Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

  • Diskuse
  •  » Psychologická
  •  » Co chcete, aby vám muži říkali, když se s vámi rozcházejí? pro Mirka25

#1 24. 7. 2009 9:58

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Co chcete, aby vám muži říkali, když se s vámi rozcházejí? pro Mirka25

Přesouvám to do zvláštního fora, at se to lépe hledá.

Mireček, zajíček, tu řeší zdánlivě banální věc ohledne rozchodu.
A je tu jedna věc, která může být pro Mirečka zajímavá a která zatím nezazněla.

Citace samotných žen, jak by chtěly, aby jim jejich mládenec/partner/manžel/robot měl říct, že již s vámi nechce být.

Jak by to dle vᚠmělo být tak, aby to bylo pro vás to pravé ořechové? Event. jestli se vám někdy stalo, že rozchod či oznámení bylo takové, že jste jej přijaly s bolestí, ale nešlo to z jeho strany udělat lépe - zkuste sem hodit, co přesně dotyčný panáček řekl.

Může to být zajímavá sonda do vnímání této situace ženami v několika věkových rozmezích. Máme tu dvacítky, třicítky, čtyřicítky i padesátky.




#30 Dnes 9:43
Selima už odpověděla jako první, za což děkuji
♥♥♥♥♥♥♥

Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 22287
E-mail  Zpráva
Re: Cas na rozchod? pomoc

Odo mňa viacerí chlap i- možno vlastne skoro všetky rozchody, ktoré som neiniciovala ja - odchádzali tak, že mi to ani neoznámili, len sa prestali ozýva, alebo nereagovali na moje kontakty. Nanajvýš SMS. Takže ja by som hlavne ocenila, aby to bolo osobne alebo nanajvýš cez telefón a  podža možností vecné a pravdivé. Bez výčitiek alebo sebabičovania, rozoberania, kto kedy čo spáchal a čo naopak neurobil, ale buď len holé fakty, alebo trochu aj vyjadrenie citov: Necítim už to, čo predtým, alebo - u Mira - Túžim po zmene a poznávaní iného, desí ma, že nemám porovnanie... A poveda pravdivo - si možno pre mňa tá najlepšia, ale chýba mi to porovnanie, takže by som si ešte rád niečo vyskúšal, presvedčil sa, overil... a potom - ktovie?

Není tady

 

#2 24. 7. 2009 10:07

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Co chcete, aby vám muži říkali, když se s vámi rozcházejí? pro Mirka25

Mně většinou vztahy vyšuměly - delší čas spěly do kééélu a nakonec jsem to byla já, kdo řekl, že už to nemá cenu, protože muži jsou v tomhle zbabělí. Druhá strana zjevně cítila úlevu, že je to venku.

Ale moje kamarádka to měla jednou tak, že jí partner, kterého milovala a on ji také a nic nenasvědčovalo, tomu že se něco děje, jednoho dne zavolal a řekl. Já už nepřijdu. Ona na to - jako v pátek ? A on - ne, už nikdy nepřijdu - už Tě nemiluji.
Ona svůj dojem z toho pociuje tak, že to byl sice obrovský šok a bolest, ale zase byla rychleji za ní, než kdyby si hráli na lásku další půlrok a vzájemně se trápili.

Upravil(a) mashanka (24. 7. 2009 10:08)


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#3 24. 7. 2009 10:08

Blossom
Host

Re: Co chcete, aby vám muži říkali, když se s vámi rozcházejí? pro Mirka25

Nejhorší varianta ze všech: "nechat to vyšumět tak nějak do ztracena" = nechávat partnera/ partnerku (beru to obecně - na rozchody žen i mužů) dlouho v nejistotě. Pochopitelně ten dotyčný/dotyčná cítí, že není něco v pořádku, že se něco ve vztahu děje a neví co. To považuju za trestuhodné.
Daleko milejší mi je jasná, šetrně sdělená pravda. By negativní = rozchod.

Chceš - li příklad z mého života Nicolasi, tak třeba jeden z rozchodů u mě proběhl takto: Bylo mi řečeno - jsi báječná ženská,ale mě volný vztah nevyhovuje. Cítím se jako potulný cikán, já potřebuju zázemí, domov. Přeju ti vše dobré do života a tady mᚠode mne dárek narozloučenou - CD s muzikou, co vím, že mᚠráda.

Tento rozchod sice bolel (byl v době, kdy jsem kvůli dětem nechtěla, aby u nás někdo bydlel, hledala jsem tehdy volnější - valstně spíš víkendový vztah). Ale byl korektní, slušně a citlivě provedený, a s dotyčným jsme dodnes dobří přátelé.

 

#4 24. 7. 2009 10:10

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Co chcete, aby vám muži říkali, když se s vámi rozcházejí? pro Mirka25

Měla jsem 3 vážné vztahy. 2x jsem se s partnery rozešla já, potřetí to udělal on. Rozešel se se mnou tak, že mi vlastně ani nic neřekl, jen přestal reagovat na telefony, sms a emaily (žil v tu dobu v jiné zemi). Důvod jsem dalšího půl roku nevěděla, možná jen tušila - měl někoho jiného. Pravdu jsem se dozvěděla až od známé. Jelikož jsem se v tom plácala dost dlouho, určitě bych ocenila, kdyby mi hned nar rovinu řekl, že už mě nechce a že má někoho jiného, s kým si rozumí líp. Ale každý je asi občas v něčem srab....

Není tady

 

#5 24. 7. 2009 10:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co chcete, aby vám muži říkali, když se s vámi rozcházejí? pro Mirka25

Nico, zostala tam ešte Pavlina reakcia...

PPavlaa napsal(a):

mně by se Sel nelíbilo, kdyby to chlap udělal přes telefon. Přes telefon můžeš zrušit dovolenou, ale ne vztah. Nejsem věc, takže pokud jde o konec vztahu, měl by to chlap říct osobně.
jinak souhlas.

Upravil(a) Selima (24. 7. 2009 10:12)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#6 24. 7. 2009 10:14

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Co chcete, aby vám muži říkali, když se s vámi rozcházejí? pro Mirka25

No, tak asi bych chtěla vědět aspoň to, že se se mnou rozchází, ne aby to nechal vyšumět. S BM jsme se rozešli kvůli jeho nové lásce, ale tak nějak vzájemně. Jinak od ostatních partenrů, byli dva, jsem odešla já, jen jsem řekla, že končíme, že mi to a to vadí. S tím druhým to bylo horší, běhal za mnou jako pes, nechtěl to skončit. No a s Bubákem, to je divný, my jsme rozejítí, ale pořád spolu komunikujeme. Ale ano, řekli jsme si, proč o tak je.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#7 24. 7. 2009 10:17

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Co chcete, aby vám muži říkali, když se s vámi rozcházejí? pro Mirka25

Psala jsem svůj názor už do předchozího vlákna (o Mirkovi), ale i z těch pár přípsěvků, co jsou tady, je evidentní, že je potřeba to říct z očí do očí. Telefony, dopisy, vzkazy a pod. nemají ten správný "ukončovací" efekt. Pro mne, coby Viktorku, by bylo nejvhodnější (neřikám, že nejpříjemnější - ale co se dá na rozchodu najít příjemného, že jo?) říct PRAVDU. Ten pravý důvod, t.j. nudíš mě, jsi panovačná, jsi nezajímavá, našel jsem si jinou... a tak. Skutečnost. Je to dar do budoucna... ne zrovna, čeho se vyvarovat, páč co u jednoho důvodem pro rozchod, u druhého může být důvodem k vytvoření krásného vztahu... ale pravda, ta nás osvobozuje...

Upravil(a) ViktorkaLove (24. 7. 2009 10:19)

Není tady

 

#8 24. 7. 2009 10:20

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co chcete, aby vám muži říkali, když se s vámi rozcházejí? pro Mirka25

Kdybych odpověděla velmi jednoduše - žádný vyšumění a žádný kecy.
Takže spíš co bych nechtěla - aby se "ztratili" z mého světa beze slůvka vysvětlení a aby mi proboha neblábolili něco jako "jsi báječná, ale já si tě nezasloužím"...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#9 24. 7. 2009 10:24

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: Co chcete, aby vám muži říkali, když se s vámi rozcházejí? pro Mirka25

Blossom, a takovýho chlapa jsi musela nechat odejít? Schovej mi ho, kdybych se někdy rozvedla wink

A souhlasím že vyšumění je srabárna. Možná by mužům (vzhledem k jejich často ješitnému egu) mohl pomoct fakt, že když se s námi rozejdou "hezky", že na ně budeme vzpomínat v dobrém a nebudem o nich říkat "stejně měl malýho pinďoura" lol lol lol tongue a když nám koupí nějaký pěkný dáreček na rozloučenou, tak o nich nebudem ani říkat že byli škrti lol Pochopitelně čím lepší dárek, s tím větší láskou a vlahým okem na ně budeme vzpomínat. godlike

Není tady

 

#10 24. 7. 2009 10:24

Daniela S.
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 11. 2006
Příspěvky: 914

Re: Co chcete, aby vám muži říkali, když se s vámi rozcházejí? pro Mirka25

Ja jsem byla opustena jen jednou, a to obdobne jako Mashancina znama.
"Nemusis si balit uplne vsechno zase s sebou, klidne si tu ty veci do priste nech."
"Ale ja uz se nevratim."

Ja nevim, sice je to cisty rez, na druhe strane to vyvolava (u me vyvolalo) velkou nejistotu do budoucna - vztah se zda zcela v poradku, spolu bojujete proti protivenstvim, navzajem se ujistujete, a pak toto?
Kazdopadne u vsech rozchodu mi nejvic vyhovovalo opravdu se nevidat, nemluvit spolu, odstranit fotky ze zdi. Takove ty vecne navraty, na to nemam nervy. Kdyz uz se jednou rozhodnu, dobre jsem si to snad promyslel(a), tak co se v tom placat.

Sympaticky je mi rozchod Blossomin, to je lidsky pristup. Nemam rada vypjate sceny... "Vedelas, ze mam dite, kdyz sis se mnou zacala! Tak se smir, ze s nami bude travit cas! Nebo jdi pryc a uz se nevracej!" "No, tak ja bych snad sla." "Ne! To nesmis! Neco si udelam! Nepreziju to!" Aaaach jo.

Není tady

 

#11 24. 7. 2009 10:26

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: Co chcete, aby vám muži říkali, když se s vámi rozcházejí? pro Mirka25

helena napsal(a):

Kdybych odpověděla velmi jednoduše - žádný vyšumění a žádný kecy.
Takže spíš co bych nechtěla - aby se "ztratili" z mého světa beze slůvka vysvětlení a aby mi proboha neblábolili něco jako "jsi báječná, ale já si tě nezasloužím"...

To jsou fakt frky. Horší už je jenom "jsi báječná, ale nezasloužíš si mě" lol

Není tady

 

#12 24. 7. 2009 10:30

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Co chcete, aby vám muži říkali, když se s vámi rozcházejí? pro Mirka25

Selima napsal(a):

Odo mňa viacerí chlap i- možno vlastne skoro všetky rozchody, ktoré som neiniciovala ja - odchádzali tak, že mi to ani neoznámili, len sa prestali ozýva, alebo nereagovali na moje kontakty. Nanajvýš SMS. Takže ja by som hlavne ocenila, aby to bolo osobne alebo nanajvýš cez telefón a  podža možností vecné a pravdivé.

U mě to samý, kolikrát ani ta SMS smile
A jinak souhlas s názory, že v těchto případech je "lepší krutá pravda než milosrdné mlčení", protože ten druhej si pak může připadat jako blbec, kterej neví, na čem vlastně je...


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#13 24. 7. 2009 10:30

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Co chcete, aby vám muži říkali, když se s vámi rozcházejí? pro Mirka25

Fidorka napsal(a):

Blossom, a takovýho chlapa jsi musela nechat odejít? Schovej mi ho, kdybych se někdy rozvedla wink

A souhlasím že vyšumění je srabárna. Možná by mužům (vzhledem k jejich často ješitnému egu) mohl pomoct fakt, že když se s námi rozejdou "hezky", že na ně budeme vzpomínat v dobrém a nebudem o nich říkat "stejně měl malýho pinďoura" lol lol lol tongue a když nám koupí nějaký pěkný dáreček na rozloučenou, tak o nich nebudem ani říkat že byli škrti lol Pochopitelně čím lepší dárek, s tím větší láskou a vlahým okem na ně budeme vzpomínat. godlike

lollollol


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#14 24. 7. 2009 10:32

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Co chcete, aby vám muži říkali, když se s vámi rozcházejí? pro Mirka25

Fidorka napsal(a):

helena napsal(a):

Kdybych odpověděla velmi jednoduše - žádný vyšumění a žádný kecy.
Takže spíš co bych nechtěla - aby se "ztratili" z mého světa beze slůvka vysvětlení a aby mi proboha neblábolili něco jako "jsi báječná, ale já si tě nezasloužím"...

To jsou fakt frky. Horší už je jenom "jsi báječná, ale nezasloužíš si mě" lol

Jo, stejně, jako když mi Bm řekl - mám tě rád, jako matku našich dětí. To jsem myslela, že si dělá pr.del......... Kdyby řekl - už tě nemám rád, je to pryč - tak bych to brala


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#15 24. 7. 2009 10:33

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Co chcete, aby vám muži říkali, když se s vámi rozcházejí? pro Mirka25

Tak zatím koukám, že je to jednoznačné - rychlý a nekompromisní řez (bez emocí) smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#16 24. 7. 2009 10:38

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Co chcete, aby vám muži říkali, když se s vámi rozcházejí? pro Mirka25

Fidorka napsal(a):

Blossom, a takovýho chlapa jsi musela nechat odejít? Schovej mi ho, kdybych se někdy rozvedla wink

A souhlasím že vyšumění je srabárna. Možná by mužům (vzhledem k jejich často ješitnému egu) mohl pomoct fakt, že když se s námi rozejdou "hezky", že na ně budeme vzpomínat v dobrém a nebudem o nich říkat "stejně měl malýho pinďoura" lol lol lol tongue a když nám koupí nějaký pěkný dáreček na rozloučenou, tak o nich nebudem ani říkat že byli škrti lol Pochopitelně čím lepší dárek, s tím větší láskou a vlahým okem na ně budeme vzpomínat. godlike

Nevěřím - škrti budem tak jako tak - ani na tom pinďourovi nenecháte nitku suchou ...
ani kdyby šlo o 100g zlata - ani kdybychom ho měli jako klobásu...

Ale je fakt, že v seriálu Dva a půl chlapa se Charlie Sheen loučil s každou zlatým dárkem... stolt
a když se ti ztratí beze slova - tak ani ten dárek nemůžeš zrealizovat.... dumbom

Není tady

 

#17 24. 7. 2009 10:44

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: Co chcete, aby vám muži říkali, když se s vámi rozcházejí? pro Mirka25

Abych teda nějak přispěla navážno: moc vztahů jsem neměla, ale jeden skončil zjištěním jeho nevěry, druhý jsem skončila já a srabácky jsem to shodila na to že byl ateista, (to že byl nudnej a choval se jak pejsek už jsem mu neměla odvahu říct). Třetí vztah se mi to vrátilo a rozešel se se mnou se slovy "už to není tak intenzivní...ale spát spolu můžeme dál", a poslední vztah před manželem skončil tak, že asi týden před rozchodem mi psal ze stáže a ptal se, jestli by mi nevadilo že by se jel podívat se svojí kolegyní Sárou na plហna zatmění měsíce lol dumbom Mě to nevadilo, i když mi proběhlo hlavou jaká to asi bude romantika a po návratu mi řekl že se s ní chce vídat, njn. Ale zůstali jsme přátelé. Jako jediný z těch bývalých zůstal. A jako jediný se zachoval čestně a nedělal ze mě vola (krávu).

Není tady

 

#18 24. 7. 2009 10:54

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Co chcete, aby vám muži říkali, když se s vámi rozcházejí? pro Mirka25

helena napsal(a):

... a aby mi proboha neblábolili něco jako "jsi báječná, ale já si tě nezasloužím"...

Tak to já zas todleto jo v případě, že pravdu říct nechce nebo nemůže...

Není tady

 

#19 24. 7. 2009 11:04

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co chcete, aby vám muži říkali, když se s vámi rozcházejí? pro Mirka25

ViktorkaLove napsal(a):

helena napsal(a):

... a aby mi proboha neblábolili něco jako "jsi báječná, ale já si tě nezasloužím"...

Tak to já zas todleto jo v případě, že pravdu říct nechce nebo nemůže...

Prd a vořech - fakt bys mu věřila, že to myslí upřímně?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#20 24. 7. 2009 11:10

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Co chcete, aby vám muži říkali, když se s vámi rozcházejí? pro Mirka25

To ne, ale byla by to "milosrdná lež", lepší, než "opravdická"...

Není tady

 

#21 24. 7. 2009 11:14

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Re: Co chcete, aby vám muži říkali, když se s vámi rozcházejí? pro Mirka25

Fidorka napsal(a):

když se s námi rozejdou "hezky", budeme vzpomínat v dobrém a nebudem o nich říkat "stejně měl malýho pinďoura" lol lol lol tongue a když nám koupí nějaký pěkný dáreček na rozloučenou, tak o nich nebudem ani říkat že byli škrti lol Pochopitelně čím lepší dárek, s tím větší láskou a vlahým okem na ně budeme vzpomínat. godlike

Co si přesně představuješ pod romantickým slovíčkem "hezky".
Napiš to naplno. Představ si, že proti tobě sedí a říká to. Co by tak měl říct, aby to dle tebe bylo "hezky".
A to pochopí i muži.

Díky.

Není tady

 

#22 24. 7. 2009 11:16

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Co chcete, aby vám muži říkali, když se s vámi rozcházejí? pro Mirka25

ViktorkaLove napsal(a):

helena napsal(a):

... a aby mi proboha neblábolili něco jako "jsi báječná, ale já si tě nezasloužím"...

Tak to já zas todleto jo v případě, že pravdu říct nechce nebo nemůže...

No, tak to ale dělá idiota hlavně sám ze sebe, když takhle žvástá


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#23 24. 7. 2009 11:17

Atevi
♥♥♥----
Místo: Plzeň
Registrovaný: 15. 2. 2008
Příspěvky: 120

Re: Co chcete, aby vám muži říkali, když se s vámi rozcházejí? pro Mirka25

No, taky mám pár "hezkých vzpomínek" na rozchod z jeho strany: jednou po asi dvouměsíční známosti mi navrhl sobotní výlet (páteční večer jsme spolu promilovali v jeho bytě). V sobotu jsem na něj čekala připravená a se svačinou dumbom a on jaksi nepřijel, na telefon nereagoval. Už jsem ho nikdy neviděla.
No a pak ještě jedna vzpomínka: po asi 2,5 leté známosti, kdy jsme tak nějak řešili problémy jsem mu dala kopačky. Asi po měsíci se ozval, dělal hrozné srdceryvné scény typu "něcosiudělám" jsem se nechala ukecat. Dva měsíce to klapalo (taky spíš víkendový poměr) , snažil se jako nikdy před tím. A když měl přijet na víkend, nepřijel, žádný telefon, sms. Ráno jsem mu volala a už po hlase jsem cítila, že je něco špatně. Vymlouval se rozechvělým hlasem, že nemá čas, prý praskla voda v domě a ještě auto je v servisu....ale uvidí, jak to zvládne a "ještě zavolám". No, pochopitelně se už neozval. Byla jsem z toho v šoku, nechal mě plánovat dovolenou a přitom musel vědět že... Teď jsem ráda, že to udělal, potkala jsem někoho mnohem lepšího. Ale mám v sobě tyhle podrazy a kdykoli se nový současný přítel někde zdrží, nebo reaguje na sms o dost později, mám v sobě paniku, že se něco děje. Mám načteno o tom, že není dobré se na partnera moc upínat a o vlastní ceně a sebevědomí, ale mám asi jen načteno, v praxi to neumím použít. Mám problémy s důvěrou.

Není tady

 

#24 24. 7. 2009 11:17

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: Co chcete, aby vám muži říkali, když se s vámi rozcházejí? pro Mirka25

Aby to nenechal jen tak vyznít do prázdna- tj. aby se neozýval míň a míň a nenechal mě tápat co se děje, stalo se něco, v čem je problém?
Aby měl ty "koule" se rozloučit a říct na rovinu něco jako : Bylo nám spolu fajn, bylo to prima, ale já už s tebou nechci být. Tečka. Pro mě ideál. Já osobně bych asi neměla ani ty tendence pátrat a ptát se : Co je ? Proč ne  - myslím, že tohohle se asi chlapi bojí nejvíc toho zkoumání a "řešení" a výčitek...Prostě:  Dík, žes to řekl rovnou .Vybrečím se, odsmutním si to, jdu dál.- to je pro mě asi nejlepší stav.
Jooo a ještě připomínka - žádný - Víš, bude dobrý dát si pauzu .. odpočineme si od sebe atd - tyhle kecy jsou usch...

Upravil(a) Amriana (24. 7. 2009 11:21)


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#25 24. 7. 2009 11:17

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Co chcete, aby vám muži říkali, když se s vámi rozcházejí? pro Mirka25

Pro Očko: Však to může být také dobrý důvod, abych zkousla, že mě už nechce, ne?

Upravil(a) ViktorkaLove (24. 7. 2009 11:18)

Není tady

 
  • Diskuse
  •  » Psychologická
  •  » Co chcete, aby vám muži říkali, když se s vámi rozcházejí? pro Mirka25
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů