Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 11. 8. 2009 0:07

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Man in pink

Viděla jsem dnes tři muže v růžové... byl to pro mne ZÁŽITEK...
Dost dojemnej... KDO, prosím vás, může být MUŽ "in pink"?
...zajímá mě všecko. Nejvíce pod dojmem podobné teze "man in black"..., vzhledem k dtto tematu... ale i k tematu úpřimně: muži v černém, t.j. decenáci, kriticáti, nejisáci (a nejištící...), kufřikanti, neutrálové..., potící se skřítci..., ale i budoucí  IMPREGNÁTOŘI, propagátoři, "predátoři",...
Kdo může být "MAN IN PINK"?
va Já jsem na něco večer přišla... ale..., co vy, Babineáci, o tom víte - rsp. si myslíte??? va stolt styrka

Upravil(a) ViktorkaLove (11. 8. 2009 0:10)

Není tady

 

#2 11. 8. 2009 8:43

vikyrek
♥♥♥----
Místo: Benešov
Registrovaný: 31. 12. 2006
Příspěvky: 194

Re: Man in pink

Můj brácha má taky růžovou košili... ne sytě, jen světlonce a moc mu sekne v černém obleku... Je mu 30, zdravě sebevědomý, racionální a není srab (což si o některých chlapech a hlavně klucích myslím). A taka má taky takové jednu, dvě košile... Sytě růžové triko se střbrným nápisem mi zvedá žaludek, ale jemná růžová a občas mi nevadí. Naopak to ukazuje, že chlap není srab a obě stereotypů. Znám takové, co by na sebe nevzali nic jiného než černou, případně tmavě modrou, zelenou, šedou a bílou a když jen při zmínce růžová se začnou šíleně ošklíbat atd... To jsou větší hystarky než chlapi v růžové smile  Ale je to jen má zkušenost. Každý to asi vidí jinak

Není tady

 

#3 11. 8. 2009 9:14

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Man in pink

Ve fabrice byl ředitel... a o něm se tradovalo, že růžovou nesnášel. Prý když se mu např. přidělovaly fixy, na výrobu tabulek a pod., tak růžovou (jenom!) vždy vyndal a někomu ju daroval... prej ju nesnáší...
Chlap, který si oblékne růžovou, myslím, je určitě něčím zvláštní.
Zajímalo by mě, jaký typ muže si růžovou oblékne... a s jakým pocitem a záměrem...

Není tady

 

#4 11. 8. 2009 9:21

Anda
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 9. 2006
Příspěvky: 1630

Re: Man in pink

Fakt netuším, do které škatulky bych růžováky začlenila. Asi do žádné. Z mého úhlu pohledu jsou prostě dnešní chlapi podstatně odvážnější a víc se zajímají o módu. Růžovou košili do obleku nosí dnes každý druhý, přijde mi to normální, na tmavých chlapech navíc dost sexy, trička, mikiny a sportovní košile jsou v této barvě vidět přece jen míň, ale ani tak mě neuráží. Pořád lepší než to, co člověk běžně vídá v MHD - propocené tričko (v lepším případě károvaná košile), béžové kalhoty s milionem kapes a zipů, na nohou průtokáče a v nich khaki ponožky, to celé od vietnamců.

Upravil(a) Anda (11. 8. 2009 9:21)

Není tady

 

#5 11. 8. 2009 14:37

Laskonka
♥♥♥----
Registrovaný: 21. 8. 2007
Příspěvky: 174

Re: Man in pink

No tak to byste si pošmákly v Itálii:-) Tam je teď růžová u chlapů strašně v módě a asi si teda dokážete představit, jak to tam vypadá. Chlapi tam na módě ulítávaj stejně jako ženský a všechny trendy pečlivě sledujou a dodržujou. Na pláži v letošním létě uvidíte už zřídkadky Itala v šortkových "plandavých" kraasech. Všichni teď nosej vypasovaný slipy v barvách jako je růžová, červená, žlutá, atd... a klidně i s nápisem na zadku. Mně je to jedno, a si nosej, co chtěj, ale když už jsme na dovče kolem sebe neviděli nic jinýho, tak nám to s kámošema prostě nedalo a komentovali jsme si jen tak soukromě. Růžový trička tam u chlapů jedou ve velkým, třeba i fialovo-růžový nebo s nápisama, prostě je to úplně něco novýho, co by si na sebe dřív zaboha nevzali. Ale fakt je, že je to lepší než móda klasickýho Čecháčka, jak popisuje Anda

Není tady

 

#6 11. 8. 2009 14:41

Jugulator
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Míškovice 191
Registrovaný: 4. 1. 2007
Příspěvky: 1144

Re: Man in pink

Anda napsal(a):

Fakt netuším, do které škatulky bych růžováky začlenila. Asi do žádné. Z mého úhlu pohledu jsou prostě dnešní chlapi podstatně odvážnější a víc se zajímají o módu. Růžovou košili do obleku nosí dnes každý druhý, přijde mi to normální, na tmavých chlapech navíc dost sexy, trička, mikiny a sportovní košile jsou v této barvě vidět přece jen míň, ale ani tak mě neuráží. Pořád lepší než to, co člověk běžně vídá v MHD - propocené tričko (v lepším případě károvaná košile), béžové kalhoty s milionem kapes a zipů, na nohou průtokáče a v nich khaki ponožky, to celé od vietnamců.

lol j naprowto souhlasím, růžovou košili nemůže nosit jen tak někdo, sou prostě typy chlapů, kterým sluší a sou skupiny, kteří v tom vypadají jako idioti, většonou, jak si řekla to sluší těm snědým typům - italové řekové, ale třeba takový já bych vypadal v růžové košili jak idiot..., já osobně mám nejradši ryfle- jeansku, a jak se začne ochlazovat, tak mám bundy kožené, ale občas sem taky men in black, černá kožená bunda a černé ryfle:)
alwe přiznám se, že než sem přibral byl sem občas i men in white, ale spíš takový rockový a ne disco white, mám bílé ryfle s .. novinovým potiskem(nevim k čemu bych to jinak přirovnal) a k tomu bílou jeansku s černobílím drakem na zádech s nýtkama, ale in pink.. to ne.. to mě neuvidíte
to si můžou dovolit opravdu jen ti modelové, metrosexuálové a teplouši big_smilebig_smilebig_smile

Není tady

 

#7 11. 8. 2009 14:45

Jugulator
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Míškovice 191
Registrovaný: 4. 1. 2007
Příspěvky: 1144

Re: Man in pink

Laskonka napsal(a):

No tak to byste si pošmákly v Itálii:-) Tam je teď růžová u chlapů strašně v módě a asi si teda dokážete představit, jak to tam vypadá. Chlapi tam na módě ulítávaj stejně jako ženský a všechny trendy pečlivě sledujou a dodržujou. Na pláži v letošním létě uvidíte už zřídkadky Itala v šortkových "plandavých" kraasech. Všichni teď nosej vypasovaný slipy v barvách jako je růžová, červená, žlutá, atd... a klidně i s nápisem na zadku. Mně je to jedno, a si nosej, co chtěj, ale když už jsme na dovče kolem sebe neviděli nic jinýho, tak nám to s kámošema prostě nedalo a komentovali jsme si jen tak soukromě. Růžový trička tam u chlapů jedou ve velkým, třeba i fialovo-růžový nebo s nápisama, prostě je to úplně něco novýho, co by si na sebe dřív zaboha nevzali. Ale fakt je, že je to lepší než móda klasickýho Čecháčka, jak popisuje Anda

no já myslím, že všeho moc škodí, že chlap by měl být chlap a né vyumělkovaná barbína, to co popisuješ, to už mi příjde jako ostuda, že se chlap chová v postatě jak ženská, může o sebe dbát, vypadat dobře, ale nesmí to přehánět...
ještě mi řekni, že tam chlapi chdí na manikůru a pedikůru a 3x týdně ke kadeřníkovi a budu si myslet že taliáni sou národ slečinek:lol:

Není tady

 

#8 11. 8. 2009 14:49

Anda
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 9. 2006
Příspěvky: 1630

Re: Man in pink

Laskonka napsal(a):

No tak to byste si pošmákly v Itálii:-) Tam je teď růžová u chlapů strašně v módě a asi si teda dokážete představit, jak to tam vypadá. Chlapi tam na módě ulítávaj stejně jako ženský a všechny trendy pečlivě sledujou a dodržujou. Na pláži v letošním létě uvidíte už zřídkadky Itala v šortkových "plandavých" kraasech. Všichni teď nosej vypasovaný slipy v barvách jako je růžová, červená, žlutá, atd... a klidně i s nápisem na zadku. Mně je to jedno, a si nosej, co chtěj, ale když už jsme na dovče kolem sebe neviděli nic jinýho, tak nám to s kámošema prostě nedalo a komentovali jsme si jen tak soukromě. Růžový trička tam u chlapů jedou ve velkým, třeba i fialovo-růžový nebo s nápisama, prostě je to úplně něco novýho, co by si na sebe dřív zaboha nevzali. Ale fakt je, že je to lepší než móda klasickýho Čecháčka, jak popisuje Anda

Teda fakt je, že kdybych viděla svého partnera (ten je mimochodem konzerva jak blázen, sice si potrpí na kvalitní značkové oblečení, ale i můj otec je proti němu v tomto směru "free") v růžových plavkách s nápisem na zadku, asi bych se počůrala

Není tady

 

#9 11. 8. 2009 14:50

Jugulator
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Míškovice 191
Registrovaný: 4. 1. 2007
Příspěvky: 1144

Re: Man in pink

ještě k Andě:
je fakt, že ten prototyp čecháčka je strašný, ale v podstatě je to protoyp typického američana, je to jen to, že běloši ztrácí svou identitu, to jak se dneska spoustu mladých oblíka jak popisuje anda je všechno styl černochů... to jak chodí, jak se oblíkají a jak se zdraví, osobně nic nemám proti černochům ale spíš proti bílým černochům.. když vidím na ulici dva maníky oblečené jak negry a vypustí: zdar brácho + negrovský pozdrav a rovný kšilt, takbych je za toto pozérství liskal...

Není tady

 

#10 11. 8. 2009 14:53

Anda
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 9. 2006
Příspěvky: 1630

Re: Man in pink

Jugulator napsal(a):

Laskonka napsal(a):

No tak to byste si pošmákly v Itálii:-) Tam je teď růžová u chlapů strašně v módě a asi si teda dokážete představit, jak to tam vypadá. Chlapi tam na módě ulítávaj stejně jako ženský a všechny trendy pečlivě sledujou a dodržujou. Na pláži v letošním létě uvidíte už zřídkadky Itala v šortkových "plandavých" kraasech. Všichni teď nosej vypasovaný slipy v barvách jako je růžová, červená, žlutá, atd... a klidně i s nápisem na zadku. Mně je to jedno, a si nosej, co chtěj, ale když už jsme na dovče kolem sebe neviděli nic jinýho, tak nám to s kámošema prostě nedalo a komentovali jsme si jen tak soukromě. Růžový trička tam u chlapů jedou ve velkým, třeba i fialovo-růžový nebo s nápisama, prostě je to úplně něco novýho, co by si na sebe dřív zaboha nevzali. Ale fakt je, že je to lepší než móda klasickýho Čecháčka, jak popisuje Anda

no já myslím, že všeho moc škodí, že chlap by měl být chlap a né vyumělkovaná barbína, to co popisuješ, to už mi příjde jako ostuda, že se chlap chová v postatě jak ženská, může o sebe dbát, vypadat dobře, ale nesmí to přehánět...
ještě mi řekni, že tam chlapi chdí na manikůru a pedikůru a 3x týdně ke kadeřníkovi a budu si myslet že taliáni sou národ slečinek:lol:

Ty, Jugulátore, sice nevidím důvod, proč by měl chlap  trávit většinu volného času po kosmetických a kadeřnických salonech, ale vizហdle rčení "Správnej chlap má smrdět i z fotky" taky úplně není moje gusto a na zažloutlé nehty na nohou, okousané na rukou a ztvrdlou kůži na patách taky není extra pohled. Všeho tak nějak s mírou

Není tady

 

#11 11. 8. 2009 14:54

Anda
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 9. 2006
Příspěvky: 1630

Re: Man in pink

Jugulator napsal(a):

ještě k Andě:
je fakt, že ten prototyp čecháčka je strašný, ale v podstatě je to protoyp typického američana, je to jen to, že běloši ztrácí svou identitu, to jak se dneska spoustu mladých oblíka jak popisuje anda je všechno styl černochů... to jak chodí, jak se oblíkají a jak se zdraví, osobně nic nemám proti černochům ale spíš proti bílým černochům.. když vidím na ulici dva maníky oblečené jak negry a vypustí: zdar brácho + negrovský pozdrav a rovný kšilt, takbych je za toto pozérství liskal...

Mám pocit, že se každý bavíme o jiné generaci..

Není tady

 

#12 11. 8. 2009 16:28

Natálie
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Čechy
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 894

Re: Man in pink

Anda napsal(a):

Jugulator napsal(a):

Laskonka napsal(a):

No tak to byste si pošmákly v Itálii:-) Tam je teď růžová u chlapů strašně v módě a asi si teda dokážete představit, jak to tam vypadá. Chlapi tam na módě ulítávaj stejně jako ženský a všechny trendy pečlivě sledujou a dodržujou. Na pláži v letošním létě uvidíte už zřídkadky Itala v šortkových "plandavých" kraasech. Všichni teď nosej vypasovaný slipy v barvách jako je růžová, červená, žlutá, atd... a klidně i s nápisem na zadku. Mně je to jedno, a si nosej, co chtěj, ale když už jsme na dovče kolem sebe neviděli nic jinýho, tak nám to s kámošema prostě nedalo a komentovali jsme si jen tak soukromě. Růžový trička tam u chlapů jedou ve velkým, třeba i fialovo-růžový nebo s nápisama, prostě je to úplně něco novýho, co by si na sebe dřív zaboha nevzali. Ale fakt je, že je to lepší než móda klasickýho Čecháčka, jak popisuje Anda

no já myslím, že všeho moc škodí, že chlap by měl být chlap a né vyumělkovaná barbína, to co popisuješ, to už mi příjde jako ostuda, že se chlap chová v postatě jak ženská, může o sebe dbát, vypadat dobře, ale nesmí to přehánět...
ještě mi řekni, že tam chlapi chdí na manikůru a pedikůru a 3x týdně ke kadeřníkovi a budu si myslet že taliáni sou národ slečinek:lol:

Ty, Jugulátore, sice nevidím důvod, proč by měl chlap  trávit většinu volného času po kosmetických a kadeřnických salonech, ale vizហdle rčení "Správnej chlap má smrdět i z fotky" taky úplně není moje gusto a na zažloutlé nehty na nohou, okousané na rukou a ztvrdlou kůži na patách taky není extra pohled. Všeho tak nějak s mírou

big_smile big_smile big_smile


Změna přichází pomalu.
Paul McCartney

Není tady

 

#13 11. 8. 2009 17:36

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Man in pink

MAN IN PINK = první co se mi vybaví, tak = sebevědomý muž, který není obětí stereotypů, zná svou cenu.... pro mě muži v růžovém tummenupptummenupptummenupp


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#14 11. 8. 2009 17:38

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Man in pink

ViktorkaLove napsal(a):

Ve fabrice byl ředitel... a o něm se tradovalo, že růžovou nesnášel. Prý když se mu např. přidělovaly fixy, na výrobu tabulek a pod., tak růžovou (jenom!) vždy vyndal a někomu ju daroval... prej ju nesnáší...
Chlap, který si oblékne růžovou, myslím, je určitě něčím zvláštní.
Zajímalo by mě, jaký typ muže si růžovou oblékne... a s jakým pocitem a záměrem...

A tohle jsou podle mého právě ty zažité stereotypy.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#15 11. 8. 2009 19:42

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Man in pink

Proč by to měl být zažitý stereotyp?
Naopak. To tema mě zaujalo právě proto, že chlap s růžovým čímkoliv se stane terčem pozornosti rozhodně častěji, než "obyčeják" ....
Bomba bylo, že přijdu domů, otevřu noviny (MF) a tam na první straně titulek: O chybách šéfa ČSSD - "Třeba přijet na konzervativní jižní Moravu v růžových kalhotách, to mezi místními sociálními demokraty nevyvolalo příliš velké nadšení"...
Neodsuzuju u nich růžovou, naopak, líbí se mi, fuckt zvl᚝ na těch "sněďoších" (taky mám takového, a chtěla bych, aby tu růžovku měl, ale on ani za nic!)
No, možná je to něco o tradici, zvyk, nebo co já vim...
Koupila jsem ročnímu vnukovi zimní kožešinkové botičky, byly černo růžové, té černé bylo daleko víc... a dcera mu je ani jednou nedala. Prý "mami, vždy jsou holčičí!"... a mně se vůbec nezdály jako holčičí, připadaly mi ouplně klučičí...

Upravil(a) ViktorkaLove (11. 8. 2009 19:43)

Není tady

 

#16 11. 8. 2009 20:38

Jugulator
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Míškovice 191
Registrovaný: 4. 1. 2007
Příspěvky: 1144

Re: Man in pink

Anda: jj to já neříkám, já sem řekl, že všeho moc škodí a to sem myslel všobecně wink
jako já nejsem žádný metrosexuál ale taky se rád obléknu do pěkných hader navoním se a "snažím" se udžovat...big_smile
uvozovky proto že nejsem žádný hubeňour big_smile to noční žraní mě jednou zabije lol ale tak je fakt, že cvičím atd a když se oblíknu tak vypadám normálně
a souhlasím s tebou, ty extrémy sou hnus i z opačné strany
ještě mě tak napadlo: dámy.. smím prosit ?
http://www.mp3stahuj.cz/index.php?page= … amp;id=224

Není tady

 

#17 11. 8. 2009 20:44

Jugulator
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Míškovice 191
Registrovaný: 4. 1. 2007
Příspěvky: 1144

Re: Man in pink

ViktorkaLove napsal(a):

Proč by to měl být zažitý stereotyp?
Naopak. To tema mě zaujalo právě proto, že chlap s růžovým čímkoliv se stane terčem pozornosti rozhodně častěji, než "obyčeják" ....
Bomba bylo, že přijdu domů, otevřu noviny (MF) a tam na první straně titulek: O chybách šéfa ČSSD - "Třeba přijet na konzervativní jižní Moravu v růžových kalhotách, to mezi místními sociálními demokraty nevyvolalo příliš velké nadšení"...
Neodsuzuju u nich růžovou, naopak, líbí se mi, fuckt zvl᚝ na těch "sněďoších" (taky mám takového, a chtěla bych, aby tu růžovku měl, ale on ani za nic!)
No, možná je to něco o tradici, zvyk, nebo co já vim...
Koupila jsem ročnímu vnukovi zimní kožešinkové botičky, byly černo růžové, té černé bylo daleko víc... a dcera mu je ani jednou nedala. Prý "mami, vždy jsou holčičí!"... a mně se vůbec nezdály jako holčičí, připadaly mi ouplně klučičí...

tam jde o to, že jak se protě v něčem necítíš, tak to jde na tobě vidět...
když je na tobě vidět ostych nejistota a v očích je vidět, že se cítíš trapně tak tě tak to okolí vezme a v podstatě si pro smích, kdežto když jdeš sebevědomě a vůdcovsky tak to tak na lidi taky působí, a když se jedná o chlapa, tak to má podle mě sakra vliv na přitažlivost..
to sou asi ty pudy .. ženskou ten chlap zaujme ani neví čím v posdstatě.. pač podvědomí to cačne cítít, jako silného dominantního samce, který je schopný se postatrat o mláďata.. nebo tak nějak big_smile
občas sleduju dokumenty na spectru lol

Není tady

 

#18 11. 8. 2009 20:46

Jugulator
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Míškovice 191
Registrovaný: 4. 1. 2007
Příspěvky: 1144

Re: Man in pink

Anda napsal(a):

Jugulator napsal(a):

ještě k Andě:
je fakt, že ten prototyp čecháčka je strašný, ale v podstatě je to protoyp typického američana, je to jen to, že běloši ztrácí svou identitu, to jak se dneska spoustu mladých oblíka jak popisuje anda je všechno styl černochů... to jak chodí, jak se oblíkají a jak se zdraví, osobně nic nemám proti černochům ale spíš proti bílým černochům.. když vidím na ulici dva maníky oblečené jak negry a vypustí: zdar brácho + negrovský pozdrav a rovný kšilt, takbych je za toto pozérství liskal...

Mám pocit, že se každý bavíme o jiné generaci..

no tak ono je to všeobecne podobné xD
ale asi jo...big_smile a akou generaci myslíš ?
já se totiž ročník 86 smile)

Není tady

 

#19 11. 8. 2009 21:03

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Man in pink

Jugulator napsal(a):

a když se oblíknu tak vypadám normálně

lol já  taky... doufám...
a kde jsi se toulal, dávno jsem tě tady neviděla storstark


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#20 12. 8. 2009 8:32

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: Man in pink

Mne se ruzova na chlapech libi, bohuzel ani pritel ani syn by na sebe nic ruzoveho nevzali....
Jinak o Italech je znamo, ze je to narod b.uzerantu..... tak se ani nedivim.

Upravil(a) venuše (12. 8. 2009 8:32)

Není tady

 

#21 12. 8. 2009 16:03

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Man in pink

Záleží jaká růžová a kdo jí na sobě má. Decentní světlounce růžová košile je OK, řvavě růžové tričko je děs. Sexy upravený chlap ve výše popsané košili je ok, když si to na sebe hodí někdo, kdo vypadá jako paroubek, je to hnus.

Není tady

 

#22 12. 8. 2009 17:37

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

Re: Man in pink

vrátili sme se s holkama z dovolený a tam jich teda bylo! všichni tam nosí růžový nebo fialový trika, velký ligotavý šutry v uchu, tunu gelu na hlavě...teda my tam nepotakli snad ani jednoho Itala, který by nám přišel jako chlap. protě normální chlap v džínách a triku. který by nevypadal jako metrosexuál nebo gay. gayové tam sice nebyli a neustále sme odháněly houfy otravujích italů, ale všichni byli jako z časopisu. mám ráda a všechny holky co tam byly se mnou taky, normálního kluka, co se nemusí hodinu česat a co nesmrdí jak stará dáma a klidně si vezme kraasy a tričko. jo, italové asi nemají k dostání pánský parfémy, protože věšina jich smrděla už na dva kiometry něčím, co pánský rozhodně nebylo. mě tohle přijde jako hrůza. všichni byli stejní, jak přes kopírák.

Není tady

 

#23 13. 8. 2009 17:03

vikyrek
♥♥♥----
Místo: Benešov
Registrovaný: 31. 12. 2006
Příspěvky: 194

Re: Man in pink

Tiina napsal(a):

Záleží jaká růžová a kdo jí na sobě má. Decentní světlounce růžová košile je OK, řvavě růžové tričko je děs. Sexy upravený chlap ve výše popsané košili je ok, když si to na sebe hodí někdo, kdo vypadá jako paroubek, je to hnus.

Tak u něj to o barvě nebude smile

Není tady

 

#24 13. 8. 2009 18:01

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Man in pink

Co třeba Obama? Tomu by slušel aj celej růžovej oblek...

Není tady

 

#25 13. 8. 2009 21:41

majkafa
Host

Re: Man in pink

Včera jsem byla na Veni vidi vici v UL. Byla tam i delegace herců v hlavních rolí, producent, (protože kus filmu je točen v UL) primátor, bylo tam několik men in pink, vypadali náramně, protože in pink byli právě ti, co si to mohou dovolit. Co to umí nosit. Vzpoměla jsem si hnedka na toto vlákno.

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů