Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 24. 3. 2012 14:27

jeanne68
♥------
Registrovaný: 6. 3. 2012
Příspěvky: 7

Re: Hubnutí

Všechny prášky na hubnutí mají efekt krátkodobý, jen na dobu pokud je berete. Pak pomalu ale jistě přichází jo jo efekt. Je jedno jak se tomu říká , prostě naberete a ještě kousek k tomu navíc....
J.

Není tady

 

#52 28. 3. 2013 8:51

sindyy
♥♥-----
Registrovaný: 27. 9. 2012
Příspěvky: 54

Re: Hubnutí

Hrozí českým dětem obezita?



České děti mají poměrně dobrou znalost zdravého životního stylu. Jejich stravování však ovlivňuje rodina. Dítě nevydělává, nenakupuje a nevaří. Jí to, co rodiče nakoupí a připraví.
Více zde: http://www.trijednicky.cz/pro-rodiny-s- … a?strana=1

Není tady

 

#53 17. 4. 2013 17:30

MartinkaT
♥------
Registrovaný: 17. 4. 2013
Příspěvky: 5

Re: Hubnutí

Prášky na hubnutí mohou být užitečným pomocníkem. Jsou ale jen doplňkem k něčemu většímu. Při nesprávném životním stylu představují jen vyhozené peníze.

Pro samotné snížení váhy je důležitější výživa. Pro vymodelování je vhodný odpovídající trénink. Fyzická aktivita by se ale neměla nikdy vynechávat.

Není tady

 

#54 14. 11. 2013 11:25

Óňa22
♥------
Registrovaný: 14. 11. 2013
Příspěvky: 2

Re: Hubnutí

Ahoj, problém by mohl být "nevhodnou" volbou sportu k hubnutí. Měla jsem nadváhu a rozhodla jsem se, že začnu pravidelně chodit běhat. Zároveň s během jsem začala držet poměrně přísnou dietu. Nějaká kila jsem sice zhubla, ale celkově mi bylo na nic - navíc sem měla pocit, že jsem na břiše a nohách nezhubla vůbec nic. Neměla jsem energii a síla na běh stále ubývala. Kamarád mi poradil, a raději zkusím posilovnu, a mám jistotu že hubnu tuky a ne svalovou hmotu. Je to sice dřina, ale aspoň nemusím držet dietu a přitom stále hubnu. Nejsem odborník, tak si raději přečti tenhle článek, jak to hubnutí pomocí posilování vlastně funguje: http://www.stronglifts.cz/hubnuti/
Přeji hodně štěstí smile

Není tady

 

#55 29. 11. 2013 21:36

Palmína
♥------
Registrovaný: 30. 10. 2013
Příspěvky: 2

Re: Hubnutí

Ahoj, podle mě záleží, jakou dietu držíte a jaký sport k tomu děláte. Nedovedu si představit držet drastickou dietu a k tomu dělat nějaký hodně náročný sport, to je akorát o zničení zdraví. Já jsem držela různé diety a k tomu vždycky jen nějaký lehčí sport. Bohužel se mi kila často vracela, jak jsem přestala dietu držet. Jediné, co mi poslední dobou pomohlo a já si váhu udržela, byla proteinová dieta - vyzkoušela jsem nepovolená reklama, s tou jsem byla spokojená víc, byla o dost chutnější.  Držela jsem jí 9 týdnů a zhubla 8 kg, u toho jsem 2x týdně běhala a 1x týdně chodila do posilovny - tyto aktivity dělám doteď. Mírně jsem upravila jídelníček a zatím jo-jo efekt nikde.. :-)))

Upravil(a) tina (30. 11. 2013 7:40)

Není tady

 

#56 27. 2. 2014 12:59

Kulík
♥------
Registrovaný: 27. 2. 2014
Příspěvky: 5

Re: Hubnutí

Ahojte, hledám dámy, které mají zkušenosti s Obethinem. Kamarádka mi ho doporučila, že prý díky němu zhubla 6kg a vypadá výborně, tak zkouším, zatím ho beru týden. Jaká je vaše zkušenost, kolik jste zhubly a projevil se jojo efekt?

Není tady

 

#57 20. 3. 2014 14:56

veru1808
Zablokovaný
Registrovaný: 11. 2. 2014
Příspěvky: 45

Re: Hubnutí

Tady jsou pěkně články o hubnutí a dietě
http://www.atraktivni.cz/clanky/hubnuti-a-dieta
Některý stojí za to si je přečíst....

Není tady

 

#58 20. 3. 2014 22:22

verbed
♥------
Registrovaný: 20. 3. 2014
Příspěvky: 10

Re: Hubnutí

Veškeré spamové příspěvky reklamního charakteru této uživatalky odstraněny. Administrátorka

Upravil(a) AndreaP. (20. 3. 2014 22:53)

Není tady

 

#59 29. 4. 2014 22:44

Betka8
♥------
Registrovaný: 29. 4. 2014
Příspěvky: 2

Re: Hubnutí

Kulik: já tako zkoušela a dostavily se výsledky smile musíš ale taky pokud možno dodržovat zdravou životasprávu + pohyb .)

Není tady

 

#60 30. 4. 2014 18:30

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Hubnutí

cudowna dieta francuska:

Œniadanie: seks, kakao a keks
obiad: kakao, keks i seks
kolacja: tylko seks

Jeœli po tygodniu vaga nespadnie.... odstawić kakao i keks

Není tady

 

#61 1. 5. 2014 10:43

karfice
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 2. 2014
Příspěvky: 276

Re: Hubnutí

Holky, já mám 104Kg, sedavou práci a včera jsem si řekla a dost. Jedla jsem jen 2x denně, ráno jen jogurt a pak večer i 3 plné talíře rizota a stejně jsem měla hlad a žrala až do noci. Takže ode dneška změna: začnu si do práce vařit jídla (denně chodit na meníčka - nato fakt nemám finance). začnu více cvičit. A víte co? Dneska na snídani musli, med bílý jogurt, pak 20min cvičení (táta přivezl rotoped) - už jsem si zašlapala. Na oběd (špenát, brambor, hovězí plátek) a udělám si i na zítra do práce... a kurec není možné, aby ty kila nešly dolů.

Není tady

 

#62 8. 1. 2015 15:06

Tichoucka
♥♥-----
Registrovaný: 11. 5. 2013
Příspěvky: 96

Re: Hubnutí

Já zkoušela všemožné diety a sporty a nakonec jsem zkusila výživovou poradkyni z Brna ( L. Fialová) a bylo. Hodně mi pomohla a jsem ji fakt vděčná. Taky jsem zjistila, že jsem spoustu věcí dělala špatně. Není nad to, když pomůže odborník. Přece jen s tím má větší zkušennosti a lépe ví co a jak.
Kdyby byl zájem, můžu na ni dát kontakt. Než se furt trápit samy..

Není tady

 

#63 8. 1. 2015 16:16

Lexie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 11. 2006
Příspěvky: 264

Re: Hubnutí

karfice napsal(a):

Holky, já mám 104Kg, sedavou práci a včera jsem si řekla a dost. Jedla jsem jen 2x denně, ráno jen jogurt a pak večer i 3 plné talíře rizota a stejně jsem měla hlad a žrala až do noci. Takže ode dneška změna: začnu si do práce vařit jídla (denně chodit na meníčka - nato fakt nemám finance). začnu více cvičit. A víte co? Dneska na snídani musli, med bílý jogurt, pak 20min cvičení (táta přivezl rotoped) - už jsem si zašlapala. Na oběd (špenát, brambor, hovězí plátek) a udělám si i na zítra do práce... a kurec není možné, aby ty kila nešly dolů.

Drzim mooooc palecky, at ti to nadseni a rozhodnuti vydrzi. Ona ta nase vule je pekna potvora nestala. Moc fandim vsem, co se rozhodnou, zacnou a vydrziiiii!!! Takze juchuuu do toho.

Není tady

 

#64 4. 4. 2017 23:06

Adriana777
♥------
Registrovaný: 4. 4. 2017
Příspěvky: 6

Re: Hubnutí

Já bych doporučovala hubnutí pouze s nějakým odborným poradcem. Jinak to nemá moc smysl. Dohlídne na vás jak po zdravotní stránce tak po psychické, sestaví jídlníček na míru a kila jdou zdravě dolů. Dobré služby nabízí např. poradci v centru hubneme pro zdraví na www.hubnuti-ostrava.cz. Mně se s jejich pomocí podařilo zhubnout 15 kg za necelý rok.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů