Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 8. 4. 2016 10:57

Radkka
♥♥♥----
Registrovaný: 11. 9. 2013
Příspěvky: 195

Re: muž v přechodu

Maro jo jo u našeho taky bylo něco podobné, doktor mu diagnostikoval andropauzu a doporučil andromen, který začal fungovat cca po 14 dnech. NO minimálně s ním byla lepší pořízená a měl lepší náladu, sám říkal, že se cítí lépe.koukni sem, je to tu pěkně popsané http://www.woykoff.com/andromen2

Není tady

 

#27 13. 4. 2016 12:29

Kajjka
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 12. 2013
Příspěvky: 118

Re: muž v přechodu

jo jo našeho taky to také postihlo a krom andromenu, co mu mamka koupila bylo potřeba aktivně cvičit a změna jídelníčku+ potraviny bohaté na zinek a selen.

Není tady

 

#28 14. 4. 2016 14:42

Stranska
♥♥-----
Registrovaný: 10. 2. 2014
Příspěvky: 86

Re: muž v přechodu

Příznaky poklesu tvorby pohlavních hormonů mohou být u mužů velmi podobné příznakům, jaké se vyskytují u žen. Muž se stává podrážděným a neurotickým, má problémy se spánkem, sníženou chu na sex, problémy s erekcí, často se dostává do stavu vyčerpanosti. Často se též nadměrně potí, kůže se stává suchou a ve zvýšené míře vypadávají vlasy. Dochází ke ztrátě svalové hmoty, naopak však zároveň vzrůstá podíl tukové tkáně. Kromě toho se stejně jako u žen zvyšuje riziko osteoporózy a srdečně-cévních onemocnění.Určit správně diagnózu andropauzy bývá často obtížné. Mnozí muži si nejsou ochotni vůbec připustit, že mají nějaké problémy. Navíc mnozí lékaři často přičítají jejich obtíže na vrub jiných onemocnění, případně je bagatelizují a pacientům doporučují smířit se s tím, že stárnou. Většinou ani nepomýšlejí na sníženou hladinu testosteronu. Nyní jsou však k dispozici metody na stanovení těchto hladin v krvi a zároveň roste i povědomí lékařů o této problematice, postupně se tedy mění i přístup k postiženým mužům.

Není tady

 

#29 18. 4. 2016 12:37

Kajjka
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 12. 2013
Příspěvky: 118

Re: muž v přechodu

no žádnej med to není. Blbý je, že to přijde bez varování a může to trvat dlouho. No tak aspoň, že funguje ten andromen. Skoro si myslím, že je to horší jak ženský přechod.Jak psala Radka na woykoff.com je to super popsané.

Není tady

 

#30 8. 8. 2017 19:34

Kaledova
♥♥-----
Registrovaný: 12. 9. 2013
Příspěvky: 63

Re: muž v přechodu

To je asi nestesti, jeste ze jsme v dnesni dobe a da se tomu alespon tabletkami predejit a jde to pak i jako za mlada big_smile

Není tady

 

#31 3. 1. 2019 15:54

starykocour
♥------
Registrovaný: 3. 1. 2019
Příspěvky: 10

Re: muž v přechodu

Holky, napíšu Vám, jak to mám já. Je mi 55. Ukončil jsem vztah s bývalou ženou, když mi bylo nějakých 44. Od nějakých 35 jsem od ní slýchal a dám pokoj, že už jsme staří, že nás už stejně nic hezkýho nečeká, nic jí nebylo dobrý. Při takové masáži jsem už ani sex nepotřeboval.
Po rozvodu jsem začal zase cvičit, chodím boxovat, takže velice namáhavé cvičení, stýkám se s lidma, myslím si, že sjem celkem oblíbenej i když svoje mouchy taky mám. Najednou mám druhou mízu. Mohl bych i 2x denně. Věřím, že to je hlavně tím cvičením. Takže nějaký pokles testosteronu není nevratný proces. Aspoň u mne ne. Je to o tom, nebýt línej. Všimněte si, že ti chlapi co jsou sexuálně aktivní i po 70, tak jsou aktivní celkově. Ostatně lenoch by žadnou holku ani nehonil.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů