Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 23. 8. 2009 9:39

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

oční stíny

Ahoj,

máte nějaké triky pro to, aby vám oční stíny déle vydržely a "nevpíjely" se hned do kůže?
Zkoušela jsem si dát na víčka nejdříve make up a poté stíny, ale i tak je nalíčení za pár hodin pryč hmm

Děkuji.

S.

Není tady

 

#2 23. 8. 2009 10:14

ARZINOE
♥♥-----
Registrovaný: 27. 4. 2009
Příspěvky: 93

Re: oční stíny

Tak já nejdřív jenom přepudruju a potom nanáším stíny prstem.Používám značku Astor a jsem spokojená.

Není tady

 

#3 23. 8. 2009 12:11

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: oční stíny

sandro a jakou značku používᚠ? pokud skutečně chceš, aby ti vydržely, je lepší investovat do kvalitních stínů - i když jsou dražší.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#4 23. 8. 2009 21:07

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: oční stíny

ahoj,

děkuju za příspěvky smile
Pavli, používám Maybeline, Sephora a pak jsem dostala od mamky jedny značkový (už si ale nepamatuji název) a bylo to úplně stejný....

Není tady

 

#5 23. 8. 2009 21:09

Bublina
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 672

Re: oční stíny

TAk si víčka taky nejdřív přepudlovávám a pak nánáším stíny.
Mě vyhovujou od essence mám matový.A nikde žádná vráska od stínu i přesto,že se v létě potim:-)

Není tady

 

#6 24. 8. 2009 10:27

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: oční stíny

Bublina napsal(a):

TAk si víčka taky nejdřív přepudlovávám a pak nánáším stíny.
Mě vyhovujou od essence mám matový.A nikde žádná vráska od stínu i přesto,že se v létě potim:-)

Já pudr vůbec nepoužívám, tekutý make up opravdu vyjímečně. Můžu si na víčka dát tedy i trochu toho tekutého make upu? Bubli, ty stíny Essence mají v normální drogerii?

Není tady

 

#7 24. 8. 2009 11:37

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: oční stíny

Ahoj Sandro. Postup líčení očí:
1. korektor - rozetřeš korektor pod oči a na celé víčko až pod obočí (používám tekutý korektor od Oriflame)
2. pudr - zlehka přepudrovat (nemusí být)
3. světlý stín - celé víčko až pod obočí nalíčíš plošně světlým stínem. Protože se líčím do fialova, mám světlý růžový stín jako podklad. Stejně může posloužit i bílý stín.
4. tmavý stín - já mám fialový (na barvě nezáleží) - nalíčíš jak jsi zvyklá. Já používám mandlový tvar líčení, tzn. tmavý stín není na celém víčku, doplňuje se se světlým stínem, který mᚠza podklad.
5. případně bílý stín - můžeš doladit např. pod obočí...

Používám dekor. kosm. od Oriflame, i když si myslím, že pokud kosmetika je kvalitní, je jedno od jaké značky bude.

Dřív se mi stíny pořád rozpíjely, až nedávno jsem se naučila postup, jak se líčít - a budeš se divit, ale  nerozmazávají se!!! Tj. není to značkou, ale postupem. (I když u výrazně nekvalitní kosmetiky to asi držet nebude).

Není tady

 

#8 24. 8. 2009 11:39

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: oční stíny

... ještě jsem zapomněla zmínku o make-upu.
Možná by na víčka šel taky, ale obecně víčka jsou citlivější, a make-up na ně není určený... místo toho je ten korektor.
Kdyby byl make-up určený i na oči/víčka, šel by použít taky.

Není tady

 

#9 24. 8. 2009 15:15

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: oční stíny

Ahoj Martinko,

já se líčím úplně stejně jako ty, jen si ještě dávám jako podklad černou linku a na tu teprve nanáším stíny....
Tak jsem z toho jelen... va Možná to bude ten make up? Ale dávám si ho fakt jen malinko....A nebo je taky možný, že moc koulim očima.... wink

Není tady

 

#10 24. 8. 2009 15:36

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: oční stíny

Martinko, není to jen v líčení. Seženeš stíny, které prostě vydrží dloooouuuho. Pokud nakupuješ u oriflame, tak tam na takové taky narazíš. já vidím docela rozdíl, mezi normálními a dlouhotrvajícími. Postup je sice základ, ale není to všechno.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#11 24. 8. 2009 17:03

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: oční stíny

Hm... tak nevím. Možná, že to bude i kvalitou stínů. Tj. i značkou...

Není tady

 

#12 24. 8. 2009 22:06

Bublina
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 672

Re: oční stíny

sandra napsal(a):

Bublina napsal(a):

TAk si víčka taky nejdřív přepudlovávám a pak nánáším stíny.
Mě vyhovujou od essence mám matový.A nikde žádná vráska od stínu i přesto,že se v létě potim:-)

Já pudr vůbec nepoužívám, tekutý make up opravdu vyjímečně. Můžu si na víčka dát tedy i trochu toho tekutého make upu? Bubli, ty stíny Essence mají v normální drogerii?

JOjo v drogerii určitě Rossman a Sllekr nebo jak se to píše:-) stojej okolo 50Kč

Není tady

 

#13 25. 8. 2009 9:30

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: oční stíny

Bublina napsal(a):

sandra napsal(a):

Bublina napsal(a):

TAk si víčka taky nejdřív přepudlovávám a pak nánáším stíny.
Mě vyhovujou od essence mám matový.A nikde žádná vráska od stínu i přesto,že se v létě potim:-)

Já pudr vůbec nepoužívám, tekutý make up opravdu vyjímečně. Můžu si na víčka dát tedy i trochu toho tekutého make upu? Bubli, ty stíny Essence mají v normální drogerii?

JOjo v drogerii určitě Rossman a Sllekr nebo jak se to píše:-) stojej okolo 50Kč

Děkuji, Bubli, mrknu se na ně...

Není tady

 

#14 16. 11. 2009 11:18

ladiesclub
♥------
Místo: Praha
Registrovaný: 16. 11. 2009
Příspěvky: 6
Web

Re: oční stíny

sandra napsal(a):

Ahoj,

máte nějaké triky pro to, aby vám oční stíny déle vydržely a "nevpíjely" se hned do kůže?
Zkoušela jsem si dát na víčka nejdříve make up a poté stíny, ale i tak je nalíčení za pár hodin pryč hmm

Děkuji.

S.

Pro to aby oční stíny dlouho vydržely se používají speciální fixátory očních stínů, skvělá věc pro nevěsty které potřebují aby nalíčení očí zůstalo až dlouho do noci perfektní.. záleží samozřejmě i na kvalitě očních stínů, stíny za 50 Kč Vám nemůžou nikdy poskytnout komfortní nalíčení už jen z důvodu složení výrobku za 50 Kč

Není tady

 

#15 8. 1. 2010 14:36

simča001
♥------
Registrovaný: 10. 7. 2009
Příspěvky: 23

Re: oční stíny

Já jsem investovala do kvalitnějších očních stínů a to do Bourjois - Pastel Lumiere nepovolená reklama, když si na oči máznu trochu make-upu, tak mi drží celý den:hjarta:

Není tady

 

#16 9. 2. 2010 13:46

alexiska
♥------
Registrovaný: 9. 2. 2010
Příspěvky: 23

Re: oční stíny

já se musím pochlubit s novými očními stíny od Dermacolu: nepovolená reklama jsou lehce třpytivé a lehce se nanášejí na víčka:)

Není tady

 

#17 14. 2. 2010 22:06

Veronika Kremzová
Partner Babinet.cz
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 10. 2007
Příspěvky: 99
Web

Re: oční stíny

Můj tip na líčení očí:

Přeji příjemný den, večer či ráno u kávy. Podělím se s vámi o moje triky na nalíčení očí. Jsou to možnosti, které já jako vyizážistka používá i ve svých kurzec (pro profesionálky i "lidi") vyučuji.

jedná se o toto:

Vždy použijte sérum a krém na oči - vypnou se a budou šavnaté
na to "fixatér" očníc stínů - děůá se jako tužka, jako krém nebo gel - ple je po něm sametová a udrží stíny mnohe déle
použijte korektor i make-up
oči není vždy nutné hned pudrovat, pokud ano učintě tak s minimálním množstvím sypkémo pudru
následuje líčení očí
poté řasenka
duhré kolo líčení stínem (stjené jako v prvním případě - tptp je pro zvýraznění)
druhé kolo řasenky (jak na řasy "napadá" jemná vrstvy prášku ze stínů, budou mohutnější
dále lehké přepudrování kompaktním pudrem

Upozorňuji, že kvalita očních stínů, tužek i řasenky je důležitá!!! Nepodceňujte ji.

S tímto recepcem trvá líčení pravda trochu déle, lae když jdete na večerní party...

HOdně úspěchů

Vvv.


„Největším ze všech majetků je krása ženy…“  Autor: Johann Christoph Friedrich Schiller
Klinika Esthesia - estetika, relaxace, krása

Není tady

 

#18 19. 5. 2011 16:54

křižík
♥------
Registrovaný: 19. 5. 2011
Příspěvky: 3

Re: oční stíny

Vyzkoušela jsem kdeco, ale vždy se stíny po pár hodinách rozpily do linek, a bylo jedno, a to byly stíny z DM za 100,- nebo Dior za 1500,-. Pak jsem ale objevila od Urban Decay bázi pod oční stíny Eyeshadow Primer Potion, je to takový tekutý krém v lahvičce, natřu trošku aplikátorem, rozetřu po víčku prstem, a cca po 2min. nanáším jakýkoliv oční stín, a drží všechny, i ty nejlevnější. Maluji se v šest ráno, někdy domů přijdu i v deset večer (když mám "babinec") a stíny jsou perfektní, nestírají se a nedělají linky. I když je báze drahá, bez ní si už nedovedu líčení představit, je to můj nejoblíbenější kosmetický výrobek. Všechny kámošky už ji taky mají :-)

Není tady

 

#19 20. 5. 2011 10:06

andr
♥♥-----
Registrovaný: 29. 4. 2010
Příspěvky: 36

Re: oční stíny

Pokud chce,aby Vám vydržely sypké stíny, doporučuji pod sypké stíny aplikovat pěnové oční stíny s měsíčním třpytem od Dermacolu (samozřejmě aspoň podobného ostínu jako následující sypké) a do mastného stínu vklepat (néé roztírat) sypký stín, vydrží celý den.

Není tady

 

#20 10. 8. 2012 2:30

pepek
♥♥-----
Registrovaný: 28. 5. 2011
Příspěvky: 37

Re: oční stíny

Ja mam nejradeji stiny od Estee Lauder.Vydrzi dlouho,nesypou se pod oci a jsou v krasne decentnich odstinech.Rovnez ruz na lice je kvalitni a dava pleti hedvabny mat.Jejich rtenky mi vsak nevyhovuji.

Není tady

 

#21 10. 8. 2012 17:20

Rybička
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 505

Re: oční stíny

Taky mám fixatér očních stínů. Je to taková malá zelenomodrá tubička, stála asi tři stovky v Sephoře, ale fakt funguje a navíc strašně dlouho vydrží, protože stačí dát opravdu jen takovou upičku. Ta investice stojí za to. Stíny mám většinou levné a s tímto to vydrží, i když jinak jsem je měla hned pryč a v lince, protože se mi ta víčka nějak víc mastí či co. smile

Není tady

 

#22 10. 8. 2012 17:25

Rybička
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 505

Re: oční stíny

Jmenuje se to Too Faced - Shadow Insurance. Mám už to minimálně rok (přiznám se, že trvanlivost jsem nezkoumala) i při velmi častém používání, vážně to vydrží.

Není tady

 

#23 12. 8. 2012 10:26

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: oční stíny

Ja pouzivam kremove ocni stiny,ktere po zaschnuti vydri klidne dva dny pokud se neodlicite.Koupite je jak v drogerii,tak od avonu.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#24 4. 2. 2016 15:49

tezzz
♥------
Registrovaný: 4. 2. 2016
Příspěvky: 9

Re: oční stíny

Sháním palety očních stínů, aby měli co nejvíc odstínů. Nevíte kde se dá něco takového sehnat za rozumnou cenu a aby něco vydrželi? Líčím hodně na plesy a na různé akce, tak abych měla výběr.Díky

Není tady

 

#25 8. 2. 2016 13:54

Gituš741
♥------
Registrovaný: 8. 2. 2016
Příspěvky: 6

Re: oční stíny

Ahoj, musíš zapátrat na netu. Oni tyhle velký palety většinou v drogeriích nemají, nebo jsem je tam alespoň nikdy nesehnala. objednávám hodně na parfums, tam mají hodně možností a barevných odstínů. Tak se můžeš kouknout tam.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů