Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 14. 11. 2009 19:44

lenusila
♥------
Registrovaný: 14. 11. 2009
Příspěvky: 14

Domaci nasili - leceni - navrat zpet

Myslite, ze je mozne, aby se zmenil clovek, ktery na zene pachal domaci nasili (a to ve velke mire), forma hlavne fyzicka a psychicka, pokud se odesel lecit? Konkretne rekl vse psychologovi, jake v nem vyvolala zena pocity, ze je pak schopny ji uhodit a psycholog spolu s psychiatrem ho poslali na leceni. Ma absolvovat mesicni terapii. A pak cely rok dochazet na sezeni k psychologovi. Dali by jste takovemu muzi jeste sanci?

Není tady

 

#2 16. 11. 2009 14:59

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Domaci nasili - leceni - navrat zpet

Já bych mu šanci dal - nechal bych ho jiné ženě a dopřál bych mu, aby to s ní zkusil jinak a lépe.
Sám bych ale už do stejné řeky nevstupoval (jen osel tam vleze zas, když už ví, že krokodýli tam jsou a že koušou).
wink

Není tady

 

#3 17. 11. 2009 7:21

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Domaci nasili - leceni - navrat zpet

Nebo samoléčba. Být chvilku sám, sám si prát,vařit,uklízet a bouchat se do hlavy pokud to všechno není akorát.big_smile

Není tady

 

#4 17. 11. 2009 17:48

lenusila
♥------
Registrovaný: 14. 11. 2009
Příspěvky: 14

Re: Domaci nasili - leceni - navrat zpet

hm, kdyz ja jsem proste asi blba, ja ho mam porad rada a rikam si, ze by mel dostat sanci, kdyz si to uvedomil a zacal s tim neco delat

Není tady

 

#5 17. 11. 2009 20:34

Vanda
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 11. 2009
Příspěvky: 436

Re: Domaci nasili - leceni - navrat zpet

Je mi líto tohle asi nebudeš chtít slyšet,ale já bych mu už šanci nedala.Nevěřím,že by se takový člověk bytĄ po léčení změnil.Jaké procento přeléčených už na svou ženu nebo na jinou nikdy nesáhne??????? Ví to někdo??


Jo, jo život není peříčko..

Není tady

 

#6 17. 11. 2009 21:30

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Domaci nasili - leceni - navrat zpet

Přikláním se k Vladěně... nechala bych ho, aby žil sám, scházet se můžete. Podle jeho chování už případnou agresi poznáš. A tím i to, jestli být spolu má smysl, jestli léčení zabralo. Domů bych si ho hned nevzala...

Není tady

 

#7 18. 11. 2009 8:25

Peuli
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 3. 2007
Příspěvky: 363

Re: Domaci nasili - leceni - navrat zpet

lenusila napsal(a):

hm, kdyz ja jsem proste asi blba, ja ho mam porad rada a rikam si, ze by mel dostat sanci, kdyz si to uvedomil a zacal s tim neco delat

Tak ho klidně měj ráda, když ještě v sobě mᚠdůvěru v člověka, který se chová tak jak on, ale rozhodně nebuď jak říkᚠblbá. Jak ti psala Vladěna, vždy i to, že žije sám a s tebou se může setkávat a můžete si pomalu budovat vztah na lepších základech, je přece šance. A podle mě pro něj opravdu velká. Tak by si toho měl setsakra vážit. A ty dlouho zvažuj a měj oči otevřené ke každému náznaku jeho předchozího chování.

A jaká je pravděpodobnost, že léčba bude úspěšná? To by mě taky zajímalo, ale bojím se, že asi tak jako u alkoholiků.

Není tady

 

#8 18. 11. 2009 9:19

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Domaci nasili - leceni - navrat zpet

lenusila napsal(a):

hm, kdyz ja jsem proste asi blba, ja ho mam porad rada a rikam si, ze by mel dostat sanci, kdyz si to uvedomil a zacal s tim neco delat

Šancu možno áno, ale po prvom NÁZNAKU násilia volám políciu a odchádzam. Šanca neznamená, že si pri každej facke pvoiem: "Ale on sa lieči a musí dosta šancu..." roll


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#9 19. 11. 2009 9:55

tejla
♥♥-----
Registrovaný: 4. 1. 2009
Příspěvky: 34

Re: Domaci nasili - leceni - navrat zpet

lenusila napsal(a):

Myslite, ze je mozne, aby se zmenil clovek, ktery na zene pachal domaci nasili (a to ve velke mire), forma hlavne fyzicka a psychicka, pokud se odesel lecit? Konkretne rekl vse psychologovi, jake v nem vyvolala zena pocity, ze je pak schopny ji uhodit a psycholog spolu s psychiatrem ho poslali na leceni. Ma absolvovat mesicni terapii. A pak cely rok dochazet na sezeni k psychologovi. Dali by jste takovemu muzi jeste sanci?

Ma zlata opravdu si myslis, ze se da tato tezka psychicka nemoc a vada charakteru vylecit za jeden mesic a ambulantne za jeden rok?
Ja z vlastni zkusenosti vim, ze je to cim dal horsi a ze nepomuze , ani psychiatr, ani nova manzelka, ktera si predsevzala, ze si to nenecha libit a ze mu pomuze.
Opravdu bych sama rada poznala vyleceneho cholerika. Jeste jsem o nejakem takovem neslysela.

Není tady

 

#10 19. 11. 2009 11:06

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Domaci nasili - leceni - navrat zpet

lenusila napsal(a):

hm, kdyz ja jsem proste asi blba, ja ho mam porad rada a rikam si, ze by mel dostat sanci, kdyz si to uvedomil a zacal s tim neco delat

Já tohle prostě nechápu,ale zas chápu,že jsme každý nastavený tak nějak jinak.Ale na mě kdyby chlap uplatnil násilí jen jednou jedinkrát,bylo by z mé strany po veškerých citech k němu,prostě bych se takového člověka vnitřně začala bát a rychle se dekovala pryč od něho.A jestliže se někoho doopravdy bojím,tak ho zas přeci nemůžu milovat.K otázce,jestli mám dát ještě šanci někomu takovému,bych se tudíž nedobrala už vůbec a byla by pro mě zcela irelevantní.
A myslím že podobně uvažují všichni,kdož mají svoji důstojnost a necítí potřebu být někým takto hnusně ponižováni.

Není tady

 

#11 19. 11. 2009 13:45

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Domaci nasili - leceni - navrat zpet

Kuty, mᚠpravdu, ale si offtopic . Otázka znela, či by si verila niekomu, kto sa ide ambulantne lieči povedzme z agresie...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#12 20. 11. 2009 14:21

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Domaci nasili - leceni - navrat zpet

Ne, ne a znovu ne. Uhodí mě jednou ( max facka, za kterou se omluví, ne že mě stluče do kuličky ), jsem se skřípěním zubů ochotná to odpustit. Pokud by se to mělo opakovat, okamžitě konec. A vůbec by mě nezajímalo, jaké léčení a terapie a kdesi cosi by následně podstoupil, jednou to v sobě má a tím to končí. Nejsem masochista.

Není tady

 

#13 23. 11. 2009 11:45

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Domaci nasili - leceni - navrat zpet

Selima napsal(a):

Kuty, mᚠpravdu, ale si offtopic . Otázka znela, či by si verila niekomu, kto sa ide ambulantne lieči povedzme z agresie...

Selimo a co tedy tento tvůj příspěvek - si snad nějaká korektorka či se cítíš být až tak dalece oprávněná k tomu posuzovat co je a není of toppic?Bráno to doslova jsou zde a nejenom zde všechny příspěvky OT a nejvíc OT jsou přispivatelky,co si opovažují jednotl.příspěvky posuzovat:dumbom:

Upravil(a) Kuty (23. 11. 2009 11:47)

Není tady

 

#14 23. 11. 2009 15:47

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Domaci nasili - leceni - navrat zpet

Napísala som rovnako ako ty len svoj názor. stolt A fakt sa radšej vráme k téme fyzického násilia, nie?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#15 25. 11. 2009 12:58

Natálie
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Čechy
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 894

Re: Domaci nasili - leceni - navrat zpet

lenusila napsal(a):

Myslite, ze je mozne, aby se zmenil clovek, ktery na zene pachal domaci nasili (a to ve velke mire), forma hlavne fyzicka a psychicka, pokud se odesel lecit? Konkretne rekl vse psychologovi, jake v nem vyvolala zena pocity, ze je pak schopny ji uhodit a psycholog spolu s psychiatrem ho poslali na leceni. Ma absolvovat mesicni terapii. A pak cely rok dochazet na sezeni k psychologovi. Dali by jste takovemu muzi jeste sanci?

ne


Změna přichází pomalu.
Paul McCartney

Není tady

 

#16 27. 11. 2009 14:59

pigi22007
♥♥♥----
Registrovaný: 2. 9. 2009
Příspěvky: 138

Re: Domaci nasili - leceni - navrat zpet

Také si myslím,že takový člověk se nezmění.Nemohla bych mu věřit.Mě by tedy chlap uhodil taky jen jednou.Už by tu šanci nedostal

Není tady

 

#17 27. 11. 2009 18:17

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Domaci nasili - leceni - navrat zpet

Kuty napsal(a):

lenusila napsal(a):

hm, kdyz ja jsem proste asi blba, ja ho mam porad rada a rikam si, ze by mel dostat sanci, kdyz si to uvedomil a zacal s tim neco delat

Já tohle prostě nechápu,ale zas chápu,že jsme každý nastavený tak nějak jinak.Ale na mě kdyby chlap uplatnil násilí jen jednou jedinkrát,bylo by z mé strany po veškerých citech k němu,prostě bych se takového člověka vnitřně začala bát a rychle se dekovala pryč od něho.A jestliže se někoho doopravdy bojím,tak ho zas přeci nemůžu milovat.K otázce,jestli mám dát ještě šanci někomu takovému,bych se tudíž nedobrala už vůbec a byla by pro mě zcela irelevantní.
A myslím že podobně uvažují všichni,kdož mají svoji důstojnost a necítí potřebu být někým takto hnusně ponižováni.

Souhlas , vubec si nedovedu predstavit , ze si nekdo muze tohle dovolit . A jeste to zkouset znova, to uz vubec .


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů