Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 2. 1. 2010 13:17

Vanilka69
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 2669

Re: Naočkujete své děti proti prasečí chřipce?

javena napsal(a):

Vanilko, mám kolegyni, co nechala svou dceru naočkovat přesně ze stejného důvodu, co ty syna.
A i když my naočkovaný nejsme a ani o tom neuvažuji (děti dva roky nemarodily, uky, uk...) nechtěla bych být v kůži matky, jejíž dítě přesto, že mělo možnost očkování, které jeho rodič považoval za zbytečné, má život ohrožující problémy spojené s odmítnutím vakcíny... Jakékoli vakcíny. To není jen o chřipce.
Kdybych měla děti chronicky nemocné, koukala bych na to taky jinak.
Kolegyně dcera je v pořádku - žádné vedlejší účinky. Rozhodla jsi se správně. smile Bez ohledu na to, co kde píšou. Je lehké se rozhodovat, když má člověk zdravé děti... hmm

díky javeno pussa

syn je také bez vedlejších příznaků, jsem ráda, že jsem ho nechala očkovat

Není tady

 

#27 4. 1. 2010 12:07

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Naočkujete své děti proti prasečí chřipce?

Právěže mé dítě mělo na jakékoliv očkování neobvyklé reakce a má narušenou imunitu od mala. Mᚠštěstí, že se vám nic nepřihodilo, ale já riskovat nebudu. Dnes už bych nenechala dítě očkovat vůbec, pouze autoimunitní vakcínou, tedy mít druhé dítě. Takže já chronicky nemocné dítě mám, ale dr.nám nevolala, že se máme dostavit a já ani nechci. Ani alergoložka nic neříká...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů