Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 10. 9. 2009 22:43

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

taurus napsal(a):

Já jsem jela přes cestovku s tátou na Sibiř. Částečně to bylo po různých ubytováních a částečně pod stanem, neb se dělaly výstupy.
A musím říct, že jsem absolutně nadšená a očarená a příští rok bych už jela jednoznačně bez cestovky (nejsme vůbec cestovkářské typy ale využili jsme to kvůli  neznalosti místa).

ڞasný, škoda že tu neni slintající závistivej smajlík....... smile
Tohle jsou místa kam já se už nejspíš nikdy nepodívám. Ve svým věku už trpím jistejma předsudkama, o kterých vím že jsou zcela mimo ale už se jich nezbavím. Před pěti lety jsem měl už naplánovanej přejezd celý tratě Transsibiřský magistrály až do Pekingu....... jenže mi do toho nějak vlezlo jedno mimino a místo na Sibiř sem jel s kočárkem do Prokopskýho údolí. va


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#27 10. 9. 2009 23:05

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

No, Jeňýku, nevím, jestli by nestálo za to ty předsudky přehodnotit. Mě to tam tak okouzlilo, že kdybych si měla vybrat jet do nejlepší destinace světa s pětihvězdičkovým hotelem nebo znova letět do Ruska pod stan s tureckým záchodem, tak Rusko  jednoznačně vyhraje.
Navíc to, pokud se nebráníš stanu může být víc než levná dovolená. Tatík třeba objevil místo, kde by se zadarmo dalo stanovat s krásným výhledem  na Bajkal.
A těch zážitků mám nepočítaně od pití vody z Bajkalu, přes jejich ryby až po Transsibiřskou magistrálu.
Jak říkám celé mě to tak okouzlilo, že se začínám učit rusky a příští rok mě tam mají zase.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#28 10. 9. 2009 23:45

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

Copak o to, okouzlení z pětihvězdičkovejch hotelů už mám dávno za sebou.
Já bych měl problém s tím že do těhle destinací bych si samostatně už netroufnul, zvl᚝ s mlaďochem. No a s cestovkou.... nejsem si jistej jestli ještě existuje nějaká cestovka která garantuje maximální počet třeba šesti klientů. Nerad totiž chodim v průvodu. smile

Můžu vědět s jakou CK jste tam byli a kolik vás bylo?


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#29 11. 9. 2009 19:48

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

Jeňýku, mᚠSZ.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#30 15. 9. 2009 14:49

Iveta X
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1548

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

Letos, předchozí tři roky a snad i roky budoucí - jedině Šumava. Pěšky i na kole. Tam pro mě přestávají existovat hodiny, příprava jídla, praní, žehlení a je mi zase 20 .... Zajímavý, jak lehce člověk sleví ze svýho standartu a není mu to zatěžko, dokonce si to užívá.


Iveta X

Není tady

 

#31 15. 9. 2009 16:45

BOBOZH
♥♥-----
Místo: Jihlava
Registrovaný: 29. 5. 2009
Příspěvky: 31
Web

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

smazáno

Upravil(a) AndreaP. (23. 8. 2014 17:16)

Není tady

 

#32 15. 9. 2009 16:56

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

v neděli jsme se vrátili z dovolené autem ve Švýcarsku, koukat s horské boudy, kde praská dřevo v krbu na ty štíty kolem, to byla lahoda na duši... najezdili jsme 4000km, viděli nádhernou přírodu, určitě bych se tam někdy v budoucnu ráda ještě vrátila stolt


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#33 15. 9. 2009 17:00

BOBOZH
♥♥-----
Místo: Jihlava
Registrovaný: 29. 5. 2009
Příspěvky: 31
Web

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

IvetoX musím s Vámi souhlasit dovolená na Šumavě paráda.Byl jsem tam se ženou loni o dovolení v auto kempu Annín I. Nádherná příroda i okolí(hrad Kašperk zlatonosná řeka Otava)prostě paráda.

Není tady

 

#34 15. 9. 2009 20:44

Hledač
♥♥-----
Registrovaný: 6. 9. 2009
Příspěvky: 69

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

Týdenní dovolená s partou kamarádů - celkem 5 mužů a 3 ženy. 3 osobní automobily na cestě po západní Evropě. Rakousko, Německo, Francie.

Není tady

 

#35 18. 9. 2009 19:54

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

mala.popelka napsal(a):

v neděli jsme se vrátili z dovolené autem ve Švýcarsku, koukat s horské boudy, kde praská dřevo v krbu na ty štíty kolem, to byla lahoda na duši... najezdili jsme 4000km, viděli nádhernou přírodu, určitě bych se tam někdy v budoucnu ráda ještě vrátila stolt

Popelko, to musela být nádherná dovolená tummenupp! Ve Švýcarsku žije moje spolužačka a já se vždycky rozplývám nad fotkama, jak tam je krásně! Už dlouho se tam chystám a pořád to nějak nevychází grater, můžu se zeptat - ubytování jste si zajistili předem sami přes net nebo až na místě? A na kolik asi vyjde pronájem takové nějaké chatičky?


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#36 18. 9. 2009 22:14

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

LENNO, my jsme bydleli v takové horské chajdičce, v zimním lyžařském středisku /samozřejmě ještě bez sněhu/, kapacita byla až 8 lidí (my jsme tam byli jen 4) a bez stravy nás to vyšlo na 4800,- Kč + 160chf pobytová taxa a spotřeba energií.

Zajišovali jsme si to předem, platili tady v ČR a tam jeli už jen s voucherem a tu spotřebu jsme platili na místě.
Plus protože to je docela daleko a my máme rádi pohodlnou jízdu bez stresů, tak jsme si ještě zařídili dopředu jednu noc tam a jednu noc zpátky v Rakousku, v Loferu, což bylo zhruba na půli cesty a naprostá spokojenost.

Dovolená byla opravdu na tummenupp - viděli jsme krásné hory, ledovec, města, přehradu s nejvyšší hrází na světě, navštívili čokoládovnu a sýrárnu, taková všehochu, fakt pohádka stolt


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#37 18. 9. 2009 23:21

savéla
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 651

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

Nedá mi to se taky nepochválit...
Byli jsme v Alpách, oblast Dachsteinu, s cestovkou, s plnou penzí, se skvělýma průvodcama a ještě báječnějšíma spolucestujícíma /kouzlo cestovek-poznání nových lidí/ tůry, ledovec, jezera ...
Ve čtvrtek jsme kupovali, v pátek jeli. Je to skoro měsíc a ještě jsem to nerozdýchala, co to ve mně zanechalo.
Mám pocit, že jsem tam našla sama sebe a to co mi chybí - příroda, lidi, atmosféra.

Zatím moje nejlepší dovolená, neplánovaná, neočekávaná. Jenom doufám, že dokážu zvládnout to co ve mně otevřela - minulost, přítomnost a snad i budoucnost smile

Není tady

 

#38 5. 4. 2011 13:53

RadkaBlahova
♥------
Registrovaný: 5. 4. 2011
Příspěvky: 2

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

Kempování - jasná volba. S rodinou, jižní Čechy, my máme nejradši kemp Frymburk, který leží na Lipně. Krásné ceny, skvělé služby a vybavení kempu. Mrkněte na nepovolená reklama

Upravil(a) Ronja (5. 4. 2011 14:23)

Není tady

 

#39 2. 7. 2011 12:46

Františka Škutová
♥♥-----
Registrovaný: 2. 7. 2011
Příspěvky: 35

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

Původně jsem chtěla do Egypta, Řecka, Tunisu, ale nakonec jsem opět skončila u Chorvatska :-). Podgora.

Není tady

 

#40 13. 8. 2014 14:17

Miki Hessova
♥------
Registrovaný: 13. 8. 2014
Příspěvky: 2
Web

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

Zdravím.
Já jsem s přítelem letos strávila dovolenou tak, že jsme týden jezdili na motorce pro krásách Čechách a Moravy, a musím říct že to byla jedna z nejlepších dovolených jaké jsem prožila. Vždy jsme si na serveru http://www.justride.cz/zajimave-vylety vybrali nějaký ten výlet a pak vyrazili. Vřele můžu všem doporučit (výlety se dají v pohodě projet jak autem, tak i třeba na kole).

Není tady

 

#41 19. 8. 2014 20:50

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

My byli letos na dovolené kolem obce Žulová. Je tam spoustu krásných zatopených lomů, v některých se dá i koupat. Manželovi i synovi se to moc líbilo a mě taky. Málo turistů, horská příroda a hlavně houby: a hodně smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#42 19. 8. 2014 21:56

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

Tulipánka napsal(a):

My byli letos na dovolené kolem obce Žulová. Je tam spoustu krásných zatopených lomů, v některých se dá i koupat. Manželovi i synovi se to moc líbilo a mě taky. Málo turistů, horská příroda a hlavně houby: a hodně smile

Musím se hned podívat kde to je - krásné zatopené lomy a navíc i s možným koupáním mě taky přitahují,studená voda mi neva,s tím má u nás problém spíš manžel;)

Není tady

 

#43 19. 8. 2014 23:03

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

Já jsem byla na dovolené na faře ve Špindlu , miluju to tam. Je tam i nádherná moderní kaplička, kam chodím přemýšlet , přímo nad mým pokojem .A pod mým pokojem bydlí pan  farář.....je to tak romantický !

Ty Jeseníky ti Tulipánko závidím, to jsou krásný hory.......asi příště pojedu do Velkých Losin na faru .......big_smile
Taky tam pronajímají pokoje totiž .


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#44 20. 8. 2014 9:46

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

holky, vy tady vidíte ten podpis, co má BOBOZH, jako když jsou tady po.nostránky? Nebo to vidím jen já?


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#45 20. 8. 2014 12:41

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

Jaku napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

My byli letos na dovolené kolem obce Žulová. Je tam spoustu krásných zatopených lomů, v některých se dá i koupat. Manželovi i synovi se to moc líbilo a mě taky. Málo turistů, horská příroda a hlavně houby: a hodně smile

Musím se hned podívat kde to je - krásné zatopené lomy a navíc i s možným koupáním mě taky přitahují,studená voda mi neva,s tím má u nás problém spíš manžel;)

Jaku, kdybys chtěla ubytování, tak my přímo u Žulové nic nenašli, není to turisticky atraktivní oblast. Takže jsem byli ubytování v Lipová Lázně (cca. 10 km). A pokud bys chtěla jednoduché ubytování, ale s krásným výhledem na hory a ještě na samotě, tak jsme bydleli tady http://www.rsmiroslav.cz/ - paní v penzionu je moc příjemná, vaří docela dobře smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#46 20. 8. 2014 12:44

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

olasik napsal(a):

Já jsem byla na dovolené na faře ve Špindlu , miluju to tam. Je tam i nádherná moderní kaplička, kam chodím přemýšlet , přímo nad mým pokojem .A pod mým pokojem bydlí pan  farář.....je to tak romantický !

Ty Jeseníky ti Tulipánko závidím, to jsou krásný hory.......asi příště pojedu do Velkých Losin na faru .......big_smile
Taky tam pronajímají pokoje totiž .

Velké Losiny známe, tam se nám moc líbilo. Bydleli jsme tam ještě jako studenti v kempu, kde normálně tekla teplá voda zdarma tummenupp . A také se nám tam líbila ta rodinná farma - minizoo, ze které teď bohužel udělali vrchol nevkusu sad


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#47 20. 8. 2014 13:10

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

Eva. napsal(a):

holky, vy tady vidíte ten podpis, co má BOBOZH, jako když jsou tady po.nostránky? Nebo to vidím jen já?

Ano, vidíme ,nechápu, jaktože si toho nikdo dřív nevšim?


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#48 20. 8. 2014 13:14

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

Už jsem to psala i moderátorkám a nic, žádná reakce. To je šílený, otevřu vlákno a vykoukne na mě nahá pr... a taky...
Nejsem puritánka, ale na těchto stránkách?


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#49 20. 8. 2014 14:48

radůzka
♥------
Registrovaný: 7. 10. 2013
Příspěvky: 13

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

my byly na dovolené v Řecku na Krétě s brenna.cz, společně s ratolestma a líbilo se jim, takže jenom vřele doporučuju smile

Není tady

 

#50 21. 8. 2014 13:05

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: kde a jak jste strávili letošní dovolenou?

Tulipánka napsal(a):

Jaku napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

My byli letos na dovolené kolem obce Žulová. Je tam spoustu krásných zatopených lomů, v některých se dá i koupat. Manželovi i synovi se to moc líbilo a mě taky. Málo turistů, horská příroda a hlavně houby: a hodně smile

Musím se hned podívat kde to je - krásné zatopené lomy a navíc i s možným koupáním mě taky přitahují,studená voda mi neva,s tím má u nás problém spíš manžel;)

Jaku, kdybys chtěla ubytování, tak my přímo u Žulové nic nenašli, není to turisticky atraktivní oblast. Takže jsem byli ubytování v Lipová Lázně (cca. 10 km). A pokud bys chtěla jednoduché ubytování, ale s krásným výhledem na hory a ještě na samotě, tak jsme bydleli tady http://www.rsmiroslav.cz/ - paní v penzionu je moc příjemná, vaří docela dobře smile

dík Tuli,tohle vezmu určitě v potaz,i když tedy o ubytování na samotě mám představu,že tam budem jen my a nenáročnej barák či chata,max.teda bydlící majitel,ale tady to je celej penzion.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů