Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 22. 8. 2009 19:42

myspulka
♥------
Registrovaný: 13. 3. 2009
Příspěvky: 5

Poradíte?

Jakou máte zkušenost s přítelem, který po rozchodu vyhrožuje násilím, vězením, požaduje vrácení všech darů, dokonce i prstýnku. Ví, že na to nemá právní nárok a rozchod byl způsoben tím, že se za mými zády stal otcem dítěte své bývalé manželky, přesto stále vyhrožuje a psychicky mne tak týrá. Ustoupit agresorovi i za cenu vlastního zadlužení či si trvat na svém právu?

Není tady

 

#2 22. 8. 2009 21:58

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Poradíte?

Agresorovi se nemá uhýbat! Já bych to asi řešila i za pomoci jeho bývalé ženy, aby věděla, co je to za dacana s tím, že vyhrožování nahlásím na policii. Jinak se bude chovat, když to bude už někde sepsané. Také bych navštívila nějakou psychologickou poradnu, jak se mám  zachovat.
Jakmile začne násilník vyhrožovat, není pak daleko k činu ! To musí být dobrý magor! Nenechej se vydírat, řeš to!

Není tady

 

#3 22. 8. 2009 22:05

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Poradíte?

Podívej se zpětně v archívu ČT1 na pořady Branme se   jsou poučné !!!

http://www.ceskatelevize.cz/program/101 … p;online=1        tento je asi poslední, tak i předcházející je dobrý - poučný !

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů