Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#126 1. 10. 2009 15:03

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Ouška74 napsal(a):

lea64 napsal(a):

Ouška74 napsal(a):


no tak jsem to brala já, že je všechno společné
on má názor, že nám přišel pomáhat
ale já o žádného sluhu nestojím


jeho poslední výrok byl - to jsem zvědav co tu beze mě budete žrát

To je asi nějaký folklór mezi chlapama. I můj BM měl starost co bez něho budeme žrát a slyšela jsem to víckrát od kamarádek, kolegyň, známých, že chlap si myslí, že je zachránce.

smile no asi jo - já tyhle kecy nenávidím

byla jsem před ním tři roky sama s dětmi a jsme stále naživu

rozmarila mi tu předhodila, že mě živí.
ne neživí mě, budu fungovat i bez něj, jsem samostatná, ale když jsme měli dvě výplaty tak jsme si samozřejmě mohla - i já - dovolit víc než sama

ale vůbec, pro něj jsou prachy na vysokým stupni, hlavně ten pocit že mu má být ten komu je dává vděčný,

teď prý má kvůli mě holou prd..., no zapomněl že s ní i přišel hmm

Tak mu to připoměň, aby se upamatoval smile


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#127 1. 10. 2009 15:04

Ouška74
♥♥-----
Registrovaný: 7. 6. 2007
Příspěvky: 82

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

jo taky nepřekonatelným problémem je že jsem vyhodila jeho starej rezavej kufr, vevnitř politej kdo ví čím, kterej se pořádně nedal zavřít
a koupila novej, to mi doteď neodpustil:/

Není tady

 

#128 1. 10. 2009 15:05

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

tak mu do něj zabal a pošli ho trucovat jinam

Jinak, zrovna tohle by mě taky naštvalo, kdyby mi někdo svévolně vyhodil nějakou moji věc.

Upravil(a) mashanka (1. 10. 2009 15:07)


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#129 1. 10. 2009 15:14

Rozmarila
Zablokovaný
Registrovaný: 20. 7. 2009
Příspěvky: 1407

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Ouška74 napsal(a):

no rozmarilo, jen pro obrázek

když jsem mu řekla že s ním nemůžu už žít, tak mi řekl, že mi to tu taky může podpálit

pak se sice omluvil, že to bylo ze zoufalství, ale já mám strach

podle tebe je to zřejmě v pohodě smile

Tak si si postěžovala zaplakala a co jako ??Stejně jsi studenej čumák a nechápeš vztahy mezi lidma...co ti pomůže, že mu nasadíš psí hlavu ? Jasně ti řek že to bylo ze zoufalství ......ale ty zase vidíš jen to co chceš a hlavně sebe!.

Děvčata žárlí, protože já vím trošku víc než ony o vztazích mezi lidma .......ony jen omílají klišé a fráze .......

Co teda chceš ??Slyšet že ty nejsi ta špatná ??Já si myslím že ano......a vůbec jsi ho tam neměla stěhovat ......mělas to poznat jak jste různí ...já bych tohle nikdy neudělala.

Prostě jsi mu ublížila a ted to chceš hodit na něj ,abys z toho byla venku co??Mᚠšpatný svědomí co?


A si komplikujete život sebevíc, on sám se zjednoduší.

Není tady

 

#130 1. 10. 2009 15:16

Rozmarila
Zablokovaný
Registrovaný: 20. 7. 2009
Příspěvky: 1407

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Ouška74 napsal(a):

jo taky nepřekonatelným problémem je že jsem vyhodila jeho starej rezavej kufr, vevnitř politej kdo ví čím, kterej se pořádně nedal zavřít
a koupila novej, to mi doteď neodpustil:/

Pořádně to tu vyjmenuj co proved.......aby ses cítila líp.......v reálu tu situaci absolutně nezvládᚠ, tak musíš najít podporu na netu .......mezi chuděrama co jsou na tom podobně .......


A si komplikujete život sebevíc, on sám se zjednoduší.

Není tady

 

#131 1. 10. 2009 15:17

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

lupina montana napsal(a):

Ouška74 napsal(a):

on má názor, že nám přišel pomáhat.............................
jeho poslední výrok byl - to jsem zvědav co tu beze mě budete žrát

On by vás zachraňoval! Chtěl by se cítit, jako zachránce na bílým koňovi neutral
Hm...víš co je zajímavý? Ten můj taky - a je to uvěřitelný. Skutečně se cítí dobře, když nás může "zachránit" a my mu projevujme radost a jistě i vděk. Blbý na tom je, že se to nestává dost často, jak by chtěl a tak i vytváří občas něco, jako "umělý nebezpečí"...

To víte, holky, muži jsou moc rádi viděni v roli BIVOJE, který skolí kance a přinese ho rodině na zádech k jídlu...
A snad uznáze, že za hrdinský čin a metrák masa si pořádnou pochvalu zaslouží, herdek filek, no ne?
va stolt tummenupp

Není tady

 

#132 1. 10. 2009 15:19

Ouška74
♥♥-----
Registrovaný: 7. 6. 2007
Příspěvky: 82

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Rozmarila napsal(a):

Ouška74 napsal(a):

jo taky nepřekonatelným problémem je že jsem vyhodila jeho starej rezavej kufr, vevnitř politej kdo ví čím, kterej se pořádně nedal zavřít
a koupila novej, to mi doteď neodpustil:/

Pořádně to tu vyjmenuj co proved.......aby ses cítila líp.......v reálu tu situaci absolutně nezvládᚠ, tak musíš najít podporu na netu .......mezi chuděrama co jsou na tom podobně .......

no těch chuděr by tu asi muselo být víc ne....když je tohle forum plný různých témat

smile mysli si o studených čumácích co chceš

dovedeš rychle odsoudit, a jsi tvrdá jako kámen - doufám že i k sobě

jestli jsem mu ublížila, no možná jo tím, že jsem doufala, že to půjde o ono ne

Není tady

 

#133 1. 10. 2009 15:20

Rozmarila
Zablokovaný
Registrovaný: 20. 7. 2009
Příspěvky: 1407

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Vladena napsal(a):

Ouško, buď pořád stejná a zbav se sprosáka. U nás doma se nikdy sprostě nemluvilo a nemám potřebu ani já  mluvit sprostě. Vulgarita je nenormální a výmluva na rakovinu je ubohost. Pokud někdo chce žít v duševním hnoji,a si tak bydlí, ale hlavně a ten hnůj necáká po okolí!!!

Mělas pravdu Marsanko......s tou rakovinou........i malé dítě ví, že když člověk potlačuje svý pocity, že z toho je rakovina ......tohle vlákno by si měl konečně přečíst někdo rozumnej.......to je zoufalství , co tu předvádějí.

Radši hromadně onemocní rakovinöu, než aby uznaly že má Roz pravdu ...    lollol


A si komplikujete život sebevíc, on sám se zjednoduší.

Není tady

 

#134 1. 10. 2009 15:21

Ouška74
♥♥-----
Registrovaný: 7. 6. 2007
Příspěvky: 82

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Vachu napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Ouška74 napsal(a):

on má názor, že nám přišel pomáhat.............................
jeho poslední výrok byl - to jsem zvědav co tu beze mě budete žrát

On by vás zachraňoval! Chtěl by se cítit, jako zachránce na bílým koňovi neutral
Hm...víš co je zajímavý? Ten můj taky - a je to uvěřitelný. Skutečně se cítí dobře, když nás může "zachránit" a my mu projevujme radost a jistě i vděk. Blbý na tom je, že se to nestává dost často, jak by chtěl a tak i vytváří občas něco, jako "umělý nebezpečí"...

To víte, holky, muži jsou moc rádi viděni v roli BIVOJE, který skolí kance a přinese ho rodině na zádech k jídlu...
A snad uznáze, že za hrdinský čin a metrák masa si pořádnou pochvalu zaslouží, herdek filek, no ne?
va stolt tummenupp

smile souhlasím vachu, vím to a proto jsem to za každou maličkost chválila, na vším co udělal jsem se rozplývala, ale ne naschvál, ale protože se mi to opravdu líbilo
ale on jako by si toho nevšiml, a pořád si mele svou sad

Není tady

 

#135 1. 10. 2009 15:21

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Rozmarila napsal(a):

Ouška74 napsal(a):

jo taky nepřekonatelným problémem je že jsem vyhodila jeho starej rezavej kufr, vevnitř politej kdo ví čím, kterej se pořádně nedal zavřít
a koupila novej, to mi doteď neodpustil:/

Pořádně to tu vyjmenuj co proved.......aby ses cítila líp.......v reálu tu situaci absolutně nezvládᚠ, tak musíš najít podporu na netu .......mezi chuděrama co jsou na tom podobně .......

Roz, ale tohle nebyla rada ze života. Kdyby totéž napsal někdo jiný, byla bys první, kdo by ho napadl, že si léčí svou zoufalost. Měla by ses stydět


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#136 1. 10. 2009 15:22

Rozmarila
Zablokovaný
Registrovaný: 20. 7. 2009
Příspěvky: 1407

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Vachu napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Ouška74 napsal(a):

on má názor, že nám přišel pomáhat.............................
jeho poslední výrok byl - to jsem zvědav co tu beze mě budete žrát

On by vás zachraňoval! Chtěl by se cítit, jako zachránce na bílým koňovi neutral
"...

To víte, holky, muži jsou moc rádi viděni v roli BIVOJE, který skolí kance a přinese ho rodině na zádech k jídlu...
A snad uznáze, že za hrdinský čin a metrák masa si pořádnou pochvalu zaslouží, herdek filek, no ne?
va stolt tummenupp

Já si myslím že to je hrdinskej čin se přestěhovat do jinýho města a tam mít novou práci a ženu a cizí byt a dva harantíky na krku .........já bych do toho nešla .....a sobecká ouško už vůbec né.....ta jen nasazuje psí hlavu , protože si neví rady....


A si komplikujete život sebevíc, on sám se zjednoduší.

Není tady

 

#137 1. 10. 2009 15:23

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Rozmarila napsal(a):

Co teda chceš ??Slyšet že ty nejsi ta špatná ??Já si myslím že ano......a vůbec jsi ho tam neměla stěhovat ......mělas to poznat jak jste různí ...já bych tohle nikdy neudělala.

Prostě jsi mu ublížila a ted to chceš hodit na něj ,abys z toho byla venku co??Mᚠšpatný svědomí co?

No vitaj - tebe bych tedy, Rozmarilo, asi za své svědomí nechtěl.... dumbom
A víš proč? - Protože bych byl dodnes v tom samém stejném srabu a sebeutápění a sebeobětování, jako kdoví kolik měsíců před rozvodem... (a místo toho jsem dávno vyléčen, mám novou skvělou partnerku a život je zas krásnej).
stolt
Kdepak, když si dva lidi nesedí, je lepší jít od sebe. To mi nikdo nevymluví.
Ono je totiž úplně jedno, zda to je někomu líto či není (co spolu dosud prožili).
Když se to jednou přežije a jednoho (kohokoli) už nebaví dál táhnout tu káru, je lepší si dát sbohem.
lyssna

Není tady

 

#138 1. 10. 2009 15:23

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Vachu napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Ouška74 napsal(a):

on má názor, že nám přišel pomáhat.............................
jeho poslední výrok byl - to jsem zvědav co tu beze mě budete žrát

On by vás zachraňoval! Chtěl by se cítit, jako zachránce na bílým koňovi neutral
Hm...víš co je zajímavý? Ten můj taky - a je to uvěřitelný. Skutečně se cítí dobře, když nás může "zachránit" a my mu projevujme radost a jistě i vděk. Blbý na tom je, že se to nestává dost často, jak by chtěl a tak i vytváří občas něco, jako "umělý nebezpečí"...

To víte, holky, muži jsou moc rádi viděni v roli BIVOJE, který skolí kance a přinese ho rodině na zádech k jídlu...
A snad uznáze, že za hrdinský čin a metrák masa si pořádnou pochvalu zaslouží, herdek filek, no ne?
va stolt tummenupp

No právě - oni BY přinesli kance, jenomže někteří  jsou na tom tak, že ho neunesou, prže by je chytli plotýnky, tak alespoň prudí smile


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#139 1. 10. 2009 15:26

Rozmarila
Zablokovaný
Registrovaný: 20. 7. 2009
Příspěvky: 1407

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

mashanka napsal(a):

Rozmarila napsal(a):

Ouška74 napsal(a):

jo taky nepřekonatelným problémem je že jsem vyhodila jeho starej rezavej kufr, vevnitř politej kdo ví čím, kterej se pořádně nedal zavřít
a koupila novej, to mi doteď neodpustil:/

Pořádně to tu vyjmenuj co proved.......aby ses cítila líp.......v reálu tu situaci absolutně nezvládᚠ, tak musíš najít podporu na netu .......mezi chuděrama co jsou na tom podobně .......

Roz, ale tohle nebyla rada ze života. Kdyby totéž napsal někdo jiný, byla bys první, kdo by ho napadl, že si léčí svou zoufalost. Měla by ses stydět

Já se divím že jí v tom podoprujete ........ona ho prostě pomlouvá a vy vůbec neznáte jeho verzi ......a vůbec nejste v jeho situaci...to ste všichni slepí nebo co??
Prostě Ouško se chce očistit........že nic špatnýho neudělala........a k tomu zneužívá fora.......jako milenky ženáčů., jako ženáči co ubližujou rodinám ......jako mnoho jiných ......tady nabere podporu a v reálu ublíží ještě víc.....


A si komplikujete život sebevíc, on sám se zjednoduší.

Není tady

 

#140 1. 10. 2009 15:28

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Roz, jaké podporování. Já jsem jí poradila jediné. Když ti nevyhovuje, pošli ho někam. Nemá cenu být s někým, když mi s ním není dobře. Důvody proč komu co vadí a kdo je horší, ty jsou nepodstatné. Jemu vadí ona, jí vadí on - tím je to pro mě dané - proč se nutit do soužití, které oběma nevyhovuje ?


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#141 1. 10. 2009 15:29

Rozmarila
Zablokovaný
Registrovaný: 20. 7. 2009
Příspěvky: 1407

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Vachu napsal(a):

Rozmarila napsal(a):

Co teda chceš ??Slyšet že ty nejsi ta špatná ??Já si myslím že ano......a vůbec jsi ho tam neměla stěhovat ......mělas to poznat jak jste různí ...já bych tohle nikdy neudělala.

Prostě jsi mu ublížila a ted to chceš hodit na něj ,abys z toho byla venku co??Mᚠšpatný svědomí co?

No vitaj - tebe bych tedy, Rozmarilo, asi za své svědomí nechtěl.... dumbom
A víš proč? - Protože bych byl dodnes v tom samém stejném srabu a sebeutápění a sebeobětování, jako kdoví kolik měsíců před rozvodem... (a místo toho jsem dávno vyléčen, mám novou skvělou partnerku a život je zas krásnej).
stolt
Kdepak, když si dva lidi nesedí, je lepší jít od sebe. To mi nikdo nevymluví.
Ono je totiž úplně jedno, zda to je někomu líto či není (co spolu dosud prožili).
Když se to jednou přežije a jednoho (kohokoli) už nebaví dál táhnout tu káru, je lepší si dát sbohem.
lyssna

Ale to já píšu taky.....oni se k sobě nehodili od začátku .....ona je bez citu a cítí hlavně sebe a on je zas přecitlivělej a nervní ....to by bylo každýmu jasný hned .........ale ona tu hledá ALIBI .....a to mi přijde sprostý ......místo aby mu dala sbohem, tak tu celý dny bude rozebírat jak je zlej ...přitom domů si ho nastěhovala sama.


A si komplikujete život sebevíc, on sám se zjednoduší.

Není tady

 

#142 1. 10. 2009 15:30

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Rozmarila napsal(a):

Já si myslím že to je hrdinskej čin se přestěhovat do jinýho města a tam mít novou práci a ženu a cizí byt a dva harantíky na krku .........já bych do toho nešla .....a sobecká ouško už vůbec né.....ta jen nasazuje psí hlavu , protože si neví rady....

Je úplně jedno, kolik hrdinských činů kdo vykonal. Je dokonce úplně jedno, zda to byl mizera, anebo zda to byl ten nejhodnější a nejobětavější chlap (ženská). Když jeden druhému najednou zevšední a nedokáže na něm najít zhola nic pozitivníího a jen frflá a kafrá... tak se má ten ofrflávaný sbalit a odejít. V tomto případě je zřejmé, že košem má dát Ouško tomu svému Bivojovi. A to proto, že má furt ty blbé sprosté kecy. Tak.
Ouško prostě je člověk a jako svéprávná bytost je hodná jisté úcty a nemusí si nechat  s.r.á.t  na hlavu...
Tak.

Není tady

 

#143 1. 10. 2009 15:31

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Rozmarila napsal(a):

mashanka napsal(a):

Rozmarila napsal(a):


Pořádně to tu vyjmenuj co proved.......aby ses cítila líp.......v reálu tu situaci absolutně nezvládᚠ, tak musíš najít podporu na netu .......mezi chuděrama co jsou na tom podobně .......

Roz, ale tohle nebyla rada ze života. Kdyby totéž napsal někdo jiný, byla bys první, kdo by ho napadl, že si léčí svou zoufalost. Měla by ses stydět

Já se divím že jí v tom podoprujete ........ona ho prostě pomlouvá a vy vůbec neznáte jeho verzi ......a vůbec nejste v jeho situaci...to ste všichni slepí nebo co??
Prostě Ouško se chce očistit........že nic špatnýho neudělala........a k tomu zneužívá fora.......jako milenky ženáčů., jako ženáči co ubližujou rodinám ......jako mnoho jiných ......tady nabere podporu a v reálu ublíží ještě víc.....

Ouška se přece nepotřebuje očišovat, není u soudu.  Není spokojená s tím, jak se k ní a jejím dětem přítel chová a přišla se poradit. Rozhodnutí je stejně jenom na ní.  Není důvod jí napadat, nežijeme její život.

Není tady

 

#144 1. 10. 2009 15:32

Rozmarila
Zablokovaný
Registrovaný: 20. 7. 2009
Příspěvky: 1407

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

mashanka napsal(a):

Roz, jaké podporování. Já jsem jí poradila jediné. Když ti nevyhovuje, pošli ho někam. Nemá cenu být s někým, když mi s ním není dobře. Důvody proč komu co vadí a kdo je horší, ty jsou nepodstatné. Jemu vadí ona, jí vadí on - tím je to pro mě dané - proč se nutit do soužití, které oběma nevyhovuje ?

Správně,  ale proč tu rozebírat jakej je hajz*l dál, donekonečna ??Víš proč?Aby se cítila líp. že ona nic NEUDĚLALA, že za všechno můuže on.......vsad se, že ona ho nevystěhuje a dál tu bude řešit, co on řek a jak je hnusnej ...vo co ??


A si komplikujete život sebevíc, on sám se zjednoduší.

Není tady

 

#145 1. 10. 2009 15:33

Rozmarila
Zablokovaný
Registrovaný: 20. 7. 2009
Příspěvky: 1407

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

lea64 napsal(a):

Rozmarila napsal(a):

mashanka napsal(a):


Roz, ale tohle nebyla rada ze života. Kdyby totéž napsal někdo jiný, byla bys první, kdo by ho napadl, že si léčí svou zoufalost. Měla by ses stydět

Já se divím že jí v tom podoprujete ........ona ho prostě pomlouvá a vy vůbec neznáte jeho verzi ......a vůbec nejste v jeho situaci...to ste všichni slepí nebo co??
Prostě Ouško se chce očistit........že nic špatnýho neudělala........a k tomu zneužívá fora.......jako milenky ženáčů., jako ženáči co ubližujou rodinám ......jako mnoho jiných ......tady nabere podporu a v reálu ublíží ještě víc.....

Ouška se přece nepotřebuje očišovat, není u soudu.  Není spokojená s tím, jak se k ní a jejím dětem přítel chová a přišla se poradit. Rozhodnutí je stejně jenom na ní.  Není důvod jí napadat, nežijeme její život.

Ouška se očištuje .....řeší tu jasnou věc donekonečna , pze hledá podporu pro svý špatný svědomí........že ty to nevidíš, je jen tvůj problém......


A si komplikujete život sebevíc, on sám se zjednoduší.

Není tady

 

#146 1. 10. 2009 15:50

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Tak to jsem si tedy početla...a nachechtala se taky.....nic ve zlém, řeší se tu vážné věci, ale některé výrazy a obraty...mě teda dostaly. Aby jeden dal bacha před vlastním umlácením se. Riziková četba, ty naše diskuse.

Víš, Ouško, zkouším se v tom vyznat, možná situaci neodhadnu zcela správně....On se k Tobě nastěhoval...tohle řešení jste vítali oba, Ty a děti zase máte chybějícího do rodiny, on má o koho se starat...na druhou stranu, Ty jsi nespokojená, on taky, tak to vypadá, že už ty důvody spolu zůstávat dál nejsou zas až tak aktuální. Jeho v návratu brzdí ten jeho obsazený byt a Tebe v rozchodu brzdí strach ze samoty...což je normální....ale už jsi sama byla a víš, žes to zvládla. A jistě bys věčně sama nebyla, takže si zbytečně nenamlouvej, že mu to nemůžeš udělat, aby musel jít, že holkám to nemůžeš udělat, aby doma chyběl mužskej prvek, že sobě to nemůžeš udělat, když sis na něj zvykla....Můžeš, holka, můžeš a nemusíš to nijak extra zdůvodňovat. Můžeš udělat cokoli, pro co se rozhodneš, ale musíš bejt rozhodnutá natolik, aby se s pak neobviňovala a pořád dozadu neotáčela. On asi bude tak trošinku ukřvděnej nedoceněnej manipulátorek kutílek, co se obětoval a Ty tak trošku cimprlich, hroutící se z každého houknutí. je to asi kombinace, co k sobě moc nepasuje, oběma vám chybí ten zdravej nadhled, když nejde o život,  a taky  schopnost vcítit se do druhého, jak mu asi se mnou je, když aby kůň se mnou vydržel, popadne-li mě to....Prosímtě, Ouško, hlavně se oba nelitujte, on se nastěhoval nikoli aby Tě spasil, ale že tam o něj nejspíš žádná nestála, myslíš, že by se někde jen tak hnul? Kdyby měl možnost si nějakou nastěhovat on, věř mi, že by to udělal...je to schůdnější řešení, než aby se harcoval kraj světa. A cepovat by ji mohl doma líp...."jsem si tě sem nastěhoval, nejsi vděčná, no to jsem měl vědět..." Ouško, zkus se s ním nehádat. Až Ti zase něco vyčte, zkus s ním souhlasit. Jojo, řekni mu, jsem asi nesnášenlivá, budeš si muset najít nějakou, se kterou nebudeš tak trpět, žejo. Víš, holky, co jsou šikovně manipulovány směrem...jsi nemožná, byla bys beze mě nic....a nevěřej si, snadno přesvědčej samy sebe, že by bez něj nebyly schopny ani chcleba si ukrojit....Proto Ouško, a je, jak je, doma má být pohoda a klid. Vy ji tam nemáte, je to jednoznačné. Tohle by vedlo jedině k tomu, že Ti děti prásknou do bot, jak jen budou moct a Ty s ním budeš sama....a budeš se ho ptát, zda mohou potomci dojet na víkend. On Ti odpoví něco v tom směru...aby mi zase šlapali po trávníku nebo co, hergot, ty jsi už zapomněla, co mi dalo práci, aby to tu vypadalo...? Jo, vy jste v bytě...aby mi zase zcákali dlaždice v koupelně, jako posledně..._ Na to nemám nervy, to sis mě sem neměla brát a mohl jsem mít svatej pokoj!

Není tady

 

#147 1. 10. 2009 15:53

Rozmarila
Zablokovaný
Registrovaný: 20. 7. 2009
Příspěvky: 1407

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

lupina montana napsal(a):

Ouška74 napsal(a):

no rozmarilo, jen pro obrázek

když jsem mu řekla že s ním nemůžu už žít, tak mi řekl, že mi to tu taky může podpálit

pak se sice omluvil, že to bylo ze zoufalství, ale já mám strach

podle tebe je to zřejmě v pohodě smile

Ouško, ty mᚠkrásnej avatárek! tummenupp A přezdívku taky smile
Já žiju s podobným exotem taky: proč a nač, to je dlouhá pohádka - jen tě chci ujistit, že je to příšerná štrapáce. Nic pro Ouško s modrýma houslema pussa
Roz - tohle je nedorozumění; existují dva druhy hádek: konstruktivní a destruktivní (což bys teda měla myslím vědět)
Ouško mluví o těch destruktivních, které jsou výhradně nástrojem moci a ovládání a nikdy nevedou k výsledku. roll

Ale to je nesmysl......Lupino.........mě by nikdo nedonutil k takový reakci, jako má Ouško...hroutit se z hádky  a místo řešení utíkat na forum stěžovat si holkám....já bych si ho domů vůbec nenastěhovala , poznala bych , že se nehodíme ..............


A si komplikujete život sebevíc, on sám se zjednoduší.

Není tady

 

#148 1. 10. 2009 15:54

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Rozmarila napsal(a):

Ale to já píšu taky.....oni se k sobě nehodili od začátku .....ona je bez citu a cítí hlavně sebe a on je zas přecitlivělej a nervní ....to by bylo každýmu jasný hned .........ale ona tu hledá ALIBI .....a to mi přijde sprostý ......místo aby mu dala sbohem, tak tu celý dny bude rozebírat jak je zlej ...přitom domů si ho nastěhovala sama.

Zda je ona bez citu, zatímco on přecitlivělej, tak to bychom se spolu asi nedohodli.
Ale jedno je jisté.
Ouško má výčitky a ty jí brání udělat to, co by člověk s normálním zdravým sebevědomím uděla už dávno.

Není tady

 

#149 1. 10. 2009 15:59

Rozmarila
Zablokovaný
Registrovaný: 20. 7. 2009
Příspěvky: 1407

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

A proč by doma měla bejt pohoda a klid Kalupinko ??ty chceš aby všichni lidi stejný .....jako podle šablony??  lollol ....lidi jsou různí ........klidní i cholerici a všichni žijou ....někdo má italskou domácnost a je to štastnější než mrazivý mlčení v jiný rodině ........


A si komplikujete život sebevíc, on sám se zjednoduší.

Není tady

 

#150 1. 10. 2009 16:02

Rozmarila
Zablokovaný
Registrovaný: 20. 7. 2009
Příspěvky: 1407

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Vachu napsal(a):

Rozmarila napsal(a):

Ale to já píšu taky.....oni se k sobě nehodili od začátku .....ona je bez citu a cítí hlavně sebe a on je zas přecitlivělej a nervní ....to by bylo každýmu jasný hned .........ale ona tu hledá ALIBI .....a to mi přijde sprostý ......místo aby mu dala sbohem, tak tu celý dny bude rozebírat jak je zlej ...přitom domů si ho nastěhovala sama.

Zda je ona bez citu, zatímco on přecitlivělej, tak to bychom se spolu asi nedohodli.
Ale jedno je jisté.
Ouško má výčitky a ty jí brání udělat to, co by člověk s normálním zdravým sebevědomím uděla už dávno.

Ano to je pravda ...každej člověk by v pudu sebezáchovy tohle dávno skončil ......a ona si dělá výčitky .........a bohužel je tak zbabělá, že tady hledá spojence, místo, aby se k tomu postavila rovně a vyřešila to doma.


A si komplikujete život sebevíc, on sám se zjednoduší.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů