Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 7. 10. 2009 9:59

nochiola
♥------
Registrovaný: 7. 10. 2009
Příspěvky: 1

Nechce svatbu

S přítelem jsme spolu přes pět let a furt nic. Začali jsme spolu chodit když začínal druhý rok na vysoké a vždycky mi říká, že je rád, že jsem na něj počkala a nenašla si mezitím jiného jenže mi to je k ničemu. Pak jsem se poslední dva roky k němu přistěhovala a bydleli v místě jeho školy. Pro mě to bylo 200km od rodiny pak jsem si zvykla.Po škole jsme si našli byt na podnájem a teď on kupuje byt.Nedávno se vdávala moje mladší sestřenice, která chodila s přítelem rok a když jsem mu řekla, že se chci vdávat, že pět let s někým chodit mi příjde dlouhá doba tak mi řekl, že není co uspěchat, teď se bude vdávat moje mladší sestra a už radši nic neříkám.Přijde mi, že všechno musí mít,,nalajnované,, jen on.Není to tím, že se holky vdávali už asi rok předtím jsme se otom bavili ale nic. No a teď když se o tom bavíme tak dělám jakoby nic, že mě to nemrzí a to je zas naštvanej, že mi to je jedno. Přijde mi, že má radost když to záleží na něm, ale já taky furt dokola nemůžu říkat jak bych o to stála to mu udělá jen dobře....jak se mám chovat?mám změnit přístup, čekat?co dělat?

Upravil(a) nochiola (7. 10. 2009 11:09)

Není tady

 

#2 7. 10. 2009 15:18

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Nechce svatbu

Noch... jedna "brutální" rada: rozhodni se, jak dlouho ještě chceš čekat. No a pak příteli řekni "miláčku, pokud mě do 2 let (třeba) nepožádᚠo ruku, tak se s Tebou rozejdu"...
Samozřejmě jen pokud to tak opravdu chceš. Třeba Ti vztah stojí i za to, chodit s přítelem pořád a nikdy se nevdat... pak je to ok.
Pokud mu totiž dᚠultimátum, tak se může i stát, že o vztah s ním přijdeš.
Je to o prioritách a rozhodnutí. Je pro Tebe důležitější svatba (za cenu ohrožení vztahu) nebo vztah (za cenu že nebude svatba?)...
Já jsem to měla podobný. Pořád jsem chtěla svatbu, tehdy přítel říkal, že ano... - ale na otázku "a kdy?" byla odpověď... až bude tohle... až bude tohle...
Pak jsem to přestala řešit a on přišel se svatbou sám. Teď jsem vdaná.
Ale je fakt, že mezitím, jsem si sama pro sebe dala to ultimátum... - že pokud se do 2 let nevezmeme, že to skončím. Naštěstí jsme se vzali dřív :-)

Není tady

 

#3 7. 10. 2009 18:04

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Nechce svatbu

nochiola napsal(a):

mám změnit přístup, čekat?

ne, mᚠzměnit přítele


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#4 7. 10. 2009 18:21

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Nechce svatbu

nochiola napsal(a):

a když jsem mu řekla, že se chci vdávat, že pět let s někým chodit mi příjde dlouhá doba tak mi řekl, že není co uspěchat,

a co se změní tím, že si tě vezme?

Není tady

 

#5 11. 10. 2009 18:30

Ladie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2007
Příspěvky: 2242

Re: Nechce svatbu

Nochiolo,u nás to bylo stejné. Začali jsme spolu chodit na škole, společný podnájem, před 2-3lety koupě bytu (byt je přítele. Já jsem koupila věci jako pračku, spotřebiče, které jsou přesunovatelné, kdyby náhodou...)

Ano, měla jsem narážky na svatbu, byla jsem naštvaná, že ostatní se vdávají a já ne, uvažovala jsem kvůli pitomé svatbě o rozchodu...

Ale nakonec jsem se dočkala. Předevčírem jsem byli na večeři a najednou byl na stole prstýnek a "vezmeš si mě" hjarta

Prostě chlap musí mít pocit, že svatba byla jeho nápad a ne že k ní byl dotlačený a navíc - pro většinu z nich je důležitější nejdřív koupit byt, auto, užívat si na dovolené... (dosaď cokoli), než vyhodit peníze za svatbu.

Není tady

 

#6 31. 12. 2009 19:06

Allisskka
♥♥-----
Místo: Plzeň
Registrovaný: 30. 8. 2007
Příspěvky: 49

Re: Nechce svatbu

Ahoj,

my to máme také stejné...Jsme spolu přes pět let a pořád nic:(,čtyři roky spolu bydlíme,v říjnu jsme si napůl koupili byt a když se nás známý ptají,kdy bude svatba,tak jen pokrčí rameny..sad.
Párkrát jsem přemýšlela,co je pro mě lepší...a nikdy jsem na to nepřišla...bohuzel:(


Čeho se na nás dopustili druzí s tím už se nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili my sami

Není tady

 

#7 31. 12. 2009 21:54

jancas
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 12. 2006
Příspěvky: 385

Re: Nechce svatbu

Allisskka napsal(a):

Ahoj,

my to máme také stejné...Jsme spolu přes pět let a pořád nic:(,čtyři roky spolu bydlíme,v říjnu jsme si napůl koupili byt a když se nás známý ptají,kdy bude svatba,tak jen pokrčí rameny..sad.
Párkrát jsem přemýšlela,co je pro mě lepší...a nikdy jsem na to nepřišla...bohuzel:(

U nas to bylo podobne, chodili jsme spolu 4 roky, xkrat jsme mluvili o svatbe a kdyz jsem se ho zeptala a kdy teda,tak vzdycky se z toho vymluvil... kdyz uz to bylo ponekolikate, tak mi dosla trpelivost a zeptala jsem se ho jak to vlastne vidi s nami dal, jestli chce se mnou byt,protoze jsem mela pocit ze ten vztah zacinal byt dost o nicem, nikam nevedl... Kdyz mi rekl ze jo, ze chce,tak jsem mu rekla, ze chci byt s nim taky,ale pouze za predpokladu, ze si me jeste letos vezme a zalozime rodinu... no, a jsem vdana a spokojena a v 9.mesici tehu smile


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/25446.png

Není tady

 

#8 1. 1. 2010 0:58

Allisskka
♥♥-----
Místo: Plzeň
Registrovaný: 30. 8. 2007
Příspěvky: 49

Re: Nechce svatbu

jancas:
Pani:),takze si jit za svym a trochu si dupnout;)..Jenomze ten muj chlap je trosku slozitej:)..take jsem se ho zeptala,jak to s nami vidi dal,jestli semnou chce byt,ze mame spolu byt(kupovali jsme kazdy pulku) a ze uz jsme spolu pres 5 let...a ze by to chtelo nejak pokrocit dal.


Čeho se na nás dopustili druzí s tím už se nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili my sami

Není tady

 

#9 1. 1. 2010 10:47

jancas
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 12. 2006
Příspěvky: 385

Re: Nechce svatbu

Allisskka napsal(a):

jancas:
Pani:),takze si jit za svym a trochu si dupnout;)..Jenomze ten muj chlap je trosku slozitej:)..take jsem se ho zeptala,jak to s nami vidi dal,jestli semnou chce byt,ze mame spolu byt(kupovali jsme kazdy pulku) a ze uz jsme spolu pres 5 let...a ze by to chtelo nejak pokrocit dal.

Vis ono ti asi nic jineho nezbude,nez si trochu dupnout, pokud teda nechces cekat vecne... taky jsem mela pocit,ze by to chtelo nejak pokrocit dal a ted uz manzilek se porad nemohl rozhoupat a porad jsem slysela jen same vymluvy, ze na dite je mladej a hloupej, je mu 30... kdyz jsem mu rekla, ze ja s ditetem nemuzu cekat vecne,tak me odbyl ze to jsou jenom povidacky... Kdybych si nedupla,tak nemam to co mam ted. Jsem si vedoma toho, ze taky mohl zareagovat tak, ze by rekl ze se nikam tlait nenecha,ale to bych mu sla zabalit jeho veci definitivne, no kdyz to vezmu,tak jsem mela ke komu odejit ,ale pozor svemu manzelovi jsem neverna nebyla, udrzovala jsem to s tim druhym panem na kamaradske urovni, vedel ze se mi hrouti vztah a to ze mel o me zajem mi asi i dost pomohlo. Nijak na me netlacil, rekl at si to rozmyslim s kym chci byt.  dost jsem se rozmyslela,ale rekla jsem si ze mi stoji za to udrzet dlouholety vztah a jsem rada ted za to... 'To ze ten druhy pan se mnou ted nemluvi je druha vec...


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/25446.png

Není tady

 

#10 1. 1. 2010 17:03

Allisskka
♥♥-----
Místo: Plzeň
Registrovaný: 30. 8. 2007
Příspěvky: 49

Re: Nechce svatbu

Tak,začal nam novy rok,tak asi si s tim svym pohovorim;)..to by bylo,aby se konecne nerozhoupal.Chtela bych to i proto,protoze pár pribuznych jak z me strany,tak z jeho hned ze zacatku tvrdili,ze nam to nevydrzi.Vim,na deti mam "zatim" jeste trochu casu.ale vdana bych treba uz byt chtela:rolleyes:smile


Čeho se na nás dopustili druzí s tím už se nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili my sami

Není tady

 

#11 1. 1. 2010 18:25

jancas
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 12. 2006
Příspěvky: 385

Re: Nechce svatbu

Allisskka napsal(a):

Tak,začal nam novy rok,tak asi si s tim svym pohovorim;)..to by bylo,aby se konecne nerozhoupal.Chtela bych to i proto,protoze pár pribuznych jak z me strany,tak z jeho hned ze zacatku tvrdili,ze nam to nevydrzi.Vim,na deti mam "zatim" jeste trochu casu.ale vdana bych treba uz byt chtela:rolleyes:smile

smile jen do toho a hodne stesti. dej vedet co a jak smile


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/25446.png

Není tady

 

#12 1. 1. 2010 23:34

baba.jaga
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prazska ves
Registrovaný: 13. 5. 2008
Příspěvky: 2089

Re: Nechce svatbu

Holky, jsem jeste neprisla na to, co je tak super na tom, byt vdana. Je mi 31, 3 roky chodim s chlapem, ale nastesti se nam ani jednomu do toho nechce ;-)


42!

Není tady

 

#13 2. 1. 2010 6:33

Allisskka
♥♥-----
Místo: Plzeň
Registrovaný: 30. 8. 2007
Příspěvky: 49

Re: Nechce svatbu

Tak tri roky:),kdyz jsme byli spolu tri roky,tak jsme na to taky ani jeden nepomyslel,ale nam uz tahne na sesty:dumbom:..


Čeho se na nás dopustili druzí s tím už se nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili my sami

Není tady

 

#14 2. 1. 2010 9:24

jancas
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 12. 2006
Příspěvky: 385

Re: Nechce svatbu

baba.jaga napsal(a):

Holky, jsem jeste neprisla na to, co je tak super na tom, byt vdana. Je mi 31, 3 roky chodim s chlapem, ale nastesti se nam ani jednomu do toho nechce ;-)

zalezi na tom, jak to kdo citi. Nekomu vyhovuje zit s partnerem na hromadce, nekomu vyhovuje manzelstvi. Ja jsem se vdavat chtela proto, ze jsem odmitala byt "pouha" pritelkyne, ale chtela jsem byt proste jeho zena, nosit jeho prijmeni, rict si slavnostne nase "ano", proste posunout vztah nekam dal.  Muj bracha s jeho pritelkyni napr. maji 4 mesicniho chlapecka a svoji nejsou, zijou na hromadce, vyhovuje jim to tak, tak proc ne smile


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/25446.png

Není tady

 

#15 14. 1. 2010 3:54

Allisskka
♥♥-----
Místo: Plzeň
Registrovaný: 30. 8. 2007
Příspěvky: 49

Re: Nechce svatbu

Tak..další fáze našeho vztahu:),v létě nebo na podzim se budu vdavat:),jeste vybrat ten spravny termin..


Čeho se na nás dopustili druzí s tím už se nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili my sami

Není tady

 

#16 14. 1. 2010 8:38

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: Nechce svatbu

Jak jsi k tomu dospěla...teda myslím, co ste si jako řekli? smile


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#17 14. 1. 2010 9:37

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: Nechce svatbu

baba.jaga napsal(a):

Holky, jsem jeste neprisla na to, co je tak super na tom, byt vdana. Je mi 31, 3 roky chodim s chlapem, ale nastesti se nam ani jednomu do toho nechce ;-)

já taky ne....babo.jago-mě je 33 s mužským jsme 9 let a čekáme druhý dítě a já k tý svatbě mám čím dál větší odpor......on ne -ten si mě chce vzít,taky jsem se lekla jestli ten dotaz nepíše on lol

Není tady

 

#18 14. 1. 2010 12:02

Allisskka
♥♥-----
Místo: Plzeň
Registrovaný: 30. 8. 2007
Příspěvky: 49

Re: Nechce svatbu

misha88 napsal(a):

Jak jsi k tomu dospěla...teda myslím, co ste si jako řekli? smile

Nejak jsme se bavili o tom nasem vztahu,co jsme spolu všechno prozili,ted jsme vlastne spolecne koupili byt, a zacli jsme se bavit i o vyplatach,tak jsem mu ze srandy rekla,ze kdyby mel manzelku,tak dostane na vyplate o dva az tri tisice vice,nez ted:).tak se zacal smat a rika mi,a ty bys taky dostala na vyplate za me vic?jj,dostala.Tak jo,tak ja si te vezmu.Bud v lete,ci na podzim,ale vezmu,druhy den dorazil s prstynkem i s kytkou:).


Čeho se na nás dopustili druzí s tím už se nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili my sami

Není tady

 

#19 14. 1. 2010 12:47

Lena01
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 2. 2007
Příspěvky: 526

Re: Nechce svatbu

Jsme s přítelem 6 let, před 2 lety mi dal zásnubní prstýnek, včera u známých jsme se bavili o svatbách, že celkem teď je jich v okolí dost a tak jsem se zeptala a kdy bude ta naše?Jeho reakce byla, že jsem vdavekchtivá a proč musíme mít svatbu? Jen jsme se zmohla na větu-proč jsi mi tedy dával zásnubní prstýnek a žádal mě o ruku? Šla jsem spát, přišlo mi to líto... nevím jestli to s ním ještě rozebírat... a nebo to nechat plavat...

Není tady

 

#20 14. 1. 2010 16:22

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: Nechce svatbu

Leno - to by mě taky rozhodilo!!

Ali - pěkný smile!


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#21 14. 1. 2010 19:36

tříska
♥♥♥♥---
Místo: jižní Morava
Registrovaný: 15. 7. 2009
Příspěvky: 327

Re: Nechce svatbu

Lena01 napsal(a):

Jsme s přítelem 6 let, před 2 lety mi dal zásnubní prstýnek, včera u známých jsme se bavili o svatbách, že celkem teď je jich v okolí dost a tak jsem se zeptala a kdy bude ta naše?Jeho reakce byla, že jsem vdavekchtivá a proč musíme mít svatbu? Jen jsme se zmohla na větu-proč jsi mi tedy dával zásnubní prstýnek a žádal mě o ruku? Šla jsem spát, přišlo mi to líto... nevím jestli to s ním ještě rozebírat... a nebo to nechat plavat...

Řekla bych mu, víš, ptal jsi se mě, jestli si tě vezmu a já řekla tehdy ano.
Ale je mi líto, už to trvá tak dlouho, že si tě vzít nechci.
Nemůži si vzít člověka, kterému tak dlouho trvá, než uskuteční, co si sám předsevzal.

Není tady

 

#22 14. 1. 2010 22:06

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nechce svatbu

Musíme? Človeku, ktorý bz povedal, že sa MUSÍME vzia, by osm pvoedala - myslela som, že si ma CHCEŠ vzi, a nie že si ma MUS͊ vzia. Nemusíš a momnetálne už si a nechcem vzia JA. rock


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#23 14. 1. 2010 22:34

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Nechce svatbu

Leno, co na to to říct, se zásnubním prstýnkem na prstě. hmm Asi tolik, že ne. Nemusíme se brát, nemusíme na dovolenou, nemusíme nic, co nechceme... Ale já bych si ho za manžela vzít chtěla, protože svatbu chápu jako nadstavbu společného života. Jestli on to tak necítí, nechápu ten zásnubní prsten, ale dokážu s tím žít.
Nutit se to nedá, každý to máme jinak, no. S tím se špatně hýbe.
Docela by mě zajímalo, co ti odpověděl.

Není tady

 

#24 16. 1. 2010 0:04

Lena01
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 2. 2007
Příspěvky: 526

Re: Nechce svatbu

Ten večer jsem mu ještě rozladěně řekla, že prstýnek budu nosit do konce roku 2010, pak ho sundávám...druhý den jsme se měli vidět až večer, ale já jsem nevydržela a napsala sms a popsala jak to všechno cítím... napsala jsem mu, že si měl pořádně rozmyslet, než mi navlékl prstýnek a požádal mně o ruku, jestli to opravdu myslí vážne, protože pokud ne, tak jsem celé 2 roky žila v iluzi...pak jsem mu napsala důvody proč svatbu...cítím to tak jak Jancas, chtěla bych být jeho manželka, ne jen přítelkyně, nebo družka, mít jeho příjmení, teď mám příjmení po svém BM, s kterým jsme se brali,jen proto, že jsme museli, svatbu chápu jakoby zpečetění lásky a vztahu samotného...
Večer když přijel tak mi řekl-ahoj nevěsto, a když jsem se ho zeptala jestli má ještě něco k tématu, tak mi odpověděl, že si mně chce vzít, ale že zrovna včera měl pocit, že ho do něčeho tlačím...no tak jsem zase oponovala,tím, že to byl on,kdo mně žádal o ruku...takže zatím svatba v nedohlednu... po zásnubách se příteli líbil datum svatby 8.8.2008,  to nevyšlo, pak 9.9.2009, taky nic... teď se mu líbí i 10.10.2010...mně se líbí 12.12.2012... třeba to někdy výjde smile

Upravil(a) Lena01 (16. 1. 2010 16:02)

Není tady

 

#25 30. 1. 2010 10:23

Gabrielle
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Kladno
Registrovaný: 7. 4. 2006
Příspěvky: 12032
Web

Re: Nechce svatbu

Tak to tady pročítám a trošku se divím. Proč tolik toužíte po svatbě? Věříte, že to vztah nějak zpečetí? Já jsem svatbu nikdy moc neřešila. Jednak proto, že můj tehdy ještě přítel byl rozvedený a do nějaké svatby se mu nechtělo a mně samotné to zas až tak nevadilo, žít na hromádce. Letos jsme spolu devátý rok, před necelými třemi roky se nám narodila dcera. Když jsme se rozhodli, že si pořídíme druhého prcka, přišel přítel s tím, že bychom se asi měli vzít. Z čistě praktických důvodů. Souhlasila jsem a vzali jsme se loni v květnu.
Chci jen říct, že kdyby to nenavrhl, mně samotnou by to ani nenapadlo. A rozhodně bych to nebrala jako mínus, že nejsem vdaná po tolika letech vztahu. Sice je to takhle praktičtější, ale mezi námi se nic moc nezměnilo.
Takže pokud nemá vᚠpartner velkou chu do ženění, netlačte ho. Mohly byste o víc přijít, než získat.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů