Oznámení

20. června : Vážení uživatelé, jak jste si jistě všimli, jsme opětovně pod palbou robotických účtů. Prosíme tímto o trpělivost, mažeme ihned, jak zjistíme další jejich spamové účty. Děkujeme !

20. června : Čistota půl zdraví, aneb jak rychle a efektivně uklidit domácnost.

20. června : Hovězí abeceda : Víte jaké maso je nejlepší na steak?

#26 5. 4. 2013 23:31

Ivana
♥♥♥♥♥♥-

Re: Úprava vlasů

Mně se vlasy hrozně mastí, myju je obden, ale pokud je chci mít opravdu pěkné, tak každý den. Myju si je ráno, když jsem měla práci, tak před odchodem do práce, vyfénuju v předklonu a pak doupravím kulmou a zafixuju lakem. Celé mi to trvá 10 minut, mám v tom praxi.

Není tady

#27 6. 4. 2013 8:19

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

eremuruss napsal(a):

Lepisto,ale pomuze.Mam velice jemne vlasy drive jsem si delala trvalou,ale vlasy se me lamaly a krepately.Pak jsem zvolila varne natacky.Vlasy si kazde rano umyji,vysusim a natocim na 5 minut na varne natacky.Vlasy prelakuji extra silne tuzicim lakem.Uces drzi po cely den.

Dříve mi to také fungovalo.Nyní mám problém, že silně tužící lak mi trhá vlasy při rozčesávání. Docela jsem si poničila vlasy než jsem na to přišla. A to jsem to dělala jako ty celé roky.

Není tady

#28 6. 4. 2013 14:53

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

lepista napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Lepisto,ale pomuze.Mam velice jemne vlasy drive jsem si delala trvalou,ale vlasy se me lamaly a krepately.Pak jsem zvolila varne natacky.Vlasy si kazde rano umyji,vysusim a natocim na 5 minut na varne natacky.Vlasy prelakuji extra silne tuzicim lakem.Uces drzi po cely den.

Dříve mi to také fungovalo.Nyní mám problém, že silně tužící lak mi trhá vlasy při rozčesávání. Docela jsem si poničila vlasy než jsem na to přišla. A to jsem to dělala jako ty celé roky.

Jenomze ja ty vlasy,uz potom necesu a rano je znova umyju.

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#29 6. 4. 2013 15:00

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

dusička napsal(a):

Erem - Ty máš dlouhý vlasy jako Borhyová? va
Já bych spíš řekla,že když jsou vlasy extra jemné,že je lepší kratší účes od kadeřnice prostříhaný aby vypadal objemově bohatě
Já mám jemný vlasy, ale mám jich dost, tak já osobně problém nemám. Ale ted v zimě ano. Už jsem si napatlala zápal s oleje a žloutku, mám je ted tak strašně suchý. dumbom
JInak tužidlo nemůžu žádný a lak jen od nivey. Jinak od jiných mě vlasy bolej.

Zabal s oleje a zloutku jsem si udelala jen jednou v zivote a to,kdyz me kadernice spalila vlasy trvalou.Pak jsem si myla vlasy jarem. big_smile
Vlasy mam dlouhe kousek pod ramena,kratky uces jsem nosila cely zivot.Nejdriv jako dite se mnou porad mama chodila holici na kratko a pak me vlasy nicila trvala,ze me nikdy nenarostli.
Ted mam konecne delsi vlasy,uz jsem premyslela je i trochu zkratit,ale v praci musim nosit vlasy sepnute a nevypadalo by to dobre.

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí