Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 28. 10. 2009 10:56

Tiffany
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 9. 2007
Příspěvky: 578

Příliš výrazný melír, prosím o radu.

Ahoj,

     mám tmavěhnědé vlasy a do toho si poslední dobou nechávám dávat měděné pramínky. Vždy to vypadalo pěkně, kadeřnice super. Ale včera jsem tam byla a dělala nás najednou dvě. Tak jsem tam s tou barvou na vlasech seděla tak dlouho, dokud slečnu neudělala (smyla barvu, ostříhala a vyfoukala).
     No a ta barva mi chytla opravdu hooodně výrazná, svítím jak žárovka po celym vršku hlavy. Nemůžu si zvyknout, takhle moc jsem to vážně nechtěla. Už včera jsem si hlavu myla hned dvakrát, aby se to rychleji vymývalo a jinou barvu si na to hned házet nechci, aby se ty vlasy nějak víc nepoškodily, když by se zase hned barvily.
     Neznáte někdo nějaký trik, jak to vymytí řvavé barvy víc urychlit? Díky.

Není tady

 

#2 28. 10. 2009 13:01

Matrioshka
♥♥-----
Místo: Bullerbyn
Registrovaný: 25. 10. 2009
Příspěvky: 36

Re: Příliš výrazný melír, prosím o radu.

Tiffany napsal(a):

Ahoj,

     mám tmavěhnědé vlasy a do toho si poslední dobou nechávám dávat měděné pramínky. Vždy to vypadalo pěkně, kadeřnice super. Ale včera jsem tam byla a dělala nás najednou dvě. Tak jsem tam s tou barvou na vlasech seděla tak dlouho, dokud slečnu neudělala (smyla barvu, ostříhala a vyfoukala).
     No a ta barva mi chytla opravdu hooodně výrazná, svítím jak žárovka po celym vršku hlavy. Nemůžu si zvyknout, takhle moc jsem to vážně nechtěla. Už včera jsem si hlavu myla hned dvakrát, aby se to rychleji vymývalo a jinou barvu si na to hned házet nechci, aby se ty vlasy nějak víc nepoškodily, když by se zase hned barvily.
     Neznáte někdo nějaký trik, jak to vymytí řvavé barvy víc urychlit? Díky.

Ahoj,  ja jsem tedy blondyna, vlasy si barvim sama od nejakych 14 let, delam si sama melir, ale obcas zajdu i k profi. Delala jsem kdysi  s vlasama psi kusy, ale ted jsem celkem spokojena od kadernice, konecne pochopila, ze mi to hur chyta... i kdyz stejne vzdycky rikam, ze sama si to udelam nejlip, hlavne co se tyce odstinu...

Poradila bych ti, ale radeji to zkus nejdriv jen na praminku... prelit vlasy silnym cernym cajem. Budou asi hnedavejsi... zkusila bych to...

Papa.


Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.

Není tady

 

#3 28. 10. 2009 13:15

Irik
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 2. 2009
Příspěvky: 680

Re: Příliš výrazný melír, prosím o radu.

Já bych radila chvíli vydržet. Po pár dalších umytí se barva vymije.

Není tady

 

#4 28. 10. 2009 13:31

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Příliš výrazný melír, prosím o radu.

Tiffany napsal(a):

Ahoj,

     mám tmavěhnědé vlasy a do toho si poslední dobou nechávám dávat měděné pramínky. Vždy to vypadalo pěkně, kadeřnice super. Ale včera jsem tam byla a dělala nás najednou dvě. Tak jsem tam s tou barvou na vlasech seděla tak dlouho, dokud slečnu neudělala (smyla barvu, ostříhala a vyfoukala).
     No a ta barva mi chytla opravdu hooodně výrazná, svítím jak žárovka po celym vršku hlavy. Nemůžu si zvyknout, takhle moc jsem to vážně nechtěla. Už včera jsem si hlavu myla hned dvakrát, aby se to rychleji vymývalo a jinou barvu si na to hned házet nechci, aby se ty vlasy nějak víc nepoškodily, když by se zase hned barvily.
     Neznáte někdo nějaký trik, jak to vymytí řvavé barvy víc urychlit? Díky.

Kup si tmavé tónovací tužidlo wink .

Není tady

 

#5 28. 10. 2009 15:19

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Příliš výrazný melír, prosím o radu.

Ahoj, já bych radila nechat to být, nemotat do toho zase nějakou jinou barvu.
Stalo se mi něco podobného. Nechávám si dávat melír červený a také blond. Ten blond chytil taky na můj vkus příliš. Zas ale jak ty vlasy budeš upravovat - příště se třeba učešeš trošku jinak a trošku se to "rozbije".
Mám zkušenost, že opravdu po pár dalších umytích se ten rozdíl setřel.


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#6 28. 10. 2009 20:35

Tiffany
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 9. 2007
Příspěvky: 578

Re: Příliš výrazný melír, prosím o radu.

Holky,

děkuju všem za rady. Už jsem si tu hlavu dnes zase umyla (dvakrát) a zatim nějak žádný extra výsledek (ale voda trochu barvila), já vim, že musim být trpělivá, ale co Vám budu povídat, pěkně mě to štve.

Už jsem si i zjišovala, že případný přeliv by neuškodil, ale zase je otázka, jak to chytne a jestli vyberu správně barvu. Co vidim na některých holkách, tak to mají většinou tmavší než chtěly.

Je to docela zvláštní, chodim tam už několik let a nikdy se nic podobného nestalo...
Zatim tedy asi vyčkám a když se to nebude nijak lepšit, asi zkusim ten přeliv.
Ještě bych se ráda zeptala, to tonovací tužidlo barví oblečení nebo ne? (já osobně jsem ho nikdy nepoužila, ale vzpomněla jsem si, že jsem kdysi něco podobného slyšela)

P.S. Želvičko, holčička Ti krásně roste smile .

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů