Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

  • Diskuse
  •  » Zvěřinec
  •  » Jak přežít, když vám právě operují zvířecího mazlíčka

#1 4. 11. 2009 19:25

kalma
♥♥-----
Registrovaný: 17. 4. 2009
Příspěvky: 40

Jak přežít, když vám právě operují zvířecího mazlíčka

Právě mi operují králíčka, kterého mám ochočeného a mám ho místo dítěte. Nedovedete si představit, jaká muka teď prožívám. Nemáte někdo radu, jak se mám zabavit? Co děláte vy, pokud vás tohle už někdy potkalo gratergratergratergrater

Není tady

 

#2 4. 11. 2009 19:46

anais.de
♥♥♥♥♥--
Místo: Deutschland
Registrovaný: 23. 7. 2008
Příspěvky: 503

Re: Jak přežít, když vám právě operují zvířecího mazlíčka

Kalmo, co ma kralicek za problem?

Pred lety jsem musela nechat kastrovat svoji kocku. Kdyz jsem ji odvazela ze strediska jeste uspanou se skelnyma ocima (vypadala jako mrtva!) a pak, kdyz se zacala probirat a uzkostne mnoukat, trhalo mi to srdce ... No, prezila to a nastesti se tesi dobremu zdravi.

Preji Ti, aby se operace zdarila a Tvuj kralicek se rychle zotavil.


Physics is like sex: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it. (Richard P. Feynman)

Není tady

 

#3 4. 11. 2009 21:41

kalma
♥♥-----
Registrovaný: 17. 4. 2009
Příspěvky: 40

Re: Jak přežít, když vám právě operují zvířecího mazlíčka

Dekuju moc, stále čekám na telefon, jak dopadla operace sad. Už tu lezu po zdi a nevím, co by. Králíček má kámen v močové trubici. Ach jo...

Není tady

 

#4 4. 11. 2009 21:55

kalma
♥♥-----
Registrovaný: 17. 4. 2009
Příspěvky: 40

Re: Jak přežít, když vám právě operují zvířecího mazlíčka

Už mi volali, má to za sebou, probouzí ho a mám si ráno zavolat.

Není tady

 

#5 4. 11. 2009 22:48

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

Re: Jak přežít, když vám právě operují zvířecího mazlíčka

já nevim, normálně ne?pokud to neni vyloženě riskantní operace, tak bych to brala s klidem. samozřejmě že i rutina může mít komplikace, ale tak nějak sem asi otrlá. u kastrací našich psů sem asistovala.prostě držte pěsti zvířovi a modlete se, aby vᚠvet používal dobrou anestezku:-)

Není tady

 

#6 5. 11. 2009 15:34

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Jak přežít, když vám právě operují zvířecího mazlíčka

Mně zemřelo morče sameček na běžnou kastraci grater . Já to ale cítila už den předtím, že se něco stane a čím blíž k operaci, bylo to silnější. Nešlo s tím nic dělat. Když jsem si pro něj jela, už jsem si byla 100% jistá, že to nepřežil.

Ale pak jsem nechali kastrovat našeho psa a během těch 2 hodin jsme se s manželem procházeli venku a povídali si, tak jsem to jakž takž přežila a dopadlo to dobře smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#7 6. 11. 2009 13:20

kalma
♥♥-----
Registrovaný: 17. 4. 2009
Příspěvky: 40

Re: Jak přežít, když vám právě operují zvířecího mazlíčka

Děkuju všem, Barunka mi umřel :´((((((. Už se neprobudil :´(((((.

Není tady

 

#8 6. 11. 2009 22:08

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Jak přežít, když vám právě operují zvířecího mazlíčka

Kalmo,
to je mi fakt moc líto, vím, jak se cítíš. Ale brzy to přestane, věř mi. Nech ty emoce odejít ven a brzy se ti uleví hjarta


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#9 4. 1. 2010 0:41

Jugulator
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Míškovice 191
Registrovaný: 4. 1. 2007
Příspěvky: 1144

Re: Jak přežít, když vám právě operují zvířecího mazlíčka

kalma napsal(a):

Právě mi operují králíčka, kterého mám ochočeného a mám ho místo dítěte. Nedovedete si představit, jaká muka teď prožívám. Nemáte někdo radu, jak se mám zabavit? Co děláte vy, pokud vás tohle už někdy potkalo gratergratergratergrater

já sem musel nechat uspat po 9ti letech fretku asi dva roky zpět...
proto ti poradím toto: musíš si říct, že po operaci bude zdravý, budeš ho mít zpět...
já když sem ho naposledy hladil před injekcí, tak pro mě byla jediná útěcha to, že už bude mít klid od šílených bolestí...
není nic horšího než pohladit nejlepšího přítele a muset odejít a vědět že jediné co potom můžete udělat, je vykopat mu hrob a nechat ho dopočívat důstojně.. žádná kafilérka... bylo to v lednu, asi -15 první sem musel odházet sníh a pak v tom ledu vykopat díru....
ukládat do do hrobečku s tím, že je to naposledy co ho držíš, toho milého tvorečka.. srry sakra gratergratergrater
musíš si říkat, že mᚠštěstí, že je na operaci a že se uzdraví pro mou fretku už byla všechan léčba vyčerpaná grater

Není tady

 
  • Diskuse
  •  » Zvěřinec
  •  » Jak přežít, když vám právě operují zvířecího mazlíčka
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů