Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 22. 10. 2009 14:03

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 6474
Web

kdy vystřídat UM?

Ahoj,
částečně kojím (příp. dávám odstříkané) a částečně jsme museli najet na UM. Začala jsem Bebou, protože tu dostával ze začátku v porodce, než se mi spustilo mlíko. Výsledek: kolika jako blázen, šavle...
Na MM+Beba byl celý víkend v poměru 50:50.
Od pondělí zkouším BaBio (bio kojenecké mléko). Výsledek: zelená stolice (chápu, že to je ok, prý tím železem), tuhá stolice (to už ok neni, strašně se kroutí, leze to z něj jak z pasty, musím ho vydráždit rourkou; předtím měl stolici třeba 8x denně, teď sotva 2x a ještě s takvýma scénama), kolika pokračuje, ublínkává dál (ublinkával i předtím). Takže na MM+BaBio byl necelé 4 dny.
Myslíte, že už můžu vyzkoušet alší UM nebo mám ještě vydržet? Chtěla bych prubnout Nutrilon Comfort, ale mrzí mne, že dělám z Tobiho pokusnýho králíka, ale zas na druhou stranu, kdyby mu to ulevilo...

V podstatě po každém jídle se furt kroutí, pláče, ěnkdy až vyjekne... Sám se vykakal včera dopoledne, od té doby jen po vydráždění rourkou, když už se moc kroutí a moc pláče sad

Prosím poraďte, je mi ho hrozně líto...

Není tady

 

#2 22. 10. 2009 17:29

lenkaB
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 26781

Re: kdy vystřídat UM?

Verannko, my jsme taky různě experimentovali a doporučuju vždycky u jednoho vydržet aspoň týden až dva... např. když jsme přecházeli z Nutr.HA na Nutr. Comfort, pozitivní změna se dostavila až po cca 8-10ti dnech...
na druhou stranu, když jsme přecházeli kvůli ABKM na Nutr.Allergy Care, změna k lepšímu byla téměř okamžitá - během dvou dnů jsem viděla, že to zabralo...
ale osobně bych aspoň ten týden zkusila vydržet, zas nemůžeš mut o mixovat tak, že mu dᚠněkolik druhů do týdne smile
tak jsem to aspoň vypozorovala u nás wink

Není tady

 

#3 22. 10. 2009 17:34

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 6474
Web

Re: kdy vystřídat UM?

Leni - hmmm, asi jo, asi mᚠpravdu. Když mně je ho tak líto a nejradši bych našla nějaký rychlý, ale spolehlivý řešení. Ale to asi každá, že jo.
Bojím se, že ho nechám 14 dní trápit, pak najedem na jinéou značku a bude se trápit dál... sad

Není tady

 

#4 22. 10. 2009 17:40

lenkaB
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 26781

Re: kdy vystřídat UM?

no, bojím se, že rychlé a bezpečné řešení není dumbom vždycky je to asi trochu zkoušení... jak psala Spuntík v témátku Zuzanky, že jejím dcerám sedělo každé úplně jiné mléko - to, co starší dělalo zle, mladší sedělo...

Není tady

 

#5 22. 10. 2009 18:59

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: kdy vystřídat UM?

Veran mě doporučovala dr. ten nutrilon comfort, že u většiny dětí se zácpou a prdama pomohl, ale taky upozornovala že efekt se může dosavit až za pár dní
já už psala Zuzance, že nám pomohla kombinace nutrilon comfort, sab simplex, probiotické kapky a občas fenyklový čaj
taky bych asi po pár dnech nedávala nové mlíko a dala mu šanci aspo-----------ń týden , teda pokud po něm opravdu moc nzvrací, nebo nemá  těžké potíže

no a s kakáním máme vkříž, ale nutroš za to asi nemůže, po měsíci na něm, kdy měl stolici při každém krmení a hodně řídkou, tak z ničeho nic týden nekala, byli jsme u dr. a říkala, že s tím nutrilonem comfort je to jako s MM- tzn do 10 dnů  nekakání bez problémů, takže teď má interval 2-5 dní na kakání, bříško ho nějak extra zas nebolí, ale celkem se nadře u tlačení, a hustota jsou trošku víc udělaná vaječina , dr. říkala, že prostě  hodně spotřebuje a jí míň než na začátku takže KAKAT  TAK MOC NEBUDE A ŽE MEZI 2-3 MĚSÍCEM JE OBVYKLÉ, ŽE SE FREKVENCE STOLIC MĚNÍ

držím palce a už najdete správné mlíčko

offtopic a co opruzenina, už je ok ?

Upravil(a) janabas (22. 10. 2009 19:03)


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#6 22. 10. 2009 20:19

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 6474
Web

Re: kdy vystřídat UM?

Jani -díky za názor.
Já jsme taky trubka - měla jsem si nejdřív pořádně pročíst předchozí témata, tam je ten nᚠproblém docela často zmiňován a přesně, jak radíte obě: počkat tak týden, dva a uvidí se. Tak holt zkusíme vydržet. Když to nebude lepší, tak najedeme na Nutrilon Comfort s MM přes den, co to půjde.

Jinak - opruzenina ok: spravila to Rybilka a částečně první látkovky tummenupp

Není tady

 

#7 23. 10. 2009 14:02

Natálie
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Čechy
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 894

Re: kdy vystřídat UM?

Verann,
taky bych ti doporučila Nutrilon(je nejšetrnější na zažívání). Já ho používala první 4 měsíce, pak jsem přešla na Hami kvůli ceně a OK.


Změna přichází pomalu.
Paul McCartney

Není tady

 

#8 5. 11. 2009 3:32

KatjaCat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: nad Brniskem
Registrovaný: 21. 3. 2008
Příspěvky: 2653
Web

Re: kdy vystřídat UM?

Ahoj Verann, toto témátko jsem úplně přehlídla....

MM+UV, ze začátku jsem to nemíchala, buď jsem počkala až budu mít dost odstříkaného MM, nebo jsem udělala Bebu, jinak Anička vrhala.
Dneska jak už je starší, tak jí to nevadí.
My měly cca 3 týdny Nutrilon HA, nekadila po něm, tak jsme daly Bebu HA, po té taky nekadí. Má normální intervaly 7-9 dní dumbom, ze začátku to bylo o nervy, ale už jsem si tak nějak zvykla, když mě doktorka uklidnila, že to je tím že to míchám a že má víc  mého než UV.
Když pak kadí, tak to z ní jde taky jako z pasty (hledala jsem vždycky nějaký vhodný přirovnání a toto je perfektní tummenupp), ale už má dobrý břišní lis, tak to asi zvládá.

Takže kdy vystřídat? Z mé zkušenosti je to jedno, protože stejně nekadí......


hjarta
http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/iyACml8.jpghttp://lb3f.lilypie.com/iyACp2.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů