Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 24. 10. 2009 20:20

kokina02
♥♥-----
Registrovaný: 9. 6. 2008
Příspěvky: 45

Parfémy a toaletní vody

Zdravím všechny wink ... mohli byste doporučit nějaký parfém nebo toaletku? Povídejte, vychvalujte, co používáte vy?
smile
Já je pořád měním a ještě jsem nenatrefila na tu "pravou" smile (pořád se potýkám se zápory: vůně málo vydrží, je příliš drahá, je velmi ostrá/těžká...). Mám ráda vůně jemné, květinové (nejlépe se základem: ambra, pižmo ... favorit Dolce-Gabana, Lanvin, Salvador .... jenže všechny 3 hodně málo vydrží. Už po hodině ani necítím, že je na sobě mám a taky (už je má kde kdo) sad

Není tady

 

#2 24. 10. 2009 20:51

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Parfémy a toaletní vody

no kokinko, jestli to nebude tím, že nos si na takové vůně rychle zvyká. Jak dlouho ta vůně vydrží ti spíš řekne tvoje okolí, než tvůj nosánek.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#3 24. 10. 2009 21:47

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Parfémy a toaletní vody

Dolce-Gabana vydrží dlouho, stěmi ostatními co jsi jmenovala nemám zkušenost. ty tu vůni necítíš, jak říká Pavla, prostě si na ni zvykneš. mě z nich voní i oblečení, když si k němu druhý den čichnu, tobě určo taky wink


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#4 24. 10. 2009 22:37

vendulinda
♥♥♥----
Místo: ta naše Morava :-)
Registrovaný: 6. 2. 2009
Příspěvky: 164

Re: Parfémy a toaletní vody

Mým favoritem je Jadore od Dioru. Sice to není žádná novinka, ale mě to naprosto sedí. A vydrží to hrozně dlouho. Už jsem toho vyzkoušela hodně, ale pořád se k tomu vracím wink .Nebo mi voní novinka od Replay. Gabana voní hezky, ale svýho času ji bohužel měla každá druhá.....

Není tady

 

#5 25. 10. 2009 9:19

ARZINOE
♥♥-----
Registrovaný: 27. 4. 2009
Příspěvky: 93

Re: Parfémy a toaletní vody

PPavlaa napsal(a):

Dolce-Gabana vydrží dlouho, s těmi ostatními co jsi jmenovala nemám zkušenost. ty tu vůni necítíš, jak říká Pavla, prostě si na ni zvykneš. mě z nich voní i oblečení, když si k němu druhý den čichnu, tobě určo taky wink


Je to asi pravda.Já používám dva roky  Eclat D´ Arpege od Lanvinu a taky to necítím,ale mé okolí ano.Máma už mi několikrát řekla,že jenom kolem ní projdu a cítí krásnou vůni.

Upravil(a) ARZINOE (25. 10. 2009 9:22)

Není tady

 

#6 26. 10. 2009 15:06

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Parfémy a toaletní vody

Ja mám obžúbenú kvetinovo-ovocnú, ale je to limitovaná edícia grater a momentálne sa dá bohužiaž zhona len cez internet(čiže bez kontrolného očuchania): Happy in Bloom od Clinique. Vôbec mám rada parfumy od Clinique - nie sú lacné, ale občas sú v akcii a fakt dlho vydržia; neter povedala, že miluje vôňu v mojej izbe(a vzhžadom na okolnosti to nemôže by nič iné, len parfumy Clinique, ktoré už ale istý čas nepoužívam). Ja osobne momentálne ulietam na vôni zeleného čaju a chystám sa na Green Tea (alebo niektoré jeho variácie) od Elizabeth Arden. Ale parfumy, ktoré si menovala, sú na mňa dos sladké, asi nemáme rovnaký vkus... Ešte mám rada trochu exotickejšiu, ale nie ažkú Tommy Girl od Tommyho Hilfigera.

Upravil(a) Selima (26. 10. 2009 15:07)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#7 26. 10. 2009 15:08

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Parfémy a toaletní vody

Inak, parfumy sa rozvinú na každom inak a ten, ktorý na niekom dlho vydrží, môže na inom rýchlo vyprcha. Mám niekožko vôní, ktoré sa mi páčia na papieriku alebo na inej osobe, ale nie na mne... sad


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#8 27. 11. 2009 17:33

D.
♥♥♥♥---
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 438

Re: Parfémy a toaletní vody

Používáte některá dámskou svěží, nevtíravou, ne sladkou, ne těžkou vůni? Potřebuji tip na toaletku pro sportovní, aktivní ženu, žádná vanilka smile


Lidé jsou tak svobodní, jak chtějí. James Baldwin

Není tady

 

#9 27. 11. 2009 18:40

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Parfémy a toaletní vody

D. napsal(a):

Používáte některá dámskou svěží, nevtíravou, ne sladkou, ne těžkou vůni? Potřebuji tip na toaletku pro sportovní, aktivní ženu, žádná vanilka smile

Co třeba Salvatore Ferragamo, Bvlgari Omnia Green Jade, Moschino ?

Není tady

 

#10 27. 11. 2009 19:02

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Parfémy a toaletní vody

kokina02 napsal(a):

Zdravím všechny wink ... mohli byste doporučit nějaký parfém nebo toaletku? Povídejte, vychvalujte, co používáte vy?
smile
Já je pořád měním a ještě jsem nenatrefila na tu "pravou" smile (pořád se potýkám se zápory: vůně málo vydrží, je příliš drahá, je velmi ostrá/těžká...). Mám ráda vůně jemné, květinové (nejlépe se základem: ambra, pižmo ... favorit Dolce-Gabana, Lanvin, Salvador .... jenže všechny 3 hodně málo vydrží. Už po hodině ani necítím, že je na sobě mám a taky (už je má kde kdo) sad

Ja mam v oblibe PUR BLANKU od Avonu


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#11 27. 11. 2009 19:48

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: Parfémy a toaletní vody

kokina: mela jsem dolcegabana a vydrzelo dlouho, ale clovek si na to zvykne a neciti to na sobe. ale uz mi prestala od porodu vonet. nyni nemam favorita. ale pur blanka je takova jemnoucka prijemna. ale nevydrzi.

JInak docela me voni od avonu ta Bloom nebo jak se jmenuje ta nova.

Není tady

 

#12 27. 11. 2009 20:36

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Parfémy a toaletní vody

Já i manžel používáme Mont Blanc. Manžel voní ještě večer poté, co se ráno před 8h navoní a mě se ženské ptají, co mám za hezkou voňavku.Používám Mont Blanc Presence. Je to sice dražší, ale zase vydrží.


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#13 28. 11. 2009 12:14

anais.de
♥♥♥♥♥--
Místo: Deutschland
Registrovaný: 23. 7. 2008
Příspěvky: 503

Re: Parfémy a toaletní vody

Vcera jsem tu doporucovala DKNY Be delicious (trochu sladsi, ale svezi a nevtirava, alespon mne se zda) nebo L'eau par Kenzo, dala jsem sem odkazy, ale zrejme to bylo vyhodnoceno jako nepovolena reklama. Tak se omlouvam, fakt nejsem zadny agent parfumerie smile, priste jiz odkazy davat nebudu a napisu to rovnou.


Physics is like sex: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it. (Richard P. Feynman)

Není tady

 

#14 28. 11. 2009 13:39

arabela77
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 9. 2006
Příspěvky: 167

Re: Parfémy a toaletní vody

laminanonte napsal(a):

Já i manžel používáme Mont Blanc. Manžel voní ještě večer poté, co se ráno před 8h navoní a mě se ženské ptají, co mám za hezkou voňavku.Používám Mont Blanc Presence. Je to sice dražší, ale zase vydrží.

Jo, jo Mont Blanc mam tady rada. Do vcerejska jsem ho vlastnila, nez ho pritel rozflakal v koupelne.
Parfemy dost casto menim, ale mam dve celozivotni stalice Jil Sander Sun a Joop! All about eve, ktera se da sehnat, z nejakeho duvodu, jen na internetu. To je alespon poradna jablecna vune. Jsem holt na sladaky a tezky vune. Takovy Angel od Thierry Mugler. Nadhera, akorat je strasne drahy. Tak ho treba vyaukruju za kacku.

Není tady

 

#15 28. 11. 2009 16:04

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Parfémy a toaletní vody

arabela77 napsal(a):

laminanonte napsal(a):

Já i manžel používáme Mont Blanc. Manžel voní ještě večer poté, co se ráno před 8h navoní a mě se ženské ptají, co mám za hezkou voňavku.Používám Mont Blanc Presence. Je to sice dražší, ale zase vydrží.

Jo, jo Mont Blanc mam tady rada. Do vcerejska jsem ho vlastnila, nez ho pritel rozflakal v koupelne.
Parfemy dost casto menim, ale mam dve celozivotni stalice Jil Sander Sun a Joop! All about eve, ktera se da sehnat, z nejakeho duvodu, jen na internetu. To je alespon poradna jablecna vune. Jsem holt na sladaky a tezky vune. Takovy Angel od Thierry Mugler. Nadhera, akorat je strasne drahy. Tak ho treba vyaukruju za kacku.

jj, to znám. Manželovi jsem k loňským Vánocům koupila 3 toalet. vody Mont Bl. a jednu si rozbil hned někdy začátkem ledna.

  Jinak pro Kokinu zkus i tuhle - Mont Blanc Femme . http://img209.imageshack.us/img209/6987/femmemontblanc.jpg

   Včera jsem jí prvně použila, mám jí taky od Vánoc a mohla by se ti líbit...má jako základ ambru i pižmo

Upravil(a) laminanonte (28. 11. 2009 22:42)


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#16 28. 11. 2009 17:55

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Parfémy a toaletní vody

D. napsal(a):

Používáte některá dámskou svěží, nevtíravou, ne sladkou, ne těžkou vůni? Potřebuji tip na toaletku pro sportovní, aktivní ženu, žádná vanilka smile

Versace: Versense tummenupp


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#17 28. 11. 2009 18:29

anais.de
♥♥♥♥♥--
Místo: Deutschland
Registrovaný: 23. 7. 2008
Příspěvky: 503

Re: Parfémy a toaletní vody

arabela77 napsal(a):

laminanonte napsal(a):

Já i manžel používáme Mont Blanc. Manžel voní ještě večer poté, co se ráno před 8h navoní a mě se ženské ptají, co mám za hezkou voňavku.Používám Mont Blanc Presence. Je to sice dražší, ale zase vydrží.

Jo, jo Mont Blanc mam tady rada. Do vcerejska jsem ho vlastnila, nez ho pritel rozflakal v koupelne.
Parfemy dost casto menim, ale mam dve celozivotni stalice Jil Sander Sun a Joop! All about eve, ktera se da sehnat, z nejakeho duvodu, jen na internetu. To je alespon poradna jablecna vune. Jsem holt na sladaky a tezky vune. Takovy Angel od Thierry Mugler. Nadhera, akorat je strasne drahy. Tak ho treba vyaukruju za kacku.

Angel mam taky moc rada, ale pro me osobne se na denni noseni moc nehodi (pracuju v laboratori), pouzivam ho spise na vecer. Jinak mne taky tezsi vune vyhovuji, mam treba Opium od YSL, ale dle reakci okoli vetsine lidi smrdi, vcetne meho pritele, takze ho nosim velmi sporadicky, abych nebyla za smradosku smile .


Physics is like sex: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it. (Richard P. Feynman)

Není tady

 

#18 13. 6. 2011 10:07

Miluše321
♥------
Registrovaný: 11. 6. 2011
Příspěvky: 1

Re: Parfémy a toaletní vody

Kromě klasiky jako třeba Lanvin Eclad d Arpege či Armani Code (co si budeme povídat, jsou vážně dobré) mám ráda i méně známé vůně. Výhodou je, že nevoním jako většina lidí, což ocením já sama, ale i kolegové v kanceláři. Přece jen raději slyším komentáře typu "jééé, co to mᚠdnes za vůni" než "aha, to je zase Dolce Gabbana Light Blue". smile Voní mi třeba Aigner too Feminine. Na málo známé parfémy jsou dobří nepovolená reklama

Upravil(a) AndreaP. (13. 6. 2011 12:12)

Není tady

 

#19 14. 6. 2011 18:34

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Parfémy a toaletní vody

Můj favorit - Bvlgari - Voile de Jasmin


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#20 25. 6. 2012 13:02

Maloko
♥♥-----
Registrovaný: 21. 3. 2012
Příspěvky: 25

Re: Parfémy a toaletní vody

můj favorit je taky Dolce gabana Light Blue a nevěděla jsem si dlouho jinou vůni osvojit až teď jsem si koupila od Pumy Animagical jelikož není moc drahá a na prostřídaní je fakt super! Navíc můžu s ní hrát o iPad a jestli to vyjde, tak se zblázním radostí!

Není tady

 

#21 28. 6. 2012 22:14

Adamcik
♥------
Registrovaný: 14. 3. 2012
Příspěvky: 11

Re: Parfémy a toaletní vody

Jéééé, ja také používám Pumu. Zrovna používám Puma Flowing - připomíná mi jednu starou vůni, která už se nevyrábí. Je fakt nádherná. A o iPad také soutěžím, zatím jsem teda nevyhrála, ale nevzdávám to, už jen poslední týden, tak doufám, že to vyjde! :-)

Není tady

 

#22 26. 11. 2015 12:33

Irenaa
♥------
Registrovaný: 13. 5. 2013
Příspěvky: 11

Re: Parfémy a toaletní vody

Lidi, kde nejradši nakupujete parfémy? Já bych chtěla nějaké dát k Vánocům a některé značky jsou docela palby.

Není tady

 

#23 27. 11. 2015 11:40

miljir
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 3. 2013
Příspěvky: 129

Re: Parfémy a toaletní vody

No je fakt, že některé ceny parfémů nejsou zrovna lidové. Ale já to řeším přes www.parfums.cz, kde kupuji i kosmetiku. Zkus mrknout, třeba najdeš dobrouz nabídku smile

Není tady

 

#24 27. 11. 2015 11:47

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Parfémy a toaletní vody

miljir napsal(a):

No je fakt, že některé ceny parfémů nejsou zrovna lidové. Ale já to řeším přes www.parfums.cz, kde kupuji i kosmetiku. Zkus mrknout, třeba najdeš dobrouz nabídku smile

To si chces zas zopaknout ban? Byl za tuhle  nepovolenou reklamu, ne?


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#25 28. 11. 2015 20:15

andrejkapeterka
♥♥-----
Registrovaný: 16. 11. 2015
Příspěvky: 28

Re: Parfémy a toaletní vody

Irenaa napsal(a):

Lidi, kde nejradši nakupujete parfémy? Já bych chtěla nějaké dát k Vánocům a některé značky jsou docela palby.

Já jsem ted kupovala Burberry London na Ageo.cz. Kupovala jsem klasickou drogerku a vzala jsem to jedním vrzem. Navíc jsem ho nemusela vyzvedávat nikde a dovezou mi to domů.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů