Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 28. 8. 2009 21:12

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Hellga VII.

Aha...tak to je v pérdeli, milostivá hmm To jsem už zapomněla, jak to tam máš. Heleď, ale jestli mᚠkomínovou zeď na hajzlík a koupelnu, tak to je dobrý. Ještě bys ji mohla obložit z týhle strany těma kachlíkama z kamen, co mᚠna půdě lol a jak by se ti tam hezky jímalo teplo! A vydrželo! A když si koupíš ty kamínka s tálkem, tak už vůbec nebudeš do kuchyně muset rock Tohle mě mrzí, že je nemáme - ale u nás nešly dát celolitinový a ty obložený kachlíkama jsem tehdy vůbec nezaregistrovala - teda jestli se už tehdy prodávaly....


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#27 28. 8. 2009 21:27

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Hellga VII.

Mrkej, Kiar http://www.aukro.cz/search.php?string=krbov%C3%A1+kamna
ale nejsou teda okachlíkovaný - zato za hubičku smile Okachlíkovaný docela levný jsem viděla tuším v Hornbachu


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#28 29. 8. 2009 13:25

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Hellga VII.

Čeče, díky moc za tip pussa
Jinak děkuji, děvčátka, za poskytnutí tipůna prográmky.
Už se mi do poče pokoušel nasáčkovat Trojan albert a vzhledem k Defenderu a následně Spybotu byl chycen za p.rdel a zneškodněn.
Vzhledem k tomu, že můj starý poč neměl dostatečnou pamě ke stahování ochranných programů na viry, bylo jeho napadení a posléze zničení jen otázkou času hmm


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#29 29. 8. 2009 22:54

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Hellga VII.

Lupíku, nějak jsem nepochopila, co tě -zdravotně- trápí. ale mě ještě před nedávnem bolelo na noze lejtko a teď, se mě to nastěhovalo, až nad koleno...teda do stehna...hmm Bolí to, jak čert a nic se s tím nedá dělat a nic nezabírá! grater Jestli bys měla nějakej grif, šup sem s ním! tummenuppstolt

Není tady

 

#30 29. 8. 2009 23:41

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Hellga VII.

Jo tak to nemám, Hellguš hmm kdoví, co to je? Koňskou mast jsi zkoušela? Ale ta zabírá jen do určitý míry bolesti...netušíš, jestli to není zánět žil, nebo tak něco?


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#31 30. 8. 2009 0:21

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Hellga VII.

Lupíku, zánět žil, asi né...na to mě léčili, než se ukázalo, tři roky po té, že né žíly, ale cévy...Ono to bude nějaký "svinstvo", co si ve mě lebedí a neví, kudy ven! butter Kdybych aspoň věděla, kam za kým jít... nebo se nechat někam poslat...gloria Sejří mě celej svět, protože to konce nebere...! butter Jak vlezu k felčarovi, tak mě jen napíše další "hašiš" a když mě to nepomůže, kouká na mě, jak na na simulanta, co mu kazí jeho snahu!!! Čert, aby je vzal!!! ...holotu mizernou! butter ...den ode dne je to horší a než by se se mnou začal někdo zaobírat, tak počítám, že to bude k ničemu! A tuhle republku a zdejší poměry, vezme čert! ...a to tak, že docela!!! tummenupp stolt Dy holky, já už ani nepřežívám...já už jenom trpím, jak zvíře! To je na "mašly"!

Není tady

 

#32 30. 8. 2009 1:38

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Hellga VII.

Hellguše a ty nemᚠjednoho stálýho obvoďáka, kterej by to s tebou probíral, vymejšlel, co by to ještě jako mohlo být a posílal tě k od čerta k ďáblu, dokud by to nevykómali? To přece nejni možný, že do teďka nevijou, co s těma haksnama máš? Ale až já se na ně fakt naštvu, tak na ně pošlu Macexovou butter
Hele, to s tou mašlí - mašle je podle vzoru růže, takže to nejni na mašly, ale na mašli ... wink

Jó fotky ... tak ty mám ve foáku a foák má můj drahý spolubydlící v Kérkonoších ... taky byste mohly být trpělivější smile

Upravil(a) Míša Kulička (30. 8. 2009 1:51)


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#33 30. 8. 2009 2:05

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Hellga VII.

No jo, Kulíš, mᚠrecht... big_smile ...na mašli! lol Můj šaman mě nezná a ani nemůže. protože když se mnou necloumaly osmatřicítky a nešlo to srazit "podomácku", tak jsem k nim nelezla...mimo to, je asi pátej v místní funkci...první felčar řekl, že jsou to žíly a další už jen opisovali a hádej se s doktorem? Myslím, že by jsme je těžko Mackem strašily, i když zas dopad by to určitě mělo, to zase jó! lol

Není tady

 

#34 30. 8. 2009 2:13

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Hellga VII.

Jo, apropó... nůše! Žádnou růži mě pod nos ve škole necpali... lol Ono to vyjde nstejno, ale nůše, je nůše! Tak mě nema... tummenupp lol

Není tady

 

#35 30. 8. 2009 12:31

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Hellga VII.

Hellguš, tohleto měl ježidědek (myslím ty bolesti lejtek, které pokračovaly až do celých nohou) a potom mu felčaři zjistili problémy s cévami, které se mu ucpávaly v pánevní oblasti a díky tomu šel na bypass.
Bábi, nevím jak až daleko Tě proklepali, proukali a zvizitýrovali - zabejval se někdo z nich možností, že to mohou být ucpané cévy v oblasti pánevní a vyšetřil tě někdo na to konto?!?
Jinak žádný vzor růže nebo nůše - naši babičku ve škole tejrali se vzorem duše lol


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#36 30. 8. 2009 15:14

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Hellga VII.

No jo, Hellgo, my městské děti jsme na počátku 18. stol. už ani netušily, co je to taká nůše, ale růže nám v období vrcholného romantismu byla jasná hnedlenc stolt ... zatímco vy jste si v ní v temném dálnodověku nosili do školy ke svačince kančí stehno, placky a ovesnou kaši lol


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#37 30. 8. 2009 17:05

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Hellga VII.

... a ošatku netopejrů na knedlíčky do polívky lol


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#38 30. 8. 2009 19:51

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Hellga VII.

Dovolená za dveřmi a já mám prošlej pááááááás gratergratergrater ... Hele, musím se na něj fotit zvl᚝ nebo mě zprzněj úředníci na pasárně, nevíte někdo??? A udělaj mi ho za 19 dní??? va


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#39 31. 8. 2009 7:26

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Hellga VII.

Kulíš, na pasárně tě vyfotí sami a slibuji ti, že ač se budeš tvářit jakkoliv, vždycky budeš vypadat jak idiot.

Mají na to měsíc, ale u nás to stíhají tak do tří týdnů. Mrkni se na net - určitě mají on line přehled, ze kterého dne jsou již pasy hotové.


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#40 31. 8. 2009 8:37

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Hellga VII.

No, má už jen 19 dní. To jí nikdo nezaručí, že jí stihne přijít do té doby... Budou Tě nutit do toho krátkodobého. A tam je fotka jedno... Páč nemá žádnou valnou platnost, ovšem za tučný příplatek.

Jinak ty biometrický černobílý pasy jsou fakt geniální. Půl hodiny si tě tam v kabince baba šteluje, pak udělá klik na klávesnici a před ksichtem ti rozsvítí 60x60 velkou obrazovku, z které na tebe čumí vrah z třetí nápravné skupiny, křížený s deviantem a mrtvolou a zeptá se Tě, zda si spokojená. Z těch 40 cm co tě dělí od Té obrazovky mᚠpocit, že  na tebe to monstrum aj šahá .... A když se nesměle zeptáš, co to je... Tak ti řeknou, že je tvoje krásná fotka, kterou ti vlípnou do tvého nového budoucího pasu... va lol

Není tady

 

#41 31. 8. 2009 8:52

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Hellga VII.

Jéžiš, nestrašte va .... Jsem zjistila, že mi tam stačí občankáááá ... :juch: .... no to mám štěstí. Ale vono na ten pas taky dojde va ... si před tím nechám aspoň udělat ty vlasy, a su na té fotce za krimihároše lollollol ... ikdyž teď v jednom síesáju ukazovali roztoče, co se na těch vlasech držej usch ... no na kvakvalitních evropských snad néééé roll
S řidičákem je to taky tak, nebo tam je fotka vlastní?

Upravil(a) Míša Kulička (31. 8. 2009 8:54)


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#42 31. 8. 2009 9:07

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Hellga VII.

Míšo, tady mᚠinfo přímo od pramene:
http://www.mvcr.cz/clanek/osobni-doklad … 09Mg%3d%3d


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#43 31. 8. 2009 9:17

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Hellga VII.

Ota napsal(a):

Míšo, tady mᚠinfo přímo od pramene:
http://www.mvcr.cz/clanek/osobni-doklad … 09Mg%3d%3d

Kujů storstark


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#44 1. 9. 2009 3:25

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Hellga VII.

Kulíšku, od kdy čaroda potřebuje pas? Ty letíš na Mars?! va
Kiaro, jsou to cévy, už mě chtěly pižlat, jenže se nemůžou dohodnout...chirurg chce, aby mě srdcař vysadil prášky a ten zas že né... Napřed měl dovolenou jeden, pak druhej a tenhle týden, se už snad...po šesti týdnech, dozvím, co bude... Na levej je to na pižlání a ta pravá mě bolí, tak čert ví, jestli se jim neotočil nález...
Mací, tak jak to ty popisuješ, mě dělali fotku na občanku, fakt je to, jako "FKU pátrá"....! tummenupp ...a to jsem ještě musela sundat brejle, prej aby byla vidět barva očí... Vidět je prd, akorát, že se škňuřím, jak debža...a taky tam byla taková levá baba, škaredá... Jestli ona to nemá celorepublikově a nejezdí s přívěsem od města k městu? va Tolik stejně "šikovnejch" bab, bejt po vlasti ani nemůže...lol

Není tady

 

#45 1. 9. 2009 8:18

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Hellga VII.

Né, ale na tajuplný ostrov lol .... s kolama ... koště mám zakázaný, páč tam prej nesmím dělat spolubydlícímu ostudu ... jakoby nestačilo, že po mě bude chtět nějaký pohyby ... prej na vrchol a zpět  va

Děcka já byla včera na aquaerobicu a bylo to prostě skvělý ... jsme řádily jak malé děti - třebas jsme si dali pod zadek takovýho toho dětskýho hada a jezdily jako na kole ... a sprint v hluboký vodě je taky výživnej ... jo a vyfasovaly jsme úžasné slušivé rukavice s blánama ... jen na nohy bych potřebovala nějaké závažíčko ... nebo betonový botky ... bo mi šly furt na horu ... lol

Upravil(a) Míša Kulička (1. 9. 2009 8:22)


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#46 1. 9. 2009 8:36

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Hellga VII.

Jsem ti říkala, že je to bezva. Hned bych taky chodila.... Škoda, že nechodíš v Brně....
To je fajn, že má ten borec hlubokej bazen a že tam můžete dělat takový kravinky. Takový ty bazény, co jsou nám po pás, to je naprd.... to můžu rovnou stát na břehu.... A co svaly dneska, jak se na to tváří? Podvádělas nebo si pečlivě cvičila?

Hellguš, doufám, že už se konečně sejdou a něco rozhodnou, protože tvůj současný stav je neutěšený a je třeba, aby rázně zakročili, jinak budeme muset fakt zakročit my.... dumbom big_smile

Není tady

 

#47 1. 9. 2009 9:09

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Hellga VII.

Svaly v poho ... jsem celej večer bojovala s udržením rovnováhy v tej hlubokej vodě, ale su úžasně protažená a plna energie a tak prostě smile. Víš co, v Brně je všude plno, na Netu se u rezervaček střídá "není aktuální" s "rezervováno" a toto zařídila kamoška, která do O. chodí plavat s dětmi. To bylo štígro, protože paní říkala, že rezervačky přednostně nabízí stálým účastnicím a dalších 20 zájemkyň z okolí má v mobilu, kdyby náhodou někdo odpadl, takže jako nováček tam nemᚠšanci se dostat hmm

Upravil(a) Míša Kulička (1. 9. 2009 9:10)


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#48 1. 9. 2009 10:19

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Hellga VII.

No jo, koště. Minulé pondělí nám tesaři dělali stříšku a domek na nářadí a nadělali přitom děsnej boršus. A pak se to stalo - takovej mladej boreček mi šáhl na mý koště!!!! To z Ratají. Ozdobený mašlí, stojící důstojně dlouhá léta u vchodových dveří, aby se nikdo nespletl, s kým má tu čest. Jsem na něj vyvalila voči a že je to moje oblíbený a že jak budu lítat na Petráky. A on zbledl a omluvil se a koště odložil. lol

Hellguš pussa


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#49 1. 9. 2009 10:26

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Hellga VII.

lollollol
Jj, červíček...jen a hlodá lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#50 1. 9. 2009 10:52

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Hellga VII.

No to má štěstí, že jsi z něj neudělala žábu, Haňul lol


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů