsem se rozchazela se svym poslednim ex fakt jsem nevedela co mam delat, po 7 letech to byl spis zvyk, a nejak jsem se nedokazala dohrabat k podstate, a ke svym opravdovym pocitum. tak me napadlo ze se pujdu zeptat svoji 5lety netere, ktera vypada ze vi vsecko, je to takovy moudry dite a nikdy nepochybuje o tom co rika.. uplne vazne se na me podivala a rekla rozejdi se s nim me se nelibi, s takovym vyrazem jak kdyby na to mela nekolik universit.. no jeste jsem chvili vahala a pak jsem poslechla a myslim ze to bylo spravne, akorat jsem se nedokazala odhodlat..

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů