Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 1. 9. 2009 13:46

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Hellga VII.

Hani, ty jseš teda kliďas! va Znesvětil košátko a přežil?! ...aby tě nevzali licenci za dobrotu! butter lol
Macku, už jsem zvažovala, že na ně vyšlu eskardu, ale schovávám si sílu na sociálku, až budu žádat o invalídku... big_smile
Kulíši, hlavně se nehoň, nebo si zvykneš na pohyb a budou to pak po tobě chtít furt! big_smile ...a taky si vůbec dávej pozor, a se ti nic nestane...víš, že nejsi moc šikovná a co my tady pak? roll

Není tady

 

#52 1. 9. 2009 13:54

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Hellga VII.

Byste si mohly třeba zoufat, že jó ... teda mohli ... aj Ota rodna


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#53 1. 9. 2009 14:30

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Hellga VII.

Kdyby znesvětil, Hellguš, on s ním chtěl ZAMETAT!!! Měl jedinou kliku, že ta stříška potřebovala dodělat. big_smile

To jó, Kulíš, to bysme si zoufali. Navíc se děsně těšíme na HK - Háróš Kulóš! stolt


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#54 1. 9. 2009 14:34

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Hellga VII.

Když já furt nevím, jestli mám do toho jít ... hele ale hodila bych to do měděna, aby nebylo na první pohled jasný, že su blondýna, a do kudrnata, abych to nemusela furt rovnat ... co vy na to?

Ještě mě napadlo, Haňul, že jsi z něj nemusela udělat přímo žábu .... že by stačilo, kdyby si to jen myslel gloria

Upravil(a) Míša Kulička (1. 9. 2009 14:35)


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#55 1. 9. 2009 14:40

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Hellga VII.

Hani: měla´s ho tím pometlem přetáhnout po letech a byl by klid lol
Hellguše: to bych si na dochtory teda posvítila a pořádně bych je popohnala. Holka, vždy Ty s těma nohama musíš zkoušet jako pes pussa Já to znám od ježidědka - než šel na operaci, tak řval po nocích bolestma ... a navíc si nemohl kvůli žaludku bolesti tišit Brufáčema nebo Paralenama, takže skutečně trpěl jak zvíře. Hoň je jak nadnutý kozy, nejenom že zkoušíš ale taky se Ti kvůli ucpanejm cévám na nohou s nima může stát něco daleko horšího ... hmm


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#56 1. 9. 2009 15:41

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Hellga VII.

Když ona je na ně Hellgušína asi moc hodná hmm ...


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#57 1. 9. 2009 15:44

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Hellga VII.

Hellgušína? Hodná?????????? valollol Teda Kulíš - tohle nevím, jestli ti projde....leda snad, že seš to ty pussalol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#58 1. 9. 2009 16:20

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Hellga VII.

No tak ... kdyby na ně byla jen trochu, jak na nás, tak by si nedovolili takovej šlendriján přecéééé ... takhle trápit milou hodnou bábičku v nejlepších letech butter ... dyby ju pořádně proklepli od hlavy až k patě a přitom si poslechli, jak třeba tančila na vídeňském plese s Františkem Jósefem, tak už by museli dávno vědět vissla ... že se nestydijou mad

Upravil(a) Míša Kulička (1. 9. 2009 16:21)


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#59 1. 9. 2009 18:16

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Hellga VII.

Hellguše, to na ně musíš napřít veškeré své umění ... dochtorům na dovolené jsi měla přičarovat lijavce, blesky, fukejř a kroupy nebo takové vedro, že by ve stínu skapali i komáři, hady u kotníků, v moři medúzy chobotnice a ježky. Oni by si zavčasu rozmysleli nechat tady ubohou bábí bez pomoci ... stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#60 2. 9. 2009 22:10

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Hellga VII.

Holky, holky...je vidět, že mě málo znáte! lol Já jsem, v podstatě dobrák, ...ale musím to tutlat, abych nebyla zneužívanej dobrák! tummenupp Dneska jsem byla u srdcaře a ten zas něco našel, tak se bude vyšetřovat a s pižláním nohou se musí počkat... Kiar, ježiděd to asi měl horší, já se mám cpát nějakým "hašišem" z cévní poradny, ale je na prd, tak potajmu mlsám apo-ibuprofen... a jde to vydržet... haxny bolí, ale není to na kňučení, teda zatím... akorát, že vcelku neujdu víc, jak padesát metrů, ...ale co, zapřahnu kocoury, hupnu na tratárek a bude...aspoň budou, parchanti, k užitku... wink Než se válej, žerou, vymejšlej lumpárny a prudí... nejstarší Hanýs, se teď, v pomalu devíti letech, zhlídnul v lidským jídle a tak on jí salám a já suchej rohlík... butter ...dokonce se se mnou pere o hovězí polívku...a když mu nechci dát, co chce, je hysterickej, ječí a děsně mě nadává...roll Ještě, že to dělá jen on! lol

Není tady

 

#61 3. 9. 2009 13:03

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Hellga VII.

Hellguš, nechci tě strašit, ale zvířátka jsou velmi učenlivá. Jak to umí jedno, hnedle to umí i ostatní. Takže dávej pozor na salám i na haksničku, jo? pussa


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#62 3. 9. 2009 15:37

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Hellga VII.

Je vidět, Hani, že taky znᚠzvířecí vypečky ! tummenupp Už mě napadlo, že kdyby byl Hanýs chlap, tak jsme dávno rozvedený!!! lol ...takhle to, holt, musím vydržet... Je zajímavý, že se mě takhle "věnuje" od doby, kdy se dávali na jaře první pipetky a prášky a on se popral s dědkem a vyplivl mu dva pod stůl...tak jsem jej čapla, nacpala mu prášek do krku a bylo! Místo, aby se urazil a nemluvil se mnou, jako řádská kočka, stal se z něj můj největší kámoš...chodí se mnou, jak přílepa, furt mě něco vykládá a chce i dokonce jíst, co já...asi už na něj jdou stařecký launy... stolt lol

Není tady

 

#63 3. 9. 2009 15:56

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Hellga VII.

Je očividně rafinovanej ... tresce tě za ten paták lol


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#64 3. 9. 2009 16:53

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Hellga VII.

...za odměnu to nebude, Kulíš... vissla ...teď mě pomáhal hledat jehlu, co mě upadla i s nití...málem dostal přes čuňu! Jak jsem se sehnula, tak se honem běžel podívat, co to mám...začne tancovat na místě, kam čumím a řve...to víš, že jsem našla prd! Tak se mě tu někde válí jehla a já nevím kde... roll

Není tady

 

#65 3. 9. 2009 17:01

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Hellga VII.

To je trubka - aby ji neodchytil do kožuchu va  ... a co dělᚠs jehlou a nití? Já myslela, že na šití mᚠdědka? va


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#66 3. 9. 2009 17:13

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Hellga VII.

Hellgo a nepomohla by při hledání jehly třeba chňapka, ty mívaj magnet.


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#67 3. 9. 2009 18:14

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Hellga VII.

...šiju, šiju si botičky, Kulíš... lol Ba ne, dávala jsem si vycpávky do blůzy, abych byla perzóna... tummenupp
Oto, to by možná pomohlo, ale nemám chňapku...já si hezky po staročesku, pálím pazpoury s utěrkou... big_smile
Už hledal i děd a našel taky prd...He, he, he... a to, prej vidí, jako rys! vissla

Není tady

 

#68 3. 9. 2009 18:18

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Hellga VII.

Nic si z toho nedělej, mě zas ten magnet v chňapce krade pilník na nehty a já pak
rajtuju po kvartýru, jak stopař a nadávám těm, co mě ho schválně schovali lol


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#69 3. 9. 2009 18:48

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Hellga VII.

Vidíš, jak je chňapka zákeřná...stolt ...kdybys měl pilník na umělý nehty, nemusel by ses zlobit... je velikej, dobře se drží, bere šponu a neztrácí se...tummenupp To by chňapka čubrněla! lol

Není tady

 

#70 3. 9. 2009 19:14

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Hellga VII.

Čubrněla, ale já sem starej konzerva a když ten pilník mám už asi 30 let a tak musí ještě
nějakej čásek vydržet stolt


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#71 3. 9. 2009 20:11

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Hellga VII.

lollollol
Teda vy jste se hledali, až jste se našli, vy dva pilníčci stolt


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#72 3. 9. 2009 23:56

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Hellga VII.

Hellguš - a co takhle na hledání zapadlé jehly použít magnety ze dveří lednice? Ty nemᚠtakový ty potvory, který se samy přicvaknou na dveře a buď na lednici drží vzkazy, lístečky s poznámkama nebo pohledy va???


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#73 4. 9. 2009 13:14

PetraP
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 4763

Re: Hellga VII.

Jé Míša je víla Mejvis - bo jak se to píše tummenupp

A kde je bedna Edna? vissla


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lf3dz62ty.png

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/r/rhmcv1xd8.png

Není tady

 

#74 4. 9. 2009 14:56

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Hellga VII.

Nó a až do dnešního poledne jsem si myslela, že se jmenuje Ágnes ... a pak mě Anda opravila, že je to Mavis, tak jsem zjistila, že Ágnes je toto:
http://nd01.blog.cz/076/885/b31275df58_2169785_o2.gif
Fakt už su na tom špatně s pamětí ... za chvílu zapomenu, jak se lítá na koštěti a bude z teho katastrofa va


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#75 4. 9. 2009 15:01

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Hellga VII.

Já jsem koukala jak puk, o čem je tady řeč smile až pak jsem zjistila, že tenhle kreslený film běžel v ČSSR v době, kdy mi bylo 18+ ... takže si ho pamatovat nemůžu, poněvadž místo sledování podobných pořadů jsem už měla jiné zájmy gloria


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů