Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 30. 9. 2009 20:47

Rozmarila
Zablokovaný
Registrovaný: 20. 7. 2009
Příspěvky: 1407

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Ouška74 napsal(a):

Jo Rozmarilo, on se snažil a hodně snažil.

Jenže pak mi řekne, že jsem bezcitná svině, protože se nedokážu na něj po hádce usmát a dělat jako že nic.

No asi až si budu někoho jednou za hodně dlouho hledat, tak si do inzerátu napíšu....neřvoucího, nehádajícího se.... hmm

Tohle je přesně ono...ty řešíš svůj problém ne jeho.......hádky jsou všude,v práci, v tramvaji .........ten tvůj panickej strach s ním vůbec nesouvisí. On s tím, co si neseš v sobě nemá nic .......tak tro neházej na něj.
Proč ses rozvedla poprvé?
Vidíš zase tam mᚠto slovo hádka ......ty se panicky bojíš hádek a to není normální ........jsi nemocná .....tak to neházej jen na něj . Hádky patří k životu .

Upravil(a) Rozmarila (30. 9. 2009 20:51)


A si komplikujete život sebevíc, on sám se zjednoduší.

Není tady

 

#52 30. 9. 2009 20:53

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Rozmarila napsal(a):

tříska napsal(a):

Ouška74 napsal(a):

ještě chci napsat, že když jsem za ním chodila a řekla mu třeba že se mi něco nelíbí co dělá - vznikla hádka, on hned používá sprostá slova, prý když se mi to nelíbí tak si mám nasr...., políbít mu pr... .. takže další hádka, nakonec mi řekl a všichni chcípneme, že on je tady úplně sám..

:NEDÁ.

Ale on tam JE  sám.............ty ho přestan kritizovat a začni se do něj vžívat ........je v cizím bytě , v cizím městě s cizíma lidma .....sama říkáš, žes introvert uzavřenej do sebe .........jak jsi asi schopná ho psychicky podporovat ??Jak dlouho bys ty fungovala v takovým prostředí ??Dvě cizí pubertální holky a jedna máma, co nezvládá jedinou hádku ?
Hádky patří k životu ...jsou uplně normální ........ty sis nastěhovala takovýho člověka do bytu a připravila jsi ho o zázemí ......žije v cizím městě a možná by chtěl víc podpořit .......je možné, že z toho stresu prostě řve......necítí se tam dobře.........Možná má pravdu , že jsi sobecká, když tohle nevidíš.
Jesli ti jde o to, aby tě lidi tady litovali , tak prosím,ale já jsem si jistá , že na tom mᚠvelký podíl ty........
A to tě ještě živí .........
Já jsem totiž  zase silně alergická na lidi , co si myslí, že vztah je o tom, že se na sebe dva lidi pořád usmívají ......můj manžel řešil hádky demonstrativními sebevraždami ......tchýně také vyhrožovala, že se otráví, když s ní někdo nesouhlasil......  lol.....a víš co jsem dělala já, když manžel nechtěl nikdy řešit problémy a utíkal od nich ??Já jsem ŘVALA.

Možná na tom kus podílu má, ale ty jeho výroky se mi zdají už daleko za hranicí, teda - ikdyž, je fakt, že každý má hranice jinde vissla


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#53 30. 9. 2009 20:54

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Ouško, Ty chceš, aby odešel,ale víš, že on dobrovolně neodejde. V tom je ten zádrhel,ale jak Ti pomoci nevím. Teď to řeší Simona ze seriálu Ulice. Některej chlap se drží jako klíště. Nemůžeš na týden s dětma opustit byt (k mamince,dovolená atd) a dát mu ultimátum na odstěhování? Předejdeš tomu, že se bude zase moc a moc snažit, pochopí, že je konec.

Upravil(a) Vladena (30. 9. 2009 21:03)

Není tady

 

#54 30. 9. 2009 20:59

Rozmarila
Zablokovaný
Registrovaný: 20. 7. 2009
Příspěvky: 1407

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Jasně Marsí .......ale já bych manžela zabila, když už to bylo po stý ......když to neznᚠtak nechápeš........třeba jsem řekla , tohle je blbě a oan spolykal 30 acylpirinů........prostě panická hrůza z nesouhlasu a z kritiky(já jsem špatnej, já jsem sobeckej -koho vám to připomíná??) .......občas se jaksi stane, když je rodina a děti, že  se neco nepovede a řekne se, tohle je blbě......

A vůbec nechápu, proč řeší jeho byt do kterýho jí nic není ..........
Tak a já už mám zase pocit je Ouško autistická ........Ouško proč jsi se poprvé rozešla ??Jakou dělᚠ práci ??Strašně mi reakcema připomínᚠmoje autistický příbuzný ......ty strašáky vidím všude ...   lollol

Upravil(a) Rozmarila (30. 9. 2009 21:09)


A si komplikujete život sebevíc, on sám se zjednoduší.

Není tady

 

#55 30. 9. 2009 21:10

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Rozmarilo, často Tě potkávám na diskuzi. Někde píšeš, že jsi závislá na PC a v jednom příspěvku jsi zcela upřímně odhalila ,jak na tom vlastně jseš. Stále se stavíš do opozice a potom mᚠz toho mindráky. Právě teď to děláš!
Při psaní jsi sama se sebou spokojená ,,to jsem jim to zase nandala",ale večer budeš usínat sama samotinká....protože jsi zase nenašla žádné souznění s tvojí myslí. Rozmarilo, zkus se zapojit do diskuze a potlačit svůj vzdor. Nebojuj s námi, jen diskutuj, hledej lásku mezi řádky......myslím to úpřímně. Vlaďka (tvůj ročník).

Upravil(a) Vladena (30. 9. 2009 21:13)

Není tady

 

#56 30. 9. 2009 21:16

Rozmarila
Zablokovaný
Registrovaný: 20. 7. 2009
Příspěvky: 1407

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

No já píšu názor kterým jsem si jistá ....nepotřebuju ničí lásku ......lásku mi dávají moje dětičky a mí přátelé a moje kočičky a moje vnučka ..........Oušku nepomůžete lítováním.........Ouško sama má velkej problém , kterej ovšem za vaší vydatné pomoci hází na přítele........

Já lásku nehledám, mě jsou lidi  ukradený, mě zajímá jen PROBLÉM A JEHO ŘEŠENÍ......

Mně jen udivuje, že to doted nikdo nepoznal ......

Na co ty fora jsou ?Abychom litovali každýho, kdo sem přijde , bez ohledu , jestli si ten problém vyrobil sám??

To mi přijde trochu   kontraproduktivní !!

Upravil(a) Rozmarila (30. 9. 2009 21:18)


A si komplikujete život sebevíc, on sám se zjednoduší.

Není tady

 

#57 30. 9. 2009 21:31

Ouška74
♥♥-----
Registrovaný: 7. 6. 2007
Příspěvky: 82

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Rozmarilo,

já nechci a nepotřebuju aby mě někdo litoval.
potřebovala jsem to někomu říct a  poslechnout si názory, abych věděla, jestli jsem úplně mimo nebo s tím mám něco dělat.

musím říct, že jsi dosáhla svého, vykolejila jsi mě z klidu.

autistická doufám nejsem, i když neznám přesné příznaky této nemoci, mám normální práci a normální děti

nemám hrůzu z kritiky, jen z křiku a sprostých hádek
přeju si řešit neshody v klidu

doufám že nemᚠpravdu, když tvrdíš že všichni se hádají křikem
pokud jo, tak bude lepší, když budu napořád sama s dětma, než aby se na mě při každé maličkosti někdo utrhoval, a z blbostí dělal dusno

Není tady

 

#58 30. 9. 2009 21:33

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Rozmarila napsal(a):

Jasně Marsí .......ale já bych manžela zabila, když už to bylo po stý ......když to neznᚠtak nechápeš........třeba jsem řekla , tohle je blbě a oan spolykal 30 acylpirinů........prostě panická hrůza z nesouhlasu a z kritiky(já jsem špatnej, já jsem sobeckej -koho vám to připomíná??) .......občas se jaksi stane, když je rodina a děti, že  se neco nepovede a řekne se, tohle je blbě......

A vůbec nechápu, proč řeší jeho byt do kterýho jí nic není ..........
Tak a já už mám zase pocit je Ouško autistická ........Ouško proč jsi se poprvé rozešla ??Jakou dělᚠ práci ??Strašně mi reakcema připomínᚠmoje autistický příbuzný ......ty strašáky vidím všude ...   lollol

Já souhlasím s tím, že není na místě, řešit jeho byt. Podle mě by měla řešit svůj byt. Jestli ve svém bytě toho pána nadále chce nebo ne - a podle toho se zařídit. I kdyby byla třeba autistická, měla 10 panických poruch a ještě navrch tik, pořád je to ona, kdo rozhoduje o tom, kdo bude žít v jejím bytě.


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#59 30. 9. 2009 21:57

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Ouška74 napsal(a):

Rozmarilo,

já nechci a nepotřebuju aby mě někdo litoval.
potřebovala jsem to někomu říct a  poslechnout si názory, abych věděla, jestli jsem úplně mimo nebo s tím mám něco dělat.

musím říct, že jsi dosáhla svého, vykolejila jsi mě z klidu.

autistická doufám nejsem, i když neznám přesné příznaky této nemoci, mám normální práci a normální děti

nemám hrůzu z kritiky, jen z křiku a sprostých hádek
přeju si řešit neshody v klidu

doufám že nemᚠpravdu, když tvrdíš že všichni se hádají křikem
pokud jo, tak bude lepší, když budu napořád sama s dětma, než aby se na mě při každé maličkosti někdo utrhoval, a z blbostí dělal dusno

Takové sprosté hádky přece nejsou obvyklé, mě by to deptalo taky. V každé rodině dojde občas k tomu, že si partneři neporozumí, ale nemusí to končit tím, že je jeden úplně odrovnaný, ponížený, vynervovaný.

Není tady

 

#60 30. 9. 2009 22:10

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

No já píšu názor kterým jsem si jistá ....nepotřebuju ničí lásku ......lásku mi dávají moje dětičky a mí přátelé a moje kočičky a moje vnučka ..........
Já lásku nehledám, mě jsou lidi  ukradený, mě zajímá jen PROBLÉM A JEHO ŘEŠENÍ......
Mně jen udivuje, že to doted nikdo nepoznal

Rozmarilo, přečti si po sobě.....lidi jsou mi ukradený.........Jenže, za každým sdělením,příspěvkem je malý človíček,který potřebuje radu, povzbudit a pomoci. Případně usadit, když je vidět,že to je vyčůránek! Že jsou Ti lidi ukradený, už řada z nás poznala, ale mᚠproblém a Ty ho znáš! Nemůžu honem najít tvůj příspěvek,ale psala jsi tam konečně pravdu o sobě. Takže jsem využila toto vlákno a snažila Ti pomoci. Dnes se to nepodařilo,ale přes všechno Ti přeji dobrou noc. hjartahjartahjarta

Není tady

 

#61 30. 9. 2009 22:27

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

hjarta

Upravil(a) mashanka (30. 9. 2009 22:33)


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#62 1. 10. 2009 6:17

Rozmarila
Zablokovaný
Registrovaný: 20. 7. 2009
Příspěvky: 1407

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Ještě jsem ti chtěla říct jednu důležitou věc, jsem na tebe moc hodná , tohle čti pozorně :

Můj bejvalej manžel se šíleně bál hádek a hroutil se při nich ............neuměl je řešit, moje tchýně nesnášela hádky a řešila to tak, že to vždycky někde někomu něco nalhala a z toho vznikaly mnohem větší problémy.......a víš jak to dopadlo ??Manžel i tchýně měli RAKOVINU . Tchýně na rakovinu po 7 letech zemřela a manžel měl nález v 50 letech a ted je v pohodě.
Protože člověk, kterej potlačuje svý projevy a neumí zařvat jdi dö pudele, dostává často rakovinu, to je známá věc.

Upravil(a) Rozmarila (1. 10. 2009 6:22)


A si komplikujete život sebevíc, on sám se zjednoduší.

Není tady

 

#63 1. 10. 2009 6:27

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Tohle ti tady neuvěří. Zkoušela jsem to napsat kdysi, že rakovina je z zášti a potlačování, ale měli mě za cvoka


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#64 1. 10. 2009 6:31

Rozmarila
Zablokovaný
Registrovaný: 20. 7. 2009
Příspěvky: 1407

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Ouška74 napsal(a):

Rozmarilo,

já nechci a nepotřebuju aby mě někdo litoval.
potřebovala jsem to někomu říct a  poslechnout si názory, abych věděla, jestli jsem úplně mimo nebo s tím mám něco dělat.

musím říct, že jsi dosáhla svého, vykolejila jsi mě z klidu.

autistická doufám nejsem, i když neznám přesné příznaky této nemoci, mám normální práci a normální děti

nemám hrůzu z kritiky, jen z křiku a sprostých hádek
přeju si řešit neshody v klidu

doufám že nemᚠpravdu, když tvrdíš že všichni se hádají křikem
pokud jo, tak bude lepší, když budu napořád sama s dětma, než aby se na mě při každé maličkosti někdo utrhoval, a z blbostí dělal dusno

Jasně že jsi úplně mimo...........hádky jsou normální komunikační prostředek ..........jeho chování muže být VÝSLEDEK toho, co tam s vámi žije ..........je mooc těžký žít s člověkem jako jsi ty ..........on je v dost těžký situaci a vedle sebe má člověka, který nemá empatii.......
Ty pořád píšeš co dělá on špatnýho a vůbec nepíšeš, co on cítí.............jen tak jako omylem vyšlo najevo, že se cítí sám a má malý prostor a že ste divný ....no ty jsi divná .........dospělá ženská která se hroutí při každé hádce není v pořádku .......
I další věci jsou moc divný ..........když ti řek že prodá byt a koupí gars synovi a peníze přinese vám , mělas říct tak to teda né.......to by udělal jen cvok zbavený svéprávnosti, zbavit se vlastního bytu a jít do nejistoty ........a ty si ještě stěžuješ, že to nesplnil........zajímᚠse jen o sebe ......přesně jako ti mí autisti ........

Jak velký prostor má u vás doma?Svůj pokoj ??A kolik má času pro sebe a na svý koníčky ?Jaký má koníčky , chodí někam s klukama ?
A neodpovídᚠna důležitý věci :proč byl bývalý rozchod??Co dělᚠza práci a tvoji rodiče?


A si komplikujete život sebevíc, on sám se zjednoduší.

Není tady

 

#65 1. 10. 2009 6:32

Petuna
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 938

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Ouška74 napsal(a):

Rozmarilo,

já nechci a nepotřebuju aby mě někdo litoval.
potřebovala jsem to někomu říct a  poslechnout si názory, abych věděla, jestli jsem úplně mimo nebo s tím mám něco dělat.

musím říct, že jsi dosáhla svého, vykolejila jsi mě z klidu.

autistická doufám nejsem, i když neznám přesné příznaky této nemoci, mám normální práci a normální děti

nemám hrůzu z kritiky, jen z křiku a sprostých hádek
přeju si řešit neshody v klidu

doufám že nemᚠpravdu, když tvrdíš že všichni se hádají křikem
pokud jo, tak bude lepší, když budu napořád sama s dětma, než aby se na mě při každé maličkosti někdo utrhoval, a z blbostí dělal dusno

Ouško..nejsi taková sama....toho nesnážím odkajživa a dokonce se snížím k tomu že i odcházím. Vždy se snažím domluvit normálně ne řvaním a dáváním ran pod pás, nikdy jsem to neuměla a ani v to nedoufám že umět budu.
Ale.......někdy mě to štve, protože vevnitř se člověk cítí jak tlakový hrnec, ví co by řekl, v duchu si to omílá stále dokola ale nahlas není schopen začít ječet. Někdy bych chtěla být takto sprostá a nevymáchaná ale prostě to nejde a jak říkᚠty..jak jsem byl malá hádky na denním pořádku a řvaní..tak toto ze srdce nesnáším a rozumím Ti.

Ale to neznamená, že je to tak správně, ty se musíš postavit despotovi, nemᚠs ním společného vlastně nic, závazky spolu nemáte a takový člověk tě zničí. Věř mi....znám to

Není tady

 

#66 1. 10. 2009 6:36

Petuna
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 938

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Rozmarila napsal(a):

Ještě jsem ti chtěla říct jednu důležitou věc, jsem na tebe moc hodná , tohle čti pozorně :

Můj bejvalej manžel se šíleně bál hádek a hroutil se při nich ............neuměl je řešit, moje tchýně nesnášela hádky a řešila to tak, že to vždycky někde někomu něco nalhala a z toho vznikaly mnohem větší problémy.......a víš jak to dopadlo ??Manžel i tchýně měli RAKOVINU . Tchýně na rakovinu po 7 letech zemřela a manžel měl nález v 50 letech a ted je v pohodě.
Protože člověk, kterej potlačuje svý projevy a neumí zařvat jdi dö pudele, dostává často rakovinu, to je známá věc.

S tím souhlasím.........uleví se a špatná energie jde ven...ale když to někdo nezvládá a neumí?

Není tady

 

#67 1. 10. 2009 6:41

Rozmarila
Zablokovaný
Registrovaný: 20. 7. 2009
Příspěvky: 1407

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Ale riskuješ, že onemocníš to ti nevadí Petunoi??Uč se to.....jdi do lesa a řvi sprostý nadávky ......mlat klackem o zem.......

A on není žádnej despota ......on může být i obě..........Ty taky žiješ v cizím  městě a v cizím bytě a mᚠna krku tři studený sobce, který by tě v pohodě připravili o byt  ???tyhle věci se totiž spolehlivě dědí .........

Moje tchýně tyranizovala vydíráním celou rodinu ......ALE PRAVDA JE, ŽE SE NEHÁDALA TO JO  NEKŘIČELA  ..   lollol


A si komplikujete život sebevíc, on sám se zjednoduší.

Není tady

 

#68 1. 10. 2009 6:46

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Ono nejde o křik samotný, a křičí. Ae to, co křičí, je dost hrozné. Něco o chcípání, sviních, apod,, to by vyslovil v mém bytě jen jednou. Křičet se přece dá i kultivovaně. Pokud on to neumí, je to primitivní hovado.

Podle mě zatím jen zkouší, kde jsou hranice - kam až může jít, aniž by ho chytla za pr-d-al a vyrazila s ním dveře. Zdá se, že hodně daleko

Upravil(a) mashanka (1. 10. 2009 6:48)


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#69 1. 10. 2009 6:55

Rozmarila
Zablokovaný
Registrovaný: 20. 7. 2009
Příspěvky: 1407

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

mashanka napsal(a):

Ono nejde o křik samotný, a křičí. Ae to, co křičí, je dost hrozné. Něco o chcípání, sviních, apod,, to by vyslovil v mém bytě jen jednou. Křičet se přece dá i kultivovaně. Pokud on to neumí, je to primitivní hovado.

Podle mě zatím jen zkouší, kde jsou hranice - kam až může jít, aniž by ho chytla za pr-d-al a vyrazila s ním dveře. Zdá se, že hodně daleko

No já říkám, že tomu nerozumíš, že bys ty  v takový situaci řvala první ........on se dostal do bezvýchodný situace , tak to řeší řvaním......někdo to řeší alkoholem, někdo sebere kufr a on řve .......prostě chlapi neumí věci řešit normálně .......možná ani nemá kam jít, když se objeví vy bytě, který dal synovi .
My na sebe doma taky řveme......dcera mi řekne ty kávo stará tlustá a ty fíčo vyliž si ......a já na ni ty pošahanej autisto  ........a já jsem MOC ráda, nebude mít totiž rakovinu.
Co bys udělala když ti někdo řekne chcípni?já bych mu řekla zdechni ........a Ouško se hroutí a pláče na forech ....vidíš ten rozdíl?


A si komplikujete život sebevíc, on sám se zjednoduší.

Není tady

 

#70 1. 10. 2009 7:01

Petuna
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 938

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Rozmarila napsal(a):

mashanka napsal(a):

Ono nejde o křik samotný, a křičí. Ae to, co křičí, je dost hrozné. Něco o chcípání, sviních, apod,, to by vyslovil v mém bytě jen jednou. Křičet se přece dá i kultivovaně. Pokud on to neumí, je to primitivní hovado.

Podle mě zatím jen zkouší, kde jsou hranice - kam až může jít, aniž by ho chytla za pr-d-al a vyrazila s ním dveře. Zdá se, že hodně daleko

No já říkám, že tomu nerozumíš, že bys ty  v takový situaci řvala první ........on se dostal do bezvýchodný situace , tak to řeší řvaním......někdo to řeší alkoholem, někdo sebere kufr a on řve .......prostě chlapi neumí věci řešit normálně .......možná ani nemá kam jít, když se objeví vy bytě, který dal synovi .
My na sebe doma taky řveme......dcera mi řekne ty kávo stará tlustá a ty fíčo vyliž si ......a já na ni ty pošahanej autisto  ........a já jsem MOC ráda, nebude mít totiž rakovinu.
Co bys udělala když ti někdo řekne chcípni?já bych mu řekla zdechni ........a Ouško se hroutí a pláče na forech ....vidíš ten rozdíl?

To si dělᚠpr...?

Není tady

 

#71 1. 10. 2009 7:10

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Rozmarila napsal(a):

mashanka napsal(a):

Ono nejde o křik samotný, a křičí. Ae to, co křičí, je dost hrozné. Něco o chcípání, sviních, apod,, to by vyslovil v mém bytě jen jednou. Křičet se přece dá i kultivovaně. Pokud on to neumí, je to primitivní hovado.

Podle mě zatím jen zkouší, kde jsou hranice - kam až může jít, aniž by ho chytla za pr-d-al a vyrazila s ním dveře. Zdá se, že hodně daleko

No já říkám, že tomu nerozumíš, že bys ty  v takový situaci řvala první ........on se dostal do bezvýchodný situace , tak to řeší řvaním......někdo to řeší alkoholem, někdo sebere kufr a on řve .......prostě chlapi neumí věci řešit normálně .......možná ani nemá kam jít, když se objeví vy bytě, který dal synovi .
My na sebe doma taky řveme......dcera mi řekne ty kávo stará tlustá a ty fíčo vyliž si ......a já na ni ty pošahanej autisto  ........a já jsem MOC ráda, nebude mít totiž rakovinu.
Co bys udělala když ti někdo řekne chcípni?já bych mu řekla zdechni ........a Ouško se hroutí a pláče na forech ....vidíš ten rozdíl?

Kecᚠ- takhle spolu nemluvíte. A i kdyby, je mi to jedno, to je vaše věc. Je to primitivní, používat taková slova a hlavně, v životě by mi nepřišlo na jazyk, když se bavím s člověkem, ke kterému nám alespoň trochu úcty.

Ale v tom, že já bych ječela, nemᚠpravdu - já bych tam, kde se mi nelíbí, prostě nebyla.
A chlap by nikdy "chcípni" neřekl. Na psychopaty a potencionální násilníky mám nos a nemají u mě šanci. Nakonec, oni se mi vyhýbají sami - hledají si trošku jiné typy žen wink

Upravil(a) mashanka (1. 10. 2009 7:13)


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#72 1. 10. 2009 7:10

Rozmarila
Zablokovaný
Registrovaný: 20. 7. 2009
Příspěvky: 1407

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Nedělám........naučila jsem jí to ...pracně ........ona je totiž jako manžel a jako Ouško .......jasně, že se hned začnem řezat a je po hádce .........prostě svý pocity musíš ze sebe dávat pořád ven co nejvíc .....Ouško by se měla učit od přítele sprostě nadávat .


A si komplikujete život sebevíc, on sám se zjednoduší.

Není tady

 

#73 1. 10. 2009 7:14

Rozmarila
Zablokovaný
Registrovaný: 20. 7. 2009
Příspěvky: 1407

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

mashanka napsal(a):

Rozmarila napsal(a):

mashanka napsal(a):

Ono nejde o křik samotný, a křičí. Ae to, co křičí, je dost hrozné. Něco o chcípání, sviních, apod,, to by vyslovil v mém bytě jen jednou. Křičet se přece dá i kultivovaně. Pokud on to neumí, je to primitivní hovado.

Podle mě zatím jen zkouší, kde jsou hranice - kam až může jít, aniž by ho chytla za pr-d-al a vyrazila s ním dveře. Zdá se, že hodně daleko

a Ouško se hroutí a pláče na forech ....vidíš ten rozdíl?

Kecᚠ- takhle spolu nemluvíte. A i kdyby, je mi to jedno, to je vaše věc. Je to primitivní, používat taková slova a hlavně, v životě by mi nepřišlo na jazyk, když se bavím s člověkem, ke kterému nám alespoň trochu úcty.

Ale v tom, že já bych ječela, nemᚠpravdu - já bych tam, kde se mi nelímí, prostě nebyla

Přesně tak , já taky né ......ale dobře víš třeba z Alkoholiků, že lidi si neví rady ,jak naložit se svým životem a řeší ho uplně nesmyslně .........destruktivně ..........on do nich nacpal peníze a energii, přestěhoval se jinam .....to jsou hrozný šoky a stresy....třeba změna bydliště je velký stres.......a ted to nevyšlo .....no tak řve ........uáááááááá

Pravda je že k nám by si to nedovolil.........ale znova říkám, on může bejt dobrej člověk a ne psychopat..........MNOHEM BL͎ K PSYCHOPATII má bohužel Ouško ....to co má Ouško se dřív nazývalo schizoidní psychopatie .........
Já taky sprostě řvu a nadávám a přitom jsem hodnej a obětavej člověk ........pomohla jsem mnoha lidem .....

Upravil(a) Rozmarila (1. 10. 2009 7:20)


A si komplikujete život sebevíc, on sám se zjednoduší.

Není tady

 

#74 1. 10. 2009 7:24

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Rozmarila napsal(a):

Nedělám........naučila jsem jí to ...pracně ........ona je totiž jako manžel a jako Ouško .......jasně, že se hned začnem řezat a je po hádce .........prostě svý pocity musíš ze sebe dávat pořád ven co nejvíc .....Ouško by se měla učit od přítele sprostě nadávat .

Ale proč sprostě. Hele, víš, co já se nanadávám v tramvaji ? Denně ? Místo debil používám Jarmil, místo krávy Anežka............. ale je fakt, že mně vulgarismy vadí. Obzvláště ty genitální. To, jak někdo řekne, naskočí mi skoro husina. Mě by to nevyventilovalo. No, každý má své metody.


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#75 1. 10. 2009 7:28

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Byli byste s někým kdo....? Poraďte mi.

Občas řeknu, že mě něco s.ere, že je to na h-ovno............ to jo, ale manžel říká, když se omluvím, že jsem jako Květa Fialová, o které někdo někdy řekl, že když ona řekne ho-v-no, tak že to ho-v-no voní big_smile

Upravil(a) mashanka (1. 10. 2009 7:29)


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů